Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 26 maja 2011, 23:01

Powinnyście się spotkać.(Pema i Asia)

To dla Was. Przecież ja nie mogę mieć racji :D

Widzę odbicie w Twoich oczach
Widzę prawdę za Twoimi kłamstwami
Twoje kłamstwa pozostają w mojej pamięci
Widzę powód w Twoich oczach
Dający odpowiedź dlaczego:
Twoje oczy pozostają w mojej pamięci!

Popadam w i poza miłość
W miłość, w miłość
Popadam w i poza miłość
Twoją miłość, Twoją miłość

Widzę odbicie w Twoich oczach
Widzę prawdę za Twoimi kłamstwami
Twoje kłamstwa pozostają w mojej pamięci
Widzę powód w Twoich oczach
Dający odpowiedź dlaczego:
Twoje oczy pozostają w mojej pamięci!

Popadam w i poza miłość
W miłość, w miłość
Popadam w i poza miłość
Twoją miłość, Twoją miłość
W miłość w miłość w miłość

Dlaczego tego nie chcesz dostrzec?
Dlaczego nie chcesz poczuć?
W i poza miłością
Każdego razu

To zatrzymuje zatrzymuje biegnącego
To zatrzymuje zatrzymuje spadającego
Pozwól temu zaniknąć stopniowo
[x3]

Daleko daleko daleko daleko
Oh pozwól temu zanikać stopniowo


In and Out of Love
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 26 maja 2011, 23:19

Aramaiti napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):Skubany... wie co chcą usłyszeć :D
sinsemilla napisał(a):A Ty się ucz ;)


O!


O! nie...
Kolejna... #-o

Zasada jest taka, kobieta poznaje Cię,
jest fajnie, po pewnym czasie chce Cię zmienić, bo coś jej nie pasuje,
i robi to, nieważne ile czasu jej to zajmuje ale zawsze dopną swego. Takie to są stworzenia nieboskie.
Kiedy już się zmienisz i jesteś taki jaki chciały żebyś był to przestają Cię
szanować, kochać i szukają kolejnego jelenia do tresury, żeby potwierdzić swoją zajebistość.
Oczywiście nie wszystkie takie są..
Ale generalnie kobiety to zło, które pochodzi od samego diabła :D

Ja nie najmłodszy i nie naiwny, ale może jakiś melancholijny chłopczyk
z romantycznym serduszkiem przeczyta to i zapali mu się światełko w tunelu zanim
zostanie pożarty przez jakąś bezwzględną gadzinę w imię miłości. :D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 26 maja 2011, 23:29

nuntisunya81 napisał(a):Powinnyście się spotkać.(Pema i Asia)

Chciałbyś :P

Dobranoc i miłego weekenda :D
Bawcie się grzecznie :)

http://www.youtube.com/watch?v=WtsmqzcYkMs
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 26 maja 2011, 23:34

nuntisunya81


to prymitywne spojrzenie na sprawy kobiece
jeśli kobieta jest wysokowibracyjna oświecona nigdy nie rzobi z ciebei gówna jeki opisujesz raczej bedzie cię wspierać i tak się o ciebie starać i bac i kochać ,że nawet poświęci siebie itd
\nuntisunya81
przyjdzie na to kiedyś czas wybaczenie doceneinie oświecenie


dlaczego myslisz ,zę powinnyśmy się spotkaćpo co ??dlaczego nam to nakazujesz ?
sugerujesz ?\czego twoja od tego naszego spotkania chce ? twoaj podświadomosc dla czego tak piszesz ?\
opissz to po co ci to abysmy się spotakały ??
a moze t chcesz się razema z nami spotkać
tylko nie wiesz ,ze tego chcesz jest dopiero to ukryte głebogo w twej podświadomości a moze odwiedziłam cię juz we śnie skad to wiesz ?? ty może swiadomie tego nie wiesz ale ja to wiem
a tu nie we śnie może poczyutaj to i to ci pomoze
psychologia/jak-rozwijac-wzmocnic-milosc-wiez-w-zwiazku-150-rad-t2131.html?hilit=jak wzmocnić miłość więź w związku
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 06:20

nuntisunya81 napisał(a):My, kobitki to już takie jesteśmy Posprzeczamy się, pokrzyczymy, porobimy sobie na złość... Wygląda to niczym huragan Ale za chwilę szybciutko wychodzi słoneczko i znowu wszystko cichnie... W skupieniu...W zrozumieniu...W szczęściu...W harmonii...W Miłości
Takie zachowanie to raczej częściej morzna zaobserwować u chłopaków tylko w ostrzejszej wersji, znaczy sie złamany nos u jednego, u drugiego szczęka, a potem "sory ziomek poniosło mnie" drugi to samo i idą do baru i strzelają niedzwiadki... :wink:
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 09:04

równowaga-czakry napisał(a):nuntisunya81


to prymitywne spojrzenie na sprawy kobiece
jeśli kobieta jest wysokowibracyjna oświecona nigdy nie rzobi z ciebei gówna jeki opisujesz raczej bedzie cię wspierać i tak się o ciebie starać i bac i kochać ,że nawet poświęci siebie itd
\nuntisunya81
przyjdzie na to kiedyś czas wybaczenie doceneinie oświecenie


Spokojnie, wiem że przerysowałem sprawę. Ale nie chodzi tutaj o żadne wibracje czy oświecenie.
Zejdź na ziemie z tych Twoich obłoków choć na chwilę.
Wybaczać nie mam komu bo to już zrobiłem (Sobie). Teraz nie chowam urazy za długo.
Doceniać, hmm z tym mam problem, bo sam doceniać nie lubie za to docenianym dlaczego nie :D
Oświecenie. Mam w domu dużo brokatu sypie sobie czasami nim głowę i nosek...
Nie wiem, ale wtedy świece... co prawda blaskiem odbitym, ale zawsze coś :D

równowaga-czakry napisał(a):dlaczego myslisz ,zę powinnyśmy się spotkaćpo co ??dlaczego nam to nakazujesz ?
sugerujesz ?\czego twoja od tego naszego spotkania chce ? twoaj podświadomosc dla czego tak piszesz ?\
opissz to po co ci to abysmy się spotakały ??


Nie nakazuje, róbcie co chcecie. Może to nawet lepiej jak nie jesteście w zasięgu swoich pazurków.
Zresztą moje zdanie o Was już znasz. Biorę poprawkę na to, że słowo pisane spłaszcza wymianę informacji,
i zniekształca odbiór drugiego w końcu żywego stworzenia po drugiej stronie kabelka :)
ale w Twoim wypadku to co piszesz czasami poprostu mnie poraża. Wydaje mi się, że nie jesteś sobą i dusisz się
w swoim świecie. Grasz. A później się tłumaczysz jaką to Ty świetną aktorką nie jesteś.
Odbieram Cię jako małą skrzywdzoną dziewczynkę pytającą o drogę. Problem w tym, że sama nie wiesz, że o nią pytasz. Boisz się, że iluzja lada moment się zawali a Ty zostaniesz sama ze sobą, a tego boisz się najbardziej na świecie - Samotności. Dlatego czepiasz się każdej osoby, którą uważasz za oświeconą. A z drugiej strony próbujesz nieudolnie zgrywać nauczyciela dla osób, które uważasz za małowiedzące, nieoświecone, niskowibracyjne itd.
Masz problem, aby poczuć równość w drugim człowieku. To proste przyczynowe równanie w którym znikają wszystkie różnice...

równowaga-czakry napisał(a):a moze t chcesz się razema z nami spotkać
tylko nie wiesz ,ze tego chcesz jest dopiero to ukryte głebogo w twej podświadomości a moze odwiedziłam cię juz we śnie skad to wiesz ?? ty może swiadomie tego nie wiesz ale ja to wiem


Odwiedziłaś tak?...
Przetłumacz mi to na polski proszę. Czego nie wiem?
Śmiało konkretnie i na temat.

A tak poza tym wysyłam dużo pozytywnej energii bo nie wiem czy ją wyłapiesz w tych krwiożerczych literkach powyżej.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 09:09

Conan Barbarzynca napisał(a):
nuntisunya81 napisał(a):My, kobitki to już takie jesteśmy Posprzeczamy się, pokrzyczymy, porobimy sobie na złość... Wygląda to niczym huragan Ale za chwilę szybciutko wychodzi słoneczko i znowu wszystko cichnie... W skupieniu...W zrozumieniu...W szczęściu...W harmonii...W Miłości
Takie zachowanie to raczej częściej morzna zaobserwować u chłopaków tylko w ostrzejszej wersji, znaczy sie złamany nos u jednego, u drugiego szczęka, a potem "sory ziomek poniosło mnie" drugi to samo i idą do baru i strzelają niedzwiadki... :wink:


Dokładnie tak jest. dlatego "zgupłem" jak Aramaiti o tym napisała, bo moje obserwacje mówią coś innego.
Kobiety w "swoim" stadzie bywają względem siebie bezwzględne. :D
A pamięć minionych przykrości i urazy mają zazwyczaj absolutną :)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 09:25

W każdym mężczyźnie siedzi trochę kobiety, a w każdej kobiecie trochę mężczyzny ;)
Czy można więc określać, że coś jest "męskie", a coś "kobiece"?
Można się bawić słowami i koncepcjami... Można się uczyć i obserwować...
Ale prawda jest taka, że i tak wszyscy jesteśmy dokładnie tacy sami, a jednak kompletnie różni :)

nuntisunya81 napisał(a):Kobiety w "swoim" stadzie bywają względem siebie bezwzględne. :D
A pamięć minionych przykrości i urazy mają zazwyczaj absolutną :)


Aj tam!
W moim "stadzie" nigdy nie było takich rzeczy!
Ale to może dlatego, że ja nie umiem się na nikogo długo gniewać, ani nikt na mnie nie umie :D
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta
 
Imię: Ola
Posty: 99
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 09:49

Aramaiti napisał(a):Czy można więc określać, że coś jest "męskie", a coś "kobiece"?
Zgadzam się z tobą po części bo wrazliwy facet wcale nie zmienia się w kobiete a wojownicza kobieta nie zmienia się przez to w faceta, ale niekture zachowania występują częściej u osobników danej płci, choć to częściej wcale nie musi oznaczaś duzej przewagi i nie świadczy o bezwzględnej naturze danej płci, i to tyle.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 10:58

Zgadzam się, niektóre zachowania owszem są charakterystyczne :) To taka indywidualność płci, wynikająca z bardzo wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych - zarówno z budowy biologicznej jak i sposobu w jaki zostaliśmy wychowani w młodości, choć...

Conan Barbarzynca napisał(a):to częściej wcale nie musi oznaczaś duzej przewagi i nie świadczy o bezwzględnej naturze danej płci, i to tyle.


No i właśnie o tym wszystkim mówię, tylko innymi słowami :D
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta
 
Imię: Ola
Posty: 99
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 11:46

Aramaiti napisał(a):Zgadzam się, niektóre zachowania owszem są charakterystyczne :) To taka indywidualność płci, wynikająca z bardzo wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych - zarówno z budowy biologicznej jak i sposobu w jaki zostaliśmy wychowani w młodości, choć...

Conan Barbarzynca napisał(a):to częściej wcale nie musi oznaczaś duzej przewagi i nie świadczy o bezwzględnej naturze danej płci, i to tyle.


No i właśnie o tym wszystkim mówię, tylko innymi słowami :D


No nie od dziś wiadomo, że można użyć różnych słów aby opisać istniejącą rzeczywistość. Prawda? :)

Obrazek
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 16:11

nuntisunya81 napisał(a):
równowaga-czakry napisał(a):nuntisunya81


to prymitywne spojrzenie na sprawy kobiece
jeśli kobieta jest wysokowibracyjna oświecona nigdy nie rzobi z ciebei gówna jeki opisujesz raczej bedzie cię wspierać i tak się o ciebie starać i bac i kochać ,że nawet poświęci siebie itd
\nuntisunya81
przyjdzie na to kiedyś czas wybaczenie doceneinie oświecenie


Spokojnie, wiem że przerysowałem sprawę. Ale nie chodzi tutaj o żadne wibracje czy oświecenie.

Zejdź na ziemie z tych Twoich obłoków choć na chwilę.
no taka prawdę chłop napisał , już się ucieszyłem , a on .........się wycofał .
@nuntisunya81 trzeba być twardym a " mnientkim" :D . Dobrze napisałeś , @rozchwianaczkra jest młoda koza , z tego co przeczytałem dumna ze swej urody, trup męski( raczej chłopięcy) ściele się gęsto u stóp i dziewczę zgłupiało . ..a raczej jest w rozpaczy . Grasuje teraz na forum szukając jakiegoś twardziela :D .

zasada u "puci piąknej" jest taka jak w starej piosence :" kobietę trzeba trzymać krótko , a krótko to nie znaczy długo, kobiety sa jak kwiaty w maju - bardzo krótko się trzymają " . Jeśli trafi wreszcie taka biedna czakra na swojego "tyrana" :D to zacznie psioczyć , złorzeczyć, narzekać ...ale się go będzie trzymać . Z każdym innym ulegającym będzie tak jak napisałeś i jak jest w sławnej recepcie krążącej po internecie zakończonej konkluzją ,.że gdyby mężczyzna w końcu spełnił wszelkie niemożliwe "ale" to ona poczuje się zawiedziona ( znudzona - ściślej) istnieniem u swego boku zbyt6 idealnego mężczyzny . ........
..............chyba ............ że oboje już dorośli do prawdziewj miłości - wtedy wszystko co napisałem powyżej jest nieaktualne , ale do tego dłuuuuuuuuuga droga , przyjacielu , daleka droga http://w578.wrzuta.pl/audio/0hdWxTbOG3w/18_twoj_czas
easy russian
 

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 27 maja 2011, 21:15

O nareszcie ktoś z określoną płcią :D
Ja się nie wycofuje z tego co powiedziałem, to była jedynie mentalna furtka zostawiona dla związku opartego na prawdziwej i zdrowej miłości. I takie się zdarzają.
Związku ludzi, którzy znają swoją i swojego partnera wartość.
Długa droga to prawda.
Generalizowałem ale nie chce żeby to było odbierane jako uprzedzenia względem płci "przeciwnej" :D
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 02:04

easy russian

MICHAŁ
A ILE TY MASZ LATEK ?ze tak do mnie piszesz nie jestem żadna dupa wypraszam sobie bo zacznę cię nazywać ty durniu

a ja myślałąm ,że jesteś oświecony a tu dupa i pudło
i mylisz się jak tylko możesz najbardziej
nie jestem młoda dupa i szacuneczku troszkę syneczku

i mam zamiar żyć jakieś 120 lat
ło matko ale jak ?
nie szukam twardziela {nie lubię twardzieli lubię milusich,sexownych przystojniaków tak z zew } tylko oswieconych ludzi ,mądrych ,pieknych duchem i nic więcej nie napisze bo to moja prywatna sprawa ale mylisz się kochany
a tak cię lubiłam ,,,,,,,,a tu taki zonggggggggggg
tak się myliszzzzzzzzz
wiesz lub jak byś wiedział
szukam przyjaciół ale nie twardziela ,jak bym szukała twardziela zapodałabym zdjecie z pejczem ala diablica

ja swego kochanego sobie już wyrzeżbiłam w glinie dawno zanim się inkarnowałam tu na ziemie zresztą wszyscy to robimy a potem się łowimy szukamy itd...
tak samo on mnie ulepił taką śliczną abym mu się podobała aby nie mógł oderwać oczu jak mnie znajdzie już
a potem BÓG wpuścił we mnie i w niego ducha świętego i zeszliśmy na tą ziemie to znaczy nastaliśmy się w kolejce do ziemi aby się tu inkarnowac i aby się tu odszuakć bo wile aniołków stoi w kolejce do ziemi
każdy ma kilka takich osób na ziemi tzw związki karmiczne one się potem szukają nadswiadomie a jak się znajdą to się dzieje wtedy najcudowniejsza magia swiata
ale to poznasz za 2 lata jak się postarasz zgłebić temat jest o tym mase w necie w książkach szukaj lub sam doswiadczaj
rozchwiana jest tylko moja pisownia bo mnie wkurza pisanie za szybko myśle aby pisać tak mozolnie
chba nie jestem pisarką najwyżej mogłabym dyktowac

easy russian napisał(a):
, @rozchwianaczkra jest młoda koza , z tego co przeczytałem dumna ze swej urody, trup męski( raczej chłopięcy) ściele się gęsto u stóp i dziewczę zgłupiało . ..a raczej jest w rozpaczy . Grasuje teraz na forum szukając jakiegoś twardziela :D .

zasada u "puci piąknej" jest taka jak w starej piosence :" kobietę trzeba trzymać krótko , a krótko to nie znaczy długo, kobiety sa jak kwiaty w maju - bardzo krótko się trzymają " . Jeśli trafi wreszcie taka biedna czakra na swojego "tyrana" :D to zacznie psioczyć , złorzeczyć, narzekać ...ale się go będzie trzymać . Z każdym innym ulegającym będzie tak jak napisałeś i jak jest w sławnej recepcie krążącej po internecie zakończonej konkluzją ,.że gdyby mężczyzna w końcu spełnił wszelkie niemożliwe "ale" to ona poczuje się zawiedziona ( znudzona - ściślej) istnieniem u swego boku zbyt6 idealnego mężczyzny . ........
..............chyba ............ że oboje już dorośli do prawdziewj miłości - wtedy wszystko co napisałem powyżej jest nieaktualne , ale do tego dłuuuuuuuuuga droga , przyjacielu , daleka droga http://w578.wrzuta.pl/audio/0hdWxTbOG3w/18_twoj_czas

ja dorosłąm do prawdziwej miłości i nie oceniaj ludzi po pisaniu jak byś mnie spotkał i pogadał na żywo

to bys nie uwierzył ,zę jestem tą samą osobą wysławiam się jaśniej i spokojniej niz piszę
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Rozmowy nie na temat :)

Post 30 maja 2011, 06:45

Równowaga czakry jesteś atrakcyjna,inteligentna,naiwna,masz słabość do przystojniaków i jeszcze szukasz oświecenia=wymarzona ofiara dla prawdziwego diabla, dla takiego Lucyfera :D
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron