Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
No to chyba dobrze, że wiszę... przecież one Cię chronią przez złem z kosmosu! :lol:
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspo,
na nic moje starania o ochrone przed kosmosem, bo odwiedzinki masz co noc
moze te urzadzenia ich sprwadzaja..... wiesz taki kosmiczny gprs ;)
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
No mam odwiedzinki no i co? i tak nie ogarniasz tematu... :lol: a ty nigdy nie będziesz miała bo chodzisz na ich smyczy :lol:

[Wyspa: przystopuj lekko : ) - N.]
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Kochany,
a może chcesz sie ze mna spotkac w kontinuum? Zapraszam :)
Jako oświecony, pewnie nie masz problemów.
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Mam problemy bo nie jestem twoim "kochanym" :) i dziękuję, że mnie tak wysoko cenisz :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
To taki zwrot grzecznosciowy :) nie obawiaj się.
Natomiast jeżeli chodzi o ocenę Twojej osoby, pozostawiam ja sobie.
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
aha... bo wiesz, że ten zwrot może pracować w obie strony :) ale chyba nadmiernie odbiegamy od tematu :)
Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 01:56 przez Wyspa, łącznie edytowano 2 razy
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
W czym Ci Wyspo mogę pomóc?
Na spacer w kontinuum nie masz ochoty lub nie możesz sie udać? Od tematu sam odbiegleś :)
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
a co do chembusterów... narzekasz na to, że są chemy na niebie ale czy ty masz już zainstalowanego chembustera w swoim "ogródku"? lub czy twoi znajomi to zrobili? najlepiej sama zainstaluj takie urządzonko i przetestuj, a otrzymasz odpowiedź czy jest to skuteczne :thumbright:

A co do spotkania to nie domagaj się go tak mocno bo możesz się później do końca życia z tego nie wyplątać :lol: i wtedy będziesz siedziała w temacie po same uszy tylko jest to odmienne spojrzenie na rzeczywistość niż to co na razie widzę w Twoich postach :)
Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 02:47 przez Wyspa, łącznie edytowano 2 razy
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspo, dziekuję za wprowadzenie do tematu, niemniej nie jestem zainteresowana :)
Pozdrawiam serdecznie życząc dobrej nocy :)
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Jak nie jesteś zainteresowana skoro chcesz się ze mną spotkać i mi pomagać :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
No tak, ludzie budują chembustery, a tymczasem śmiecioloty latają i latają i sieja i sieją, robią nam chmurki i rózne essy floressy na naszym niebie, nie dają się cieszyć ładną sloneczną pogodą. Ponoć zainstalowano ileś tam urządzeń, mają zasięg kilku kilosów, tylko.... co to zmieniło?????
NIC!!!!!!
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Jakby to nie działało to William Reich dożyłby spokojnej starości, a jego "prace" nie zostałyby zniszczone :)

Chyba nie sądzisz, że jeden nawet duży chembuster rozwiąże problem całego miasta gdy mamy tak wielkie naloty? Ciągle jest za mało dział orgonowych... Jakby każdy jeden zbudował na własny użytek to na pewno coś by z tego wynikło, a jak jeden buduje dla całego miasta... trudno się tutaj spodziewać nadzwyczajnych rezultatów... wiadomo efekt będzie mizerny...

Zbuduj sam działo... jak uwierzysz to może innych zmobilizujesz bo budowy własnego działa ale jak chyba wszyscy wiemy może być to trudne i dlatego wciąż ci rządzący robią nas w bambuko bo ludzie leniwi i pogrążeni w swoich "problemach"... nie widzą istniejącego problemu (chemtrails), a tym bardziej, że nasze rządzące władze mają wodę w buzi i milczą na ten temat jak zaklęci, a ludzie jak ludzie... ciągle wierzą telewizorowi... i jego prawdom... a że się na ten temat milczy to nie ma tematu...
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspa napisał(a):a co do chembusterów... narzekasz na to, że są chemy na niebie ale czy ty masz już zainstalowanego chembustera w swoim "ogródku"? lub czy twoi znajomi to zrobili? najlepiej sama zainstaluj takie urządzonko i przetestuj, a otrzymasz odpowiedź czy jest to skuteczne :thumbright:

Widzisz, problem polega na kierowaniu uwagi na sprawy nieistotne i odwracaniu uwagi od rzeczywistości, do której się odniosę za chwilę. Wilhelm Reich a i owszem pracował nad orgonem i jego wpływem na psychikę człowieka (manipulacji m.in.). Urządzenie emitujące tę energię składa się z dwóch komunikujących się urządzeń i jedno z nich, aby było skuteczne, musi nadawać impuls elektryczny aby to wogóle zadziałało. Zastanawiające jest to, że skoro zniszczono wszystkie dzieła Reicha uznając je za szkodliwe, pozwala się na budowanie urządzeń, a co za tym idzie bezkarne propagowanie wynalazku Reicha, który za to przypłacił życiem.
Hmm...., pewnie mają to gdzieś, albo nie obawiają się tych konstrukcji, w przeciwnym razie znaleźliby na to sposób aby ukrócić tę zabawę, gdyby były takie skuteczne, albo wykorzystują je do swoich potrzeb.

A co do spotkania to nie domagaj się go tak mocno bo możesz się później do końca życia z tego nie wyplątać :lol: i wtedy będziesz siedziała w temacie po same uszy tylko jest to odmienne spojrzenie na rzeczywistość niż to co na razie widzę w Twoich postach :)

A teraz porozmawiajmy o rzeczywistości, a nie o hologramie 3D zwanym potocznie „rzeczywistością”
Dla mnie rzeczywistością i domem jest kontinuum czasoprzestrzenne i doświadczanie kreacji.
Zapraszając Cię tam, proponuję doświadczanie prawdziwej wolności i suwerenności w działaniu, bez wpływu na wolną wolę istnienia. Z tej perspektywy można zobaczyć w co uwikłane są istoty z wymiaru 3D i kto tym steruje, i w jaki sposób odciąga od doświadczania rzeczywistości, i jak odbywa się manipulacja za pomocą „zabawek”, rytuałów, religii, usadzając istoty w schemacie postępowania, zwanym życiem na ziemi.

Pozdrawiam
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Obejrzyj sobie ten filmik i powiedz mi czy nie chcieli go uciszyć...
http://www.youtube.com/watch?v=L1FUcT_F9p8

Uznali urządzenia Reicha za szkodliwe? no oczywiście, że uznali je za szkodliwe... przecież miały służyć ludzkości! a to jest dopiero szkodliwe dla tych co chcą ludzkością rządzić! Reicha zabili ale idea przetrwała!
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron