- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

W poszukiwaniu rezonansu

Post 30 maja 2010, 18:00

Dołączyłem do Was z nadzieją znalezienia istot wolnych pomimo sztucznie nałożonego klosza energetycznego wokół tej planety przez bardzo starą rasę z sąsiedniego bąbla. Moja obecna inkarnacja podczas której doświadczam rzeczywistości trójwymiarowej zajmując ciało ludzkie żółtego promienia, przebiega w obszarze iluzji nazywanej państwem polska, w jednym z jej ośrodków koncentracji energii zwanej warszawa. Odczuwam potrzebę kontaktu z podobnie rezonującymi do mnie istotami, czy to ludzkimi czy innymi. Moim celem jest wesprzeć świadomość zbiorową tej planety w kierunku polaryzacji pozytywnej przed zbliżającą się emanacją rdzenia tej istoty spiralnej usytuowanej na zewnątrz jednego z niezliczonych bąbli określanych mianem wszechświata.

Istoty nieświadome określają mnie jako "dziwadło", "odmieńca". Jestem tym/tą, którego/rą tutejsza nauka określa mianem androgyniczna. Uczęszczanie do szkoły było dla mnie dość trudne, odczuwałem tam dyskomfort energetyczny, moje rezultaty w nauce, jaka była tam przekazywana, były nijakie. Czułem się tak, jakby niczego mnie nie uczono. Tamtejsza geometria matematyczna nie wnosiła niczego do świadomości, co miałoby coś wspólnego ze strukturą obiektów holograficznych, tworzonych przez uniwersalną świadomość we wszystkich wymiarach.

Chętnie podzielę się z Wami spostrzeżeniami odnośnie całej otaczającej nas kreacji, którą wszyscy jesteśmy.
Ostatnio edytowano 30 maja 2010, 23:16 przez Uzuli, łącznie edytowano 2 razy
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Witam wszystkich

Post 30 maja 2010, 20:25

witam cię :)
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 17:05

Witaj :)

___________________________________________________________________________________________________

Tai Chi Chuan trening - przeczytaj o treningu Tai Chi Chuan
Tai-Chi-Chuan.pl Mężczyzna
Tai Chi Chuan
 
Posty: 87
Dołączył(a): 22 mar 2010, 20:59

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 18:58

Witam Cię! Z tego co widzę, to jesteś bardzo zagubiony, dlatego tworzysz tą "sztuczną" barierę w porozumiewaniu się. Wydaje mi się, że dowiedziałeś się o tym, że możesz być wędrowcem i zwyczajnie nie wiesz co z tym zrobić. Nie wiem, czy mam rację, czy nie... w każdym razie polecam Ci zapoznanie się z przekazami RA. Najbardziej polecam książkę "Podręcznik Wędrowca" Carli Rueckert, albo "Nie z tej Ziemii" Mandelkera, niestety ta druga jest bardzo trudno dostępna.

Widzisz... chowasz się za sposobem w jaki się wypowiadasz, nie podajesz wieku, ani płci, twój avatar sugeruje, że jesteś jakimś dziwakiem - nawet, nawet jeśli chodzi o obce cywilizacje. A następnie piszesz o tym, że osoby nieświadome za kogoś takiego Cię uważają. Chyba wiesz, że to jak Cię postrzegają inni zależy w dużej mierze od Ciebie.

Z drugiej strony chcesz wesprzeć świadomość zbiorową i podzielić się spostrzeżeniami. Uważam, że tworzenie bariery komunikacyjnej temu nie służy. Może zauważyłeś, że nikt nie odnosi się do Twoich wypowiedzi, bo zwyczajnie nie wie co z tym zrobić. - Tak mi się wydaje.

A najprawdopodobniej jesteś młodym chłopakiem, który trochę się w tym wszystkim zagubił... Oczywiście masz prawo do wszystkiego co robisz, masz prawo wyboru, wolną wolę i szanuję to. Po prostu...

Tak odbieram Twoją osobę.

Nie chcę nic więcej pisać, bo mogłoby Cię to urazić, z resztą byłoby to chyba zbyt śmiałe z mojej strony. Pozdrawiam ;)

Niewypowiedziane
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska

Post 31 maja 2010, 19:54

Smutno mi, że mnie nie zrozumiałeś. O jakiej barierze piszesz ? Ja nie potrafię inaczej pisać. Taka forma komunikacji jak fora internetowe nie umożliwia właściwej interpretacji osoby, tym bardziej, że ubóstwo języka trójwymiarowego tworzy trudną obecnie do zrozumienia konstrukcję. Jeśli to co piszę jest przytłaczające w odbiorze to przepraszam.
Nie jestem chłopakiem ani dziewczyną. Jestem istotą obupłciową w świadomości - androgyniczną. Nie jestem też istotą ludzką, zajmuję tylko ciało tego gatunku. Można je określić jako filigranowe i bardzo delikatne. W stanie hipnozy regresywnej dowiedziałem się, że pochodzę z wnętrza istoty spiralnej zwanej tu "Andromeda", stąd zamieściłem tu obok obraz ukazujący "chłopca z Andromedy".
Doradzam ostrożność w poznawaniu dostępnych tu przekazów, czy to od istot Ra, Hathor, Kasjopea, Urantia, Oahspe, Wingmakers i innych. Każde z tych zródeł ma swą własną prawdę. Moje rozumienie jest takie, że jedyną prawdą dla nas jesteśmy my sami jako istoty wielowymiarowe. Wszelkie zródła zewnętrzne zakłócają naturalny rozwój świadomości istoty. Sugerowane jest, by nie czytała ona żadnych przekazów książkowych, medialnych i wszelkich innych lecz odkrywała siebie przez nieskończoność, jako jedyna matryca świadomości jaka istnieje wszędzie.
Jeżeli nie znajdę tu rezonującej ze mną istoty, odejdę. Pozdrowienia.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 20:35

Uzuli
No Muszę przyznać ze niektóre osoby muszą 2 razy przeczytać aby ciebie Uzuli zrozumieć. Wybacz ale twoje posty /twój styl pisania jest dziwny/ciekawy i zmusza do myślenia........

Bluh
Po przez posty poznajemy siebie. Trzeba pamiętać ze ile jest gwiazd tyle jest opinii. Ok mogę zrozumieć to ze człowiek ma czasem problemy ze zrozumieniem drugiego człowieka. Ale żeby patrząc na avatar pisać ze " twój avatar sugeruje, że jesteś jakimś dziwakiem " wybacz ale tego nierozumnie.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 20:52

Witaj Uzuli.
To , o czym piszesz jest mi znajome i rozumiem Cię w zupełności.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re:

Post 31 maja 2010, 21:14

Uzuli napisał(a):Smutno mi, że mnie nie zrozumiałeś.
Widzisz napisałem, żeby Cię zrozumieć.
Uzuli napisał(a):O jakiej barierze piszesz ? Ja nie potrafię inaczej pisać.
Typowe, powiedzieć, że nic od Ciebie nie zależy, nie możesz niczego zmienić... Patrz niżej odnośnie "bariery".
Uzuli napisał(a):Taka forma komunikacji jak fora internetowe nie umożliwia właściwej interpretacji osoby, tym bardziej, że ubóstwo języka trójwymiarowego tworzy trudną obecnie do zrozumienia konstrukcję.
Prawda, ale ułatwiają to na przykład Twoje zdjęcie w avatarze. Z tego co wiem zdjęcie ma energię osoby, która jest na zdjęciu. Swoją drogą co powiesz na spotkanie twarzą w twarz, kiedyś na wakacjach... Chyba i tak wpadnę do Warszawy. Co Ty na to? Tylko daj mi jakieś namiary, żebym mógł na przykład zadzwonić do Ciebie, jak będę na miejscu, bo raczej dostępu do Internetu mieć wtedy nie będę, a i nie wiadomo, czy będziesz jeszcze na tym forum, czy jak.
Uzuli napisał(a):Jeśli to co piszę jest przytłaczające w odbiorze to przepraszam.
Jeśli chodzi o mnie to sobie z tym radzę, ale sądzę, że inni mogą mieć trudności. Może się mylę.
Uzuli napisał(a):Nie jestem chłopakiem ani dziewczyną. Jestem istotą obupłciową w świadomości - androgyniczną.
Jak każdy. Bo na poziomie świadomości, duszy, czy jak chcesz to nazwać nie ma podziału na płci.
Uzuli napisał(a):Nie jestem też istotą ludzką, zajmuję tylko ciało tego gatunku.
Też mógłbym tak powiedzieć o sobie. To właśnie oznacza bycie Wędrowcem. Co prawda nigdy nie będę miał stuprocentowej pewności, jednak tak właśnie sądzę. Ja osobiście nie skupiam się na tym za bardzo, to nie jest istotne. - Dla mnie!
Uzuli napisał(a):Można je określić jako filigranowe i bardzo delikatne.
Masz w tej chwili aktywne ciało czwartej gęstości?
Uzuli napisał(a):W stanie hipnozy regresywnej dowiedziałem się, że pochodzę z wnętrza istoty spiralnej zwanej tu "Andromeda", stąd zamieściłem tu obok obraz ukazujący "chłopca z Andromedy".
Myślę, że Twoje prawdziwe zdjęcie lepiej by obrazowało Twoją dusze, niż obraz ukazujący chłopca z Andromedy.
Uzuli napisał(a):Doradzam ostrożność w poznawaniu dostępnych tu przekazów, czy to od istot Ra, Hathor, Kasjopea, Urantia, Oahspe, Wingmakers i innych. Każde z tych zródeł ma swą własną prawdę.
Zgadzam się. Trzeba być ostrożnym. Z resztą w samym przekazie RA to jest napisane.
Uzuli napisał(a):Moje rozumienie jest takie, że jedyną prawdą dla nas jesteśmy my sami jako istoty wielowymiarowe.
To sugeruje, że jesteśmy oderwani od innych i reszta się nie liczy... a przecież tak nie jest, z resztą spójrz na swój opis.
Uzuli napisał(a):Wszelkie zródła zewnętrzne zakłócają naturalny rozwój świadomości istoty. Sugerowane jest, by nie czytała ona żadnych przekazów książkowych, medialnych i wszelkich innych lecz odkrywała siebie przez nieskończoność, jako jedyna matryca świadomości jaka istnieje wszędzie.
Dlaczego zatem nie stosujesz się do tego co przed chwilą napisałeś? Przecież czytasz to forum, moje posty, moje zdanie, które są tam samo źródłem zewnętrznym. Nie uważam, żeby najlepszą drogą rozwoju było odcięcie się od rzeczywistości i zagłębianie się tylko w ducha. Tak samo nie jest najlepsze patrzenie tylko na fizyczność tego świata pomijając całkowicie duchowość. Ja staram się żyć w obu tych światach jednocześnie. Poza tym jak mógłbym czegokolwiek doświadczać, gdybym odciął się od zewnętrznych źródeł?
Uzuli napisał(a):Sugerowane jest
Kto tak sugeruje? Co, jakie źródło (zewnętrzne)?
Uzuli napisał(a):Jeżeli nie znajdę tu rezonującej ze mną istoty, odejdę. Pozdrowienia.
Przynajmniej szanujesz wolną wolę innych.

I kilka pytań do Ciebie:
Ile masz lat? Albo żebyś zrozumiał: Ile w rozumieniu Ziemskiego czasu minęło lat(w przybliżeniu do jednego roku) odkąd wszedłeś w obecną inkarnację?
Na zdjęcie nie liczę choć w tym przypadku byłoby bardzo pomocne.

Niewypowiedziane

P.S.: Szanuję Twój wybór, bo masz do niego prawo i nie jest moim celem atakowanie Cię czy coś. Tak jak napisałem: Chcę zrozumieć.

P.S.2:

asiula2k napisał(a):Po przez posty poznajemy siebie. Trzeba pamiętać ze ile jest gwiazd tyle jest opinii.
Zgadzam się.
asiula2k napisał(a):Ok mogę zrozumieć to ze człowiek ma czasem problemy ze zrozumieniem drugiego człowieka. Ale żeby patrząc na avatar pisać ze " twój avatar sugeruje, że jesteś jakimś dziwakiem " wybacz ale tego nierozumnie.
Już tłumaczę. Jeśli Cię uraziłem Uzuli, to przepraszam. Każdy popełnia błędy. Chodzi mi o to, że czuję bardzo negatywne wibrację od Uzuli. Nie wiem dlaczego, ale moje przeczucia mnie jeszcze nie myliły. Może to być spowodowane tym, że Uzuli rzeczywiście źle się czuje, jest zagubiony, czy coś takiego. Drugą opcją jest to, że ma on złe intencje, chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać coś innego. Istoty negatywne umieją bardzo dobrze imitować te pozytywne. Możliwe, że to właśnie wyczuwam jako tą "barierę". Rozważam również kilka innych opcji o których tutaj nie powiem. No i w końcu mogę się mylić...

Nie lubię wdawać się w dyskusję, jednak chciałbym lepiej poznać Uzuli. Swoją drogą mój post zwrócił na Ciebie uwagę innych, Uzuli, co myślę jest dobre. Może akurat znajdziesz osobę z którą rezonujesz... :D na przykład leaozinho:
leaozinho napisał(a):Witaj Uzuli.
To , o czym piszesz jest mi znajome i rozumiem Cię w zupełności.


Alee się rozpisałem. Teraz muszę dla równowagi trochę pomilczeć i pomyśleć. :-k No i czekam na odpowiedzi.

Pokój ludzie
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska

Post 31 maja 2010, 21:43

Te warunki nie są odpowiednie do właściwego przekazu pomiędzy istotami.
Moje obecne ciało jest ciałem odpowiadającym żółtemu promieniowi centrum samoświadomości z silną aktywnością ciała zielonego promienia centrum serca. Aktywność ta jest pomocna w wielu czynnościach. Wykorzystuję to drugie ciało do modyfikowania granulatu atomowego materii fizycznej, przy czym nie mam odpowiednio zbalansowanych jeszcze kanałów przepływu energii pomiędzy tymi ciałami czego syndromem jest dolegliwość w ciele żółtego promienia w postaci dużego nadciśnienia w przepływie krwi.
Byłem niemową przez kilka lat po wydostania się z łona matki. Byłem badany w różnych placówkach medycznych. Proszę pozwolić mi o zaprzestanie kontynuacji tego tematu ze względu na moją tu rodzinę i dyskrecję o którą ona prosi.
Potrzebuję rezonansu z pokrewną energetycznie istotą.
Mój wizerunek na zdjęciu chce zamieścić lecz jak na razie on nieodpowiedni parametrami.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 21:54

Jak już powiedziałem: Szanuję... i już chyba rozumiem ;) Pozdrawiam ;) I życzę znalezienia tej pokrewnej istoty. Kojarzy mi się: http://kosmita.ofp.pl/index.html
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 22:05

Uzuli
Rozumiem i akceptuje ...... wiec życzę ci abyś znalazł taką istotkę.......
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 31 maja 2010, 22:59

Istota zwana "Hejal" jest pod silnym wpływem negatywu pokrewnego w stosunku do tego, który jest zródłem informacji zawartych w księdze Urantii. Podstawową niedorzecznością jest twierdzenie przez nią o śmiertelności skupiska energii, jaką jest dusza istoty. To jest absurd.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 31 maja 2010, 23:13

O księdze Urantii słyszałam co nie co. ( no może nie wszystko ale co nie co ) opisuje miejsce człowieka we wszechświecie.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 01 cze 2010, 08:47

To zródło nazywane "księga Urantii" jest bardzo niebezpieczną pułapką dla istoty ze świadomością trzeciego wymiaru dopiero mającą zapoznać się z innymi. Materiał tam zawarty to świadectwo ogromnego sprytu zródła. W tym bąblu przybyłe do niego istoty Gekkonni stosują metodę manipulacji we wszystkich religiach znanych i nieznanych na Ziemi. To przybrało rozmiary gigantyczne do tego stopnia, że kłębowiska negatywu opartego na strachu i respekcie tak silne, iż lokalne zgrupowanie kilku sąsiadujących z tym wszechświatem bąbli przechodzi potężne perturbacje jako cząstka świadomości nieskończonej. Jednym ze sposobów zaprzestania tych aktywności jest samooczyszczanie się istot spiralnych poprzez regulację stosunku tego co tu nazywane jest pozytywem i negatywem poprzez regularne pulsacje swych rdzeni.

Sformułowanie takie jak "sugerowane jest" oznacza to, że najczystszym, niezniekształconym zródłem sugestii jest aktualnie ostateczna manifestacja istoty zlokalizowana w obszarze dwunastej czakry, będącej na zewnątrz ciała żółtego promienia i doskonale połączonej z centrum serca zielonego promienia.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 03 cze 2010, 13:11

Muszę powiedzieć Uzuli, że przekonałem się do Ciebie. Możliwe, że moja niepewność w stosunku do Twojej osoby wynikał właśnie z doświadczenia z "Hejalem". Odczuwałem bardzo negatywne wibracje od tej istoty. Myślę, że właśnie dla tego jestem tak ostrożny w stosunku do Ciebie.

Jeszcze raz przepraszam, ale potrzebowałem być pewien. Ciekawi mnie jeszcze Twój wiek, nie po to żeby cię oceniać, bo wiadomo, że to liczba, która nie jest aż tak istotna. Jeśli mógłbyś zdradzić chociaż czy urodziłeś się po początku 1989 roku, czy przed, byłbym bardzo wdzięczny i pomogłoby mi to w moich poszukiwaniach. ;)

Niewypowiedziane
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości