Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
zrób sobie regresing HIPNOTYCZNY kiedyś może ja ci zrobię.ADAŚ może ma młodą duszę i boi się świadomie nowego świata,szkoły,wyjazdów ,disco konfrontacji z? BRAK DOŚWIADCZENIA życiowego INTUICJI, nie tak jak stare doświadczone dusze żyjące po 1000000 lat inkarnujace setki razy ADAM może inkarnował dopiero 20 razy,więc co nowe to straszne, teraz przed wyjazdem za granicę obawy się nasiliły bo nieznane , nowe otoczenie może z nowymi osobami nieznanymi w żadnym wcieleniu.bez bratnich dusz, Obawy lęki normalka STRES ,a jak było fajnie za granicą może nastąpić u ciebie np. depresja po imprezowa
ADAŚ zdobywaj lekcję szkol się sam się, dokształcaj i to co napisałąm wcześniej POCZYTAJ szukaj w sobie
odpowiedzi , podpowiedzi od twego opiekuna duchowego lub wę śnie przyjdą najlepsze,bo twoje.chroń swą AURĘ od ... :sign7: ? .doszkól się

DUCH nie może się przejawiać/realizować powołania/doświadczać jak nie ma duszy wcielonej TWORZY Duszę=Osobowość+świadome JA.Doświadczamy dla ducha

DEPRESJA=miłość,którą wstrzymujesz,jest BÓLEM CO NOSISZ,sam się KARZESZ,osądzasz,nie BÓG.Miłość jest płodna nie tylko w wymiarze fizycznym Ludzie,którzy kochają,wzajemnie się regenerują,rozmnażają odmładzają.Ile jest spraw,które stają się jasne,kiedy spojrzymy na nie na nowo z miłością

Rozumienie wyzwala od cierpienia JA Zbieram wyższe świadomości w jedności,wznoszę na kolejne poziomy wyższych WIBRACJI=etapów,doświadczeń SZUKAM czego chce mój duch przez duszę{ciało astralne}LUBI Niewyjaśnione zagadki,zjawiska Kocham,wiedzących,widzących więcej,jasnowidzenia-słyszenia to uboczny proces podnoszenia wibracji ,PSYCHOLOGIA ,filozofia,HUNA, Zadaj sobie pytanie,{wewnętrzny głos ODPOWIE=wyższe JA=NAD ŚWIADOMOŚĆ=przewodnik duchowy}INTUICJI posłuchaj odpowiedzi i zastosuj się do niej

Miej ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE i napisz co zrobiłeś ,że na razie objawy ustąpiły co przestałeś robić lub co zacząłeś {MAGNEZ wiemy} ,ale inne coś?no jak postępy w nabieraniu wiedzy na twój własny temat medytujesz? pytam TO TAK ,ŻEBY DLA INNYCH CZYTAJĄCYCH w podobnej sytuacji coś doradzić ,podziel się swoim doświadczeniem ,przeżyciem ,doradź na swoich błędach, innym poszukującym takiej wiedzy #-o teraz lub za kilka miesięcy lat ,daj coś z siebie nam też jak my daliśmy TOBIE
Ostatnio edytowano 09 wrz 2010, 18:11 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 1 raz
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
przebudzona-NIMFA napisał(a):ADAŚ po prostu ma młodą duszę i boi się świadomie nowego świata,szkoły,wyjazdów ,disco konfrontacji z??BRAK DOŚWIADCZENIA życiowego INTUICJI, nie tak jak stare doświadczone dusze żyjące po 1000000 lat inkarnujace setki razy ADAM może inkarnował dopiero 20 razy,więc co nowe to straszne, teraz przed wyjazdem za granicę obawy się nasiliły bo nieznane , nowe otoczenie może z nowymi osobami nieznanymi w żadnym wcieleniu.bez bratnich dusz


Nimfuś, nie baw się w diagnozowanie wieku dusz ponieważ jest to problematyczna kwestia. Poprzez tryb życia, astrologie, osobowość - nikt nie może ferować takich wyroków, jedynie dobrze przeprowadzona regresja może to ustalić.
Chciałbym także dodać w tym kontekście, że zaawansowane dusze, owszem mogą być np. nauczycielami duchowymi, ale mogą także wcielić się np. w prostą i jowialną sprzątaczkę, która w wolnych chwilach zajmuje się autystycznymi dziećmi.
III
 
adam51290 napisał(a):Witam mam problem ze stresem - zupelnie sobie z nim nie radze


Jeżeli to ze stresu faktycznie. To pasowało by zmienić miejsce pracy, Lepszy kontakt z ludźmi itd.
Przyjąć się do roboty fizycznej na budowie. Jeżeli raz drugi trzeci ktoś cię opieprzy, to później się do tego przyzwyczaisz i stres minie.

Tylko przez ćwiczenia w sytuacjach stersowych będziesz w stanie nad tym zapanować.
Mogę np. zagwarantować, że każdemu z was będą się trzęsły nogi !! Na sto procent !!
Wiecie kiedy ?
Jeżeli wejdziecie pierwszy raz w supołazach wysoko na słupa.
Supołazy są takie, że wisisz jakby w powietrzu, obok słupa, przy wychodzeniu ślizgają się po słupie. Każdy, kto pierwszy raz wyjdzie na słupa w supołazach, chociaż byłby największym twardzielem, to nogi roztrzęsą mu się jak galareta.
Przy kolejnych próbach psychika się uodparnia - i pełny luz !
To wsystko przejdzie wraz z wiekiem. Bez obaw.
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17
Uzuli napisał(a):Ciało pęku indygo istoty ludzkiej często odbierane przez jazń trójwymiaru jako "anioł" czy też "opiekun duchowy", ma zdolność całkowitej regeneracji wszystkich pozostałych jej ciał włącznie z ciałem fizycznym żółtego pęku. Jakiekolwiek substancje przyjmowane przez istotę są jej zbędne. Wystarczy jej do tego energia okna - gwiazdy, dzięki której rozwija się to co nazywane jest życiem biologicznym rozmaitości form. Ta zdolność samouzdrawiania się istoty ludzkiej jest jedną z największych tajemnic skrywanych przez to co zwane jest tajnymi stowarzyszeniami w przypadku tej planety. Natura stworzyła istocie ludzkiej i innym gatunkom istot w polach wszystkich kul świadomych nieskończonego wszechświata wszystko co jest niezbędne do życia w konfiguracji zwanej zdrowiem. Każda z istot jest przejawem świadomości nieskończoności, każda jest więc samowystarczalna, pod warunkiem, gdy nie jest poddana "chwilowym" przeobrażeniom w wyniku manipulacji, co jest anomalią.


Czytałam o tym w księdze wiedzy, ze człowiek ma zdolność leczenia się bez lekarstw. Jednak, tak naprawdę, nie wiadomo, jak to zrobić. W zlotej ksiedze st, germaina jest mowa o Jam Jest, czyli pewnie o tej, czy tym ciele peku indygo istoty ludzkiej. Własciwei, to st. germain pisze, ze niczego więcej nie potrzebujemy. Możemy nawet zachować mlodzieńczy wygląd do późnej starosci, jesli w ogóle coś takiego jest.Też zdanie z ksiego wiedzy, że czlowiek ma wszystko w imie wszechmogącego potwierdza te możliwosć. W praktyce jednak, nie wiemy, jak to zrobic. Ta wiedza byłaby pomocna w czasach pełnego zanieczyszczenia zywnosci, wody, powietrza, szumu informacyjnego..

Uzuli, wyrażałeś sie raczej negatywnie o st,germanie, czy zzłota ksiega też jest do niczego? Ona uczy tej boskosci czlowieka, jesli w ogóle coś takiego istnieje..
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
zwróć się do środka:) jeśli uwaga skierowana jest na zewnątrz, często dochodzi do tego porównywanie (się), wtedy może wystąpić stres, ale jeśli wejdziesz do środka, a gdy już poznasz siebie na tyle, by móc być SOBĄ przez cały czas, nie będzie tego (problemu :D ) choć to tak naprawdę tylko doświadczenie, które ma pokazać ci, że jesteś tylko TY :)



Dla Miłości Stworzeni

Jestem Waszym Bogiem. Co to znaczy? Jestem Waszym Ojcem, Nauczycielem Miłości. Do mnie należy troszczyć się o Was, uczyć Was miłowania. To Ja Twój Ojciec, przyjaciel, nauczyciel, guru, nie ważne jak mnie nazwiesz.
"Jestem który Jestem w Tobie, jestem Tobą.
Nie oddawaj mi pokłonów, ale kochaj siebie, bliźnich, kochaj świat, a wydobywając z Siebie to, co najcenniejsze" kochasz mnie.
Kochając Wszechświat - kochasz swego Ojca . Jesteśmy jednością. Oddawaj cześć Sobie. Nie, to nie jest próżność. Rozróżnijcie te dwa uczucia. Nie masz wywyższać się ponad innych - to nie ta miłość.
Ukochaj Siebie jako niepowtarzalną, cudną istotę, która jest Bogiem. Bogiem w sensie totalnej mądrości duszy, umiłowania. Ukochaj Siebie, jako część całości. Część Wszechświata.
Poczuj w Sobie Boga, poprzez miłość. Oddawaj cześć Temu Bogu, tej nieskończonej dobroci i miłości, miłosierdziu, współczuciu i radości, jaką stanowi Bóg w Tobie.


Jeshua
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Szanowni Państwo
W przeciwieństwie do codziennych, niewielkich sytuacji stresowych, których nie sposób uniknąć, długotrwały, nierozładowywany stres, może być przyczyną wielu groźnych chorób. Depresja, otyłość, choroby układu krążenia, a nawet nowotwory – do tego może doprowadzić bagatelizowane poczucie regularnego, obciążającego stresu. Aby tego uniknąć warto samemu zadbać o zmianę naszego trybu życia, a także kompleksowo przebadać nasz organizm. Jeśli odczuwamy długotrwały stres dobrym rozwiązaniem jest zasięgnięcie opinii specjalistów. Poradzą nam oni jak skutecznie radzić sobie ze stresem i minimalizować zagrożenia z nim związane. Lekarze podpowiedzą nam również jak wyeliminować złe nawyki, zmienić nasz stylem życia i co zrobić, by stres nie wpływał negatywnie na nasz organizm. Podczas indywidualnych konsultacji pacjent może uzyskać plan regeneracji organizmu, wykaz specjalnej diety, program ruchu oraz nauczyć się skutecznych technik zwalczania stresu.
Zespół Med Polonii
med_polonia Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2011, 11:22
med_polonia napisał(a):Szanowni Państwo
W przeciwieństwie do codziennych, niewielkich sytuacji stresowych, których nie sposób uniknąć, długotrwały, nierozładowywany stres, może być przyczyną wielu groźnych chorób. Depresja, otyłość, choroby układu krążenia, a nawet nowotwory – do tego może doprowadzić bagatelizowane poczucie regularnego, obciążającego stresu. Aby tego uniknąć warto samemu zadbać o zmianę naszego trybu życia, a także kompleksowo przebadać nasz organizm. Jeśli odczuwamy długotrwały stres dobrym rozwiązaniem jest zasięgnięcie opinii specjalistów. Poradzą nam oni jak skutecznie radzić sobie ze stresem i minimalizować zagrożenia z nim związane. Lekarze podpowiedzą nam również jak wyeliminować złe nawyki, zmienić nasz stylem życia i co zrobić, by stres nie wpływał negatywnie na nasz organizm. Podczas indywidualnych konsultacji pacjent może uzyskać plan regeneracji organizmu, wykaz specjalnej diety, program ruchu oraz nauczyć się skutecznych technik zwalczania stresu.
Zespół Med Polonii


a gdzie cennik? :D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron