Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
długi opis o związku karmicznym TYLKO DLA WTAJEMNICZONYCH i cierpliwych .Niektórych ludzi łączą karmiczne związki. Taka może być też miłość. Jest wzajemna, ale niespełniona z jakiegoś powodu. Mówi się więc wtedy, że dwie osoby są sobie przeznaczone. Upomina się o spełnienie nawet po wiekach, w każdym wcieleniu i w losach kolejnych pokoleń.

Wiele jest znaków spotkania karmicznej miłości. Są informacjami, zawartymi w sprzyjającym układzie planet, by spotkanie mogło się zdarzyć. Na to wskazuje także bardzo dziwny przebieg życia, ale też wyjątkowa zgodność cech i dążeń obu osób.
Spotkanie karmicznej miłości wskazuje też numerologiczna analiza związku. Niespełniona karmiczna miłość jest związkiem korzystnym bez względu na to, jakie nazwisko będzie nosić kobieta przed i po ślubie. Analizując setki cech mentalnych obu osób w najróżniejszych kombinacjach, osoby powiązane karmiczną miłością pasują do siebie "jak ulał"! W zasadzie, niczego nie trzeba zmieniać.
Czasem są naprawdę potrzebne niewielkie warunki dla duchowego dopełnienia tej miłości i szczęścia. Bywa, że trzeba tylko pokonać niesprzyjające okoliczności, które mogły być powodem dawnej rozłąki. :twisted: Partnerzy nie muszą dopasowywać się do związku, ponieważ są wyjątkowo zgrani, zgodni w poglądach i celach życiowych.

Wielu ludzi czuje, że gdzieś na świecie jest osoba, którą nazywają „drugą połówką”. Nie wiedzą dokładnie, jak wygląda, kim jest i jakie są jej losy? Są jednak gotowi przyjąć ją na nowo do swojego serca bez względu na wszystko i wyrzec się dla niej wszelkich posiadanych wygód! O:) Człowiek czuje, że taka osoba istnieje i trzeba ją odnaleźć! W przeciwnym razie jego dusza nie zazna szczęścia i spokoju.
Będzie się to przejawiało niezrozumiałym uczuciem osamotnienia uczuciowego, może nawet próbą zagłuszania tęsknoty karmicznej w nieustannych romansach, nałogach, jak też przeżywanych dramatach, klęskach i rozczarowaniach lub rozpaczliwych próbach samounicestwiania.to w najgorszym przypadku :?:
Nieszczęśliwa dusza grzęźnie w rozpaczy i nic jej nie zadowala; ani sława, ani pieniądze, ani żadne rozrywki towarzyskie. Jest głęboko nieszczęśliwa i sama dokładnie nie wie, dlaczego tak jest :?: .mowa tu o duszy porzuconej #-o w poprzednim wcieleniu poszukującej tej miłości utraconej . :thumbright: Dusza która beztrosko porzuciła zignorowała w poprzednim wcieleniu ,nie zdająca sobie sprawy nie ma takich :thumbright: zmartwień super się bawi jest zadowolona ,ale jak zobaczy :shock: ,usłyszy na horyzoncie duszę porzuconą lub utraconą #-o w poprzednim wcieleniu ,nie może się jej oprzeć jej wdziękowi O:) urokowi nawet jej matka astrologicznie pasuje do zięcia LUBI GO NO ANIOŁ NIE TEŚCIOWA [-o< przyszłego i od razu teściowa BARDZO KOCHA ZIĘCIA co rzadko się zdarza ALE TO DLATEGO ,ŻE PASUJĘ ASTROLOGICZNIE w przyjaźni w partnerstwie umieją się więc dogadać a ojciec np, córki jest trenerem owego przyszłego zięcia nauczycielem itp..
,A innych parterów NIEKARMICZNYCH np. córki gonili ,nienawidzili ,mściła się np matka wyganiała awantury robiła córce MASAKRA utrudnienia :twisted: więc warunki sprzyjają jak tylko mogą do spełnienia utraconej MIŁOŚCI karmicznej
Dusza IGNORANTA :thumbright: wybiera sobie rodziców wielodzietnych, biednych aby się mogli zająć resztą dzieci nie przeszkadzali w małżeństwie związkowi karmicznemu .TAKI ZWIĄZEK JEST dla tej osoby porzuconej #-o uwolnieniem duszy poszukującej ,czuje spokój i chce być tylko ze zgubą nikogo nie potrzebuje więcej nawet jak utracony partner obecnie złości ją ale ,DOŚWIADCZA :thumbright: #-o I SIĘ CIESZY ,a jak zguba ponownie chce unikać ,uciekać ,ponownie rani #-o masakra nie do opisania
Tęsknota duszy porzuconej zigorowanej #-o za niespełnioną miłością karmiczną jest zawsze cierpieniem. Takim, którego nie da się zamaskować w pozornie udanym życiu lub związku z kimś innym.czuję się ,że bardzo czegoś brak i zaspokoić może tylko bliskość osoby ukochanej z poprzednich wcieleń
WIELE OSÓB TEGO DOŚWIADCZA nie wiedząc ,co się dzieje z nimi ,czego im brak jak mają wszystko dzieci zdrowe, zdolne ,domy wycieczki ,majątek wszsytko naj ,męża ,NO WŁĄSNIE MĘŻA NIE TEGO nie karmicznego tego im brak do spełnienia spokoju DUSZY [-o< modlitwy o spokój nic nie da tylko zagłuszą znieczulą ,leki zamulą odczucia ,depresję itp... ,mękę duszy poszukujacej #-o
{ :oops: Ja osobiście próbowałam wszystkiego #-o :?: nawet poznałam sztukę dopasowania miłosnego -partnerskiego ASTROLOGII WSCHODU CHIŃSKĄ o astrologii chińskiej pisałam już w poprzednim blogu = jestem małpką w astrologii chi :P małpki pasują partnersko do małpek na maxa {,smoków też } więc miałam wybór spośród moich rówieśników ....ale ......
.Oczywiscie miłosci były SZCZĘŚLIWE od przedszkola z wzajemnością nie mam problemów doświadczenia BOSKIE :P ale ,nie ważne ...sorki z a skróty myślowe,doświadczeń osobistych nie będę pisać brak miejsca }

Wcześniej lub później do spotkania karmicznej miłości dochodzi,W KTÓRYMŚ WCIELENIU bo cały wszechświat temu sprzyja!
Ta miłość nie rodzi się powoli, ale wybucha nagle. Wystarcza jej jedno spojrzenie i rozpoznanie duchowe zakochanych. Jest jak piorun, magia, szaleństwo. Domaga się spełnienia :P :shock: - wbrew rozumowi, interesom i wygodzie życia. I choćby jej zaprzeczać, usiłować ją odepchnąć, PRZEZ TEGO IGNORANTA :thumbright: to i tak dociera do głębi duszy i nie może zostać zapomniana.DUSZA PORZUCAJĄCEGO ignoranta :thumbright: UPOMINA SIE KARMICZNIE \
Może zburzyć cały poukładany plan bezpiecznego i spokojnego życia, zgodnego z narzuconymi zasadami środowiskowymi.nie wazna wtedy kariera ,majatki ,miłości choćby miss świata .
DUSZA Domaga się zjednoczenia duszy i ciała od wieków i pokoleń! :oops:KARMA działa :shock:
Jest więc siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością :thumbright: #-o .w pierwszych godzinach wię się już ,podświadomie co bedzie się działo za 10 20.30 40 lat czuje sie spokój jak by sie tą osobę znało czuję się bezpieczeństwo ,zaufanie mimo ,że się ją w tym wcieleniu przed chwilką poznało :idea: O ALE SIE ZRYMOWAŁO :P

Samo spojrzenie, nie wspominając o dotyku między osobami, związanymi karmiczną miłością, doprowadza do ekstazy, oszołomienia, utraty kontroli nad wydarzeniami i ich skutkami. I wcale nie chodzi o działanie hormonów,seksualnych itp. ale coś znacznie silniejszego i nieracjonalnego, co pozwala nawet duchowo kochającym się ludziom wyrzec się też fizycznej bliskości, mimo pragnienia zjednoczenia. Po to, aby czegoś nie zepsuć, nie zmarnować, nie stracić...kolejny raz.BARDZO jest się czujnym ,uważnym ,ostrożnym ,żeby się udało [-o<
Rozkosz, jaką daje spotkanie z karmiczną miłością, może więc wywoływać zwykła z pozoru rozmowa o byle czym. Taka, która tworzy pozorny dystans i daje czas na ochłonięcie z wrażeń i ułożenie w głowie uczuć oraz ich zrozumienie.
Takie spotkania są bowiem z jednej strony upragnione, ale też przerażające i zaskakujące. Ludzie mają wrażenie, jakby się znali od dawna.następuje spokój i podświadome to to jestem w domu :lol: EUREKA :thumbright:
Przyjmują to spotkanie z niedowierzaniem :?: , ponieważ są udręczeni tęsknotą i poszukiwaniem siebie wzajemnie. Kiedy spotkanie dochodzi do skutku, to wydaje się ono kolejnym życia podstępem i fałszywą nadzieją. To taka mieszanka szoku i strachu przed odkryciem własnej tajemnicy serca.
Cechą charakterystyczną spotkania z karmiczną miłością jest to, że pojawia się zdolność do niezwykłego telepatycznego rozumienia uczuć i tęsknot drugiej osoby. Jednocześnie pojawia się nieśmiałość, speszenie, zawstydzenie, zagubienie. Takie osoby „czytają” swoje serca, dusze i wzajemne pragnienia wbrew oficjalnym komunikatom i zachowaniom.
Potęga karmicznej miłości staje się jednoznaczna przy pierwszym pocałunku. Wybucha z całą mocą ponadczasowa tęsknota i radością bliskości,KOBIETY KTÓRE NAWET NIE LUBIŁY SIE CAŁOWAĆ MDLEJĄ jakie to fajne :oops: A ludzie... nie mogą potraktować pocałunku powierzchownie. Nigdy nie traci on dla nich znaczenia! Za każdym razem staje się odkrywaniem wzajemnego piękna ponadczasowej i ponadwymiarowej miłości. Zawsze jest ważnym łącznikiem bez względu na okoliczności – do końca wspólnego życia takiej pary.

Niestety, spotkania z karmiczną miłością nie są łatwe. Na jej drodze stoi wiele przeszkód, nawyków, a także...słabości i lęków mentalnych do przełamania.
Podstawową sprawą, ale też problemem ludzi, może być uświadomienie sobie, że o tę miłość i osobę chodziło od zawsze, od wieków i jest wytęsknioną dla duszy.no przynajmniej dla jednej ze stron ,dla drugiej może też ,być jakaś sprawa do odrobienia do przepracowania ,
Spotkania raczej rzadko wypadają w łatwym czasie i okolicznościach. Tak musi być, ponieważ karmiczna miłość jest tą, która kiedyś (przed wiekami) została zmarnowana zbyt łatwym jej wyrzeczeniem porzuceniem jednej z osób. Zawisła więc w czasoprzestrzeni dla uregulowania relacji między dwiema osobami. Winny z dawna, będzie zatem mieć więcej utrudnień, aby tę karmiczną miłość (duchową) dopełnić dla spokoju obu dusz.
{DLATEGO POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO ROZKOCHIWAĆ W SOBIE TAK DLA ZABAWY DUSZYCZEK I PORZUCAĆ ,bo CIĘ dopadnie w nastepnych wcielaniach im dłużej bedzie CIĘ szukać tym bardziej bedzie zmeczona #-o zawiedziona :evil: WSCIEKŁA tym więcej oberwiesz :D jak cię dopadnie i nie bedziesz mógł zwiać bedziesz musiał doświadczać oddać siebie im szybciej tym lepiej :P :o
Dopełnieniem wcale nie jest tylko seks.i na kanapę przed tv bo mecz albo jakieś inne wymówki :^o szczególnie dla kobiet ,no może sex tantryczny. :oops: Nie wystarczy on do uzyskania spokoju partnerów, kochających swoje dusze. Nie da się od tego głębokiego uczucia uwolnić uciec w żaden inny sposób, niż przez jasne określenie wzajemnych uczuć oraz zgodną decyzję obu osób o dalszym losie ich związku. :P =D>
Karmiczna miłość jest ogromnym szczęściem dla człowieka i spotkanie z nią jest bardzo czytelne. Taka miłość nie złamie podstawowej zasady istnienia, jaką jest wola człowieka. Rozkwitnie w radości, dając szczęście swoją obecnością, albo zniknie na zawsze, kiedy się jej ktoś wyrzeknie. Odda własne szczęście na rzecz szczęścia ukochanej osoby. Jeśli między partnerami istniał kiedyś konflikt, to powinien on być zamknięty w taki sposób, aby nie powodował dalszych cierpień u osoby kochającej cię obecnie a przez CIEBIE kiedyś kochanej majacej plany wobec ciebie a ty te plany zniszczyłeś-aś np ,romansem ,kłamstwami :^o :twisted: ignorancją :twisted: lenistwem
Spełnienie karmicznej miłości oznacza dla człowieka brak strachu, siłę wewnętrzną, spokój, ukojenie, koniec gry i pozorów. Wreszcie może on być tym, kim jest naprawdę i rozwijać się duchowo, by nieść swoim przykładem światło nadziei innym ludziom.
Oznaką spotkania karmicznej miłości jest to, że czyni człowieka lepszym, piękniejszym, zdolnym pokonać własne słabości. I poznać ją po tęsknocie za drugim człowiekiem w małym i dużym rozstaniu, które nie znika w miłych kontaktach z innymi osobami.
Człowiek w danym wcieleniu wybiera sobie odpowiednią osobowość -śmiertelną do wykonania łatwiejszego ZADANIA w danym wcieleniu czyli ma odpowiednie wibracje astrologiczne które powoduję ,że jest np.kobieta kokietką śliczną flirciarą do złapania kochanka ,który ja porzucił w poprzednich wcieleniach bo była prostaczką gburem paskudnym więc nie oceniajcie po wygladzie a tym bardziej po majątku lub ciuchach NO MASAKRA #-oOsobowość – jest tworzona na potrzeby danego wcielenia rozwija się w ramach danej nam roli społecznej, roli którą sobie wybieramy, w którą wchodzimy, która jest w jakiś sposób zdeterminowana naszą przeszłością – naszą karmą. Osobowość ma ograniczony horyzont zdarzeń – od narodzin do śmierci. Nie jest więc nieśmiertelna.
Gdy tak patrzymy na siebie – jako kogoś, kto istnieje w świecie w danej roli społecznej, np. pracownika, męża, żony, gdy postrzegamy siebie jako śmiertelnych [„bo musimy umrzeć”], to utożsamiamy się z własną osobowością. BŁĄD WAŻNIEJSZA DUSZA [-o<
Dusza – zwykle nie jest przedmiotem naszych codziennych rozważań jak coś robimy , czy idziemy do pracy. Jest to w jakiś sposób prawidłowe, że postrzegamy ją jako nieco oddzieloną od codziennych spraw. Jednak w szerszym obrazie te nasze codzienne sprawy są wręcz duszy podporządkowane. Można by powiedzieć, że to dusza animuje nasze życie, to ona jest tym, kto tak naprawdę doświadcza w naszym życiu, kto ma potrzebę doświadczania.
Jako taka dusza jest potężniejsza od osobowości. Wystarczy powiedzieć, że jest nieśmiertelna i niejedną osobowość w niejednym wcieleniu przeżyła.

a co do ASTROLOGII PARTNERSKIEJ miłosnej czy ktoś z was robił astrologię miłosną karmiczną ?tak się rozpisałam ,zabrakło miejsca na wywody o astrologii ale pisałam o tym w poprzednim poście jakie robiłam doświadczenia na ludziach z astrologią partnerską i na sobie jak się trafił odpowiedni smok lub małpka w odpowiednim znaku zodiaku i żywiole,NP woda ,ziemia ,ogień ...itd.. to bardzo miłe i zaskakujące :oops: :shock:choć też robiłam doświadczenia i zbierałam informacje o parach rozwiedzionych i ich astrologicznych konfliktatch złych kontrolujących żywiołach niszczących= dla mnie drewno ..A na sobie tego też doświadczałam znajomy chciał mi udowodnić ,że jest super ,i ze astrologia to mit ok ,poznaliśmy się mimo ,że człek był ok w życiu super przystojniak każda mdlała nie mógł sie pogodzić dlaczego ja go nie chcę.Nie chciałam go ganiać po wcieleniach jako utraconej miłości jako porzucona ,niespełniona fakt super facet pod każdym wzgledem ale nie dla mnie nie w tym wcieleniu sexi BYŁ anioł łatwo bym się w nim zakochała a on nie ,super O:) dla innych dla mnie niechcący z łatwością robił krzywdę ja się starałam on nie no był jest w tym wcieleniu żywiołem mnie niszczącym kontrolującym nie takim w 3 aspektach nie nie nie :twisted: zdając sobie sprawy nie czując winy ....sorki tego sie nie da opisać nie mam z nim kontaktu JUŻ ,myśl jest 1000000razy szybsza od mowy lub pisania sorki z asktóty myślowe :lol:człowiek ma swoją intuicję ,i wie podświadomie czy pasuję astrologicznie do kogoś lub karmicznie czy DUSZA WIE ,,nie zakochujcie się od razu wtedy człowiek jest znieczulony mimo ,że to najcudowniejsze uczucie pod słoncem ale jak jest miłość spełniona odwzajemniona .Lokujcie pewnie swe uczucia W PEWNE OSOBY żeby potem nie ganiać duszyczek po następnych wcieleniach ,a piękni flirciarze-ki nie róbcie sobie jaj z miłości BO was dopadnie i się zemści w następnych wcieleniach,PRAWO KARMY ,Można też odpracować kilkanaście takich związków karmicznych w jednym wcieleniu ,ale to następne pokolenia będą tego doświadczać,wiadomo kiedyś nie było tak łatwo poznać ukochaną ,obecnie jest zatrzęsienie randek flirciarze nieostrożni mogą uwikłać się nawet w 1000 związków złamać serce .
Piszcie swoje doświadczenia KARMICZNE MIŁOŚCI
ps .kończąc
Zastanawiam się czy wszystkie takie związki karmiczne są piekielnie ciężkie,NO PRZYNAJMNIEJ DLA JEDNEJ ZE STRON Wiem, że trzeba coś odpracować zgodnie z prawem karmy. Ciekawi mnie czy znacie takie związki a może, jesteście w nie uwikłani. Zastanawiam sie,czy udało się wam doświadczyć czegoś takiego jak związek karmiczny lub czy znacie takie związki karmiczne ?
Ostatnio edytowano 16 cze 2010, 22:57 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 4 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
nie róbcie sobie jaj z miłości BO was dopadnie i się zemści w nastepnych wcieleniach,

Miłość się nie mści...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Twój post przebudzona-NIMFO jest niezdatny do czytania :). Jestem przekonana, że wszystko co napisałaś można by zmieścić w 5-15 zdaniach.

A co do robienia sobie jaj. Z żadnego człowieka nie można sobie robić "jaj", powinno starać się wyrządzić mu jak najmniej krzywdy. Bez względu na to czy jest zakochany czy nie i czy ma jakiś związek z miłością, czy nie. Simple.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
dla jasności napisałam dużo+ PRZYKŁADY,żeby uświadomić osobom czytającym różnym{niektórzy trafiają tu na forum ,zupełnie nie mając pojęcia o tym forum np,z wyszukiwarki google lub w inny sposób,szukających słów kluczowych ZWIĄZEK KARMICZNY bo nie wiedzą za dużo,dlatego niektóre rzeczy przejaskrawiłam } :-k dla osób ,wtajemniczonych w temat prośba o podanie przykładów swoich doświadczeń ,może być na prywatną wiadomość ,jak ktoś nie chce się tu ujawniać ,dzięki :P
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Cóż, pomimo "pisania dużo + PRZYKŁADY" w Twoim tekst NIMFO niewiele jest jasności. Przebijanie się przezeń jest niczym podróż przez dżunglę bez maczety: nic dookoła nie widać i nie wiadomo czy coś nas nagle nie zeżre.
Może gdybyś się skupiła trochę, to byłabyś w stanie stosować jakiekolwiek zasady gramatyki i interpunkcji, co niezmiernie ułatwiłoby odbiór tego, co chcesz przekazać.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
tu każdy wie co to jest związek karmiczny i czy miał takie związki ,a astrologię tu możemy pominąć bo to juz za skomplikowane połączenia nie każdy się zna na astrologii partnerskiej nie musi pomińmy astrologię , więc
pytam o doświadczenia wasze karmiczne zaobserwowane u siebie lub u innych proste , teraz już tego textu 1-szego nie przeedytuję i nie powyjaśniam brak miejsca jest jaki jest i taki już pozostanie,ktoś jeśli czegoś nie zrozumiał np. astroligicznych wpisów pisać na prywatny nie tu pytać ,nie będe tu wyjaśniać astrologii nie tego dotyczy temat ,
ale jak ktoś przebrnie przez tą dżunglę ,skojarzy swoje doświadczenia super :thumbright: ,zachęcam do zwierzeń na temat czy przeżyłeś {ZWIĄZEK KARMICZNY LUB KILKA W OBECNYM WCIELENIU?? MOŻNA DOSWIADCZYĆ KILKU ZWIĄZKÓW KARMICZNYCH} PISZ tu lub prywatnie pozdrawiam EWA
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
pytacie w mailach czy wy macie związek karmiczny? Można sprawdzić , zrobić np.
rozkład karmiczny ..
numerologicznie też ,można .
REGRESJĘ HIPNOTYCZNĄ
JAK UMIESZ WACHADEŁKIEM -PODPYTAĆ
możesz zajrzeć do wcielenia, które zdecydowało o tym, że znowu musieliście się spotkać.ALE JA TEGO WAM NIE ZROBIĘ POPRZEZ NET nie mam dostępu do waszych umysłów ,itd//
Wiele związków karmicznych trwa przez jakiś czas.. i dwoje ludzi rozstaje się, gdy coś już zostaje przepracowane.
A wy opisując sytuację jednym zdaniem ,w nmailu nie poczuję waszych emocji ,nie doświadczę tego czego wy doświadczyliscie co macie WY zakodowane z kimś w poprzednich wcieleniach i czego sami nie mozecie poczuć ,to jak ja mam to poczuć ,każdy w sobie to tylko może zrobić zapytać siebie
,sami sobie odpowiedzieć musicie czy to jest lub był związek karmiczny ,sami siebie pytajcie podświadomości itd,,a tu możecie PODZIELIĆ SIĘ DOŚWIADCZENIEM opisać jak to wygląda u was
,TAK wiadomo,związki karmiczne mogą dotyczyć ,nie tylko par ,małżeństw ,z poprzednich wcieleń ,ale powiązań rodzinnych miedzy matką -np.która was biła ,porzuciła nie kochała a wy ją kochaliście i czekaliście w domu dziecka na nią i jej okruch zaineteresownia z utęsknienniem ,ojcem -np. który was gwałcił ,wykorzystywał ,znęcał się zrobił wam dziecko i uwiązał ,zmarnował tym samym wasze poprzednie życie , a wy i tak chcieliście jego miłości
,między siostrą lub kuzynem np. która z zazdrości was zabiła lub dla kasy o spadek
Tu między innymi chodzi o to ,że wy chcieliście w poprzednich wcieleniach by was kochano ,zauważono,itd..ale trafialiście na neandertali ,okrutnych ,nieczułych ignorantów ,materialistów CZYLI NA ZŁO =BRAK WIEDZY
Ostatnio edytowano 21 cze 2010, 17:13 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 2 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
związki karmiczne to nie tylko miłość, przecież też wszelkie niedokończone sprawy między ludźmi jak niegdysiejsze zabójstwa czy inne świnstwa które mogliśmy narobic w poprzednich wcieleniach. Jestem przekonana, że każdy ma związek karmiczny i to nie jeden. Dlatego tak ważne jest aby to wszystko poodcinać, aby ze swojej strony wybaczyć wszystko i uznać ża minione i starać się ze wszystkich sił zachować pozytywny stosunek do wszystkich ludzi i zdarzeń.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
HM no właśnie to mnie ciekawi ja tzw,winowajców nazywam neandertalami =okrutni z brakiem poczucia winy ,bez serca ,ignoranci ,mordercy,kłamliwi,uzależnieni od =sexu ,alkoholu,bicia,przemocy ,hazardu ,od mamusi tatusia [lalusie maminsynki } itd,,
1 ,czy komuś udało się ,odrobić ,odpracować taki związek karmiczny przebaczyć winowajcy ?? wyjaśnić ,popełnione błędy ,przepracować ,
2 no i jak winowajca już odrobi ,czy muszą się rozstawać ?,skoro on jest teraz lepszym człekiem więcej wiedzącym ,rozumiejącym swoje błędy ,czy może komuś udaję się tworzyć pełnowartościowy związek ,w obecnym wcieleniu z winowajcą
3 a może to taka trauma była ,że dusza O:) nie może przebywać w obecności winowajcy ,neandertala :evil:
4 może warto podciągnąć neandertala na wyższy poziom :-k wystarczy troszkę czasu ,uwagi ,miłości ,no zrobi sie dobry uczynek czyli =dobra karma a neandertal stanie się cudnym kochankiem ,mężem w tym wcieleniu wymarzonym ,w końcu dusza poczuje spełnienie ,spokój i ukojenie w ramionach obecnego i dawnego karmicznego :-k

wiele osób myli ZW,KARM,i ,pociąg sexualny = zgodność astrologiczną -partnerską do kogoś NP,PISZĄ cytat =tak jak go zobaczyłam poraziło mnie ,tak mysle ciągle o nim o jego dotyku ,,,,,pragnę go itp,nie śpie nie jem ,ale to jest po prostu zgodnoćś astrologicznia=partnersko super do siebie pasujecie ,Zrozumienie przynosi wyzwolenie od cierpienia,
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Tak na dobrą sprawę wszystkie relacje, nie tylko damsko-męskie ale rownież przyjacielskie, rodzicielskie, mistrzowsko-uczniowskie itd, są "karmiczne". Samo pojęcie "karmy" jest dosyć złożone, choć są istoty, które mówią, że czegoś takiego jak "karma" po prostu nie ma, i traktują wszystkie relacje między istotami na zasadzie zależności. Jeśli założyć, że nie ma czegoś takiego jak dobro i zło (obiektywnie rzecz ujmując), to faktycznie - coś, co wydaje się niektórym winą, krzywdą, łamaniem praw - jest po prostu doświadczeniem, które ma dane istoty czegoś nauczyć. W mojej opinii, możliwym jest "wyprostowanie" relacji typu: ofiara-kat bez uciekania się do związku typu partnerskiego. Kluczem jest świadomość i bezwarunkowa miłość.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Jest różnica między Związek karmiczny a zwykłe relacje karmiczne JAK SIĘ UWOLNIĆ?=.Uświadomienie sobie jedności wszystkich ludzi z Bogiem poprzez odkrycie swej prawdziwej boskiej natury odcina od powiązań karmicznych. Łatwo wówczas zmienić towarzystwo na znacznie lepsze. Uświadom sobie też, że energia Boga jest przyjemniejsza i czyściejsza i naj naj od energii nawet najpotężniejszych z ludzi, a Jego moc przekracza wszystko, do czego ludzie są zdolni.
Przykładowa modlitwa o uwolnienie:

Boże, powierzam Ci uwolnienie mnie od wszelkich powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerami-kami. Dziękuję Ci za to, że uwalniając mnie od powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerami-kami, dajesz mi poczucie Twego wsparcia. Dziękuję Ci, Boże, za to, że uwalniając mnie, od razu pokazujesz mi, co masz dla mnie lepszego od powiązań emocjonalnych i energetycznych między mną, a moimi byłymi partnerami-kami.

Ja tu rozgraniczam dwa pojęcia,1: związek karmiczny i 2; zwykła relacja karmiczna.

1
Związek karmiczny jest wtedy, gdy dwoje ludzi, będących w przeszłych wcieleniach razem w związku, jest teraz w związku ponownie, bo musi coś tam odrobić, czegoś się nauczyć ,coś zbalansować ,uwolnić się od kodów cyfrowych mocy magicznych,zaklęć .
2
Natomiast relacja karmiczna jest wtedy, gdy dane osoby miały ze sobą styczność w przeszłych wcieleniach, ale niekoniecznie były w związku, a pomimo to ich relacja była silna(np. z powodu jednej ze stron) i kontakt ich został nagle przerwany utracony , a któraś ze stron tego nie chciała i nie mogła się z tym pogodzić.Ludzie często przechodzą wiele wcieleń blisko związani z tą samą grupą ludzi w rodzinie / biznesie / przyjaźni, by odpracowywać określone długi karmiczne, czy problemy, jakie mają między sobą,spotykają się ponownie,też nie jako związek po wiekach, aby np. coś odrobić i rozstać się ''na wieki'', tj. na dobre. Uwolnić się z karmy trzeba przebaczyć sobie i pozwolić odejść. Każda relacja jest, w pewien sposób, karmiczna, bo albo pochodzi z przeszłości, albo będzie wiązała się z przyszłością(mówię oczywiście o przyszłych wcieleniach). No, chyba, że ktoś już nie będzie więcej inkarnował.Jest jeszcze jeden aspekt do tego wzajemnego celu poza uwalnianiem długu karmicznego. Niektórzy z nas inkarnują się celowo razem dla tworzenia Piękna i dla samej przyjemności bycia razem Również, czy możliwe jest wzięcie na siebie czyjejś karmy, albo jej części?
hm? jest to możliwe. Lecz generalnie, wszystko co możemy zrobić, to pomóc innym odpracować ich karmę.Twoja własna kumulacja karmy ma bardzo niewiele wspólnego z tym, jak inna osoba odbiera twoje działania. Jednak sposób, w jaki inni odbierają, czy reagują na nasze działania może mieć znaczący wpływ na twoje rozumienie ram działań i następujących po nich karmicznych konsekwencji.np. jeśli twój mąż cię bije, a ty odpowiadasz kochającym współczuciem, to może to pomóc mu biorąc przykład dobry rozwiązać tę karmiczną sprawę, np.dajesz go na psychoterapię , Jeśli nie pozwolimy, by czyjeś negatywne działania wpływały na nas negatywnie, to sami nie nabawimy się złej karmy ,polegające na nie pozwalaniu, by negatywne działania innej osoby wywołały u ciebie negatywną odpowiedź=działanie .Kiedy negatywność napotyka na stały cel, który reaguje negatywnością, to oryginalna negatywność zwiększa się wykładniczo, gdy usuwamy się z tego równania odmawiając podobnej reakcji, eliminujemy mnożenie negatywności. Ostatecznie, wysyłana negatywność nie znajduje żadnego celu poprzez który mogłaby się pomnożyć, więc albo zwraca się ku sobie, albo ulega rozproszeniu




Karma będąca energią w miarę swego działania wypełnia pewną "prace", która wywołuje w życiu człowieka reakcje, sprowadza skutki, sama zaś wyczerpuje się, "wyżywa", lecz "praca" wykonana sprowadza znów swój skutek tj. tworzy nową karmę, zależną od rodzaju reakcji człowieka, od jego stosunku, który sam może kierować. Jeśli przypadające mu w udziale cierpienia, wzbudzą w nim pogodną cierpliwość w ich znoszeniu, oraz współczucie dla cierpień innych ludzi, jeśli przeciwności pobudzą go do tym większych wysiłków, a nie zniechęcą i nie obezwładnią, jeśli niesprawiedliwości jakie spotykają go od ludzi, nie wzbudzą goryczy, a raczej tym większą chęć jak najprędszego wyrównania kiedyś uczynionych krzywd, jednym słowem, jeśli będzie rozumnie "spłacać swoje długi karmiczne" i chętnie równoważyć skutki swych dawnych czynów, wówczas nowo-tworząca się karma będzie dobra i wyzwalająca. Lecz jeśli się będzie zacinać w niechęci i sprzeciwie, jeśli będzie przyjmować "los" z szemraniem i goryczą, a spłacanie długów, którego żąda od niego karma, będzie uważać za niesprawiedliwość i stanie się trudny i twardy dla innych, przyczyniając im znów cierpienia, wówczas oczywiście powiększy swoją złą karmę i zamiast postąpić na drodze ku swobodzie i szczęściu, nowe ukuje sobie kajdany. Dlatego tak ważnym jest zrozumienie że tzw. "niesprawiedliwość losu" nie istnieje. Spotyka nas tylko to, co sami sobie przygotowaliśmy, i choć tych nieodwracalnych skutków nie jesteśmy w stanie zmienić, cała przyszłość zależy od nas samych, a w dużej mierze od rodzaju naszej reakcji i stosunku do naszego "przeznaczenia".
Każda energia musi sprowadzić swój karmiczny skutek, gdyż "co człowiek sieje, to i zbiera". Lecz przed tym żniwem energie zrodzone przez każdego człowieka są rozumnie i starannie układane, i tak dostosowywane żeby ostateczny rezultat wzajemnego oddziaływania dobrych i złych, przyniósł choćby nieznaczną przewagą dobrych, a tym samym dał człowiekowi jak możliwie najlepsze sposobności dalszego rozwoju. Toteż dla każdej duszy, przy jej powrocie na ziemię, układa się jej karmę niezmiernie dokładnie i starannie, dostosowując ją do jej sił, wytrzymałości, zdolności walki i przyswajania sobie nauk "losu". Czynią to tzw. "Władcy Karmy" - wielkie O:) Anioły wypełniające Prawo Boga, Istoty rozumne, potężne, działające jako wykonawcy prawa przyczyny i skutku. Nigdy nie wymierzają kar ani nagród, tylko tak układają i dostosowują działania skutków, wywołanych przez nasze czyny, myśli i uczucia, aby te nie zmiażdżyły nas, a odwrotnie - pomogły w dalszym rozwoju. Każdy jest w dużej mierze związany swym losem, bowiem tzw. "przeznaczenie" - to owa suma dobrej i złej karmy wybranej dla każdego na to życie z jego ogólnego dorobku, przez Władców Karmy. Rodzice, dziedziczność, kraj w którym się rodzi, religia, sfera społeczna i otoczenie do którego ma należeć, ludzie, którzy mu będą pomagać lub przeszkadzać, sposobności jakie mu życie dostarcza, obowiązki jakie nakłada, zdrowie, budowa organizmu, uroda, wreszcie śmierć - oto są czynniki wyznaczone przez "los" i nie dające się zmienić. Ale choć energie te muszą się wyładować, nie określają i nie narzucają mu, jak ma reagować na ich działanie.
1. Człowiek jest Jaźnią duchową, wieczną i niezniszczalną; "jednostką świadomości" w łonie Boga; Duch jego przyobleka ciało - raczej ciała - "pogrąża się" w materię, "zstępuje" na ziemię i poznaje, doświadcza, uczy się tworzyć i działać wedle praw, które go naprzód ograniczają a potem zapewniają swobodę, aż wreszcie "powraca w dom Ojca" jako samodzielny twórca, "współpracownik" Pana, w Jego niezmiernym, nieskończonym wszechświecie.
2. Człowiek żył już setki razy na ziemi, gdzie myślał, czuł, działał, ku dobremu lub ku złemu, czyli wprawiał w ruch energię, które pomagały lub przeszkadzały w dalszym rozwoju, tak jemu samemu jak i innym. W każdym życiu spotyka skutki swych myśli, uczuć i czynów.
3. Człowiek nie jest wolny lecz związany i ograniczony, zanim nie pozna boskiego Prawa i nie uzgodni z nim swych myśli, uczuć i czynów ("Poznajcie Prawdę, a Prawda was wyzwoli") Żyję raz po raz wracając na ziemię, by urzeczywistnić cel - wyrosnąć w pełną postawę nadczłowieczeństwa, wedle Prawzoru jaki Myśl Boga dla niego stworzyła.
Należy również pamiętać, że istnieją różne związki karmiczne pomiędzy ludźmi. Mogą oni być związani jednym lub paru, ale niekoniecznie wszystkimi jej rodzajami. Najczęstszym jest "związek karmiczny" przez miłość i przez nienawiść, ale są też inne, związki rasy, narodu, klasy, grupy społecznej, czy nawet fachu.


U podstaw większości związków karmicznych leży przywiązanie i pożądanie seksualne, dlatego zdrady mają konsekwencje na wieki={trafi się na super zgodność astrologiczną w partnerach =pociąg sexulany i nie możesz się opanować} np. pokusa , w pracy\ myślą ,że taki skok w bok nic nie szkodzi (pożądanie ciała jest jedną z przyczyn reinkarnacji :lol: :oops: ). Sporo jest motywowanych pragnieniem dokonania zemsty za porzucenie (lub nawet nie wiadomo za co!).

Pierwszy, który się odnawia, to związek z rodzicami.
Przynajmniej jedno z nich było dla nas już kiedyś kochankiem. Rodzice, dziadkowie lub dzieci, do których jesteśmy przywiązani jako do strażników ślubowań i innych zobowiązań, mogą nam się powtarzać co drugie, trzecie wcielenie.

Bliźniaki :padam: :padam: w poprzednich wcieleniach zwykle czuły do siebie bardzo wielkie przywiązanie, czasem nawet składały sobie wzajemnie wiążące ślubowania (np. zawsze będziemy razem, nigdy się nie rozstaniemy). Bywało, że pozostawały w transie uzupełniających się połówek (męskiej i żeńskiej), by osiągnąć pełną harmonię i doskonałość.

U podstaw związków karmicznych ,seksualnych, czy niektórych rodzinnych, leży nie wypalenie się pożądania z poprzednich wcieleń lub inne zobowiązania.
Część znanych mi związków, które ciągnęły się przez tysiąclecia była zawarowana ślubowaniami, obwarowana strażnikami ślubowań, powiązaniami hipnotycznymi (związanie ciał astralnych, kody astrologiczne).

Wielu mężczyzn praktykujących rytuały seksualne przejęło pożądanie do swej partnerki od swego guru lub mistrza magii. W wielu szkołach uczeń był zobowiązany zrezygnować na rzecz guru ze wszystkiego, co kocha i dawać mu to. Więc oddawał mu swoje partnerki, a owo zobowiązanie może mu spędzać sen z powiek przez wiele następnych wcieleń. Guru bywał pierwszym kochankiem kobiety, którą później powierzał swemu uczniowi z wszelkimi zobowiązaniami (często były guru bywał pierwszym kochankiem w następnych wcieleniach).

Bardzo silnie wiążą karmicznie zobowiązania do spłaty długów czy do zadośćuczynienia za krzywdy (dawnymi czasy zabójca miał obowiązek utrzymywać całą rodzinę swej ofiary \ miał prawo do wdowy).
Partner seksualny bywał łupem należnym zwycięzcy w walce.
Takie związki często ciągną się wiele wcieleń.

Negatywnymi silnie wiążącymi emocjami są nienawiść i mściwość, a jeszcze silniej działają, gdy są poparte transami walki, przysięgami czy ślubowaniami zemsty. Zdarza się, że pierwotnie te zobowiązania do walki, czy zemsty, zostały przejęte telepatycznie od rodziców, wodzów, lub guru (teraz ich rolę przejmują środki masowego przekazu). Zdarzało się, że zostały wmówione w hipnozie. Podobnie jest ze zobowiązaniami do opieki, ochrony, zapewnienia materialnych warunków życia.

Bardzo skomplikowane są związki i powiązania seksualne byłych kapłanek bogiń płodności, czy kapłanek Eleuzis. Pobyt w haremie lub w burdelu też pozostawia swoje piętno.

Niektóre kobiety poczuwają się do obowiązku zbierania inicjacji i energii magów (teraz raczej byłych magów) poprzez seks z nimi. Stąd bałagan dotyczący związków, bo tak naprawdę nie wiadomo po co i z kim, a prawdziwa intencja jest ukryta za poczuciem winy i strachem przed zdemaskowaniem. Pojawia się więc konieczność, by pracować z niewinnością – szczególnie w seksie i w związkach.
Podświadomość może wymagać, żeby przeprogramować jej poczucie winy z wcieleń o odmiennej, niż obecna, płci.

W magii miłosnej kodowano zwykle w hipnozie wzorzec idealnego partnera z właściwą mu wibracją, wyglądem i sposobem reakcji. To może działać nadal bez względu na obecną płeć obojga partnerów.
Nieświadome tego kobiety nadal jednak stosują magię miłosną usiłując zniewolić mężczyzn, których pożądają teraz,ale po co na zawsze niewiedza =KRZYWDA potem. Wśród mężczyzn też nie brak takich, którzy się posuwają do magii miłosnej.

Często partner seksualny jest “kluczem” do tajemnicy lub do astralu sekty. Niektórzy przez długotrwałe stosunki chcą doprowadzić do wymieszania energii męskiej i żeńskiej, gdyż obiecano im za to nagrodę – oświecenie lub boską moc. W seksie magicznym i tantrycznym często odurzano się dymami lub innymi afrodyzjakami. U wielu byłych magów i tantryków występuje seksualny trans wstydu przed wszystkimi, z wyjątkiem tej właściwej osoby. Adepci owych praktyk mają zakodowany wzorzec idealnego partnera (np. mag – arcykapłanka, Bóg – Bogini, brat – siostra, w związku z tym zdarzają się kody cyfrowe założone na brzuchu, trzecim oku lub nawet na wszystkich czakramach lub mandale astrologiczne).
Adepci tych szkół pielęgnują przekonanie, że są dla siebie niezbędni, że wiąże ich wspólne jądro mocy magicznej lub oświecającej, że gdy będą razem, to staną się niepokonani. Nie trzeba dodawać, że takie wzorce odbijają się niekorzystnie na relacjach międzyludzkich, gdyż wypierają z nich miłość na rzecz zakłamania.

Seks orgiastyczny i rytualny najczęściej pozostawiał w umyśle zmiany narkotyczne lub transowe, czasem poczucie misji kosmicznej lub zbawczej. Najsilniejszych halucynogenów używano podczas orgii satanistycznych i orgii z “kosmitami”.
Zdarza się, że niektóre ze skutków wyżej opisanych praktyk ujawniają się podczas współżycia seksualnego lub gry wstępnej, a wówczas szokują partnerów.

Silne powiązania ciągną się w następnych wcieleniach za hipnotyzerami i ich klientami bez względu na to, czy były to rytuały religijne, magiczne, guru joga, czy leczenie psychiatryczne.
Wielu terapeutów uczy bzdurnego podejścia do seksu, np. “jak zniechęcić męża”, lub proponuje zaakceptować agresję w seksie (agresja to gwałtowna reakcja, niewspółmierna do bodźca, który ją wywołał. Czy masz ochotę na taki seks?). Osobiście cenię sobie delikatność i lepiej odreagowuj się jak masz skłonnościami sado-maso. Po odreagowaniu mają więcej przyjemności.

Gdy mowa o seksie, warto wspomnieć o zjawisku impregnacji. Polega ono na tym, że kobieta pozostaje w stałym telepatycznym (emocjonalnym) związku z mężczyzną, który pozostawił w jej pochwie nasienie jako pierwszy… Ten związek przestaje funkcjonować, gdy kobieta uwolni się od uzależnienia od pierwszego partnera.

Uzdrawiając związki i swój stosunek do seksu należy uzdrowić stosunek do miłości i do ludzi. Pomódl się o oczyszczenie wszelkich intencji dotyczących związków, korzystania z nich, seksu, korzystania z seksu, przywiązań, obowiązków i wielu innych spraw, jakimi czujesz się powiązany z ludźmi. Pomódl się, by Bóg uzdrowił twoje wyobrażenia na temat związków, by dał ci dobre, konstruktywne przykłady zdrowych szczęśliwych związków.

Praca nad oczyszczeniem związków może być żmudna i męcząca, ale opłaca się. Należy wiele przebaczyć sobie i innym i podnieść swą świadomość bezpieczeństwa i kompletności – samowystarczalności tak wysoko, żeby przestać potrzebować innych ludzi mając pewność, że: ”wszystko, co potrzebne pojawia się w moim życiu i otoczeniu właśnie wtedy, gdy jest potrzebne”.


Bóg ma dla mnie zawsze coś lepszego niż to, do czego byłem przywiązany.
W moim życiu rezygnuję ze służenia, wybieram współpracę, współtworzenie i współradowanie się.
Moje stosunki z innymi buduję na bazie miłości, szacunku, zrozumienia i zgody na doskonałą wolność.
Przebaczam . . . całą przeszłość i pozwalam sobie na przebaczenie za wszystko, co namieszałem-am.
Jestem pewien-na osiągnięcia konsensusu (pełnej zgodności) na poziomie wyższej świadomości i boskiej inspiracji w każdym związku, który tworzę. I jestem za to wdzięczny Bogu i Jego wsparciu.
Ostatnio edytowano 08 lip 2010, 18:39 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 2 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Jak charakterystyczny jest oddzwięk wszelkich "religijnych kazań", czy to w tym co zwane jest katolicyzm czy buddyzm. Typ rasy ludzkiej zwanej żółtą, mongoidalną, został stworzony przez istoty gadzie. Wszczepienie w świadomości trójwymiaru istot ludzkich żółtych, mongoidalnych, filozofii tego co zwane jest buddyzm, ma na celu penetrację wielowymiarową tylko na określonych zasadach, gdzie nie ma wolności. Przekazywanie istocie poprzez "kazania" co ma robić a czego ma nie robić, jest odbieraniem jej wolnej woli. Jest to charakterystyczne dla istot gadzich.

Istota zwana Dalajlama była w epoce konfliktu wojennego w bliskich relacjach z przedstawicielami rasy aryjskiej i ich ówczesnym wodzem, istotą zwaną Hitler.
Pomimo pewnych osiągnięć rasy żółtej, mongoidalnej, polegających poprzez medytowanie na penetracji kontinuum czasoprzestrzennego tej planety o zasięgu do sfery piątej wymiaru piątego, odpowiadającej ciału pęku niebieskiego istoty ludzkiej, rasa ta nie jest obecnie w stanie wydostać się poza sferę piątą, gdzie istnieją dwa ostatnie pierścienie, odpowiadające ciałom pęku indygo i fioletu korony. Jest tak z uwagi na to, iż rozwój duchowy tej rasy jest pod ścisłym nadzorem istot gadzich. Wyjątek w postaci istoty zwanej Buddha polega na tym, iż ta istota opuściła sferę pierścienia piątego wewnątrz wymiaru piątego w trakcie medytacji i sukcesywnie połączyła się ze swym ciałem pęku indygo wewnątrz pierścienia szóstego, wytworzywszy tym samym pojazd zwany tu merkaba. W tym co nazywane jest religią byddyjską występuje podobna sytuacja, jak w religii katolickiej, to jest szereg wypaczeń i przekłamań odnośnie rzeczywistych natur istot Buddha i Sananda Kumara. Cel tych wypaczeń polega na zablokowaniu dostępu świadomościom trójwymiaru do realnej natury tych dwóch istot. Istoty gadzie dopuszczają sie nawet imitowania innych istot o biegunie pozytywu jak Sanat Kumara.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
kochani w @ pytacie co to jest karma dokładniej=czy KARA ? = Karma w buddyzmie, hinduizmie i religiach dharmicznych jest to przyczyna - rozumiana w sensie prawa przyczyny i skutku.Dosłownie jest to "praca" lub "działanie",czyny tworzą przyszłe doświadczenia i przez to każdy jest odpowiedzialny za własne życie, cierpienie i szczęście jakie sprowadza na siebie i innych."Bóg nie sprawia, że ktoś cierpi bez powodu ani nie czyni nikogo szczęśliwym bez przyczyny. Bóg jest bardzo sprawiedliwy i daje tobie to na co zasługujesz.".

Pisma hinduistyczne dzielą karmę na trzy rodzaje:

* Sanćita (nagromadzoną),
* Prarabdha (przynoszącą owoc) i
* Krijamana (obecną).

Każda krijamana karma staje się sanćita karma, gdy dane działanie zostaje dokonane. Z nagromadzenia sanćita karma jedynie garść służy jednemu życiu a te działania, które przynoszą owoc i przez to wygasają są nazywane prarabdha karma. Tak długo, jak wciąż trwa nagromadzenie sanćita karma część ich będzie się zamieniać w prarabdha karma, które będą konsumowane, jednak część będzie pozostawać prowadząc do kolejnych narodzin i śmierci. Istota (sanskryt: dźiwa), a właściwie odradzająca się dusza (sanskryt: atman) nie może osiągnąć wyzwolenia (sanskryt: moksza) tak długo, jak nagromadzona już sanćita karma nie zostanie całkowicie wyczerpana.
Każdy ma nagromadzaną karmę i nosi ją w sobie po wcieleniach tak długo aż, zostanie WYCZERPANA i odradzająca dusza dozna wyzwolenia ,odrobi krzywdy,złe uczynki wyrządzone umyślnie ,świadomie ,mściwie "zamierzone działanie".Czynnikiem, który decyduje o moralnej wartości każdego działania jest towarzysząca mu wola lub zamiar. Wola mająca szkodliwe korzenie:
(1) pragnienie (lub chciwość),
{2) gniew i
(3) niewiedzę przynosi szkodliwe owoce. Niewiedza oznacza tu wrodzoną nieznajomość prawdy: na przykład Czterech Szlachetnych Prawd,które prowadzą do Wyzwolenia, do spokoju, zniszczenia [cierpienia], do bezpośredniej wiedzy, do Oświecenia, do Nirwany.
Wola stowarzyszona z korzystnymi korzeniami czyli z: (1) brakiem pragnień, czyli wyrzeczeniem, (2) brakiem gniewu, czyli miłującą dobrocią oraz (3) mądrością przynosi korzystne owoce.


1. Pierwsza Szlachetna Prawda o Cierpieniu
2. Druga Szlachetna Prawda o Przyczynie Cierpienia
3. Trzecia Szlachetna Prawda o Ustaniu Cierpienia
4. Czwarta Szlachetna Prawda o Ścieżce Prowadzącej do Ustania Cierpienia

Cztery Szlachetne Prawdy w połączeniu z Szlachetną Ośmioraką Ścieżką stanowią esencję nauki buddyjskiej,
droga do oświecenia

1. słuszny pogląd (właściwy pogląd) - zrozumienie konieczności przebywania w medytacyjnym zrównoważeniu
2. słuszne myślenie (właściwe myślenie) - wykorzenienie żądzy i nieżyczliwości
3. słuszne słowo (właściwa mowa) - wstrzymanie się od kłamstwa i obmowy, używanie mowy w celu przynoszenia pożytku innym
4. słuszny czyn (właściwe postępowanie) - przestrzeganie Pięciu Wskazań

Pięć buddyjskich Wskazań to:

1. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, nie niszczyć żywych istot.
2. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, nie brać tego co nie dane.
3. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się od złego seksualnego prowadzenia się.
4. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się od niewłaściwej mowy.
5. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się przed spożywaniem napojów odurzających i narkotyków, które prowadzą do nieuważności.
5. słuszne zarobkowanie (właściwe zarobkowanie) - utrzymywanie się z zajęcia niewymagającego łamania przykazań
6. słuszne dążenie (właściwe dążenie) - dążenie do oświecenia
7. słuszne skupienie (właściwe rozważanie) - zastanowienie się nad sprawami myśli i uczuć
8. słuszna medytacja (właściwe skupienie)

Ośmioraka Ścieżka umożliwia również podział buddyzmu na trzy fundamentalne praktyki:

1. moralną dyscyplinę, poprzez słuszne słowo, słuszny czyn, słuszne zarobkowanie
2. medytacyjne zrównoważenie, poprzez słuszne dążenie, słuszne skupienie, słuszną medytację
3. doskonałą mądrość, poprzez słuszny pogląd, słuszne myślenie

Dziesięć rodzajów szkodliwych sposobów działania (pali kamma-patha) to: trzy złe działania ciała (zabójstwo, kradzież i nieprawe współżycie płciowe); cztery złe działania mowy (kłamstwo, obmowa, nieuprzejma mowa i bezmyślna paplanina); oraz trzy złe działania umysłu (pożądanie, gniew i nieprawdziwe poglądy).

Prawo karmy wyklucza istnienie tzw. "pierwszej przyczyny". Według nauk buddyjskich ciąg przyczynowo-skutkowy istniał od zawsze. Teoria buddyzmu mówi, że "pierwszym ogniwem" spośród dwunastu ogniw współzależnego powstawania opisującego proces istnienia Samsary jest niewiedza, ale uwarunkowana jest ona poprzednimi formami istnienia tj. odrodzeniami wg prawa reinkarnacji poprzez prawo karmy i splamienia umysłu.
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Uzuli, a co powiesz o Sai Babie?

Bliskie relacje Dalajlamy z Hitlerem, coś nie samowitego. Dalajlama pomagał Hitlerowi? Zdaje się, że Gurdżijew też był jakimś doradzcą Hitlera...
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
KOCHANI piszcie na temat związany z wątkiem ,związek karmiczny a astrologia miłosna partnerska .A pytania ,wątpliwości ,czy inne teorie piszcie prywatnie do mnie ,lub kierujcie prywatnie do osób prywatnie @,,,,,
..TYLKO.do UZULI bardzo ciekawe co piszesz warto napisać jako nowy temat, Adolf Hitler (ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie)
a Dalai Lama = Tenzin Gjaco urodził się 1935-
,więc DALAI LAMA BYŁ ZA MAŁY ,żeby kombinować z ADOLFEM,chyba ,że kombinowali to jego ludzie a on lizał lizak lub robił :padam: .
Ludzie jak wyszukają tu tematu konkretnego tego to chcą konkretnych opisów ,,na temat TU,,, #-o ja się staram ,JEŚLI MACIE pytania nie dotyczące tematu ,stwórzcie sobie nowy temat oddzielnie na temat was interesujący w danej dziedzinie,żeby nie było tu galimatiasu w tym temacie tu :sign7: CZEKAM NADAL NA WASZE przeżycia karmiczne konkretne, :idea: albo jakieś ,sposoby przyspieszenia wyleczania zw. karmy
W naszej kulturze nie toleruje się np. pamięci poprzednich wcieleń.związków karmicznych itp. Tymczasem okazuje się, że jest to zdolność dość często pojawiająca się u dzieci.,skąd u dzieci opowieści tak realne ,opisy ,emocje .
WIEC dorośli zaufajcie przypomnijcie ,sobie skojarzcie :baba: :oops: ZWIĄZKI
JA CZĘSTO ROZMAWIAM Z DZIEĆMI NA TEMATY poprzednich wcieleń opowiadają o innych mamach lub mężach ,
w dzieciństwie tak do 8 lat tracimy mniej „dziwne” i niezwykłe zdolności, i przestajemy wierzyć w to,pamiętamy , co postrzegamy, bądź doświadczamy,
Ludziom wychowanym w materialistycznym – naukowym systemie wartości trudno jest zaakceptować nawet zdolności telepatyczne, nie mówiąc już o jasnowidzeniu, czy jasnosłyszeniu. A przecież wiele osób nadwrażliwych ma takie zdolności. Ma, tylko z nich nie korzysta. A jeżeli, to sporadycznie, lub błędnie. Nawet zaakceptowanie zdolności radiestezyjnych trafia na poważne opory, pomimo że radiesteta, to już uznany zawód.
Ostatnio edytowano 08 lip 2010, 22:19 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 7 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron