Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
Za tych zdrowych uważa się ludzi dostosowujących się do praw Matrixa rządzącego i manipulującego, pasożytującego na energii strachu, lęku, ludzi robiących tzw. karierę za cenę sprzedania się pani mamonie.
Lista jest prtzeraźliwie bogata - naukowcy, lekarze, nauczyciele du7chowi, reprezentujący egregory i nie tylko, że o przeciętnym zjadaczu chleba nie wspomnę.
Uważam, że odpowiedzialność tych, którzy walczą o minimum materialne dla siebie i rodziny jest zdecydowanie mniejsza od tych 'bogatych '. Swiadomość tych ostatnich obowiązkiem































































Za normalnych dzisiaj uważa się ludzi podporządkowujących się prawom Matrixa, w którym żyjemy.
Kariery sprzedajne / naukowców, lekarzy, nauczycieli również duchowych, reprezentujących 'egregory' i nie tylko/ to stereotyp, norma?
Oni nie posiadają dylematów? A może przyjdzie się im z nimi zmierzyć prędzej lub później.
Czas, jego Prawa, prawa Przestrzeni ,prawa Kosmiczne, Stworzenia są nieprzekupne.
Szkoda, wielka szkoda, że wielu ludzi o wrażliwości ponadprzeciętnej, kreatywnych o ogromnym potencjale, załamuje sie, nie wytrzymuje presji iluzji, w której przyszło im żyć.
Wiem coś o tym.. Byłam swego czasu / to już mgliste. odległe wspomnienie/ na forum chorych psychicznie i wiem ilu tam ludzi o bogatej osobowości, twórczych, wrażliwych, o duszach artystycznych, intelektualistów. Tkwią w oparach psychotropów, odwiedzając co jakiś czas szpitale psychiatryczne i pogrążają sie coraz bardziej w iluzorycznym dramacie życia.
Nie tędy droga do wyleczenia, i nie o taką 'normalność" chodzi.
co z serca płynie,do serca trafia!
Olina Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 mar 2008, 20:46
Droga życia: 4
Zodiak: koziorożec
oj, porobiło się, myślałam, że tekst mi uciekł a wyświetliły się oba sorry
co z serca płynie,do serca trafia!
Olina Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 mar 2008, 20:46
Droga życia: 4
Zodiak: koziorożec
Obojętnie, bogaty czy biedny, każdy powinien dbać o rozwój swej świadomości.
Olino, jest coś takiego jak opcja "edytuj", której możesz użyć by poprawić swój post.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
dzięki, jeżeli można to opoprawić to poproszę adminów
Zgoda, że i bogaty i biedny, ale przyznasz, że w sytuacji pręgierza zabezpieczenia podstaw bytowych, troszkę trudniej przeskoczyć pewną barierę mentalną chociażby.
co z serca płynie,do serca trafia!
Olina Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 mar 2008, 20:46
Droga życia: 4
Zodiak: koziorożec
Wszystko zależy od warunków, w których się żyje. Trochę podróżowałem po świecie, spotykając ludzi żyjących na bardzo różnych poziomach materialnego dobrobytu i muszę powiedzieć, że spora liczba tych biedniejszych lub skrajnie biednych miała bardziej poukładane w głowach niż ta bogatsza część. Materia bardzo łatwo może nam przesłonić istotę naszego tutaj pobytu. Oczywiście, łatwiej się medytuje z pełnym brzuchem niż pustym i dlatego też ciąży na nas, którzy mamy dach nad głową i coś-tam w garnku, odpowiedzialność za tych, którzy tego nie mają. Powinniśmy wykorzystywać naszą uprzywilejowaną pozycję do ciągłego tworzenia warunków polepszenia nie tylko naszego bytu lecz także tych zdefaworyzowanych, oraz do ciągłego podnoszenia poziomu naszej świadomości, co pozwala na realizowanie tego pierwszego.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
leaozinho napisał(a):dobrobytu i muszę powiedzieć, że spora liczba tych biedniejszych lub skrajnie biednych miała bardziej poukładane w głowach niż ta bogatsza część.


Uważasz, że ludzie dobrze sytuowani materialnie to przeważnie " tępe łychy"????? Uważasz,że tylko ludzie ubodzy mogą być uduchowieni :shock: ???
Zasobność portfela tu nie ma nic do rzeczy. Kazdy człowiek jest na jakimś poziomie rozwoju. Każdy musi przejść swoją "ścieżkę" . To ,że bogacz nie rozumie biednego to tylko o to jest uboższy od niego, ale to nie znaczy ,że jest głupi. Jeden człowiek potrafi pięknie malować a inny śpiewać. Który w takim razie wg Ciebie jest mądry a który głupi???
Co do zasobności portfela. Człowiek rozwinięty duchowo zna moc pieniądza i wie czemu to służy, i umie z tego korzystać natomiast ludzie , których nazywasz " żyjących w Matrixie".... to ich życie i ich droga ... ale nie nam jest ich oceniać.


leaozinho napisał(a):"czy taki Wielki Stwórca mógłby stworzyć coś niedoskonałego????"

Oczywiście, że tak. Cóż stanęłoby mu na przeszkodzie? Skoro potrafi stworzyć doskonałość, to jasnym jest, że niedoskonałość także potrafi.




Nie wiem co dla Ciebie znaczy " niedoskonałość" ale mój Bóg daje mi tylko to co dla mnie najlepsze , choć czasami wygląda to zupełnie inaczej .
Avatar użytkownikaoczko
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2009, 23:22
Droga życia: 8
Oj przestań generalizować Oczko. Miałem na myśli tylko tyle, że do rozwoju wielki majątek nie jest potrzebny i choć bywa pomocny - może też przeszkodzić. Znam ludzi potężnie uduchowionych, którzy są całkiem majętni. Nie ma jakiejś reguły. Nie wydaje mi się jednak, by niedostatek materialny miał byc jakąś wielką przeszkodą w doskonaleniu się lub byciu szczęśliwym.

Coś, co jest dla Ciebie najlepsze wcale nie musi być doskonałe. Jedno drugiego nie wyklucza. Cieszę się, że bierzesz za dobrą monetę to, co Ci się przydarza. Większość ludzi potrafi jedynie narzekać. Jeśli ze wszystkiego, co daje Ci Twój Bóg wyciągasz to, czego potrzebujesz - good for you.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Dowody na istnienie BOGA Prawdziwego.
Myślę że wielu z nas ma problemy WIARY i to nie tylko wiary w BOGA. Jeżeli damy sobie szansę na zrozumienie że istnieją wyższe świadomości w obrębie planety Ziemia dopiero wtedy możemy dostrzec trochę więcej.
Wyobraźmy sobie teraz pracownika fizycznego przy murowaniu a raczej budowaniu. Dzięki temu że ten człowiek wierzy w swoją prace i końcowy efekt, budynek może zaistnieć. Istnieją dowody na istnienie STWÓRCY - BOGA Prawdziwego, ale żeby je dostrzec niezbędny jest wolny umysł, wolny od tradycji, kultów i pędu za konsumpcją w duchu Uniwersalnej Kosmicznej Osobowości w zgodzie z Prawami VIP.

VIP DOSTROJENIE
Naimad Mężczyzna
 
Imię: Dawid
Posty: 4
Dołączył(a): 01 mar 2010, 22:37
Droga życia: 3
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości