Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 02 lut 2011, 23:38

Witam jakiś czas temu kupiłam na pchlim targu figurkę Buddy , czy ktoś mógłby mi napisać kogo przedstawia i co jest napisane na jej plecach?
Tylko mam problem..nie mam pojęcia jak dodać zdjęcia :|
mogę wysłać na maila, chyba że ktoś mi pomoże dodać zdjęcia :wink:
Pozdrawiam.
zonkil Kobieta
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02 lut 2011, 23:28

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 07 lut 2011, 21:25

zonkil Kobieta
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02 lut 2011, 23:28

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 08 lut 2011, 22:57

wow, nie mam pojęcia co ma napisane na plecach, ale jak spojrzałam odczułam ją bardzo silnie pozytywnie energetycznie :)

czaad :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 09 lut 2011, 13:19

Kupiłam tą figurkę na targu staroci....nic o niej nie wiem ... i dlatego chciałabym dowiedzieć się czegoś o niej...wiem że samo ułożenie dłoni jest inne niż w figurkach które do tej pory znalazłam.Chciałabym żeby się okazało , że przynosi szczęście jak krępy roześmiany budda... :wink: i nie chciałabym , żeby okazało się , że może być odwrotnie :|
zonkil Kobieta
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02 lut 2011, 23:28

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 09 lut 2011, 14:55

zonkil napisał(a):Chciałabym żeby się okazało , że przynosi szczęście jak krępy roześmiany budda... :wink: i nie chciałabym , żeby okazało się , że może być odwrotnie :|


Jeżeli Twoja podświadomość uzna, że ta figurka przynosi szczęście to tak będzie. Jeżeli uzna ją za pechową to tak będzie ;)

Ale to tylko moje zdanie ;)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 10 lut 2011, 11:53

Właśnie, figurka jak karty tarota, wahadełko i inne przedmioty, są tylko narzędziami rozwoju świadomości prowadzącej nas do stwierdzenia, że jesteśmy wcieleniem boga w działaniu jak sonda kosmiczna rejestrująca wszystko, gdzie skupiamy i na czym zawieszamy wzrok, tam przesyłamy energię twórczą, tworząc ten świat i go podtrzymując, gdy sobie to uzmysłowisz tak na prawdę, nie będą Ci potrzebne narzędzia pomocnicze, bo uwierzysz, że sama go tworzysz, zagadką jest jak jesteśmy z sobą połączeni?
Dla mnie jest to tak jak z drzewem i nami jego komórkami, gdy jesteśmy w korzeniu, nie mamy pojęcia o liściach na gałęziach i o całym pięknym świecie na powierzchni ziemi, gdy świadomością przemieszczamy się wyżej wtedy, przebijamy się jak roślinka na wiosnę z ziemi do zewnętrznego świata, wydaje mi się że jesteśmy właśnie teraz w takim momencie :)
Tamar Mężczyzna
 
Imię: Marek
Posty: 10
Dołączył(a): 09 gru 2010, 11:02

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 10 lut 2011, 13:02

Ująłeś sedno tematu: narzędzia przestają być potrzebne, gdy sobie uświadomimy (itd.).

Dopóki nie nastąpi owo "gdy", można dobierać narzędzia - które molgą przyspieszyć owo "gdy". :) Tzn. narzędzia mogą, paradoksalnie, przyspieszyć owy czas, gdy nie będą potrzebne. Nie ma potrzeby ich negować. ;)

Kiedyś nadchodzi czas, gdy materialne obiekty, łącznie z ciałem fizycznym, przestają być konieczne. Jednak skoro macie te ciała, zapytałbym, dlaczego potrzebujecie materii? :)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 10 lut 2011, 17:15

Czasami człowiek stara się za wszelką cenę ściągnąć chociaż odrobinę szczescia , czasami tak życie daje w kość , że człowiek łapie się wszystkich sposobów.
zonkil Kobieta
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02 lut 2011, 23:28

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 12 lut 2011, 21:13

Bardzo fajna figurka. Dookoła niej utworzona jest błękitna, dosyć smukła piramida. W samym buddzie na wysokości splotu słonecznego osadzona jest świecąca kulka światła. Z dłoni wyrastają pomarańczowo różowe, lekko spiralnie skręcone, niewysokie płomienie. To bardzo delikatne energie wyższych wymiarów.
Patrzenie na nią sprawia przyjemność.
ole Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2010, 00:17
Droga życia: 7

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 12 lut 2011, 21:58

Czasami człowiek stara się za wszelką cenę ściągnąć chociaż odrobinę szczescia , czasami tak życie daje w kość , że człowiek łapie się wszystkich sposobów.


Szczęście, to stan umysłu. Żadna proteza tego stanu nie wskrzesi.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 14 lut 2011, 14:38

Jest to jakaś zwykła figurka. W każdym kraju mają swoje.
Figurki, symbole, znaki, one nic nie znaczą.
Jest to uformowana materia w wymiarze materialnym.
Szczęście, smutek, przygnębienie, doby nastrój. To odczucia w wymiarze mentalnym.
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Zapytanie o figurkę Buddy.

Post 14 lut 2011, 14:58

Cyborg napisał(a):Szczęście, smutek, przygnębienie, doby nastrój. To odczucia w wymiarze mentalnym.

Małe sprostowanie
Szczęście, smutek, przygnębienie, doby nastrój to odczucia w wymiarze emocionalnym oraz etykiety w wymiarze mentalnym..
Chyba miałeś to na myśli ? :lol:
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość