Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Czy ktoś z Was również posiada ten dar? Jeśli tak, to w jakim stopniu jest u Was rozwinięty, jak go pielęgnować? Czy zlikwidowanie wszystkich negatywnych uczuć, blokujących czakrę czwartą pomoże rozwinąć 'jego skrzydła'?

A może byliście świadkami uzdrowienia?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Moim zdaniem zlikwidowanie wszystkiego co blokuje i zanieczyszcza aurę jest potrzebne do pełnego rozwiniecia i wykorzystania potencjału uzdrowicielskiego :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Wszystkiego z czakry czwartej czy wszystkich?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
moim zdaniem wszystkich, a zwlaszcza czwartej i trzeciej, bo te są związane z uzdrawianiem głównie. Ale myślę, że podstawa i np. 3 oko są również ważne przy uzdrawianiu :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ja jak dotąd sądziłem że tylko serce, jednak faktycznie panie mają racje. Wg Barbary Brennan uzdrowiciele powinni mieć zrównoważone wszystkie czakramy i często mają mocno rozwinięty tylny aspekt czakramu splotu słonecznego. Ale wydaje mi sie że to tylko przy uzdrawianiu pranicznym, bo co np z metodą wizualizacji jak to opisywał Silva ? Nie było tam mowy o synchronizacji wszystkich czakramów, a uzdrowienia opierały sie głownie na wizualizacji w stanie relaksu..
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Co do trzeciego oka... jakieś konkretne ćwiczenia?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Mój Mistrz (od Reiki) zaleca oddychanie daną czakrą, czyli np kolorem indygo czakrą trzeciego oka, ale są jeszcze inne, potęzniejsze techniki, oddech przy którym zwijamy początek jezyka i dotykamy podniebienia miękkiego, dodajemy wizualizacje, potem jest takie charczenie, podobno mocno stymuluje szyszynke, o rezultatach się nie wypowiem bo za często tego nie praktykowałem.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Dopóki człowiek ma w sobie wiele różnorodnych ja, nie może nie mieć negatywnych emocji. W wypadku próby ich odrzucenia bez pracy nad utrwaleniem swojej esencji te chemiczne reakcje zostają wyparte do nieświadomości. Skutkiem są zazwyczaj blokada czakry splotu słonecznego oraz pozorna akceptacja i postawa pasywno-agresywna, z czego dana osoba kompletnie nie zdaje sobie sprawy! Moim zdaniem rozsądne byłyby pewne klasyki, jak samoobserwacja, pamiętanie siebie, brak utożsamienia i niewyrażanie takowych emocji. Wyparcie zawsze oznacza krzywdzenie siebie.

Pozdrawiam.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Podzielam w pełnej rozciągłości to co napisał Aver :). Kaku jak się u Ciebie objawia ten dar?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Potrafię uspokoić każdego człowieka, nieważne w jakim stopniu byłby zdenerwowany, przerażony. Są ludzie, którzy mówią pełni podziwu, że jedynie ze mną potrafią rozmawiać spokojnie, bez unoszenia się, nerwów, że czują się przy mnie bezpiecznie, potrafią mi zaufać jak nikomu innemu. Że potrafią mi powiedzieć dużo dużo więcej, niż innym- pobiłam na głowę wielu psychologów, przy mnie ludzie, którzy byli wielokrotnie w psychiatrykach zachowują się normalnie, nie mają ataków złości, furii. Zwierzęta są przy mnie spokojne. I tak dalej...
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Widzisz to ja mam podobnie, tylko że ja jak zobaczę człowieka, usłyszę jego głos to wiem kim jest i czego się po nim spodziewać. Niestety ten dar ma swoje wady, bo działa masowo i przytłumia mnie samego, ale jestem blisko tego żeby panować nad tym. A co do że tak się wyraże "ujarzmiania psychiki" to jest całkiem ciekawa opcja i myślę że w tym kierunku powinno się brać za czakre splotu, serca, gardła(?) i trzecie oko. Zastanawiam się czy nie mam też czegoś podobnego, bo samą rozmową powoduje że człowiek sie "wylewa" na mnie zdarzeniami które go dręczą bądź irytują, ale może być to poprostu efekt dobrej percepcji i podświadomego toczenia rozmowy w dobrym kierunku.
Kapi Mężczyzna
I can hear you....
 
Imię: Mateusz
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2010, 15:18
Droga życia: 8
Typ: 5w4
Zodiak: Baran
Kapi napisał(a):Widzisz to ja mam podobnie, tylko że ja jak zobaczę człowieka, usłyszę jego głos to wiem kim jest i czego się po nim spodziewać. Niestety ten dar ma swoje wady, bo działa masowo i przytłumia mnie samego, ale jestem blisko tego żeby panować nad tym. A co do że tak się wyraże "ujarzmiania psychiki" to jest całkiem ciekawa opcja i myślę że w tym kierunku powinno się brać za czakre splotu, serca, gardła(?) i trzecie oko. Zastanawiam się czy nie mam też czegoś podobnego, bo samą rozmową powoduje że człowiek sie "wylewa" na mnie zdarzeniami które go dręczą bądź irytują, ale może być to poprostu efekt dobrej percepcji i podświadomego toczenia rozmowy w dobrym kierunku.


Tak, to prawda.
Z resztą wypowiedzi też się zgadzam! Czy wiesz może/ wyczuwasz, kiedy osoba kłamie?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
UP. Wznawiam temat i zapraszam do dyskusji!

Może ktoś ma jakieś doświadczenie w posługiwaniu się energią?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Może to głupie pytanie ale czy np. dzięki rozwinięciu któryś tam czakr mógłbym zmaterializować sobie chleb, ot tak?
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
BobBlunt napisał(a):Może to głupie pytanie ale czy np. dzięki rozwinięciu któryś tam czakr mógłbym zmaterializować sobie chleb, ot tak?


Nie wydaje mi się. Z tego co wiem, możliwa jest jedynie telekineza, ale na nią zużywa się baardzo dużo energii. Mnie z kolei zastanawiały zmiany w organizmie, a konkretniej, czy dzięki autosugestii można np. zmienić właściwości czekolady na odwrotne.

Czy ktoś miał styczność z wampiryzmem energetycznym lub mesmeryzmem?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron