Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
:))

Nie da się zobaczyć tego zdjęcia nie będąc tam zarejestrowanym, wrzucisz na imageshack albo coś? :) :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ouch, faktycznie - tutaj zahostowałem ponownie - Aura drzew

Swoją drogą mam nadzieje, że ludzie którzy doskonale dostrzegają aury posiadaja w sobie swoisty przełącznik pozwalający na swobodne przerzucanie się między trybami widzenia.
III
 
Hm, to zdjęcie... ciekawe. Aura drzew jest znaczne szersza. Jak ja patrzę to jeśli jest zgrupowanie drzew ich aura jest "wspólna", zlewa się w jedno i promieniuje dość mocno i daleko. Może zdjęcie uchwyciło tylko tzw. aurę eteryczną :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Nie wiem ile masz lat i dlaczego interesuje cię aura której z pewnością nie widzisz, a tylko wkręcasz sobie, że tak jest. Choć nie uważam, że jest to nie możliwe lecz jedno razowe. Przynajmniej wiem z własnego doświadczenia, że jest to możliwe. Ja to miałem tak: gdy byłem wyciszony, wyobcowany i żyłem w pełni harmonii z bogiem, oduczyłem się przeklinać i wyciągałem pomocną dłoń do każdego to przez chwile widziałem rzekomo zwiąc to aurą białe ledwo widoczne dla oka światło wokół głowy. Z moich wyników miały je osoby które potrzebowały pomocy, miały niedokończone sprawy oraz kontakt z zaświatami. Osoby chore i bezradne, a także zagubione.

ps. nie oglądaj filmów za dużo, zanalizuj sobie "Incepcja'' film tego roku.
whiteraven Mężczyzna
Jestem łącznikiem obu światów
 
Imię: Damian
Posty: 9
Dołączył(a): 16 lis 2010, 13:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Droga życia: 3
Zodiak: wodnik
Hmmm... to, że ty nie widzisz na stałe czy często aur, whiteraven, nie znaczy że inni nie mogą ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
:)))))

whiteraven napisał(a):Nie wiem ile masz lat i dlaczego interesuje cię aura której z pewnością nie widzisz

wiek mojego obecnego ciała jest podany jak byk nad moim zodiakalnym bykiem, jeśli to dla Ciebie takie istotne :D

Nie oglądam filmów i nie widziałam Incepcji, ale ktoś mi coś tam o tym opowiadał. Whiteraven spróbuj dostrzec aury inaczej niż wzrokiem fizycznym, wtedy będziesz je widział częściej i dokładniej :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
To w jak bardzo widzimy aurę, moim zdaniem zależy od rozwoju czakry trzeciego oka. Znajduje się ono między oczami. Jest kilka ćwiczeń na jego rozwój, jedno z nich to przykładamy dłonie do oczu żeby dotykały ich ale żeby nie uciskały, i wyobrażamy sobie że otwieramy trzecie oko. Patrzenie w słońce i próby otwarcia trzeciego oka też jest dobrym ćwiczeniem.

Ja widzę aury ale bez kolorów, takie wrzące wirujące powietrze.
Próba z wiatraczkiem powiodła się częściowo na początku lekko ruszył ale potem chyba za mocno się skoncentrowałem :) i nie chciał.
Pozdr
Slawkos
 
Nie rozumiem was. Może i odczuwam energie drugiej osoby, ale nie widzę zadnej aury. Jak wy to robicie? nie chce w necie czytać, bo tylko jest napisane że trzeba się odprężyć itd a potem nagle pojawia się. Bzzdura.... Jaka jest wasza technika żego zobaczyć takie coś??
koRnowa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, 18:01
Moja jest trochę zabawna,
pamiętam że kiedyś widziałem cały kolorek ale to było przypadkiem...
Teraz widzę tylko zniekształcenia powietrza tak jakby patrzeć nad płomieniem albo jak dymek.
Oczy robię tak jakbym patrzył w dal ale skupiam się kilka centymetrów nad ciałem. Coś takiego się robi jak próbuje się spojrzeć na obrazki trójwymiarowe takie jak na przykład ten http://chomikuj.pl/Image.aspx?id=145743723
Slawkos
 
To nie jest żadna bzdura.
Jeszcze do niedawna sądziłem że trzeba być jakimś wybitnym talenciakiem aby ją dojrzeć, a wcale tak nie jest.
Przede wszystkim liczy się trening i nie mozna się zrażać pierwszymi niepowowdzeniami.
Jestem świeżo po praktyce i muszę przyznać że wytrwałośc się opłaciła. :P
Aurę widzi się wzrokiem peryferyjnym, czyli tak jakby kątem oka, najlepiej po medytacji, po stymulacji trzeciego oka.
I chyba najłatwiej zaczynać od rąk..

W internecie jest masa artykułów jak tego dokonać, wiec nie ma sensu się dalej rozpisywać,
trzeba ćwiczyć,ćwiczyć, cwiczyć ! :P
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Ja tam bardziej czuje niż widzę aurę, albo mam coś takiego jak świadomość ze ona tam jest i jaka jest. A tak ogólnie to jeżeli chodzi o osoby to czuje ich emocje, czuje od nich jacy są i mniej więcej wiem przez co przeszli. Nie powiem dar jest wkurzający jeżeli jest jakieś miejsce gdzie jest nawalone negatywnymi emocjami, wszystko zaczyna oddziałowywać na mnie ale dzięki jednej z technik luth, którą nieco dokształtowałem do siebie jestem już w stanie zapanować nad tym. Tak że wg. mnie widzenie wiąże się z czuciem, inaczej tego nie umiem pojac :P
Kapi Mężczyzna
I can hear you....
 
Imię: Mateusz
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2010, 15:18
Droga życia: 8
Typ: 5w4
Zodiak: Baran
Gdy byłem na szkoleniu BHP w moim zakładzie pracy.
Nagle doznałem ciekawej sensacji wzrokowej.
Jakbym zaczął mimowolnie patrzeć bardzo daleko.
Tak jakbym czuł jak mój wzrok kończył się daleko, daleko za budynkiem, w którym się znajdowałem.
Postrzeganie stało się bardzo liniowe.
Jak taki bardzo szeroki laser i lekko zakrzywiony ku krawędziom.
Widziałem jakby białą poświatę z mgły w ciągłym ruchu wokół ludzi.
Poświata wykonywała ruchy za ciałem z lekkim opóźnieniem.
Czasami sięgała od ciała na powiedzmy 20cm.
Bardzo nieregularna co do kształtu, chaotyczna i jedna dla wszystkich jeśli chodzi o kolor.
Trwało to dosyć długo.
Patrzyłem sobie podziwiając.
Będąc świadomym ciała.
Tego co ja tutaj robię.
Skończyło się gdy usłyszałem, że koledzy chcą grać w karty.
Bardzo ładnie się bawiłem tego dnia.

Takie o miałem. : )
I AM
 
O właśnie takie coś widzę dość często jak się skupię. Co jeszcze można z tym zrobić się rozwinąć ?
petro
 
Imię: Piotr Paweł
Posty: 1
Dołączył(a): 07 paź 2012, 22:20
Droga życia: 7
Zodiak: pies, rak
Aura w postaci rzepy jest analogiczna do rzepy czarnej to znaczy, że osoba łaknie towarzystwa osób trzecich oraz szybko asymiluje się z otoczeniem w sposób wnikliwy i dogłębny wszczepia się we wszelkie organy (drastyczne porównanie) tego człowieka
sidnej
 
Posty: 30
Dołączył(a): 08 paź 2012, 13:27

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron