OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
a umiesz kochasz Siebie?

Zaakceptuj wszystko w jednej chwili, pewnie się spytasz co?
Wszystko :)
ze co to znaczy wszystko?
No dokładnie to co znaczy wszystko :)

No widzisz, jest jak jest...
więc po co tyle pytań, krzyków, hałasów...
JAM JEST CISZA :) (to gdy by umysł nie zatrybił)
W takim stanie polecam kontemplacje razem z natura, czyli istotami 1 wymiaru jak i 2 wymiaru, skup się na Miłości, nie słowem, a tej rozpalonej, najpierw do Siebie, by można było ogólnie nazwać co to jest...
Dusza twa będzie ci szeptać kim naprawdę jesteś, rozpali cie do kolorków niesamowitej szczęśliwości, jak odnajdziesz najcenniejsze co masz i tuż przed swym nosem, a wtedy te całe niepewności i krzyki umysłu staną się smiesznie absurdalne.
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM

Naprawdę mądre i trafne jest to co wyżej piszesz ! Dzięki za te mądre słowa bo ja też już kilkanaście lat z trudem znoszę ataki Szaraków i Jaszczurów - Imperium Oriona - co opisuję na stronie [link usunięto - Til] !!! Masz rację, że moc uwolnienia się od tych ataków tkwi w nas - jest to moc miłości i szczęścia i optymizmu !!! Pozdrawiam :lol:
M.Jacek Mężczyzna
Znający Boga i Szatana
 
Imię: Jacek
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2010, 09:38
Droga życia: 9
Zodiak: Wodnik
Z tego co wiem to gady i ich bioroboty szaraki nie są na ziemię wpuszczane.
Dlatego ostatnio raczej trudno takiego spotkać.
Tak że nie ma się co martwić.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Z tego co ja wiem to sie szykują do ataku, lecz raczej duzo nie zwojują... :) heheheh (ale im zrobiłem kipisz ostatnio hehehe)
A więc...
Kwestia jest następująca, nie chodzi o sam kontakt fizyczny, to jest tak, z gróncie rzeczy ludzie są zniewoleni poprzez samych siebie, uważają że sa gówno warci i życie jest ciężkie i w gruncie rzeczy do dupy, tworzą dużo Makyo (Bulshitów), po prostu spią...
W tych stanach jest im poddawana papka myslowa która jest nakierowana na negatyw, by wytworzyć świat negatywu, czyli by go poszerzyć. Gdyz MY jako ten kim JEST na prawde tworzymy wszystko (kto zna zasade jak u góry tak na dole, to bedzie wiedział o co chodzi, a ten kto nie zna to niech sobie narysuje kropke i potem większa kropke... nie? takie same :) ) Papka myslowa jest odbierana przez nas za nasze myśli gdyż ludzie się utorzsamiają z swym umysłem i sa przekonani że walczą z życie, rywalizują z sobą i są sami. Więc w takim stanie moge ci podać co tylko ja sam chce (gdyż we mnie jest zawarty cały pozytyw i cały negatyw, razem się równoważą, a ja jestem naturalny:) ). Teraz taki przykład mały, dla równowagi...
Ostatni miałem sen, a bardziej atak obrazowy (orgia taka perfidna, zrobiona po to bym się pozbawił energi i był bardziej podatny na dalsze plany, jednak...) jednak troche się zdziwili jak sie podłączyłem do tego co to wysyłał i się tam nagle przy nich pojawiłem... ( wpadli w panike, uciekali gdzie popadnie) a że z regóły nie niszczę, to ich pozamykałem w bańki i wprowadziłem tam siebie (czyli swą esencje) by spotęgować to co w nich i tak jest... Hhehehehehhehehe no i teraz cały świat negatywu trzęsie portkami, gdyż może się obudzić (zresztą takie było moje założenie twórcze tworząc dualizm, teraz nadchodzi Nowe i jest to o wiele ciekawsze, a skąd to wiem, gdyż samo to mnie zaskakuje, taka właśnie jest Miłość, esencja tego wszystkiego...)
Reasumująć to co złe nie jest złe, to co dobre nie jest dobre, to jest i to wszystko jest MNĄ :) i TOBĄ drogi czytelniku...
Więc UŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚMIECH :)
wytedy jesteśmy razem :) Zresztą zawsze jesteśmy :)

Nowy postprzez SAM » 2010-11-12, 11:08
Popisał bym więcej, lecz ludzie małej wiary mnie blokują... :):):):):):):) No będzie trzeba im cuda porobić :) btw.: ciekawe kiedy mi braknie bramek proxy hehehehehe)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
SAM dziękuję !!!! : ))))))))
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
Włodekg1 napisał(a):Z tego co wiem to gady i ich bioroboty szaraki nie są na ziemię wpuszczane.
Dlatego ostatnio raczej trudno takiego spotkać.
Tak że nie ma się co martwić.

nie są wpuszczane przez kogo i dlaczego?
byg Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lis 2009, 02:38
Gady to rasa czarnych magów która w rozwoju technicznym poszła o wiele dalej niż ludzie.
Ich planeta jest trzykrotnie większa od naszej , ale są ze sobą skłóceni i to jest plus dla nas.
Dysponują sprzętem do podłączania się do naszej życiowej energii i swoimi urządzeniami okradali z energii jakieś około 30% populacji ludzkiej.
Obecnie budzi się coraz więcej ludzi z duchowego letargu i na ich wspólną prośbę popartą energia decyzyjną Opiekunowie zneutralizowali urządzenia techniczne gadów, również statki kosmiczne i dali ultimatum aby się wynieśli z planety Ziemia.
W wyniku tego od około pół roku nie ma gadów na ziemi.
Byli też inni i to samo ich spotkało.
Ziemia jest obecnie chroniona przed nie proszonymi gośćmi.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
My też jesteśmy ze sobą skłóceni na poziomie najniższych - wzajemnych interakcji międzyludzkich :D więc nie ma co się cieszyć.

Moim zdaniem są Włodekg1 :). Są czasem w cielesnych manifestacjach nawet haha :D

Obrazek

Nie no, ale poważnie. Gady jeśli chcą to są, nie będzie ich dopiero wtedy gdy nie będzie czym się żywić - póki co jeszcze miliony osób wydatkują swoją energię na bezsensowne przewałkowywanie myśli produkując gniew, frustrację, strach, lęk, agresję itd, więc stół szwedzki pozostaje suto zastawiony :).

Opiekunowie kogokolwiek tak nazywasz - czy to Wyższe Ja czy wesołych Plejadian nie mogą im zabronić dostępu. Plejadianie już raz "zabronili" tworząc klosz energetyczny, efekt był taki, że my nie możemy swobodnie badać kontinuum, zostaliśmy oddzieleni od Wyższych Ja a Reptylki nadal mają super ucztę :).

Wystarczy zaakceptować i pokochać Reptylki i Szaraczki a na pewno w promieniu wprost proporcjonalnym do czystości naszej miłości i akceptacji nie znajdzie się żaden z nich :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Oni w nosie mają naszą energię złości itp,zabierali energie biologiczną z dolnych czakr .
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Gady nie pawają miłością do szaraków jako iż jakiś czas temu jak to w naturze szarych bywa ( fałsz ) oszukali gady. Zresztą istot szaro podobych w 3 wymiarze jest wiele, standardowe szaraki są tylko w 4.

To że gady opuściły tę planetę jest jak najbardziej prawdopodobne ( zapewne okolice 26 czerwca ), ta galaktyka przez wibracje jakie przyjmuje nie jest dobrym miejscem na ich istnienie. To co tutaj zostało, w tym Bushe, Elizy itd. to hybrydy ludzko gadzie. Nikt ich nie usunie dopóki ludzie nie uwolnią się z pod iluzji władzy.

Plejadanie ? Nie wiem kto to jest ale na pomoc Asztar możecie liczyć o ile ludzie nie będą żyć w strachu.


Oni w nosie mają naszą energię złości itp,zabierali energie biologiczną z dolnych czakr

ha ha. A skąd się bierze energia w dolnych czakrach ? :)
Trzynasty
 
Dobrą metodą na zasilenie się energią witalną - biologiczną jest wciąganie jej przez czakry stóp, dalej płynie w górę specjalnymi kanałami energetycznymi w nogach do czakry podstawy i wyżej kręgosłupem przez kolejne aż wyjdzie przez głowę- czakrą korony.
Po drodze jest przetwarzana przez poszczególne centra energetyczne i podwyższa się jej jasność.
Każda czakra odpowiada za tę cześć naszego ciała i jego organów w obrębie których się znajduje,zasila je w życiową energie aby człowiek był zdrowy.
Ta witalna , biologiczna energia występuje w przyrodzie , ma zielony, seledynowy kolor.
Dwie dolne czakry odpowiadają między innymi za mięśnie , stawy , skórę, kręgosłup.
Jeśli dokucza nam kręgosłup to często z powodu właśnie braku tej energii.
Mamy osłabione mięśnie , które utrzymują kręgosłup w pionie zaczynają się przemieszczać dyski a konsekwencje wielu zna.
Tak samo jest z wątrobą, sercem, mózgiem i td.
Aby energie absorbować można wyobrażać sobie że po prostu ją wdychamy przez stopy jak powietrze i wypływa przez głowę , a cześć strużki oddziela się wraca w dól aż do stóp.
Nie ma możliwości się nią przeładować bo gdy mamy dosyć to wyłączają się czakry ją pobierające.
Jest nam potrzebna do życia 24 godż na dobę więc jej pobieranie powinno odbywać się często, kiedy tylko sobie przypomnimy, 10-20 razy dziennie i więcej.
Można to robić idąc , strojąc, przed telewizorem, w pracy , po prostu wszędzie.
Na pewno tam gdzie jest dużo drzew i zieleni jest jej więcej i tam można się szybciej doładować , ale występuje praktycznie wszędzie.
Jeśli jesteśmy nią napełnieni to inni ludzie zaczynają nas całkiem inaczej postrzegać, jako kogoś przy kim się dobrze czują , pewnie nie raz sami to czuliśmy od innych, że przy tej osobie się dobrze czuję , a od kogoś innego to po prostu mamy ochotę jak najszybciej uciec.
Weźmy taką sytuację że szukamy pracy i piszemy CV
Jeśli jesteśmy naładowani en witalną to i nasze CV też.
Pracodawca czuje te energie i odbiera myśl że ta osoba dobrze mu się kojarzy i takiego kogoś chciałby mieć przy sobie, a resztę można sobie domyśleć.
Następnie poprawia się nasza sytuacja materialna, zaczynamy coraz bardziej pozytywnie myśleć, bo przecież ubywa nam problemów i zmartwień.
Jeśli pozytywnie myślimy to jeszcze lepiej się nam wiedzie w myśl zasady- im lepiej, tym lepiej.
Jako ciekawostkę podam że od kiedy zacząłem pracować z energią ,przestałem chorować na grypę , a wcześniej była moją zmorą, no i na życie jakoś mi nie brakuje mimo że wcale nie pracuję więcej niż kiedyś.
Jeszcze jedna myślę ciekawa informacja , grypa to przecież wirusy jak i aids może trochę inne ale energia tak samo może je osłabić.
Dla energii nie ma różnicy, nie boi się żadnego wirusa.
Tak się przyglądnąć jak wygląda wirus to jest on w otoczce ciemnej , nisko wibracyjnej energii.
Gdy aura człowieka jest jasna to wirus który się do niej dostał traci te otoczkę i staje się o wiele mniej zjadliwy bo stracił pierwszą linię obrony.
Do organizmu wchodzi już słabszy i można go łatwiej zneutralizować , a już na pewno osłabić.
Często powodem choroby jest zablokowana dolna czakra i przez to zamknięty dostęp do życiowej energii.
Ma tak wielu z opisujących swoje problemy na tym forum.
Co prawda przyczyny takiej sytuacji są często różne , bo jeden się tego nabawił z niewiedzy że można się zasilać ,inny jest celem ataku energetycznego i ktoś mu zablokował czakrę , a przy tym tak mu zabiera energię że nie wiele zostaje.
Jeszcze taka ciekawostka , wirusy lubią kwaśne środowisko i dobrze jest nieco ograniczyć kwaśne potrawy.
Sprawdziłem na sobie .
To jest 100% pewna wiadomość.
Te wirusy które są w nas uśpione zaraz się aktywują i mamy za swoje.
I niech nikt nie myśli ze to dotyczy wszystkich tylko nie jego.
Jeszcze nie widziałem za bardzo nikogo kto by miał energii witalnej choćby połowę normy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Koło kręgosłupa biegną dwa kanały, jeden jest odpowiedzialny za przyjmowanie energii z ziemi (czyli energi księżycowej, wody życia) powiedzmy że to jest energia naszego całościowego doświadczenia ziemskiego, zaś drugi energie słoneczną, czyli kosmiczną. Obydwa pochodzą z jednego żródła a mianowicie z centrum galaktyki, tak zwanego centralnego słonca, które jest portalem z boskiej rzeczywistości, takim samym portalem jest słońce. A teraz praktyka można wytworzyć pole ochronne wokół siebie wytważając potoli dolnie i górne, które się zespalają ze sobą w kule, pozatym istnieje suwak środkowy, czyli zrównowazenie obydwuch energi, jak sa zrównowazeone to można go przesunąć w dół lub góre, co daje efekt sóper ciężkiego człowieka (w duł), lub efekt lewitacji (w góre). Jednak że w dobie chamowania przyjmowania energi (poprzez rządy rozpylające chemie), został otwożony portal w wnętrzu kazdego z nas (w zalezności od cech użeczywistnienia, co za tym idzie rozwojowi nici DNA) czyli wewnętrzne słońce, które daje nieograniczony i niewyczerpalny dostęp do energi stwórczej...

...Słońce w NAS :)
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
A jaki rezultat miałoby pobieranie energii kosmicznej przez czakre korony i ładowanie nią kolejno wszystkich czakramów?
Lepszy, gorszy ? Podobno to splot słoneczny zawiaduje naszą energią, oraz czakram sledziony ktory jest odpowiedzialny za roznoszenie prany po ciele,
czy nie powinniśmy sie też skupić czasem na nim?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Joe Black,
Dzięki za puzelek do mojej układanki, brakowalo mi właśnie tego
czakram sledziony ktory jest odpowiedzialny za roznoszenie prany po ciele


Nie specjalnie się na tym skupiam, nie mam czasu, ale doświadczyłam pobudzania okolic nerek i dostałam takiego kopa energetycznego, że gęba mi się śmiała od ucha do uch przez dwa dni, wszystko było bajecznie proste i fruwałam nad ziemią kochając wszystko i wszystkich dookoła.
Kojarzyłam to z nadnerczami, ale może Ty masz rację z tym czakramem.
Gdzie on dokładnie jest zlokalizowany?
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies
dlaczego ludzie sprowadzili ,,odmienne stany swiadomosci,, do jednego wrecz smiesznego dlamnie prywatnie swiata astralnego .odmienne stany swiadomosci- temat rzeka.dla szukajacych wrazen proponuje najpierw zabawe w kotka i myszke ze swoja podswiadomoscia. gwarantuje ze nuda nikomu nie grozi.a jesli ktos szuka mocniejszych wrazen niech wprogramuje sobie poprzez autohipnoze w swojej podswiadomosci program na wyszukiwanie ukrytych furtek i drzwi do,, innych wymiarow..a jesli nie potrafisz dosc szybko wychodzic ze stanow psychicznego pomieszania pierwszej klasy postaraj sie o telefon do psychiatry. chodz niewiele pomoze to przynajmniej przepisze ci psychotropy zebys przypadkiem nie szukala sensu zycia w odkrajaniu sobie reki naprzyklad .pozdro.
adam malek Mężczyzna
.
 
Imię: adam
Posty: 2
Dołączył(a): 22 gru 2010, 19:41
Droga życia: 10
Zodiak: baran

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron