Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
Wyspo,
mniej emocji, więcej skupienia nad tekstem, proszę czytaj to, co jest napisane, a nie to co chcesz przeczytać
:)
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Chodzi o to, że nie udało się zataić wiedzy o orgonicie mimo iż spalili jego prace itd... Nie mogą zakazać produkcji orgonitów i chembusterów ponieważ musieliby przyznać się do kontroli umysłów, manipulacji pogodą itp... a przecież to nie istnieje ;)))))

Na samym końcu tamtego widea (co podałem w poprzednim poście) jest odpowiedź na pytanie czemu oni nie "zabijają" ludzi którzy propagują orgonit i chembustery :) Po prostu wymknęło się im to spod kontroli... nie zawsze "rządzący" mają absolutną władzę nad wszystkim :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspo,
a ja bym wolała, żebyś powiedział coś od siebie, tak po ludzku od serca, o swoich doświadczeniach, zmianach w Twoim życiu, co się pojawiło? Jak się czujesz?
:)
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Wyspo jesteś jak tuba propagandy.
Irena konkretnie wytknęła, że urządzenia, które z uporem maniak stawiacie nie maja nic wspólnego z tymi, które produkował Reich. I co? Zero odniesienia. Zamiast czytać ze zrozumieniem wlepiasz link do kolejnej tuby na tubce.

... czemu oni nie "zabijają" ludzi którzy propagują orgonit i chembustery :) Po prostu wymknęło się im to spod kontroli... nie zawsze "rządzący" mają absolutną władzę nad wszystkim :)

Bo chcą, żebyście tak myśleli. Jedną z największych pułapek zamanipulowanego umysłu jest jego samooszukiwanie.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
irona: To temat o chemtrails więc nie zaśmiecajmy go offtopem :) Wiesz gdzie możesz znaleźć moje doświadczenia... są pisane od serca ale z tego co wiem to minimum częściowo je znasz :) Dałem te doświadczenia na stronkę, które chciałem dać, a reszta jest milczeniem :)

Aniszai: Reich rozpoczął pracę nad orgonem... a obecnie Don Croft kontynuuje Jego dzieło... i na technologii Dona Crofta ludzie się przede wszystkim skupiają bo są w niej kryształy górskie... a u Reicha urządzonka były stawiane np na wodzie aby odprowadzić negatywny orgon, a tutaj robi to kryształ górski. Ja się nie skupiam na technologii Reicha tylko Dona Crofta... zresztą mało kto skupia się na technologii Reicha... w obecnych czasach...
Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 22:09 przez Wyspa, łącznie edytowano 3 razy
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
mi chodzi o Twoje życie i doswiadczenia zwiazane z pasja, której sie tak oddajesz bez reszty
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
irina: O jakiej pasji mówisz?
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
Wyspa napisał(a):irina: O jakiej pasji mówisz?

o tej, w tym temacie
Co się dzieje Wyspo z kojarzeniem?
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Wyspo, woda jest zrozumiała. Pytanie, od kiedy kryształ jest przewodnikiem, który odprowadza szkodliwy orgon?
Kryształ gromadzi informacje, a nie neutralizuje.
Reich się pewnie w grobie przewraca na profanację Crofta, który stał się guru, alfą i omegą. Pytanie za ile i dla kogo.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
irina: mam wiele pasji... a czy pasją nazwałbym walkę z chemtrails? raczej przykrym obowiązkiem :?

Aniszai: Kryształ górski neutralizuje negatywny orgon! Nawet w "healingach" uzdrowicielskich się je stosuje do oczyszczania czakr itd! Kryształy się do tego idealnie nadają! Co do gromadzenia informacji to zgadzam się (np kryształowe czaszki) ale, że nie wiesz, że kryształ górski jest świetny do neutralizacji negatywnej energii to się zdziwiłem :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25
:)

to jest niesamowite, przynajmniej dla mnie ;P
że zalogowałam się na tym forum,
aby Tobie Irino i Tobie Aniszai zadać pytanie, czy jesteście pewne tego, co piszecie!?

Ja sama z ogromną tęsknotą wyczekuję słońca na niebie, bo bez niego jest mi źle albo jeszcze gorzej, bo działam na pół albo ćwierć gwizdka...
Sama z siebie nie robiłam orgonitów itd,
ale jeżeli miałoby to pomóc bym mogła oddychać inaczej i czuć się inaczej (czyli oddech pełną piersią i pełnia życia) to jestem za...

:)
ELMA_KI Kobieta
^_^
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2011, 22:33
Zodiak: bliźniak/szczur
Wyspo,
o tym się nie mówi, ale kryształ górski działa jak miecz, w zależności od tego czy jest w rękach wroga czy obrońcy.
To kamień służący do programowania intencji i działa jak generator. Nic nie neutralizuje, oddaje to co ma zaprogramowane, może nim być dobro jak i zło.
Służy najlepiej w formie nieprzetworzonej w naturalnej postaci.
Co do oczyszczania czakr, byłabym dalece ostrozna, ponieważ osoby czyniące to, nie maja nigdy czystych intencji i programują w ten sposób nieswiadome istoty.
Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 23:02 przez irina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
ELMA_KI napisał(a)::)

to jest niesamowite, przynajmniej dla mnie ;P
że zalogowałam się na tym forum,
aby Tobie Irino i Tobie Aniszai zadać pytanie, czy jesteście pewne tego, co piszecie!?

Ja sama z ogromną tęsknotą wyczekuję słońca na niebie, bo bez niego jest mi źle albo jeszcze gorzej, bo działam na pół albo ćwierć gwizdka...
Sama z siebie nie robiłam orgonitów itd,
ale jeżeli miałoby to pomóc bym mogła oddychać inaczej i czuć się inaczej (czyli oddech pełną piersią i pełnia życia) to jestem za...

:)

Kocham słońce,
Jeżeli chcesz sie czuć inaczej i oddychac inaczej wystarczy oczyścić sie wewnętrznie i uruchomić mentalnie blokady przez zagrozeniami z zewnątrz. Protezy w postaci czegokolwiek nie są potrzebne, to odwraca tylko naszą moc będącą w nas samych na zewnątrz i uzależnia od urządzenia czy też reliktu. I o to chodzi w ogłupianiu istoty ludzkiej i pozbawianiu jej mocy.
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Co do gromadzenia informacji to zgadzam się (np kryształowe czaszki) ale, że nie wiesz, że kryształ górski jest świetny do neutralizacji negatywnej energii to się zdziwiłem :)


Otóż to. Tyle, ze ta energia gromadzona jest w krysztale i zapamiętywana. Zneutralizowane podobno - ot intencje - są na ten przykałd czakry nie kryształ, cały syf zostaje w kwarcu. Domysłem zostaje czy kryształ z chembusterowych rurek neutralizujecie. Chyba, że po zdemontowaniu na zimę w nich gmeracie i na słonce wystawiacie. Poza tym kolejnym nieporozumieniem jest dla mnie ten zimowy demontaż. Nie działają jakoby. Przecież śnieg i lód, to nic więcej jak woda - przewodnik. Szkoda tylko, że chemitrale nie robią sobie zimowych kanikuł :P
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
irina napisał(a):
ELMA_KI napisał(a)::)

to jest niesamowite, przynajmniej dla mnie ;P
że zalogowałam się na tym forum,
aby Tobie Irino i Tobie Aniszai zadać pytanie, czy jesteście pewne tego, co piszecie!?

Ja sama z ogromną tęsknotą wyczekuję słońca na niebie, bo bez niego jest mi źle albo jeszcze gorzej, bo działam na pół albo ćwierć gwizdka...
Sama z siebie nie robiłam orgonitów itd,
ale jeżeli miałoby to pomóc bym mogła oddychać inaczej i czuć się inaczej (czyli oddech pełną piersią i pełnia życia) to jestem za...

:)

Kocham słońce,
Jeżeli chcesz sie czuć inaczej i oddychac inaczej wystarczy oczyścić sie wewnętrznie i uruchomić mentalnie blokady przez zagrozeniami z zewnątrz. Protezy w postaci czegokolwiek nie są potrzebne, to odwraca tylko naszą moc będącą w nas samych na zewnątrz i uzależnia od urządzenia czy też reliktu. I o to chodzi w ogłupianiu istoty ludzkiej i pozbawianiu jej mocy.


Domyślam się, że ty już masz taką moc, że samą siłą woli możesz oczyścić powietrze z aluminium itp :) nie potrzebny jest ci żaden chembuster... orgonit też nie potrzebny... szkodliwe fale elektromagnetyczne samą myślą niszczysz i przekształcasz w pozytywny orgon :)
Wyspa
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 mar 2007, 15:25

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron