Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Trzynasty napisał(a):
Utworzył się tutaj kult uzuliego który ma jakieś specjalne prawa na tym forum.


Gdyby tresci które zamieszczasz posiadałyby rezonans z moja wiedzą i intuicja, to czemu nie?
A tak jesteś poza moim zainteresowaniem bycia dla mnie bóstwem (no chyba, że sie zrobisz na bóstwo ;))
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Trzynasty :D. Ja i Sherargetu staramy się wtłoczyć w twe serce miłość, a Ty jej nie przyjmujesz :(. Rozluźnij poślady i zacznij działać jako część tego forum, a nie pokrzywdzony chłopiec, który rozwala łopatką baby w piaskownicy :). Love you.

Trzynasty napisał(a):a kiedy ja zaczne leczyć kompleksy to skończy się tak jak 10 kwietnia.

W to akurat nie wątpię :D hahaha.

Ego :). Popatrz na to spokojnie i błagam - nie rzucaj się teraz na mnie jak buldog ukazując mi że to JA MAM EGO, A NIE TY. Ja mam ego. Ty też :). Obserwujmy nasze ego, ku progresowi świadomości zmiast się rzucać i wytykać jakieś pierdoły :). Chill out. Kochamy Cię mimo ego :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Trzynasty :D. Ja i Sherargetu staramy się wtłoczyć w twe serce miłość, a Ty jej nie przyjmujesz :(. Rozluźnij poślady (...)


Super to brzmi, haha : D

Chill out. Kochamy Cię mimo ego :).


Już za późno - on Cię już nie słyszy, został zdezintegrowany przez Piotra : D
Sherargetu
 
QrdępiItolęę jaka akcjono sie działa :D haha
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
noo ;) jako dedykacje wrzucam analizę profilu psychologicznego według Troskliwych Misiów
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
btw.
Ten wątek powinien się zacząć od takiej muzyczki w tle http://www.youtube.com/watch?v=r2A8-ryP288
haha :)
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:
tak dlugo jak beda chetni na czytanie pie*** tak dlugo beda tworzone pie*** :lol:

szczerze to wszyscy tutaj powinni zostac zbanowani .... 8) (zeby dobrze poczuc wymiar 3 moze nawet szczegolnie z bani... :P mimo ze to nie wedlog obecnych zasad UFC dla nie wtajemniczonych xd )
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1
hehe ooowielki UZULI my wyznawcy będziemy wiernie słuchać :D cieszę się Uzuli że Cię spotkałam przy okazji :) i w dodatku będę mogła do Cię napisać tylko pozbieram sobie pytania albo jakoś tak:) pozdrawiam wszystkich serdecznie, szczególnie współczytaczy kultywujących kult kultowy ;) czytać wpisy Uzulego i innych to czysta przyjemność...luth, irina, sherengetu...:) z wielką radością tu zaglądam ... czas na ufff to tylko zły sen nie wszyscy śpią
http://www.youtube.com/watch?v=ZM2Add6oYLc a tu podsumowanie muzyczne;)
Lakszmi Kobieta
 
Imię: Lakszmi
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lut 2011, 23:23
Droga życia: 8
Zodiak: koza
Czy to jest wątek gdzie mozna zadawać pytania Uzuliemu?
Jesli tak, to ja mam kilka.
1. Czemu Żydzi uciekli z antarktydy i co ważniejsze kiedy to było?
2. Czemu służyło wytworzenie hologramu ukrzyzowania Jezusa?
3. Jak na innnych planetach jest nazywane śniadanie?
4. Czy działasz tylko wstecz, czy widzisz też przyszłośc? Chciałbym zapytać o wyniki meczów, albo czy widzisz jakie karty zostaną rozdane?
2Jacks Mężczyzna
 
Posty: 111
Dołączył(a): 15 lis 2010, 15:57

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 mar 2011, 16:59

[Dyskusja przeniesiona z ludzie/w-poszukiwaniu-rezonansu-t2079-345.html]


Til napisał(a):
sinsemilla napisał(a): :D Ja mogę. Z tym, że najpierw proszę o wyjaśnienie, co oznacza słowo "channelingowanie" w tym konkretnym kontekście :)

Til napisał(a):ktoś powinien zacząć cię channelingować przez siebie, poddając twoje słowa obróbce swojej świadomości i transkrybując je na słowa bardziej adekwatne w tej fizycznej, materialnej płaszczyźnie

;P

Ta twoja odpowiedź, to tez po Uzulowemu napisana ;)

Uzuli napisał(a):Istoty z wymiarów od szóstego po dziesiąty z pól kul "gazowych" tego systemu okna Słońca wspierają Konfederację, by ta również została uwolniona od inercji działań. Moim celem Andromedanie jest rozpuszczenie ekranu w wymiarze szóstym. Wprawdzie to rozpuszczenie dokona się z uwagi na emanację rdzenia tej galaktyki, jednak istoty uchylające niewidoczne okno w tym wymiarze już teraz likwidują iluzję, jaką jest tak wyrazisty podział na biegunowości - niebędący realną wolnością, skomasowany przez rozmaite zródła. Po otrząśnięciu z iluzji istoty nabiorą świeżego powietrza, gdyż staną się wolne. Poza wymiarem szóstym nie istnieje podział na polaryzacje biegunów nagatyw i pozytyw tak wyrazisty. Proszę spróbować wyobrazić sobie taką rzeczywistość. Jest tam stała równowaga przy całkowitej wolności przejawu skąpanej w wibracji miłości ale i pełni ekspresji, wręcz nieprzewidywalności.

Piękne słowa... co by przyciągnąć uwagę na siebie i odciągnąć uwagę czytających od tego, że taki Świat może być (a nawet JEST poza iluzją) Tu i Teraz :)

Uzuli, co Ty na to? :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 mar 2011, 18:05

Uzuli napisał(a):Cieszy mnie to, że nabieracie całościowego oglądu na sytuację tej kuli świadomej i innych. Proszę sobie wyobrazić świat wolny od ingerencji energii z poza jego pola. Tam istoty wypracowują swe własne metody rozwoju, bez schematów i reguł oraz ksiąg czy dekretów, jako że te istoty nie stosują pisma ani mowy dzwiękowej lecz wymianę myśli jeśli pragną. Istoty takie decydują same o sobie, poznają swoją naturę samodzielnie. Ileż to daje satysfakcji. Wymiary ich kuli świadomej są przez nie penetrowane. Taka kula jest oazą neutralności, pozbawioną sztucznie wywoływanych naprężeń energetycznych wśród jej mieszkańców. Istoty takie mogą tworzyć rzeczywistość według własnego uznania. Chcą porywalizować, proszę bardzo, chcą przestawić świadomość na inny wymiar, proszę bardzo. Takie istoty są w pełni świadome swojej wieczności i ich sytuacja bynajmniej nie jest zwiastunem wiecznej nudy, a wręcz odwrotnie.


O! a po tej wypowiedzi z 4 listopada 2010 zapaliła mi się lampka i przestałam czytać Uzuli`ego.
Świat, o którym piszesz Uzuli, to świat, który ktoś stworzył, ale przecież każda wolna istota może wykreować swój własny.
:)
Poza tym, myślę, że początkowo życie na Ziemi także było taką idyllą, o której piszesz, a jak teraz jest...Ale tak to już jest w niewoli...
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 mar 2011, 18:49

sinsemilla napisał(a):każda wolna istota może wykreować swój własny ...świat Tu i Teraz :)



Bardzo mi się to podoba :thumbright:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: W poszukiwaniu rezonansu

Post 20 mar 2011, 22:53

2Jacks zdążyłam przeczytać, winszuję :D

Przedwczoraj w nocy była u mnie policja, bo... rozmowy były za głośne ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ot i zostałyśmy przeniesione do innej rzeczywistości, ups, innego "wątku". Czegoś się boją? ;)

PS Miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie :D
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):Ot i zostałyśmy przeniesione do innej rzeczywistości, ups, innego "wątku". Czegoś się boją? ;)

PS Miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie :D

mIrna czy my się znamy? :D
A wiesz, że bardzo się cieszę z tego, że zostałysmy przeniesione. W tamtym wątku ZŁO aż gryzie w oczy i nos ! :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron