- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 03 cze 2010, 16:13

Ja czuje ze nasz Uzuli nie ma 20 lat. tylko więcej .... :) No i ze więcej istot ( chodzi mi tu o szaraki i inne istoty ) kręci się przy nim/przy tobie. No ale mogę źle odczuwać?
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 03 cze 2010, 17:21

Nie odczuwam istnienia przepływu ciągłości tego co tu określa się jako czas. W percepcji trzeciego wymiaru moje ciało żółtego promienia wygląda na młode. Proces starzenia zatrzymał się, gdy byłem w tej konfiguracji przestrzeni siedemnaście tego co jest określane lat od momentu narodzin. Od chwili zatrzymania się tego procesu minęło trzynaście tego co określane jest latami. Sytuacje w tej konfiguracji przestrzeni trójwymiarowej uchodzą za jak to określa się zabawne, gdy przypadkowe istoty mające ze mną kontakt nie są, w stanie sprecyzować mojej płci.

Istota określana jako Hejal stanowi jeden z pionów manipulacyjnych enegii negatywnych, zlokalizowanych w tym co jest nazywane Europa Środkowa.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 03 cze 2010, 18:23

Uzuli napisał(a):.......Sytuacje w tej konfiguracji przestrzeni trójwymiarowej uchodzą za jak to określa się zabawne, gdy przypadkowe istoty mające ze mną kontakt nie są, w stanie sprecyzować mojej płci.
......


Uważam ze nasze ciało to jest jak opakowanie. Gdzie w środku jest zawartość...... wierze w reinkarnacje gdzie nasza dusza w tym cieleniu jest jako mężczyzna a w innym jako kobieta. Wiec jeśli o istoty mogą mieć problemy z sprecyzować o naszej płci. Oczywiście wierze ze nie wszystkie duchy przechodzą w renkarnacje


jeśli chodzi o rok urodzenia/ile masz lat. To jesteś bardzo ostrożnym ( chodzi mi o to ze nie pisze w którym roku pojawiłeś się tu na ziemi ) oraz jesteś nie ufny. Zanim komuś zaufasz chodzi mi tu o ludzi czy istoty musisz się sam przekonać jaki ma charakter, jakie ma intencje itp.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Post 03 cze 2010, 18:41

Nie martwię się o to, co się ze mną stanie w przypadku nieprzewidzianych skutków podania danych do tej sieci. Jednak prośba mojej rodziny w kwestii dyskrecji, powstrzymuje mnie od udostępniania danych liczbowych. Zaznajamianie się z pękiem czakry zwanej tu indygo wykształca u mnie poczucie ufności do każdej istoty. Mając na uwadze sytuacje, jakie mają miejsce w tym trzecim wymiarze w związku z przykrościami w tej materii ze względu na czyhające negatywne energie, pragnę chronić moją rodzinę zachowując należytą ostrożność.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re:

Post 03 cze 2010, 18:51

Uzuli napisał(a):....... Jednak prośba mojej rodziny w kwestii dyskrecji, .......


Dobrze wyczułam ze ty a raczej twoja rodzina jest bardzo ostrożna i dobrze....... Wiec tej sytuacji jest to zrozumiałe i nie ma żadnej dyskusji.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak

Re:

Post 15 sie 2010, 20:20

Wprawdzie już pisałem do Ciebie PW w innej sprawie, ale nie przywitałem się oficjalnie, zatem - witam : )

Uzuli napisał(a):W stanie hipnozy regresywnej dowiedziałem się, że pochodzę z wnętrza istoty spiralnej zwanej tu "Andromeda", stąd zamieściłem tu obok obraz ukazujący "chłopca z Andromedy".


W Polsce znalazłem kilka osób wykonujących regresję metodą nie-hipnotyczną, wiem że relatywnie znany Andrzej Kaczorowski wykonuje pełnoprawną hipnozę reinkarnacyjną, ale sporo za to sobie życzy a po drugie podczas rozmowy telefonicznej z nim - jakoś indywidualnie nie przekonałem sie do jego osoby.
Przypuszczam, że będzie jeszcze kilka osób wykonujących regresję hipnotyczną, ale wolałbym dostać od Ciebie jakiś sprawdzony namiar. ew. proszę o PW

Uzuli napisał(a):Doradzam ostrożność w poznawaniu dostępnych tu przekazów, czy to od istot Ra, Hathor, Kasjopea, Urantia, Oahspe, Wingmakers i innych. Każde z tych zródeł ma swą własną prawdę.


A w kontekście swojego pochodzenia, co powiesz o przypadku Alexa Coillera? Osobiście poprzez intuicję wydaje mi się on bardzo wiarygodny, niemniej chętnie poznam Twoje zdanie.
III
 

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 15 sie 2010, 23:07

W moim rozumieniu najlepszą metodą jest ta zwana tu autohipnozą w otoczeniu istot monolitów. Niewielka liczba istot określanych jako hipnotyzerzy, posiada odpowiednie zdolności do wprowadzania innych istot w konfiguracje aktywności łączeń między wymiarem trzecim, kontinuum i wymiarem piątym przy wszechobecnym oddziaływaniu implantów oraz szkodliwych wiązek wydobywających się z urządzeń elektrycznych, zakłócających energetyczny porządek istoty ludzkiej. Zazwyczaj okoliczności i warunki w jakich przebiega proces powstawania tych łączeń świadomości, nie są odpowiednie. Problem jest nadzwyczaj skomplikowany z uwagi na perturbacje energetyczne w przekształconym przez konflikt Konfederacji z istotami gadzimi wymiarze trzecim. Ekrany "zabezpieczające" w wymiarze piątym, utworzone przez Konfederację tłumią eksploracje jazni istot ludzkich w spektrum od jego pierwszego pierścienia do piątego pierścienia. Manifestacje pierwotnej istoty ludzkiej mogły dowolnie bez ograniczeń wchodzić w stany zwane autohipnozą oraz szereg innych.

Istota Alex Collier nie przekazuje wszystkich informacji od dwóch istot z wnętrza galaktyki Andromeda, aczkolwiek za wyjątkiem niewielkich zniekształceń, te udostępniane przez nią informacje są w większej mierze wiarygodne. Należy jednak zaznaczyć, iż jest to perspektywa postrzegania istot z wnętrza cywilizacji wplątanej w konflikt Konfederacji z istotami gadzimi, aczkolwiek niebędącej ściśle związaną postanowieniami.

Niebawem sporządzę odpowiedz na Twoje poprzednie pytanie w dziale wiadomości prywatnych.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 16 sie 2010, 00:56

Uzuli napisał(a):Niewielka liczba istot określanych jako hipnotyzerzy, posiada odpowiednie zdolności do wprowadzania innych istot w konfiguracje aktywności łączeń między wymiarem trzecim, kontinuum i wymiarem piątym przy wszechobecnym oddziaływaniu implantów oraz szkodliwych wiązek wydobywających się z urządzeń elektrycznych, zakłócających energetyczny porządek istoty ludzkiej. (...)


Jednak warto zauważyć, że dla większości ludzi regresingi przyniosły wymierne korzyści w interpretowaniu i rozwiązywaniu ich karmnicznych obciążeń oraz w poszerzaniu perspektywy prowadzącej do bardziej świadomego trybu zycia. Z tego co staram się wnioskować z Twoich słów, przypuszczam że większe problemy mogą nastąpić przy dekodowaniu informacji z dusz niezwiązanych bezpośrednio z Ziemią. Obecnie na tej planecie inkarnowało sporo rozmaitych dusz z różnych światów i poza "turystycznym" aspektem zdobywania nowych doświadczeń ich rola najpewniej będzie wiązała się z szeroko pojętą problematyką nadchodzących zmian. Niektórzy ludzie fantazują na temat swojego potencjalnego gwiezdnego rodowodu bo jest to dość atrakcyjna perspektywa i zupełnie otwarcie dopuszczam możliwość zaliczenia się do owej grupy : ) niemniej posiadam pewne relatywnie solidne podstawy informacyjne by przypuszczać, że jestem związany z innym miejscem i stąd moja dobitna chęć weryfikowania tego poprzez regresję.

Uzuli napisał(a):Niebawem sporządzę odpowiedz na Twoje poprzednie pytanie w dziale wiadomości prywatnych.


Dzięki, niemniej nie ma z tym pośpiechu : )
III
 

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 17 sie 2010, 09:16

Jakbyś Uzuli miał czas i ochotę napisałbyś może kiedyś na forum w jaki sposób przeprowadzić taką autohipnozę regresyjną? Myślę że dużo osób by na tym mogło skorzystać :)

A tak po za tym, to w końcu jest temat o Tobie, więc może zadam tutaj to pytanie, które mnie nurtuje od jakiegoś czasu :D. Dlaczego wybrałeś akurat Polskę na swoje miejsce inkarnacji ? :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 17 sie 2010, 13:18

Gdy istota ludzka w konfiguracji zwanej odprężeniem usadowi się w otoczeniu tylko i wyłącznie istot monolitów i istot zwierząt z dala od obszarów generowania szkodliwych wiązek przez konstrukcje elektryczne, jej percepcja ciała żółtego pęku oparta o postrzeganie trójwymiarowe, uelastyczni się na tyle, iż szanse na obranie konfiguracji zwanych głęboka medytacja, trans, autohipnoza, zwiększą się niebywale. Konfiguracja łączeń świadomości z kontinuum i wymiarem piątym, zwana autohipnozą, nie jest jedyną metodą, służącą do wglądu istoty w swe inne równoległe manifestacje wielowymiarowe. Wgląd ten jest możliwy nawet w stanie zwanym tu sen, kiedy pęki czakr pracują bez poważnych syndromów wskazujących na blokady. Istota zet i istota vega znajdują się w konfiguracjach pozwalających im na pewne szersze penetracje ich jazni w polu kontinuum i wymiarów do szóstego.
Kiedy istota pod względem energetycznym przejawia zdolność umiejętnego kierowania wiązkami spiralnymi mknącymi od pęku czerwonego w górę przez wszystkie pęki, wówczas może obierać dowolne konfiguracje świadomości bez konieczności przypuśćmy wpatrywania się w określone obrazki, czy odbioru wibracji - sygnałów, jak w przypadku autohipnozy. Równowaga w pracy pęków czakr gwarantuje pełną elastyczność w zarządzaniu przez istotę energiami każdego z jej dwunastu ciał.
Odkąd wymiar trzeci tej kuli jest zmodyfikowany a wymiar piąty w pięciu pierwszych sferach "zabezpieczony", w polu wymiaru trzeciego powstało wiele zbędnych reguł, instrukcji, odnoszących się do stanów zmiany konfiguracji świadomości. To jest niepożądana anomialia. To jest wypaczenie w postrzeganiu cywilizacji niedotkniętych przez perturbacje w innych rejonach tego bąbla.

Ciało pęku indygo natychmiast wyjdzie jazni trójwymiarowej istoty ludzkiej na spotkanie, kiedy ta zacznie przejawiać gotowość do penetracji swych innych, równoległych manifestacji w wyniku sukcesywnego postępu tego co jest nazywane medytacją. To ciało zastąpi inną istotę, która nazywana jest hipnotyzerem, często będącą w innej kondycji energetycznej niż istota poddająca się konfiguracji hipnozy. Przy prawidłowym zaspoleniu istoty ze swym ciałem pęku indygo, na prośbę jej jazni pęku żółtego trójwymiaru, jej ciało pęku indygo rozpocznie przegląd jej innych manifestacji, łącznie z tymi, trwającymi w polach innych kul świadomych niż ta Ziemia. Wszystko czego potrzebuje istota ludzka, jest wewnątrz jej całego kompleksu wszystkich ciał.

Decyzję o konfiguracji lokacyjnej wewnątrz wymiaru trzeciego tej kuli świadomej podjąłem/ęłam wraz z istotą pochodzącą z pola rozproszonej kuli świadomej Maldek a wcześniej z rasy zwanej tu Tau Ceti, która to rasa dała początek m.in tej zwanej tu Słowianie. Uniknąłem/ęłam wniknięcia w konfigurację lokacyjną społeczności zwanej Stany Zjednoczone, Brazylia, Meksyk, które stwarzały pewne szersze możliwości działania celowo, gdyż wewnątrz pól tych miejsc istnieje większe prawdopodobieństwo natychmiastowego przerwania przejawu jazni w ciele żółtego pęku, w skutek okoliczności zwanych "wypadkami". Natomiast tutejsze lokalne struktury kontrolujące społeczność zwaną Słowianie, nie posiadają ku temu skutecznych możliwości i wiedzy, jak struktury z wnętrz pól wspomnianych wcześniej zbiorów świadomości. Ten zbiór świadomosci zwany Polska pozostaje w miarę spokojnej konfiguracji, na tak zwanym tu uboczu, w obliczu coraz silniejszych aktywności istot gadzich i ich pionów wykonawczych. Poza tym zbiorem świadomości odpowiednie do działań są także zbiory zwane Australia, Nowa Zelandia, niektóre obszary konfiguracji rejonu zwanego Syberia oraz pozostałości kontynentu zwanego Lemuria w otoczeniu wód Oceanu Spokojnego.

Niebawem postaram się sporządzić treść dotyczącą tego co istoty ludzkie zwą tańcem, który praktykowany jest przez różne gatunki w spektrum całego znanego obszaru bąbli. Istoty delfiny i istoty ludzkie razem poddają się tej pasjonującej czynności.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 17 sie 2010, 21:28

Uzuli napisał(a):Ten zbiór świadomosci zwany Polska pozostaje w miarę spokojnej konfiguracji, na tak zwanym tu uboczu, w obliczu coraz silniejszych aktywności istot gadzich i ich pionów wykonawczych

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Zawsze wydawało mi się, że akurat Polska jest jednym z ulubionych celów (zaraz po albo na równi ze Stanami Zjednoczonymi, czy Chinami) działań pionów wykonawczych istot gadzich. Zaczynając od przeszłości - rozbiorów, wojen i krwawych powstań, które u nas nadzwyczaj zebrały obfite żniwo, kończąc na dzisiejszych przyjemnościach takich jak cudownie proste i łatwe wykupywanie i rozkradanie Polski metodami "normalnymi" np. zakup za bezcen Stoczni Gdańskich (ten przypadek akurat przy drobnej pomocy ewropejskiego sojuza, świętej unii europejskiej) i tym podobne prywatyzacje (raczej lumpeksowe wyprzedaże). Albo też metodami nienormalnymi - domaganie się reparacji za utracone mienie żydowskie po raz setny z rzędu, defraudacja pieniędzy z budżetu i oczywiście wszechobecne lansowanie kredytów i ubezpieczeń wśród obywateli, wciskanie kredytów przez MFW... Jest tak mnóstwo sposobów w jakie Polska była i jest niszczona, że trudno mi uwierzyć, że jest azylem w porównaniu z innymi ośrodkami na świecie :).

Przepraszam, że tak zboczyłam w efekcie w tym wątku na tematy polskoquasipolityczne, ale to naprawdę zastanawiające ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 17 sie 2010, 22:15

Zbiór świadomości zwany Polska rezyduje w obszarze dwóch wirów energetycznych tej kuli świadomej, nad którymi pragnęły sprawować pieczę rozmaite plemiona, próbujące wejść w ten obszar. Z uwagi na wydarzenia rozgrywające się w przeszłości liniowości czasowej, zbiór świadomości zwany Polska był w kręgu zainteresowania tego co nazywane jest tajnymi stowarzyszeniami. Rasa zwana Słowianie, twór Tau Ceti, uchodzi za drażniącą istoty gadzie, z uwagi na swą potężną więz z istotami pierwszego i drugiego wymiaru oraz wojowniczą naturę, zwaną tu potocznie "duchem walki". W tych aspektach rasa Słowian dystansuje sąsiadującą z nią rasę Aryjską w stopniu znacznym.
W obecnej konfiguracji liniowości czasowej wymiaru trzeciego, zbiór świadomości zwany Polska posiada nieudolne to co zwane jest strukturą rządzącą, będącą, jak to określić można, marionetką bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w sprawnym eliminowaniu istot uchodzących za iskry katalityczne, których to istot, struktura rządząca nie potrafi jednoznacznie sklasyfikować, z uwagi m.in na swe zaabsorbowanie manipulacjami w tym co nazywane jest ekonomią, gospodarką, religią.
Wiele istot z poza pola tej kuli wybiera właśnie wniknięcie do wnętrza zbioru świadomości zwanego Polska, przez wzgląd na mierny rozwój umysłowo-duchowy tak zwanych tu obecnych elit rządzących oraz drzemiący ogromny potencjał w tym odłamie rasy ludzkiej Tau Ceti, nazywanym tu narodem.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 19 sie 2010, 09:49

W wyniku poruszenia przez istotę Corso zagadnienia dotyczącego istoty zwanej Anastazja, żyjącej wewnątrz zgrupowania istot pierwszego i drugiego wymiaru w rejonie obszaru zwanego Syberia, z uwagi na pewien związek tego zagadnienia z tematami tu przytaczanymi, pozwolę sobie na rozwinięcie tego wątku na forum dostępnym dla wszystkich.
Istota zwana Anastazja znajduje się w symbiozie ze swym ciałem pęku indygo w stopniu umożliwiającym jej swobodną lecz ostrożną penetrację kontinuum, stosowanie tego co zwane jest tu transem, opuszczaniem ciała żółtego pęku, autohipnozą oraz sporadyczne rozpraszanie granulatu atomowego ciała żółtego pęku i ponowne jego składanie w innym miejscu w polu trzeciego wymiaru, co istoty ludzkie zwą tu teleportacją, o czym wspominałem/am przy omawianiu istot zwanych Naga. Rozproszenie i złożenie całej struktury ciała żółtego pęku przez istotę ludzką nie wymaga wsparcia żadnej technologii. Istota Anastazja znajduje się w konfiguracji świadczącej o trwałym zbalansowaniu wszystkich jej dwunastu pęków czakr. Pod tym względem istota Anastazja znajduje się w stanie większego zaawansowania niż istoty ludzkie z wnętrza rasy zwanej żółtą, określane jako jogini, które to istoty zmieniają swą percepcję jazni tylko w spektrum od wymiaru pierwszego do piątego w skutek ingerencji istot gadzich. Większość istot zwanych joginami nadal nie ma szans na utrzymanie jazni w ciele pęku żółtego podczas ewentualnego kontaktu bezpośredniego w polu wymiaru trzeciego z istotą Naga.

Istota Anastazja dzieli się wiedzą w skutek silnej aktywności pęków zielonego czakry serca i pęku niebieskiego czakry gardła oraz pęku indygo czakry szyszynki. Izolacja istoty Anastazji od miejsc koncentracji urządzeń elektrycznych i kombinatów pełnych kłębowisk myślowych negatywu zapewnia jej aktywność w stopniu pozwalającym na niezakłócaną egzystencję. Obszary pamięci dostępne istocie Anastazji wprawdzie nie sięgają epok egzystencji pierwotnej istoty ludzkiej z przed lat milionów liniowości czasowej, niemniej jednak obejmują one epoki trwania cywilizacji zwanych tu Gor i wczesna Lemuria przed perturbacjami związanymi z wojnami elektromagnetycznymi w skutek aktywności cywilizacji zwanej Atlantyda.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 19 sie 2010, 13:18

Uzuluś a co powiesz o istocie nazywającej siebie samą Ramtha, za której pośrednictwem J.Z.Knight przekazuje jej przesłanie/nauki.
Mam jeszcze inne pytanie, wiem że zwracałeś uwagę aby uważać na channelingi ze wzgędu na obciążenia karmniczne istot które starają się za wszelką cenę naprawić obecny bałagan za który są w pewnym stopniu odpowiedzialne, jednak odnośnie konkretnej informacji zawartej w owych przekazach - jedne źródła (np. kasjopejanie) mówią o istnieniu 7 wymiarów/gęstości, inne (plejadianie, andromedanie) o istnieniu 11. Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
Pozdrawiam : )
III
 

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 19 sie 2010, 18:31

Istota zwana Ramtha jest świadomością o biegunie pozytyw, przejawiającą się w piątym wymiarze doświadczania, najbardziej aktywną w polu sfery pierścienia czwartego, okalającego kulę świadomą Ziemię. Ta istota pochodzi z wnętrza Konfederacji Światła. W sferze czwartej uchodzi ona za kogoś, kogo nazywa się tu mistrzem duchowym. Jednak wystąpiły komplikacje związane z przekazami istoty Ramtha poprzez istotę medium, której umysł odczuł przeciążenie, w wyniku którego wystąpiły poważne zniekształcenia. Kłębowiska myślowe negatywu istot gadzich zareagowały dosyć szybko, intensyfikując zakłócenia kanału łączącego świadomość trójwymiaru istoty medium z istotą Ramtha.

Istoty nazywające siebie Kasjopejanami są istotami ludzkimi piątego i szóstego wymiaru doświadczania świadomości o biegunie pozytyw. Istoty te nie pochodzą z pola konstelacji zwanej tu Kasjopeja lecz z pól kul świadomych Wenus, Ziemia, Mars i Maldek. Istoty te stanowią mieszaninę istot ludzkich z wnętrz pól wspomnianych kul świadomych, będącą częścią Konfederacji Światła. Te istoty nie przekazują wszystkich informacji a tylko niewielką ich porcję z uwagi na niebezpieczeństwo, w jakim znajdują się istoty medium zwane Laura, Carla i Barbara oraz przez wzgląd na niewydolność narządu mózg istot medium. Te trzy istoty medium nie są w stanie jednoznacznie sklasyfikować istot kontaktujących się z nimi. Istoty zwane Ra z pola piątego i szóstego wymiaru kuli świadomej Wenus są istotami ptakopodobnymi, blizniaczymi istotom zwanym Plejadianie. Cywilizacje zwane Antarianie, Tau Ceti, Arkturianie, Syrianie wraz z istotami wcześniej wspomnianymi, pracują nad blokowaniem aktywności kłębowisk myślowych istot gadzich, które to kłębowiska próbują zwerbować jak największą liczbę istot z pola trzeciego wymiaru kuli świadomej Ziemia i Mars przed zbliżającą się emanacją rdzenia galaktyki Droga Mleczna.

Poszczególne odłamy istot z wnętrza Konfederacji uznały za ich zdaniem właściwe przedstawienie jazniom trójwymiaru istot ludzkich zróżnicowane koncepty struktur kontinuum wymiarów, w jakich przejawia się świadomość nieskończoności. Świadczy to o pewnej destabilizacji w poszczególnych częściach Konfederacji, która pozostaje skupiona w stopniu intensywnym na wytwarzaniu barier w obliczu aktywności kłębowisk myślowych negatywu w wielu systemach okien. Brak jednolitości w przekazach Konfederacji nie ma pozytywnego wpływu na świadomości trójwymiaru istot ludzkich. Sugerowane jest w tej kwestii odstawienie tych przekazów i zwrócenie się w głąb siebie, gdzie oczekuje ciało pęku indygo, mające możliwość oczyszczenia swych niższych manifestacji z bałaganu powstałego w skutek brnięcia ciekawego umysłu istoty w rozmaite przesłania. Cała wiedza znajduje się wewnątrz kompleksu dwunastu ciał istoty ludzkiej, stworzonej nie przez tak zwanych tu nosicieli życia, lecz przez zródło nieskończonosci, od którego pochodzi wszystko co istnieje.

Obecnie znanych jest dwanaście wymiarów doświadczania świadomości nieskończoności, gdzie biegun negatyw aktywny jest w spektrum do wymiaru szóstego co stanowi połowę okręgu, jaki zatacza dana świadomość w wędrówce poprzez nie ku zródłu świadomości nieskończoności. Istoty jedenastowymiarowe nie są w stanie przewidzieć wszystkiego co pragnie kreować świadomość nieskończoności, póki same nie doznają całkowitego złączenia ze zródłem wszystkiego co istnieje. Jest wysoce prawdopodobne, że z uwagi na nieskończoność bąbli w kontinuum dwunastu znanych wymiarów, zródło nieskończoności nagle powoła do aktywności kolejne wymiary. To będzie jednak wiadome tylko i wyłącznie, gdy jako istoty będziemy złączeni w jedność, jako zródło nieskończoności i zdecydujemy się na kreacje, gdyż my jako zródło świadomości nieskończoności posiadamy nieograniczone możliwości stwarzania.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości