Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 01 kwi 2008, 21:58

Jeśli zrobisz sobie taki jogurt samodzielnie, to może jeszcze ujdzie w tłoku. Jogurty fabryczne sa pełne kolorantów i konserwantów. Ze wszystkich produktów mlecznych najzdrowsze są kefir i serwatka. Reszta to chłam.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 02 kwi 2008, 17:39

dodałbym jeszcze jogurt marki tesco (nie śmiać się) ponieważ w odróżnieniu od jogurtów tych bucowych typu danony i zotty ma date ważnosci zawsze kilka dni i w składzie to co jogurt miec powinien, przynajmniej takie jest moje zdanie... poprostu czuć, że jest to mleko i papka owocowa, a nie emulgatory spulchniacze i regulatory kwasowosci...

i mi smakuje najbardziej.
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Re:

Post 14 gru 2009, 15:40

PL-ayeR napisał(a):Dobrze ale JAK Z JOGURTAMI ? :p Mleka już nie pije od pewnego czasu, ale dziwi mnie to ze NIKT NIKT NIKT z mojego otoczenia nie wie o tym. Ba jestem przy tym wysmiewany. Niemiłe jest to;/


Zmień otoczenie :D
Avatar użytkownikaLenaLilia Kobieta
Tajemnica Aniołów
 
Imię: Lena
Posty: 68
Dołączył(a): 30 gru 2006, 02:18
Lokalizacja: Krakow
Droga życia: 7
Typ: 6w7
Zodiak: Ryba

Re: Dieta budzi agresje?

Post 14 gru 2009, 16:10

zapytanie jest nietrafione. to nie dieta budzi agresje, ale wyłamanie się z przyjętych prawideł.

A agresje związana jest z jedzeniem mięsa. Mięso powoduje też, że człowiek gnuśnieje od wewnątrz. Przykro to ale prawdziwe.
Avatar użytkownikaOllaBoga Kobieta
"ja jestem inna TY"
 
Imię: Ola
Posty: 18
Dołączył(a): 07 gru 2009, 13:17
Droga życia: 1
Zodiak: skorpionica

Re: Dieta budzi agresje?

Post 14 gru 2009, 16:51

OllaBoga napisał(a):zapytanie jest nietrafione. to nie dieta budzi agresje, ale wyłamanie się z przyjętych prawideł.

A agresje związana jest z jedzeniem mięsa. Mięso powoduje też, że człowiek gnuśnieje od wewnątrz. Przykro to ale prawdziwe.



Olu, zgadzam się z tym co piszesz ale żeby odpowiadać na posty trzeba czasem je przeczytać, sam temat nie zawsze wystarczy ;)
Avatar użytkownikaLenaLilia Kobieta
Tajemnica Aniołów
 
Imię: Lena
Posty: 68
Dołączył(a): 30 gru 2006, 02:18
Lokalizacja: Krakow
Droga życia: 7
Typ: 6w7
Zodiak: Ryba

Re: Dieta budzi agresje?

Post 14 gru 2009, 17:11

wyraziłam swoje zdanie, apost mam dokonczyć bo to nie było koniec wywodu :)
Avatar użytkownikaOllaBoga Kobieta
"ja jestem inna TY"
 
Imię: Ola
Posty: 18
Dołączył(a): 07 gru 2009, 13:17
Droga życia: 1
Zodiak: skorpionica

Re: Dieta budzi agresje?

Post 25 sty 2010, 10:52

Przeczytałam kiedyś fragment książki,nie pamiętam już tytułu w której autor pisał że wegetarianie to nienormalni ludzie, bardzo agresywni o skłonnościach do morderstw, potrzebujący pomocy i opinii psychiatry.Autor twierdzi że większość morderców to wegetarianie... :? #-o
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Re: Dieta budzi agresje?

Post 26 sty 2010, 02:29

Światło napisał(a):Przeczytałam kiedyś fragment książki,nie pamiętam już tytułu w której autor pisał że wegetarianie to nienormalni ludzie, bardzo agresywni o skłonnościach do morderstw, potrzebujący pomocy i opinii psychiatry.Autor twierdzi że większość morderców to wegetarianie... :? #-o


Hmmm... Czytałem kiedyś fragment wypowiedzi, nie pamiętam czyjego autorstwa, o tym, że Ziemia jest płaska i buja się na grzbietach 4 gigantycznych żółwi. Wydaje mi się, że autorzy obu tez mają coś wspólnego. Domyślcie się cóż to takiego może być.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Dieta budzi agresje?

Post 26 sty 2010, 18:59

Słonie, to są słonie, a one stoją na grzbiecie A'tuina, wielkiego kosmicznego żółwia. Taka jest prawda jaką chcą przed nami zataić media i murzyńsko-żydomasoneryjne spiski rządowe. Ale i tak wiemy lepiej ;)

A na serio: nie ma żadnych przesłanek co do tego, obojętnie z czego by nie była złożona dieta, o ile jest zrównoważona (nie wywołuje niedoborów które w niektórych przypadkach mogą powodować przypadłości psychiatryczne), żeby w jakikolwiek sposób wpływała na zachowanie ludzi.

To że osoby rozwinięte często (ale nie zawsze) czują potrzebę nie jedzenia mięsa - to zupełnie inna sprawa.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Dieta budzi agresje?

Post 29 sty 2010, 23:04

Najsmaczniejsza jest rosół z tłustej kury ugotowany bez dodatku soli. Warzywa to też śmieci, a owoce to tylko trująca woda.
Człowiek powinien jeść tylko móżdżek cielęcy i szpik wołowy.
To są rady gazetowe podane przez panią dochtór w latach siedemdziesiątych.

Człowiek został stworzony jako owocojedzący. (Sathya Sai Baba)
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec
{ PREV }

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości