Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
sinsemilla napisał(a):
bardzo się cieszę z tego, że zostałysmy przeniesione.


A kosz-yk zabrałaś? Bo ja wzięłam twoje grabki :D

:wink:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
:D
Wiedziałam.
Piasek jeszcze zimny, ale już można zasuwać. Dziś pierwszy dzień wiosny :lol:

A wczoraj twój login przyciągnął mój wzrok, całkiem świadomie ;)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a):
twój login przyciągnął mój wzrok..


Ładny? :D Stąd: http://pl.wikipedia.org/wiki/MiRNA Wszystko jest energią.

A ja lubię słoneczniki :) , natomiast na jednookie monstra "mam oko" , no i ten język - sztuczny, zimny :|
Co tu robię? Ano patrzę, jak niektórzy kradną jabłka a potem śmieją się ze strażników, inni dogadują się ze strażnikami, ale i tak jabłek nie dostają, jeszcze inni robią robotę za strażników, choć sami jabłek nie jedzą :D

BTW Gratuluję odwagi, mocna jesteś :thumbright:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):Ładny? :D Stąd: http://pl.wikipedia.org/wiki/MiRNA Wszystko jest energią.

No ładny, ładnie...
jednoniciowe cząsteczki RNA .... regulujące ekspresję innych genów.
:) Login trafiony :)

mIrna napisał(a):na jednookie monstra "mam oko" , no i ten język - sztuczny, zimny :|


Tak, sztuczny, zimny. Bez emocji, nie ludzki... Czekałam długo na odpowiedź "Co to jest Miłość", nie doczekałam się...
Jednooki pojawił się Tu 3 dni po mnie :) Przypadek? Ja nie wierzę w przypadki :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a): Czekałam długo na odpowiedź "Co to jest Miłość"


To mnie do wątku przyciągnęło, też byłam ciekawa odpowiedzi :D

sinsemilla napisał(a):Jednooki pojawił się Tu 3 dni po mnie..


No tego nie zajarzyłam, baaardzo ciekawe 8)

Rzeczywiście nie ma przypadków, są tylko "nici" łączące Wszystko. Taka sieć neuronowa jednego organizmu. Akcja w jednym miejscu wywoła reakcję w drugim, bez względu na odległość, czas, czy logikę :-k

A teraz, Marzanno/strachu na wróble, czas do Smródki :D
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak
mIrna napisał(a):A teraz, Marzanno/strachu na wróble, czas do Smródki :D

Ale najpierw, dla pewności, w ogień piekielny :angryfire: :D

BTW Fajnie, że tu jesteś :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron