Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 08:30

równowaga-czakry napisał(a):easy russian

MICHAŁ
A ILE TY MASZ LATEK ?ze tak do mnie piszesz nie jestem żadna dupa wypraszam sobie bo zacznę cię nazywać ty durniu pisz dziecko :ty stary durniu, bo sądzę,że mogę być spokojnie Twoim ojcem :D -" w starym piecu diabeł pali" jak mówi znane przysłowie pszczół :D ..więc bądź ostrożna.

a ja myślałąm ,że jesteś oświecony a tu dupa i pudło :D "alęż " ja jestem oświecony !! mam świeczków, ...eee-to znaczy świadków!! Gdy szedłem do pierwszej komunii kolega walnął mnie świecą :D -od tego czasu czuję się przebudzony i rozbudzony i w ogóle nie-śpiący :D
i mylisz się jak tylko możesz najbardziej

nie jestem młoda dupa i szacuneczku troszkę syneczku :D :D ....jak wyżej , choć takie matczyne uczucia są wzruszające. Według Wedyjskich mądrości prawdziwa Kobieta wszystko wokół traktuje jak Matka (celowo duża litera)

i mam zamiar żyć jakieś 120 lat
ło matko ale jak ?
nie szukam twardziela {nie lubię twardzieli lubię milusich,sexownych przystojniaków tak z zew } tylko oswieconych ludzi ,mądrych ,pieknych duchem i nic więcej nie napisze bo to moja prywatna sprawa ale mylisz się kochany http://smajliki.ru/smilie-48555207.html
..................
ja swego kochanego sobie już wyrzeżbiłam w glinie dawno zanim się inkarnowałam tu na ziemie zresztą wszyscy to robimy a potem się łowimy szukamy itd...
tak samo on mnie ulepił taką śliczną abym mu się podobała aby nie mógł oderwać oczu jak mnie znajdzie już
a potem BÓG wpuścił we mnie i w niego ducha świętego i zeszliśmy na tą ziemie to znaczy nastaliśmy się w kolejce do ziemi aby się tu inkarnowac i aby się tu odszuakć bo wile aniołków stoi w kolejce do ziemi
każdy ma kilka takich osób na ziemi tzw związki karmiczne one się potem szukają nadswiadomie a jak się znajdą to się dzieje wtedy najcudowniejsza magia swiata
ale to poznasz za 2 lata jak się postarasz zgłebić temat jest o tym mase w necie w książkach szukaj lub sam doswiadczaj
rozchwiana jest tylko moja pisownia bo mnie wkurza pisanie za szybko myśle aby pisać tak mozolnie
chba nie jestem pisarką najwyżej mogłabym dyktowac no to chyba czas byśmy przeszli na PW :D
.................


ja dorosłąm do prawdziwej miłości i nie oceniaj ludzi po pisaniu jak byś mnie spotkał i pogadał na żywo

to bys nie uwierzył ,zę jestem tą samą osobą wysławiam się jaśniej i spokojniej niz piszę

wierzę -pisz Kochana , czuję ,że to myśmy sie umówili daaawno temu . Jesteś moim przeznaczeniem, portem i przystanią . Pisz ...czekam 8)
easy russian
 

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 09:04

Conan Barbarzynca napisał(a):Równowaga czakry jesteś atrakcyjna,inteligentna,naiwna,masz słabość do przystojniaków i jeszcze szukasz oświecenia=wymarzona ofiara dla prawdziwego diabla, dla takiego Lucyfera :D


Ma ci on w swoim stadku już niejedną piękność, myślisz, że jeszcze mu mało :wink: :D

Pozdrawiam dyskutantów tego Nie-tematu, uwielbiam go. Murowana porcja dobrego humoru na cały dzień - utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze :D Radosny uśmiech przesyłam :)
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 10:33

równowaga-czakry napisał(a):easy russian

MICHAŁ
A ILE TY MASZ LATEK ?ze tak do mnie piszesz nie jestem żadna dupa wypraszam sobie bo zacznę cię nazywać ty durniu

a ja myślałąm ,że jesteś oświecony a tu dupa i pudło
i mylisz się jak tylko możesz najbardziej
nie jestem młoda dupa i szacuneczku troszkę syneczku

i mam zamiar żyć jakieś 120 lat
ło matko ale jak ?
nie szukam twardziela {nie lubię twardzieli lubię milusich,sexownych przystojniaków tak z zew } tylko oswieconych ludzi ,mądrych ,pieknych duchem i nic więcej nie napisze bo to moja prywatna sprawa ale mylisz się kochany
a tak cię lubiłam ,,,,,,,,a tu taki zonggggggggggg
tak się myliszzzzzzzzz
wiesz lub jak byś wiedział
szukam przyjaciół ale nie twardziela ,jak bym szukała twardziela zapodałabym zdjecie z pejczem ala diablica

ja swego kochanego sobie już wyrzeżbiłam w glinie dawno zanim się inkarnowałam tu na ziemie zresztą wszyscy to robimy a potem się łowimy szukamy itd...
tak samo on mnie ulepił taką śliczną abym mu się podobała aby nie mógł oderwać oczu jak mnie znajdzie już
a potem BÓG wpuścił we mnie i w niego ducha świętego i zeszliśmy na tą ziemie to znaczy nastaliśmy się w kolejce do ziemi aby się tu inkarnowac i aby się tu odszuakć bo wile aniołków stoi w kolejce do ziemi
każdy ma kilka takich osób na ziemi tzw związki karmiczne one się potem szukają nadswiadomie a jak się znajdą to się dzieje wtedy najcudowniejsza magia swiata
ale to poznasz za 2 lata jak się postarasz zgłebić temat jest o tym mase w necie w książkach szukaj lub sam doswiadczaj
rozchwiana jest tylko moja pisownia bo mnie wkurza pisanie za szybko myśle aby pisać tak mozolnie
chba nie jestem pisarką najwyżej mogłabym dyktowac




Ja postaram się przetłumaczyć Twój powyższy post na post wysokowibracyjny, jedziemy z koksem:

równowaga-czakry napisał(a):MICHAŁ
A ILE TY MASZ LATEK ?ze tak do mnie piszesz nie jestem żadna dupa wypraszam sobie bo zacznę cię nazywać ty durniu

MICHAŁKU
ILE WIOSEN CI MINĘŁO ? Uraziłeś mnie swoją bezpośredniością, jeśli pójdzie to za daleko odwdzięcze się tym samym, ale pamiętaj zrobię to z nieukrywaną Miłością do Ciebie.

równowaga-czakry napisał(a):a ja myślałąm ,że jesteś oświecony a tu dupa i pudło
i mylisz się jak tylko możesz najbardziej
nie jestem młoda dupa i szacuneczku troszkę syneczku


Myślałam, że jesteś oświecony - myliłam się, ale cenie Cię za dobre serce,
nie Twoja wina, że czasami jest ono zamknięte i nieomylne
nie jestem młoda pupka, ale dziękuje Ci za ten komplement.
równowaga-czakry napisał(a):i mam zamiar żyć jakieś 120 lat
ło matko ale jak ?
nie szukam twardziela {nie lubię twardzieli lubię milusich,sexownych przystojniaków tak z zew } tylko oswieconych ludzi ,mądrych ,pieknych duchem i nic więcej nie napisze bo to moja prywatna sprawa ale mylisz się kochany
a tak cię lubiłam ,,,,,,,,a tu taki zonggggggggggg
tak się myliszzzzzzzzz
wiesz lub jak byś wiedział
szukam przyjaciół ale nie twardziela ,jak bym szukała twardziela zapodałabym zdjecie z pejczem ala diablica

i mam zamiar żyć jakieś 120 lat
o tatusiu, ale w jaki sposób ?
Nie szukam brutala (nie lubię twardzieli lubię kochających, dbających o siebie mężczyzn) tylko serce jest najważniejsze, bo wtedy człowiek jest piękny duchem. Nie napiszę nic więcej, resztę pozostawię dla siebie kochaniutki.
Lubiłam Cię, podziwiałem, byłam pewna, że jesteś oświecony... a ty jesteś taki Z O N K
Mijasz się delikatnie z prawdą, ą, ą, ą, ą
wiesz lub jak byś wiedział (przyp. tłum. - tego nie dałem rady przetłumaczyć :D)
Szukam przyjaciół o dobrym sercu, nie twardziela. Jakbym szukała twardziela opublikowałabym zdjęcie bez makijażu.

równowaga-czakry napisał(a):ja swego kochanego sobie już wyrzeżbiłam w glinie dawno zanim się inkarnowałam tu na ziemie zresztą wszyscy to robimy a potem się łowimy szukamy itd...


Ja swoją bratnią dusze czuje swoim sercem, bo bije w nas Jedno serce, to które biło zanim się inkarnowałam tu na ziemi
wszyscy mamy jedno serduszko, czasami tylko ciężko to zauważyć.

równowaga-czakry napisał(a):tak samo on mnie ulepił taką śliczną abym mu się podobała aby nie mógł oderwać oczu jak mnie znajdzie już
a potem BÓG wpuścił we mnie i w niego ducha świętego i zeszliśmy na tą ziemie to znaczy nastaliśmy się w kolejce do ziemi aby się tu inkarnowac i aby się tu odszuakć bo wile aniołków stoi w kolejce do ziemi
każdy ma kilka takich osób na ziemi tzw związki karmiczne one się potem szukają nadswiadomie a jak się znajdą to się dzieje wtedy najcudowniejsza magia swiata


Jestem taka jak Wy, czasami tylko za długo wpatruje się lustro.
Lustro to pokazuje mi ducha świętego mieszkającego w drugim człowieku. Duch ten właśnie zstępuje na ziemie, powinniśmy być za to wdzięczni.
Każdy ma 7 miliardów osób na ziemi, powoli siebie odnajdujemy - to magiczne.

równowaga-czakry napisał(a):ale to poznasz za 2 lata jak się postarasz zgłebić temat jest o tym mase w necie w książkach szukaj lub sam doswiadczaj
rozchwiana jest tylko moja pisownia bo mnie wkurza pisanie za szybko myśle aby pisać tak mozolnie
chba nie jestem pisarką najwyżej mogłabym dyktowac

Dlatego cieszę się, że zgłębiamy to razem właśnie w tej chwili i towarzyszy nam tylu cudownych osób.
Jestem spontaniczna i czasami literki nie układają się najlepiej. Przepraszam, ale taka właśnie jestem.
Nie jestem pisarką, nie chce też dyktować ludziom co mają robić.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 11:26

nuntisunya81 napisał(a):Ja postaram się przetłumaczyć Twój powyższy post na post wysokowibracyjny, jedziemy z koksem:


O nie... Nigdy więcej takich niespodzianek!
Jak czytałam Twój post to zaczęłam tak ryczeć ze śmiechu, że pewnie słyszało mnie pół osiedla :D
Teraz pewnie sąsiedzi zastanawiają się cóż to za orangutan mieszka za ścianą ;)

Pamiętacie opowieść o Wieży Babel?
Od tamtej pory każdy gada swoim własnym językiem i nikt nie może nikogo dobrze zrozumieć.
Czasem panuje wśród nas zamęt...
Jednak jak widać są wśród nas i tłumacze :D

A tak na marginesie:
Dzięki temu, że usiadłam aby napisać tego posta spojrzałam na zegarek komputerowy i ujrzałam godzinę 11:11.
Zaczyna mnie chyba prześladować ta liczba...
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta
 
Imię: Ola
Posty: 99
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 11:30

OLA 11 to liczba mistrzowska ja jestem 11 numerologiczną


tłumacz się nie do końca sprawdził ale ,super ,że ci się chciało
postrałeś się doceniam hehhe śmiesznie było :P jak tam twoje odosobnienie ??
praktyka/odosobnienie-t3120.html
fajna była ta tabelka
Obrazek
mam jeszcze jedno takie pytanie do ciebie nuntisunya81
nuntisunya81 napisał(a):O nareszcie ktoś z określoną płcią :D
Ja się nie wycofuje z tego co powiedziałem, to była jedynie mentalna furtka zostawiona dla związku opartego na prawdziwej i zdrowej miłości. I takie się zdarzają.
Związku ludzi, którzy znają swoją i swojego partnera wartość.
Długa droga to prawda.
Generalizowałem ale nie chce żeby to było odbierane jako uprzedzenia względem płci "przeciwnej" :D
więc jaką masz płęć tylko mi nie pisz ,żebym sama się przekonała
nuntisunya81 jaką ty masz płeć ?
Ostatnio edytowano 30 maja 2011, 14:36 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 2 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 13:27

Aramaiti napisał(a):W każdym mężczyźnie siedzi trochę kobiety, a w każdej kobiecie trochę mężczyzny ;)
Czy można więc określać, że coś jest "męskie", a coś "kobiece"?
Można się bawić słowami i koncepcjami... Można się uczyć i obserwować...
Ale prawda jest taka, że i tak wszyscy jesteśmy dokładnie tacy sami, a jednak kompletnie różni :)

Aramaiti, znakomicie to ujęłaś.
Taki jing i jang. Są także chwile, gdy nie można określić granic pomiędzy kobietą i mężczyzną.
Czy ta chwila może trwać wieczność.?
Androgyniczność ?

Bonusowo. Super jeżyk :D
Obrazek
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 13:38

Aramaiti napisał(a):A tak na marginesie:
Dzięki temu, że usiadłam aby napisać tego posta spojrzałam na zegarek komputerowy i ujrzałam godzinę 11:11.
Zaczyna mnie chyba prześladować ta liczba..


równowaga-czakry napisał(a):OLA 11 to liczba mistrzowska ja jestem 11 numerologiczną
tłumacz się nie do końca sprawdził ale ,super ,że ci się chciało
postrałeś się doceniam hehhe śmiesznie było :P jak tam twoje odosobnienie ??
praktyka/odosobnienie-t3120.html
nuntisunya81 jaką ty masz płeć ?


Ja płeć posiadać, oczywiście a jak! :D
Poza tym...
nuntisunya81 urodzić się o godzinie 11.11,
11 listopada 11 roku, tegoż to oto millenium.
Więc pisać z przyszłości i w kodowanym sposób niczym enigma.

Odosobnienie się odbędzie.
Ale jego koordynaty czasowo-przestrzenne są narazie również enigmatyczne i wplecione w siatkę nieprzewidywalności.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 14:38

nuntisunya81 tylko pisz prawdę i jasno ,jęsli nie tu to na prywa
11 listopada to ty powstaniesz z martwych na świeto zamarłych tak ?
i jeszcze teraz nie wiesz jaką wygrać ,wylosować ,wybrać płeć :thumbright:
dobre
TAK NIBY JESTEŚ ALE CIĘ NIE MA i kochasz wszystko i wszystkich :angel4:

więc jaką ty masz płeć ?

napisz tak bardziej opisowo może poglądowo
a nie zagadkowo :-k [-o< to mnie zaintygowało już dawno jak cię ujrzałam hehhee :oops: :P :wink: jest kilka osób tu z takim znaczkiem ALICJA lurth ale ją znam osobiście i wiem ,ze jest kobietą choć nie widziałąm jak i co dokładniej UZULI NASZ SŁAWNY też miał teki zanczek ni dziewczynka ni chłopaczek :thumbright: chciałąbym poznać taką osobę osobiście ,kiedyś już nawet prawie by tak się stało ,ale w końcu się okazałao ,ze tylko tej osobie się tak wygawało hehhehe :cry:
Androgyniczność ?w biologii obupłciowość u roślin lub obojnactwo u zwierząt — występowanie u osobników danego gatunku zarówno męskich, jak i żeńskich organów rozrodczych
w medycynie rzekome obojnactwo męskie. Osobnik androgyniczny ma gruczoły płciowe typu męskiego, lecz zewnętrzne narządy płciowe w różnym stopniu sfeminizowane. Androgynia w sensie medycznym u człowieka nie jest jednoznacznie związana z psychicznym poczuciem przynależności płciowej danej osoby
występowanie u danej osoby cech psychicznych charakterystycznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Androgynia - przez romantyków rozważana w aspekcie filozofii. Androgyn stawał się człowiekiem idealnym, łączącym w sobie pierwiastki kobiece i męskie, zachowując w ten sposób pełną jedność.

Motyw ten wprowadził Honoriusz Balzac w utworze Serafita, gdzie androgynię uznaje za rodzaj miłości idealnej, wiecznej - pozwalającej prawdziwie pokochać Boga. Reaktualizacja mitu androgyna nastąpiła też w romantyzmie niemieckim (Franz von Baader, Friedrich Schlegel).

Według Kabały Androgyne był pierwszy człowiek - Adam Kadmon



napisz coś o tym albo załózyć warto ,moze nowy temat na ten temat
i jeszcze na dokładkę astrologiczne 11 mistrzowskie
Ostatnio edytowano 30 maja 2011, 17:05 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 15:44

równowaga-czakry napisał(a):Androgynia - przez romantyków rozważana w aspekcie filozofii. Androgyn stawał się człowiekiem idealnym, łączącym w sobie pierwiastki kobiece i męskie, zachowując w ten sposób pełną jedność.Motyw ten wprowadził Honoriusz Balzac w utworze Serafita, gdzie androgynię uznaje za rodzaj miłości idealnej, wiecznej - pozwalającej prawdziwie pokochać Boga. Reaktualizacja mitu androgyna nastąpiła też w romantyzmie niemieckim (Franz von Baader, Friedrich Schlegel).Według Kabały Androgyne był pierwszy człowiek - Adam Kadmon
Niczym nie poparte dziwaczne teorie oderwane od ludzkiej natury,wystarczy się przyjzeć temu bardziej dogłębnie zeby zauwarzyć ze płciowość sama w sobie w niczym nas nie ogranicza, a jedynie społeczne poglądy na role płci kture wbijają się do naszej podświadomości. Równowaga czakry masz w bonusie zamiast 11 az 111.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 16:58

Conan Barbarzynca
o czym ty piszesz do mnie cytat ?proszę jaśniej

Równowaga czakry masz w bonusie zamiast 11 az 111.
nie wiem o jakim bonusie piszesz ??


wyjaśnij jak nie tu to na prywa sorki dziś mało klaje nei wyspałąm się

to jest adrogen
Dana International - Diva
http://www.youtube.com/watch?v=GfJMaKLT5bM

a tu po metarmorfozie
Dana International - Woman In Love

http://www.youtube.com/watch?v=tBlxFBDTYGQ

ok warto zakładam nowy temat na ten ciekawy temat klikaj tu i podziel się w temaci :thumbright: jeśli znasz takie osoby ja widziałam UZULEGO TEŻ WYGLADA jak by mozna było z niego zrobić kobietke i faceta sympatyczny jest

więcej tu

parapsychologia/jesli-jestes-androgeniczny-obuplciowy-podziel-sie-co-wiesz-o-t3122.html
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 17:39

równowaga-czakry napisał(a):Conan Barbarzyncao czym ty piszesz do mnie cytat ?proszę jaśniej Równowaga czakry masz w bonusie zamiast 11 az 111. nie wiem o jakim bonusie piszesz ??
Ehhhhh.... Tak sobie napisałem bo ty coś pisałaś o numerologicznych 11- stkach, a post ktury napisałem był moim 111-stym :roll:
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 18:01

hm... czakra nic do mnie nie pisze, nie dzwoni :-k chyba mnie jednak nie kocha :(
easy russian
 

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 18:07

easy russian napisał(a):hm... czakra nic do mnie nie pisze, nie dzwoni :-k chyba mnie jednak nie kocha :(

Przytulam przyjacielsko :) <pocieszacz>
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 18:19

sinsemilla napisał(a):Przytulam przyjacielsko :) <pocieszacz>
:D :D oooo.... już mi lepiej :D dzięęęęki !! :)
easy russian
 

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 19:14

sinsemilla napisał(a):Obrazek


Piękny, aż chce się powiedzieć jak ładnie wyglądam na tym zdjęciu :D
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron