Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 04 lip 2007, 13:42

A co do budowy miesozercow i roslinozercow. Kiedys czytalem ze budowa czlowieka rozni sie od budowy miesozercow ale i od rozlinozercow dlatego czlowiek jest wszystkozerca poniewaz jego organizm jest przystosowania do spozywania i miesa i roslin, wiec zalezy kto w jakim zrodle szuka :>


i w tym leży cały sens, z równie dobrym powodzeniem można udowodnić że człowiek to roślinożerca, jak i że jest mięsożercą, jednak w żadnej z tych funkcji nie sprawdza się idealnie.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

http://inm.webd.pl/img/userbary/userbar.jpg
Avatar użytkownikaSeginus Mężczyzna
 
Posty: 118
Dołączył(a): 07 sty 2007, 17:14
Droga życia: 33

Post 05 lip 2007, 01:59

Seginus napisał(a): można jeść albo tylko roślinki, albo tylko zwierzaczki, tak na prawdę?(...)

- mozna jesc tylko roslinki :!: :D , ale czasem wolno sobie chapnac Haagen Dazsy - np. dzisiaj, z okazji 4 th of July,
opchalam caly kontenerek o smaku kawowym i mysle sobie, ze jak nie pekne, to sie dobiore do vanilla & cherry :P
- co mi tam - Swieto jest raz do roku! :thumbright: :lol:

Obrazek

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Avatar użytkownikaKatarzynka Kobieta
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: z Chipsa:)))

Post 06 lip 2007, 11:19

Jak przeczytalem "Cheery" to mi sie skojarzylo z alkoholem :P No wlasnie, czesto bywa iz mlodziez naduzywajaca alkoholu staje sie agresywna, a alkohole nie sa robione z miesa tylko z roslinek :> zyto, jablka, chmiel, wisnie (ponoc nawet z bananow mozna wodke zrobic :P ) i wiele, wiele innych. Takze podalem dowod posredni ze roslinki wykorzystywane sa do wzbudzania agresji :>
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 06 lip 2007, 17:59

Meph napisał(a):"Cheery"

Cheery, to wesoly, jak cheerful, cherries, to wisnienki i w lodach nie sa sfermentowane - pycha - polecam jak i ta cherry - vanillia moze ciebie zachwycic http://www.d-filed.com/cherryvanilla.html! :P

Meph napisał(a):Takze podalem dowod posredni ze roslinki wykorzystywane sa do wzbudzania agresji :>

Tak, szczegolnie pokrzywa! :D
Avatar użytkownikaKatarzynka Kobieta
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: z Chipsa:)))

Post 06 lip 2007, 18:34

Drobna literowka, "e" i "r" sa kolo siebie to mi sie kliknelo podwojnie nie to co potrzeba... :P
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 06 lip 2007, 18:38

Katarzynka napisał(a):Cheery, to wesoly, jak cheerful, cherries, to wisnienki i w lodach nie są sfermentowane - pycha

A jadłaś gdzieś sfermentowane? Bo ja nawet winnych wisienek nie jem... tylko soczek :D
A poza tym to zdanie jest bez sensu. :dontknow:

Katarzynka napisał(a):Meph napisał/a:
Takze podalem dowod posredni ze roslinki wykorzystywane sa do wzbudzania agresji :>

Tak, szczegolnie pokrzywa! Very Happy


jakby nie było tylko z roślin się robi środki odurzające. Ot, taki papieros zwykły.
Ale nie bardzo wiem, co to wszystko ma wspólnego. Przecież u jednych alkohol budzi agresję, u innych wręcz przeciwnie. Robicie of topik. Bezsensowny zresztą. :dontknow:
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 06 lip 2007, 18:53

morphia napisał(a):A jadłaś gdzieś sfermentowane?

Tak, u mego Dziadunia, jak mu sie wisniowka z dzemem pomieszala! :twisted:

morphia napisał(a):Bo ja nawet winnych wisienek nie jem... tylko soczek

No soczek jest super! =D>

morphia napisał(a):A poza tym to zdanie jest bez sensu.

To pisz z sensem! :D

morphia napisał(a):Ale nie bardzo wiem, co to wszystko ma wspólnego.

Nie przejmuj sie - tak bywa czasem! :P

morphia napisał(a):z roślin się robi środki odurzające. Ot, taki papieros zwykły.

Paskudny tyton - lepij zuc listki koki! :)

morphia napisał(a):Robicie of topik.

A Ty? :P

morphia napisał(a):Bezsensowny zresztą.

Wszytsko ma sens! :!: :thumbright:

Milego weekendu bobaski! :D

]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:-> ]]]:->
Avatar użytkownikaKatarzynka Kobieta
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: z Chipsa:)))

Post 06 lip 2007, 19:13

Katarzynka napisał(a):Wszytsko ma sens! Exclamation thumbright

jak widać są wyjątki od reguły :sign7:


Katarzynka napisał(a):morphia napisał/a:
Robicie of topik.

A Ty? Razz

A ja was o tym informuję. Oświecam. :-s

Pozdrawiam. Więcej dystansu życzę. CaFe BiBa, BeKoNiK, woda, dużo wody! :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 07 lip 2007, 16:04

morphia napisał(a):A ja was o tym informuję. Oświecam.

Dzieki :padam:, juz czuje sie w stanie przednirwanicznym! :angel4:

morphia napisał(a):Więcej dystansu życzę

Wiecej to ja nie mogiem - z Hameryki klikam! 8)

Buziaczki bobaski! O:)

Nazcain napisał(a):[To by było na tyle z offtopikiem, następne posty będę kasował :] - Nazcain]

Nie rozumiem? Czy to bylo do mnie, czy ogolnie? :o Toc to ja odpowiadam na pytania poprzednika! Nazcain, chyba mnie nie pietnujesz? ;) Zobacz topik watku - potraktuj mnie jako dowod wplywu diety weganskiej na agresje! :thumbright:

Ech, wyczuwam u Ciebie lekki brak poczucia humoru... :-k

Pozdrawiam serdecznie! :)
"Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym daje łaskę."
Avatar użytkownikaKatarzynka Kobieta
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: z Chipsa:)))

Post 11 lut 2008, 10:23

Stary topic ale napiszę.. Naz, wybaczasz mi :?: Dzięki :>

Ja od 2 tygodni nie jem mięsa gdyż jest to związane z moją ideologią - zwierzęta tak samo czują jak my.... W mojej rodzinie jest to odbierane nie tyle z agresją, co z wielkim zdziwieniem i wytrzeszczem oczu, zwłaszcza że mam 13 lat....

Teraz powiem więcej o tym.

Świniaki to bardzo mądre zwierzęta :!: Myśl, że wykorzystuje się je w masowej hodowli... ech, to mi się kojarzy z produkcją, a przecież to żywe istoty :!:

Ryby jem. Po pierwsze: ryby są mniej świadome, po drugie - nawet sam Jezus łowił ryby i wszystko było w porządku... :D Poza tym.. ech, trzeba dbać i o substancje odżywcze dla ciała, i o zmniejszenie karmy dla duszy.... chociaż zauważam że ostatnio w dyskusjach myślę tylko o sprawach duchowych :D

Niby rośliny też mają coś w rodzaju duszy, ale przecież... właśnie. Jedząc tak, żeby nie skaleczyć żadnej żywej istoty, nie dostarczasz sobie witamin, substancji odżywczych itp. No chyba że pomagasz sobie tabletkami :D:D:D

Wracając do topiku... Ja naprawdę nie rozumiem tego zdziwienia na ich ryjach - marchewka czy jabłko jest dobre od razu, a surowe mięso.... trzeba ugotować, przyprawić... Pax czy ktoś dobrze powiedział że to co tam smakuje to przyprawy...
Byłem u taty, i niby zaakceptował moją ideologię, ale zaraz wypytywał: dlaczego nie jesz mięsa, czy to przez te całe medytacje :lol: itp.
Och, sorry, namówił mnie na kaszaneczkę, najadłem się toksyn :D

Myślę, że to wszystko przez mój wiek... wegetarianizm u 13latka jest co najmniej dziwny, biorąc pod uwagę, że moi rówieśnicy są
zagubieni w doczesności, usidłani

... :|:|

Chociaż niektórzy mówią że mam 'starą duszę' ale to już na inny topik :D
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 11 lut 2008, 12:38

Wedlug mojej ideologii - nie tylko zwierzeta czuja tak jak my ale rownież rosliny. Ryby mniej swiadome?- widzisz juz robisz jakis podzial a skad niby to wiesz? Miales rybki w akwarium? Bo moj brat ma afrykanskie i te przyplywaja mu do reki nie musisz ich lapac w cos zeby przenies do innego akwarium. Owszem roslinny sa zdrowsze ale powinnismy jesc to i to.

Skonczmy wreszcie z tym glupim tematem. Kazdy bedzie robil jak uwaza.
Anonim
 

Post 11 lut 2008, 12:39

A czy ja nie mówiłem w licznych tematach że rośliny też czują? I teraz mam wszystkim wyrzygać że nie będę jadł ŻADNYCH żywych istot, przy okazji zaniedbując organizm? Widzisz tę agresję? :D
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 11 lut 2008, 12:55

Ja nie pamietam kto co pisal a z tego postu tak wynika ;)
Anonim
 

Post 11 lut 2008, 17:22

mechezz napisał(a):Ryby jem. Po pierwsze: ryby są mniej świadome

No wlasnie, na jakiej podstawie dzielisz stworzenia na kategorie swiadomosci? A czy zwierzatko "mrowka" jest jeszcze mniej swiadome od rybki? Powinienes byc kosekwentny, albo zjadasz zwierzatka albo nie. Ze rybka nic nei mowi tzn ze nic nie czuje? Jesli ktos jest tak uczulony na krzywde zwierzat i ich dlatego nie je to taka postawa jest dla mnei straszna hipokryzja.

mechezz napisał(a):nawet sam Jezus łowił ryby i wszystko było w porządku... Very Happy Poza tym.. ech, trzeba dbać i o substancje odżywcze dla ciała, i o zmniejszenie karmy dla duszy....

Nie rozumiem argumentowania na podstawie wyznania... Ty wierzysz w jedno a inny w drugie.
Poza tym, ryba w religii chrzescijanskiej to sybbol, sybol zycia, a nie przeslanka o diecie bezmiesnej poza rybami. Skad wiesz ze Chrystus (o ile istnial) nie jadl miesa?

mechezz napisał(a):Ja naprawdę nie rozumiem tego zdziwienia na ich ryjach - marchewka czy jabłko jest dobre od razu, a surowe mięso.... trzeba ugotować, przyprawić... Pax czy ktoś dobrze powiedział że to co tam smakuje to przyprawy...

Pisales ze jesz rybe, a surowa? Nie, tez ja jakos musisz przyrzadzic. A grzybki, ziemniaki, fasola, kalafior, brokuly jesz surowe? Zapewne nie a roslinki. Podales wygodne przyklady i myslisz ze tym wszystko zalatwiles. Mieso dawniej jedli surowe jak nie wiedzieli ze istnieje cos takiego jak ogien, a skoro mozna je zrobic smaczniejszym gotujac, piekac to czemu nie, tak samo z tymi roslinami. Ziemniaczkow na surowo nie wcinasz tylko je gotujesz, albo jak robisz frytki to chyba nie wcinasz surowego ziemniaka.
I dlaczego piszesz "ryje" troche to obrazliwe sformulowanie.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 11 lut 2008, 17:27

Specjalnie tak napisałem. Miało być chamskie - to o skur*******. Frytki... zero fast foodów. Dobra, zabij mnie i zjedz. Spasuje ci??? Ok, najlepiej nie będę jadł nic. Powiem to mamie. Ryby - wypier@#! Roślinki - wypeir@#*! Tak, będziesz zadowolony, że niedługo mnie zabraknie i będę musiał czekać na następną szansę.

? Fajnie ? Też ci wyślę negatywne emocje! Jak ci się to podoba to mogę ci nawet zaspamować na PM / email / gg... w najgorszym stylu.

Kill me... or not... suck my blood... destroy my soul... ever.

Pozdrowienia.

[mechezz, przegiąłeś. Po co te nerwy? - dop. Nazcain]
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości