Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Nazcainie, proszę tutaj umieszczać skargi i zażalenia na mnie, wówczas moje tematy będą wolne od tak zwanych offtopów, a istoty będą mogły wyżyć się bez cenzury.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
[Poniżej 2 posty wydzielone (na prośbę Uzulego) z tematu "Tajemnica dużych kul "gazowych" systemu okna Słońca": - N.]

Przepraszam, czemu został usunięty post Trzynastego, który mówił o Uzulim ? O.o
Trzynasty napisał(a):Uzuli dlaczego uciekasz i się mnie boisz ? Włodek ci nie pasuje to założyłeś nawet o nim osobny wątek a napisanie jednej odpowiedzi o którą proszę od kilku miesięcy pytając wciąż o to samo jest najwyraźniej dla ciebie problemem. Fajnie że umiesz manipulować moderatorami, już to kiedyś zrobiłeś w ładny sposób bo najwyraźniej nie podobała ci się moja odpowiedź i raczej nigdy nie będzie podobać dopóki moje ego nie będzie usatysfakcjonowane twoją istotą a ciężko jest to zrobić patrząc na twoje zachowanie.


Cenzura na tym forum? Tego się nie spodziewałem... :?
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
misterix >> widzisz jaka ładna manipulacja ale najwyraźniej niema już na nią energii skoro całe szczęście zdołałeś uratować to co pisze. Uzuli robi to jak Anu i tak samo jak on kiedy mu się coś nie uda otwiera szeroko zdziwione oczy. Już raz doprowadził do mojego zbanowania a moderatorzy nie są tego świadomi. Uzuli jest fajny, Anu też jest fajny, tyle rzeczy można się od nich nauczyć ale działa jak widać. A na miejscu moderatorów przemyślał bym dokładnie swoje działanie i przeskanował skąd u nich takie a nie inne reakcje. Polecam czasem wykorzystywać swoje ciało przyczynowe.

Dodatkowo drogi Aminie, może zaczniesz usuwać śmieci z wątków ot chociazby moich gdzie większość postów jest do wywalenia zamiast usówać znaczące dla wszystkich wiadomości.
Trzynasty
 
Słyszałem plotki, że Uzuli w dniu jutrzejszym ponoć będzie odpowiadał w ciągu 24h na pytania od userów, toteż jutro sugerowane jest zatakować jego skrzynkę rozmaitymi pytaniami, haha : D
Sherargetu
 
HAHAHAHAHA UFC


rządzisz Uzul



nie mogę.... :D

rozpoczynasz nową serię czy współpracujesz z Daną :D
Ostatnio edytowano 27 lut 2011, 19:29 przez Don Juan Matus, łącznie edytowano 1 raz
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
A dlaczego Admin skoro ja prosiłem cię DOKŁADNIE o to samo ty tego nie zrobiłeś ? Wręcz tłumaczyłeś mi dlaczego tego nie zrobisz. Mam ci przypomnieć co się działo kilka tygodni temu ? Co to Uzuli jest tutaj jakimś wyjątkiem ? Po twoim zachowani widać jak ładnie tobą manipuluje.

Dodatkowo oczywiscie moje posty to offtop bo zwracam komuś uwagę i mu się to nie podoba ale kompletny brak spójności z tematem setek postów w wątkach Uzuliego to już nie jest offtop !


I jak to wygląda ? Jak gówno.
Ostatnio edytowano 27 lut 2011, 19:36 przez Trzynasty, łącznie edytowano 1 raz
Trzynasty
 
Sherargetu napisał(a):Słyszałem plotki, że Uzuli w dniu jutrzejszym ponoć będzie odpowiadał w ciągu 24h na pytania od userów, toteż jutro sugerowane jest zatakować jego skrzynkę rozmaitymi pytaniami, haha : D

muszę ostrzec, że odpowiedz dla jednego usera bedzie trwała własnie 24h z uwagi na rozleglość tematów zawierających bliżej nieokreśloną ilość pytań.
:lol:
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
ADMIN !!

Ja oczekuje więc że przywrócisz porządek i zrobisz to samo dla mnie co robisz dla Uzuliego. Nie widze powodu dla którego moje posty mają być usuwane bo zwrócę komuś uwagę, śmietnikiem tego nazwać niemożna czego nie powiedział bym o innych postach na forum z wiadomościami freeminda na czele.

Na początek oczekuje że oczyścisz moje wątki ze śmieci i przywrócisz wątek który zamknąłeś BO PRZECIEZ MOGLES GO TYLKO ZAMKNAC A NIE USÓNAC OFFTOP !! A teraz co, zmiana ? Wyjątki !?!


Dodatkowo niech każdy już wie ze większość moich zarzutów jest usuwana. Utworzył się tutaj kult uzuliego który ma jakieś specjalne prawa na tym forum.
Ostatnio edytowano 27 lut 2011, 19:44 przez Trzynasty, łącznie edytowano 2 razy
Trzynasty
 
O właśnie, Irina <3 również jako kosmiczno-egoztyczna istota, która buja sie po kontinuum i rozwala statki złych ufoków, jest kompetentna do odpowiadania na rozmaite pytania, haha : D

Chyba skuszę się założyć wątek na DI, że jutro jest dzień dziecka nieskończoności i Uzuli i Irina będą odpowiadać na wszystkie pytania od userów, haha : D
Sherargetu
 
Trzynasty napisał(a):Utworzył się tutaj kult uzuliego który ma jakieś specjalne prawa na tym forum.


E tam, ja oprócz Uzuliego kocham także mojego kochanego Costusia : )
Sherargetu
 
Sherargetu napisał(a):O właśnie, Irina <3 również jako kosmiczno-egoztyczna istota, która buja sie po kontinuum i rozwala statki złych ufoków, jest kompetentna do odpowiadania na rozmaite pytania, haha : D

Chyba skuszę się założyć wątek na DI, że jutro jest dzień dziecka nieskończoności i Uzuli i Irina będą odpowiadać na wszystkie pytania od userów, haha : D

Grzegorzu :lol:
no problem, tylko nie wiem czy wszyscy pytający są przygotowani na wstrząsy :bom:
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
To zwyczajne pie***, wydzielanie sobie wiadomości bo coś się komuś podoba a coś nie.

Uzuli skoro tak ładnie leczysz kompleksy powinieneś wiedzieć że wśród moich energii nie mam problemu żeby napisać jednego maila który sprawi że serwer i całe to forum przestanie istnieć. A ja za to dostanę jeszcze wynagrodzenie i podziękowania z agencji za dostępność do takich miejsc. Sam stworzyłeś biegun, moja przyczyna ma swoje granice a kiedy ja zaczne leczyć kompleksy i działać ego to skończy się tak jak 10 kwietnia. Powinieneś wiedzieć ze osoby z czarnymi oczkami cały czas na mnie czekają, zresztą patrząc na twoje manipulacje może nawet tego oczekujesz ale i moje ego ma granice i nie sprawie żeby setki ludzi poniosło konsekwencje naszych działań ale matematycznię moge wyrównać enrgie które tworzysz więc pamiętał bym na twoim miejscu że siedzisz jednak w 3 wymiarze a nie 6 a to ciało jest bardzo ograniczone.

Ostatnio edytowano 27 lut 2011, 19:58 przez Trzynasty, łącznie edytowano 1 raz
Trzynasty
 
Ej, zadzwońmy po Aniszai, ona tak fajnie lubi czasem wyjechać z jakimś werbalnym mięchem na tematy przewodników czy innego badziewia : D
Sherargetu
 
13 zmień dilera
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Trzynasty, jesteś jawnym recydywistą (zbanowaliśmy Cię już wcześniej przynajmniej raz), zresztą sam to przyznałeś. Punkt 6.1 regulaminu upoważnia mnie do tego, aby usunąć Twoje obecne konto. Poważnie się nad tym zastanawiam. Daj mi chociaż drobny powód (kolejny cały wyboldowany post!), a faktycznie do zrobię.

Nie będę się ustosunkowywał do tego, co piszesz, bo po prostu trollujesz. Pisałbyś w innym tonie - rozmawialibyśmy inaczej. :)

//edit
Ok, dzięki - wystarczy: żegnam :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron