Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
ICUByMyMind napisał(a):Mają taką władzę, zwłaszcza dzięki mediom, że mogą robić, co zechcą, i potem przedstawiać to milionom ludzi w zupełnie inny sposób. Wg. mnie raczej widzę 2 inne powody:
- zmiana atmosfery, przez którą zmienia się środowisko człowieka, by doprowadzić do takiej reakcji łańuchowej, w której społeczeństwo zostanie w większym stopniu uzależnione od władzy - np. przez obniżenie sprawności intelektualnej (mózg jest najbardziej uzależniony od powietrza) lub zmianę organizmów ludzi
- "ochrona" przed promieniowaniem słonecznym


Sprawa jest wielowątkowa i wykracza poza rozpylanie szkodliwych związków w atmosferze wpływających negatywnie na zdrowie/percepcje/energetykę, która to działalność jest swoją drogą substytutem/wzbogaceniem otępiaczy jak np. fluoru w wodzie pitnej, bądź dodatków/modyfikacji w żywności.

Co do wspomnianej przez Ciebie globalnej inżynierii klimatycznej w odniesieniu do promieniowania kosmicznego to tutaj nie ma co gdybać – dokumenty na ten temat są od dawna dostępne, np. oficjalny raport z 97 w którym wspomina się o konieczności tworzenia sztucznych warstw chmur - > http://www.chemtrails911.com/docs/scatt ... hnotes.pdf

Natomiast co do obecnych, wyraźnie widocznych zmian klimatycznych na Ziemi w relacji zwiększonego promieniowania kosmicznego to polecam zaznajomić się ze zmianami jakie zachodzą obecnie na wielu planetach w naszym układzie słonecznym.

ICUByMyMind napisał(a):Jakieś propozycje alternatywne? ;)


Zastanawiam się nad tym czy poza wymienionymi wyżej czynnikami nie tworzy się także równocześnie pewnej warstwy wspomagającej penetracje atmosferyczne dokonywane przez niesławny HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) na Alasce, który obecnie potrafi amplifikować wysokie częstotliwości w górnych warstwach atmosfery (jonosfera) zatem być może program Deep Shield rezonuje z projektem Blue Beam - zorientowani spiskowcy skojarzą domniemane cele tego drugiego : )
III
 
Jeszcze chcę zauważyć, że zwykle - tam gdzie mogłem zaobserwować - samoloty ustawiają się tak czasowo i przestrzennie, że akurat "przypadkiem" przysłania nam słońce. Jeśli jakaś część nieba jest tymczasowo nieprzysłonięta chemtrails, a znajduje się na dziennej trasie słońca, to jest przysłaniana parę godzin wcześniej przed pojawieniem się tam słońca, by "chmury" mogły się rozprzestrzenić :) Jeśli większa liczba osób również to zauważyła, to może być to jakaś wskazówka.
Avatar użytkownikaICUByMyMind Mężczyzna
Just looking around reality
 
Posty: 36
Dołączył(a): 06 paź 2010, 22:29
Droga życia: 55
Dostałam maila z taką informacją:

UCHWAŁA ONZ

W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji "Zachowania bio-różnorodności" w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany "persistant contrail", a co my nazywamy "Chemtrail".

Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia - CO2 (dwutlenkiem węgla).

Na stronie globalnaswiadomosc jest cały tekst.

http://www.globalnaswiadomosc.com/chemt ... zbrodn.htm
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
ICUByMyMind napisał(a):Jeszcze chcę zauważyć, że zwykle - tam gdzie mogłem zaobserwować - samoloty ustawiają się tak czasowo i przestrzennie, że akurat "przypadkiem" przysłania nam słońce. Jeśli jakaś część nieba jest tymczasowo nieprzysłonięta chemtrails, a znajduje się na dziennej trasie słońca, to jest przysłaniana parę godzin wcześniej przed pojawieniem się tam słońca, by "chmury" mogły się rozprzestrzenić :) Jeśli większa liczba osób również to zauważyła, to może być to jakaś wskazówka.

Mam podobne obserwacje. Pisałem o tym na początku tego tematu 8)
lugal
 
Dużo emocji na tej globalnej świadomości w artykule o "zbrodni chemtrails" :) Ludzie zawsze będą ostro reagować na sytuacje bycia ofiarą, ale osobiście to nie jestem przekonany, czy to najlepsze rozwiązanie ;)

adriel napisał(a):Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany "persistant contrail", a co my
nazywamy "Chemtrail".

Na pewno nie ma co oczekiwać, że nasi "władcy" zrezygnują ze swoich ambicji po tak długo przeprowadzanych planach. Może to być tylko próba uciszenia przeciwników chemtrails (w końcu przecież teraz formalnie ustalili, że jednak szkodzi), ale z wyprowadzaniem tego z życia mogą się jednak bardzo ociągać ;) Nie zdziwiłbym się też, gdyby wprowadzili w celu "przyspieszenia naprawy" szkód jakiś "antychemtrails", które będzie miało jeszcze bardziej destrkucyjny wpływ :P
Avatar użytkownikaICUByMyMind Mężczyzna
Just looking around reality
 
Posty: 36
Dołączył(a): 06 paź 2010, 22:29
Droga życia: 55
Przez lata zrzucania chemi ludzki organizm skutecznie się podtruwał, teraz wyobraźcie sobie jeden samolot który zrzuca szczep wirusów które uaktualniają trucizny w naszym organiźmie.

Przed 10 kwietnia było tak samo, taka sama energia mentalna wali mi do głowy, nie wiem czy po to spaliło się 96 świnek żeby teraz ludzie pluli krwią i zdychali na ulicach ?

Widzę podekscytowane kurwy, od jedzenia dzieci tak się nie podniecają, musieli dostać dostęp teraz czeka ich syty posiłek przesiąknięty strachem i żalem. Być może się mylę i tylko żydomasońskie świnie utopią się w swoim fałszu ... ale ...

Tylko nie z chodźcie pod ziemie jak w mediach będą was na to namamiwać w celu schowania się tam w "bunkrach". Tam są gady, zapraszają ludzi aby ich zjeść.


....


Wyskoczyłem w 4. Na pierwszy ogień w mental wszedł lucyfer, dziwne to jakieś widzieć takie rzeczy będąc w czwórce, byłem w jakimś bezpiecznym towarzystwie ale wyleciałem ponad planetę i gdzieś w kosmosie stałem przed wielką czarną dziurą od której odwracałem wzrok. Zmieniałem w miarę możliwości kanały co poskutkowało wizją z panem światła i promieniem światła, zejściem na ziemie i lekkim oczyszczeniem. Ale teraz już wiem, nawet jak bym miał stanąć przed antychrystem, zła się nie ulęknę i jakbym codziennie w dosłownym słowa znaczeniu miał wychodzić z siebie żeby wbijać malutkie promienie światła w wielkie odchłanie czerni to będę robić to a nie dopuszczę do tej wojny która teraz z dnia na dzień będą promować !!

Los tej planety spoczywa w rękach takich ludzi jak my, nie przyjmujcie zła, nie dajcie dostępu antychrystom to gówno zrobią, a na wiadomości o wojnie wybuchajcie śmiechem !!
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 21:39 przez V.D.Costa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Lubisz straszyć ludzi? Jak sobie przypominam ile razy miał być ten straszny koniec, to zliczyć nie umiem. Poza tym nie wszyscy boją się śmierci. A z tego co mi wiadomo, to jaszczury tylko brutalnie torturują ludzi, ale żeby jeść? Co to, to nie. :)
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak
Moje zdanie jest takie:
chemitrals to powłoka, która ma "ochronić" ludzkość przed wybuchami na słońcu i konsekwencjami ekonomicznymi z tego wynikających. Za tym idzie brak kontroli nad ekonomią i strukturami politycznymi, generalnie odcięcie od wszystkiego.
Jak zabraknie prądu to zwykły człek mieszkający w chacie i nie uzależniony od zdobyczy techniki przeżyje......... a co z resztą, z tą całą strukturą niewolnictwa..... przeszacowanie wartości ogólnoludzkich powodujących jednoczenie się.
Najgorsze w tym wsztystkim jest jednak to, co sie dzieje w tle!!!
Tym wielkim niebezpieczeństwem są chemibustery i orgonity, używane oczywiście do obrony przed chemitralami, a nad którymi sie nikt nie zastanawia......
Jakie może mieć właściwości kryształ zatopiony w plastiku ze złomem ..... uwaga.... aluminium najlepsze ?
Moim zdaniem urządzenia te otwierają drogę (przepraszam za określenie ale tylko to ciśnie mi się na usta) syfowi który chce się tutaj szybciej dostać i przy okazji zakłóca naturalne pole tej planety. (Atlantyda)
Bardzo jestem ciekawa jak sie do tego odniesiecie?
Pozdrawiam
Irena
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Irenko
Ja przyznam się szczerze jeszcze niedawno byłam niemal gotowa topić w poliestrach kryształy w zespól ze złomem. Na pohybel skurwysynom :wink: Nawet trochę ustrojstwa do konstrukcji pozbierałam, ale mi nie szło. Tak na poziomie duszy wcale do tego serca nie miałam. Nie robię niczego wbrew własnej woli. Z perspektywy czasu, po ochłonięciu z pierwszego zachłyśnięcia wiem, że była to moja intuicja, która cichutko, ale skutecznie pukała do mojej podświadomości. Nie zbudowałam żadnego chebustra ani orgonita, materiały do tej pory lezą. Nie tknę ich. Coś we mnie wrzeszczy na myśl o zalaniu nieskalnego kryształu - naturalnego tworu ziemi - masą chemicznej mazi wraz z złomianymi wiórami. Mam wręcz odruch wymiotny :roll: A uziemianie tego, to nic więcej niż zalewanie jadem Ziemi.

Lubisz straszyć ludzi? Jak sobie przypominam ile razy miał być ten straszny koniec, to zliczyć nie umiem. Poza tym nie wszyscy boją się śmierci. A z tego co mi wiadomo, to jaszczury tylko brutalnie torturują ludzi, ale żeby jeść? Co to, to nie. :)


No wiesz mario, jaszczury robią z ludzi konserwy, a z mączki kostnej chlebek. To takie ichnie lembasy na długie podróże międzygwiezdne o suchym pysku :wink: :lol:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
A z tego co mi wiadomo, to jaszczury tylko brutalnie torturują ludzi, ale żeby jeść? Co to, to nie.

A myślisz ze po co ich torturują ? Po to aby krew zyskała specyficznych właściwości wśród wibracji strachu aby potem było można ją wypić. Nawet pół gadziki takie jak Eliza je ludzkie mięso i pije krew inaczej wśród swoich wibracji nie utrzymała by wyglądu człowieka.

Dodatkowo większość tutaj pewnie sama je mięso mordując zwierzęta a myśli że dla gadów ludzie mają jakąś wartość, owszem mają ale wyłącznie spożywczą.
Ostatnio edytowano 18 lis 2010, 23:58 przez V.D.Costa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
każdy kontempluje co lubi :D

nikt nikogo tu nie zje ani żadne z nas nie zostanie zjedzone, więc luuzik:D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Aniszai napisał(a):Ja przyznam się szczerze jeszcze niedawno byłam niemal gotowa topić w poliestrach kryształy w zespól ze złomem. Na pohybel skurwysynom :wink:

:D :lol: 8) :thumbright: =D>
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
irina napisał(a):Bardzo jestem ciekawa jak sie do tego odniesiecie?


Hej!

Mam bardzo podobne odczucia. Ta bajka o orgonitach śmierdzi na kilomietr.
Uśmiałem się serdecznie z "na pohybel"- dzięki Aniszal.

bużka!
Avatar użytkownikaradoslaw Mężczyzna
Widzę Was!!!
 
Imię: Radosław
Posty: 18
Dołączył(a): 01 lis 2010, 03:30
Lokalizacja: Olsztyn
Droga życia: 3
Zodiak: Ryby, Tygrys
Irinie nie podoba się aluminium w chembusterze czy orgonicie ale w powietrzu już je lubi! :lol: Przecież rządzący robię to dla naszego dobra! Niech żyje dobroczynne aluminium w powietrzu!! niech nas chronią przed "photon beltem" i energią która ma pobudzić nasze DNA! Niech nas chronią przed utratą nic nie wartej technologii jakby nie chcieli nas powybijać (plan depopulacji i plany 3 wojny światowej!). Niech żyje chemtrails! Im więcej syfu w powietrzu tym lepiej! :lol:

Radosław... tobie śmierdzi orgonit na kilometr... wiem, że rządzącym też on śmierdzi... dowód:

Więźniowie orgonu [PL]
http://www.youtube.com/watch?v=L1FUcT_F9p8

bardzo go nie lubią bo zakłuca im prace na rzecz ludzkości jaką jest kontrola pogody, kontrola umysłami oraz budowa śmiercionośnych "wież śmierci". Oczywiście wszystko dla naszego dobra! Pamiętajmy, że wszelkie kontrole umysłu są dobre dla naszej gospodarki! Ponieważ możemy nie myśleć tak dużo nad jak na prawdę wygląda świat. :lol: Więc wracajcie do swoich myśli... czas na sen :) Nie ma sensu myśleć nad chemtrails! ani nad orgonitem! Chemtrails jest dobre! Orgonit zły! Śpijmy dalej! =D> =D> =D> #-o

Nasi przywódcy mają wielkie serca... pomogą nam we wszystkim... zawsze pracują dla naszego dobra :^o :D
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspo,
popatrz wyżej, to nie tylko moje odczucia.
Placebo też ponoc "uzdrawia".
Kryształy maja sens jako twór ziemi w wiekszej calosci, a nie wyrwane i stłuczone.
Swojej watroby nie masz w mózgu i uszach tylko na swoim miejscu.

a propos, bo zapomnialabym zapytać, co z ta skutecznoscia tych urzadzeń znakomitych,, budowanych dzielnie, bo jakos chemy wiszą nam nad glowami.

Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość