Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam . Aura człowieka się zmienia .kazdego dnia ,godziny zależy od nastroju np. człowieka wściekłego widzi się aurę czerwoną itd,,,nie muszę opisywać o co chodzi każdy tu wie.
mam mało czasu na opis sorki za błędy .
Bardzo mnie ten temat ciekawi mam kilka pytań. :-k zachęcam do opisania doświadczeń ludzi widzących aury ,
,
1 jak ktoś widzi aury ludzi ?opiszcie proszę co czujecie ? wiem ,że małe dzieci widzą aury ,potem z wiekiem ta zdolność zanika
2 czy nie przeszkadza wam to w życiu codziennym ,?
3 co daje taka zdolność czy to dar ,a może przekleństwo TACY WRAZLIWI LUDZIE widzą pewnie emocje ,uczucia innych ,strach ,poczucie winy ,żal ,wstyd itp..Czy takie osoby mają telepatię bardziej rozwiniętą ?.
4CO WAS SKŁONIŁO DO ROZWIJANIA TAKICH umiejętności ?
5 jak rozwineliście w sobie taki dar ??czy przekleństwo
6 czy malujecie aury ludzi ?lub jakoś je opisujecie ?opowiadacie ?WIEM,,są maszyny do robienia zdjęć aury w danej chwili ale chyba lepiej malować kolory cicho bez stresu bardziej wiarygodne
czekam niecierpliwie na O:) odpowiedzi i inne wiadomości dotyczące tematu ,refleksje
Ostatnio edytowano 15 cze 2010, 19:10 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 1 raz
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Z tego co pamiętam był co najmniej jeden (a chyba więcej) wątków napisanych już na ten temat, które odpowiedziałyby na większą część z tych pytań, więc warto poszukać...
I tak odpowiem:
1. Już gdzieś o tym pisałem - odbieram głównie aury energetyczne, zazwyczaj czarno-biało, chociaż zdarza się trochę koloru. Jednak tak na prawdę odbieram wszystkimi zmysłami, więc każda aura i każda energia ma dla mnie zapach, smak, wrażenie dotykowe - fakturę, temperaturę, wygląd, a oprócz tego mam też intuicyjne odczucie na temat co to jest i jak działa...
2. Nie, w zasadzie zazwyczaj jeśli tego nie potrzebuję, jest tylko gdzieś na granicy widzialności, chyba że coś/ktoś ma bardzo silną aurę albo bardzo dużo energii...
3. Każdy dar jest jednocześnie przekleństwem, tylko większość ludzi sobie nie zdaje z tego sprawy, szczególniej ci którzy go nie posiadają oraz ci którzy posiadają go bardzo krótko (takie zachłyśnięcie się możliwościami)... Telepatię nie wiem czy 'bardziej' - u mnie empatia i telepatia nie są powiązane z aurami per se - odbieram to w inny sposób, nie przez postrzeganie zmian w aurze...
4. Nic, mam je od dziecka.
5. j/w
6. Nie, nie czuję potrzeby uwieczniania, tym bardziej że trudno uwiecznić coś poza wyglądem a patrz punkt pierwszy. Ponadto każdy odbiera aury trochę inaczej, więc poza byciem dziełem sztuki coś takiego moim osobistym zdaniem ma nikłą wartość...

P.S. Czy możesz pisać w sposób ciut bardziej uporządkowany? Bo niektóre twoje wypowiedzi bardzo ciężko się czyta. Ogólnie pisanie SAMYMI WIELKIMI LITERAMI jest uważane w internecie za 'krzyczenie' i nie jest dobrze odbierane, chyba że chce się coś bardzo mocno podkreślić... A i wtedy nie jest to najlepsza metoda... Ponadto polska (i zagraniczna też) interpunkcja nakazuje stawiać przecinek po słowie, bez spacji między nim a poprzedzającym słowem, natomiast po przecinku umieścić spację (odstęp) przed następnym słowem. Zasada ta odnosi się także do innych znaków interpunkcyjnych. Ponadto zazwyczaj używa się pojedynczych znaków interpunkcyjnych (przecinków, znaków zapytania itd.) Zaczynanie zdania od wielkiej litery i kończenie kropką również uważane jest za odpowiednie i ułatwia czytanie, szczególnie w dłuższych wypowiedziach... Używanie polskich czcionek (ą, ę, ó, ł, ś, ć, ź, ż) jest również mile widziane, szczególnie stosowane ciągle, nie wybiórczo.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Jak już większość dzieci bożych da sobie wmówić, że widzi jakąś "aurę" wokół ludzi, pojawią się nieliczni ezoterycy, jogini, wysublimowane uduchowione osobistości, które będą utrzymywać, iż sami nie posiadają aury w ogóle, bo się od niej uwolnili. Jeżeli zaś ktoś będzie wtedy utrzymywał, że coś wokół ich głów jednak coś się unosi i migoce, będą spokojnie przekonywać, że to złudzenie i zyskiwać uznanie oraz środki materialne u neofitów, którzy będą się uczyć, co robić by aury nie widzieć.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: self47
T1000
 
Imię: T1000
Posty: 108
Dołączył(a): 26 cze 2009, 01:15
Zodiak: chyba robot
Oj tak, ja wyczuwam aury ludzi.
Ot, głupi przykład...Sprubuję wytłumaczyć...
Mam przyjaciółkę, często mnie odwiedza. I przy takiej wizycie widzę po hm.... po otoczeniu, mieszkaniu, ogólnej aurze np. domu w jakim ona jest stanie psychicznym. Może nie potrafię tego wytłumaczyć, ale gdy ona jest u mnie (lub ktoś inny) potrafię wyczytać cechy charakteru, ogólny nastrój osoby odwiedzającej... Tzn. niezaleznie od tego czy mam posprzątane, czy nie mój dom zamienia się w obraz nastroju czy charakteru danej osoby. Tzn. nagle robi się bałagan mimo,że w domu wszystko lśni lub odwrotnie z wejściem mimo bałaganu wszystko lśni. Lub mam wrażenie, że za chwilkę szafka się przestawi ...Tak jakoś dziwnie wszystko się zmienia gdy wchodzi a zarazem znika, gdy wychodzi.
Miał ktoś podobne wrażenia???
Mało tego, kiedy pytam gościa co jest grane, mam odpowiedź, którą podpowiada mi aura, którą się otaczamy.
Ostatnio edytowano 21 lip 2010, 12:30 przez annabbb, łącznie edytowano 1 raz
annabbb Kobieta
w tym wcieleniu cel???
 
Imię: Anna
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lip 2010, 14:12
Droga życia: 9
Zodiak: ryby
annabbb bardzo ciekawy jest sposób w jaki wyczuwasz aury. Też wyczuwam tego typu energie w pomieszczeniach, ale zawsze tylko wyczuwam, nie przenosi mi sie to na wrażenia wzrokowe. Fajna sprawa, chociaż musi być trochę dekoncetrujące w niektórych przypadkach.

Nie widzę z kolei aur istot (wyczuwam ich charakter, ale nie widzę aury - ew. srebrzystą leciutką poświatę, ale nigdy kolorową, więc nie wiem, aura na pół gwizdka). Natomiast gdy przestawiam wzrok na "widzenie aur", nie wiem jak to opisać, po prostu wyrażam chęć zobaczenia czy jest w pomieszczeniu ktoś niematerialny i wtedy całe pomieszczenie zaczyna wibrzyć i się przelewać. To jest bardzo subtelne. Eksperymentowałam z takim widzeniem na dworze i ponad trawą unosiły się takie dość intensywne kręgi energii. Nie wiem czy to mi się tak tylko wydaje, bo od drzew nie widzę tak bardzo intensywnych kręgów jak właśnie od świeżej zielonej trawy :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Hej ;D wrzucam coś ciekawego na temat aur :)

Systemy obronne aur wg obserwacji autorki (Ann Brennan znowu.. :D):

Obrazek

Krótkie wyjaśnienie: (nie widać podpisów na zdjęciu, opisy są po kolei od lewej do prawej rzędami. Tutaj skan w lepszej jakości - http://img641.imageshack.us/img641/2884/anbrenansystemyobronnea.jpg)

Jeżozwierz - aura kolczasta i bolesna w dotyku. Jak dotkiemy osoby która sobie tego nie życzy, aura przybiera taką formę. Zwykle wtedy odruchowo szybko cofamy dłoń :)

Wycofanie - część świadomości i aury, która jest zagrożona opuszcza ciało pod postacią obłoku jasnoniebieskiej energii. Oczy stają się szkliste i trochę nieobecne, mimo, że osoba udaje, że słucha. Trwa to od kilku sekund do kilku godzin.

Obok siebie - tak samo jak wycofanie, tylko taka konstrukcja może trwać dniami a nawet latami. Zwykle jest wynikiem jakiś operacji albo bardzo poważnych zdarzeń w dzieciństwie.

Odmowa słowna - duża ilość zwykle żółtej energii w głowie, blok w szyi i opróżniona z energii dolna część ciała. Człowiek aby utrzymać wrażenie bycia żywym staje się bardzo czynny werbalnie.

Wysysanie oralne - człowiek wysysa energię z innych ludzi, ponieważ nie potrafi jej pobrać z naturalnego otoczenia. Objawia się to papalaniną która jest nużąca i męcząca dla słuchacza, albo w "pochłaniających oczach", które posiadają niektórzy ludzie.

Hak
- występują u ludzi o charakterze psychopatycznym, którzy stają twarzą w twarz z grupą ludzi. Czują wobec tego ogromne zagrożenie i tworzą hak na szczycie głowy. Jeśli poczucie zagrożenia się pogłębia ciskają hakiem w tego kogo odczuwają jako agresora. Hakowi towarzyszy zwykle wypowiedź słowna.

Chwyt mentalny - osoby tego typu (psychopatycznego) mogą też spróbować chwycić potencjalnego agresora za głowę przy pomocy energii mentalnej. Osoba zaatakowana jest uwięziona w polu energetycznym chwytającego, aż ten uzna, że jego argumenty zaakceptowano tak jak chce, albo że został osiągnięty oczekiwany przez niego wynik dyskusji.

Macki - są ociekające, śliskie, ciche i ciężkie. Sięgają splotu słonecznego ofiary by pochwycić esencję (? energię życiową?) i pochwycić ją dla siebie. Człowiek taki jest pełen własnej esencji, ale nie wie co z nią robić, ponieważ boi się upokorzenia w wyniku jej wykorzystywania i swobodnego przepływu. Człowiek taki myśli, że potrzebuje czegoś z zewnątrz, ale jedyne czego mu trzeba to dawanie z wewnątrz.

Milczące oczywiste zamyślenie - jest bardzo głośne energetycznie. Człowiek taki stoi sam w miejscu gdzie inni bawią się aktywnie. Wkrótce zostanie otoczony przez tych, którzy chcą mu pomóc i go wciągnąć w zabawę. Będzie nieświadomie i z wdziękiem dziękował za oferowaną pomoc wyjaśniając, że nie jest w stanie mu pomóc, prosząc w ten sposób o dalsze sugestie i utrzymując na sobie uwagę tych osób.

Strzały słowne - wysyłane by sprowokować czyjś gniew. Strzały te są nie tylko werbalne ale niosą też bolesną energetykę. Trafiają w odbiorcę skutecznie i precyzyjnie. Osoba strzelająca powoduje cudzy gniew w nadziei, że ostra wymiana słowna pozwoli mu na uwolnienie się z własnego bólu w sposób nie powodujący w jego rozumieniu upokorzenia.

Obrona histeryczna - taki człowiek skwapliwie odpowiada na strzały słowne eksplozją. Uderza w pole wszystkich obecnych błyskawicami i kolorowymi ładunkami z ogromną furią, by przestraszyć ich siłą potęgi i chaosu. Jego celem jest opróżnienie pomieszczenia z wszystkich obecnych.

Zamknięcie - człowiek stosujący zamknięcie wycofuje się z sytuacji, wzmacniając i pogrubiając swoją osłonę, by nie zostać dotkniętym. Przekazuje przez takie zdystansowanie swoją wyższość nad sytuacją powodującą poczucie zagrożenia.

Pokaz siły woli - to inny sposób na pokazanie swojej dominacji i wyższości. Taka osoba celowo rozszerza i rozjaśnia swoją aurę aby skupić na sobie wzrok otoczenia i aby nikt nie miał wątpliwości kto tu jest przywódcą :)


Ja strasznie często mam reakcję nazwaną tutaj wycofanie i w sumie nie umiem nad tym panować - wycofuję czasem w zupełnie niewymagających tego momentach i nie mogę wrócić mimo starań XD. A wy? Jakie obserwacje ? :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ktoś może wrzucić definicję aury ?
yeyo
 
Posty: 18
Dołączył(a): 06 wrz 2010, 01:35
A której? XD aura to aura, Twoje kolejne ciała subtelne, które są po prostu trochę większe niż Twoje ciało fizyczne. Tak to rozumiem. Jest chyba 9 albo 12 warstw aury.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Widzenie aury przedmiotów jest zjawiskiem czysto fizycznym, wiąże się z fizyką, padaniem, odbijaniem i rozczepieniem światła białego.
Nauczenie się widzenia aury przedmiotów wielu osobą zajmuje około 5 minut :)

Widzenie aury eterycznej człowieka już zabiera trochę więcej czasu, kolejny etap to aura aury eterycznej, a kolejny to bardziej już czucie niż widzenie, przynajmniej sam na tym etapie utknąłem kilka lat temu i już więcej mi się nad tym pracować nie chciało.

Najśmieszniejszy motyw jaki jest gdy się widzi aurę to... jak się jest facetem i się idzie sikać a wacek świeci na tle klozetu niczym słońce na Czerwcowym niebie :D
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Ja odbieram aury energetyczne, czyli generalnie ilość i rodzaj nagromadzonej energii czy to w osobie (a raczej konkretnych częściach ciała, organach itd.) czy to w przedmiotach, czy przepływającej, skoncentrowanej 'w powietrzu' w różnych pomieszczeniach czy na dworze...
Przy czym jak zaznaczam zawsze, ja odbieram to za pomocą 6 zmysłów, nie tylko wzroku jak sugeruje większość patrzących na aury.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
hmm ... ja jeszcze nie jestem w tym tak dobra, nigdy nie zdazylo mi sie aury zobaczyc, ale zdazylo poczuc patrzac na kogos w realu, na zdjeciu, na filmie. Ale tylko jesli aura byla naprawde intensywna.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
ok - czyli nikt nie zna definicji aury, tak ?

Aura to aura i jest 9 ALBO 1243131 warst aury, nie jest dla mnie wartościową informacją i w tym momencie ciężko o czymkolwiek dalej dyskutować :)

Pozdrawiam i liczę, że ktoś zdefiniuje tutaj aurę:)
yeyo
 
Posty: 18
Dołączył(a): 06 wrz 2010, 01:35
No kurde jaką chcesz definicje? Wg tego co czytałam aura są to kolejne powłoki ciał subtelnych człowieka. Wszystkie zawierają się w sobie, im subtelniejsze tym większe objętościowo. Jest ich dziewięć albo dwanaście.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Aura to jest po prostu odbieralne przez człowieka odbicie tego co z niego promieniuje - z ciała fizycznego, jak i z ciał wyższych. Proszę bardzo. Definicja.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Czyli jest to zwykłe pole magnetyczne generowane przez człowieka, które możemy zauważyć w momencie, kiedy załamanie światła ku temu sprzyja ( mrużymy oczy, wysoki poziom pary wodnej, załzawienie oczu występujące podczas długotrwałego wpatrywania się w obiekt).

Patrząc na problem w tym kontekście nie ma warstw, a proporcjonalnie malejąca/rosnąca siła aury(tj. pola elektromagnetycznego człowieka).

Co do samej emisji - udowodnione jest naukowo, że serce to maszyna generująca pole. Stąd w wielu kulturach starożytości ważną rolę ono odgrywało. Udowodnione jest również metodami naukowymi jak pseudonaukowymi, że serce generuje harmoniczne, które odwzorowują na zewnątrz stan naszego zdrowia w postaci tego pola. Harmonicznych jest bardzo wiele(dokładnie nie pamiętam).


TO jest definicja... :) a nie aura to aura, bo ma sfery, a jak nie sfery to warstwy... OGRY mają warstwy jak cebula ( żartobliwie ;) )
yeyo
 
Posty: 18
Dołączył(a): 06 wrz 2010, 01:35

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron