Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Obydwaj jesteście zakręceni jak wieczko od Nutelli :D Co wyście z tym moim postem zrobili?
easy russian napisał(a):..................... dlatego Jasiu Durak nie używa już umysłu . Na pewnym etapie życia umysł jest naszym sprzymierzeńcem i najlepszym przyjacielem ale przychodzi czas ,że staje się największym wrogiem .
Iwan Durak z podanego filmu daje się nieść zdarzeniom jak morskiej fali - nie kombinuje już jak jego "mądrzy" bracia , nie wymyśla - cały świat ( matryca ) zaczyna go wtedy wspierać . To jest wyższy stopień ewolucyjnego rozwoju - wykształcone ciało duchowe staje sie przewodnikiem . Jasiu pięknie tam definiuje :' dla niego ten kto sie złości ten jest głupi " - ot i cała mądrość :D .

Tak, w bajkach to wszystko jest takie proste i mądre... ale życie to nie bajka. I żeby tu tylko o złość chodziło... są jeszcze inne negatywne emocje, takie jak chciwość, zazdrość, ignorancja, pycha...
Awar napisał(a):Umysł ciągle zasiewa nasiona przyszłej karmy

To chyba nie do końca tak jest... ślady karmiczne, które znajdują się w naszym umyśle potrzebują warunków żeby się rozwinąć... uwidaczniają się dopiero wtedy, gdy pojawi się określona sytuacja.
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion
To chyba nie do końca tak jest... ślady karmiczne, które znajdują się w naszym umyśle potrzebują warunków żeby się rozwinąć... uwidaczniają się dopiero wtedy, gdy pojawi się określona sytuacja.

Więc nie dajmy im "warunków". W "określonej sytuacji" nie słuchajmy umysłu. Ciało duchowe zadziała... " :)

... i kończmy ten offtop...

Zapodajcie film jakiś, najlepiej związany w jakikolwiek sposób z ezoteryką :D

...bo nam Admin Kino zamknie... :(
Awar
 
Awar napisał(a):
To chyba nie do końca tak jest... ślady karmiczne, które znajdują się w naszym umyśle potrzebują warunków żeby się rozwinąć... uwidaczniają się dopiero wtedy, gdy pojawi się określona sytuacja.

Więc nie dajmy im "warunków". W "określonej sytuacji" nie słuchajmy umysłu. Ciało duchowe zadziała... " :)

... i kończmy ten offtop...

Zapomniałeś co easy russian napisał:
easy russian napisał(a):Jasiu pięknie tam definiuje :' dla niego ten kto sie złości ten jest głupi " - ot i cała mądrość :D .

Więc nie złość się tak ;)

Awar napisał(a):Zapodajcie film jakiś, najlepiej związany w jakikolwiek sposób z ezoteryką :D

...bo nam Admin Kino zamknie... :(

OK, nie możemy pozwolić żeby je zamknął.
Domowe piekło (100 feet)

Obrazek
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion
Jestem Spokojem :D

Dzięki za film :thumbright:
Awar
 
Awar napisał(a):Jestem Spokojem :D

Hmm... to może lepiej tego filmu nie oglądaj, bo to o bardzo brutalnym i złośliwym duchu. Możesz potem mieć problemy z zaśnięciem. Ale jest taki bardzo fajny film, który mogę Ci polecić "Siedem dusz" (Seven Pounds).

Obrazek

Mnie bardzo wciągnął. Podobnie jak "Źródło" zmusza do refleksji.
A wracając do tematu złośliwych duchów, to niedawno oglądałam interesujący film: Nie do wiary - Powrót?, niestety nie znalazłam ostatniej części tego filmu i nie wiem jak się kończy. Dlatego mam taką prośbę, gdyby ktoś natknął się na nią w necie, to proszę o namiary.
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion
Czwarty stopień (The Fourth Kind) - film budzi kontrowersje... jedni uważają, że to prawda... inni, że to fake.

Obrazek
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion
Avatar użytkownikamariovg Mężczyzna
 
Imię: mario
Posty: 14
Dołączył(a): 13 wrz 2010, 11:01
Droga życia: 8
Zodiak: koziorożec
mariovg napisał(a):No to mamy lewitujące dzieci .
http://www.youtube.com/watch?v=rzSFLOzZ ... r_embedded

dobre to z dzieckiem i mamą . Poszedłem tym tropem i znalazłem oryginał ( no w każdym razie film bliski oryginałowi co wyjaśnia podpis ( wpis) pod filmem. Wpis jest obok rosyjskiego powtórzony po angielsku .
http://www.youtube.com/watch?v=uLfE6aCu4Yg&NR=1

edit: zrobiłem polskie napisy http://www.youtube.com/watch?v=_PcRZlUr59g
easy russian
 
Tu mamy ciekawą zdolność tego człowieka
http://www.youtube.com/watch?v=y-RjJxByFx4
Avatar użytkownikamariovg Mężczyzna
 
Imię: mario
Posty: 14
Dołączył(a): 13 wrz 2010, 11:01
Droga życia: 8
Zodiak: koziorożec
Przerzucam sobie po raz kolejny ten temat szukając czegoś do ściągnięcia z chomika :D

Chyba nikt w tym dziale ( bo wspominałem w innym ) nie pisał o INTERSTATE 60 - dla mnie hit ostatnich 2 lat .
Razem z tym filmem uzupełniłem "Mr Desiny " - bardzo podobne klimaty , pięknie się ogląda a film długo "pracuje " w sercu.
Niedawno obejrzałem polecony przez Bubeusza " Mr Nobody " - ta sama półka , film trudniejszy w odbiorze , bardzo skondensowane informacje ....choć może nie trudniejszy -po prostu może dla niektórych byc nie do ogarnięcia za 1 szym razem. Ogląda się dobrze . Warto .


edycja w piątek : obejrzałem " vanilla sky " polecane przez kogoś na początkowych stronach . Świetne :D cały czas się śmieję . treści w sumie bliźniacze z Interstate 60 .
easy russian
 
Mam zamiar obejrzeć Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną. Serial bardzo mi się podobał.
Przymierzam się też do Zagubionej autostrady - również Lyncha.
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries
{ PREV }

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron