Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Zasadach...

Dla mnie nie ma nic złego w tym, że życzę chłopakowi szczęścia w rozumiany przeze mnie sposób. (to oznaczają inne zasady) Za to specjalnie używam pewnych słów, żeby uświadamiać niektórym fanom przebudzenia, jak alergicznie mogą reagować na zlepek liter.

Czołem i dzięki.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53
Aver napisał(a):Dla mnie nie ma nic złego w tym, że życzę chłopakowi szczęścia w rozumiany przeze mnie sposób. (to oznaczają inne zasady) Za to specjalnie używam pewnych słów, żeby uświadamiać niektórym fanom przebudzenia, jak alergicznie mogą reagować na zlepek liter. Naturalnie uznając wypowiedziane słowa za opinię, której jestem w stanie bronić, a mnie za rozszyfrowanego gościa.

Czołem i dzięki.


Hyhy hy hy.
Wiedziałem że jak zaglądnę choć jednym okiem to się uśmieję. :D
Kawalarz z Ciebie Aver! :wink:
I AM
 
Ciut ucinając offtopic:
ludwiczek98 napisał(a):Czytałem że jeśli chcemy wzmocnić swoją telekineze lub ją odkryć u siebie potrzebna jest medytacja . Czytałem że trzeba usiąść w siadzie krzyżnym w zamkniętym pokoju przy otwartych oknach oddychać : wdech 6 sekund , wtrzymanie powietrza 3 sekundy , wydech 6 sekund , wstrzymanie 3 sekundy itd . Być wyluzowanym . I tak po 30 minutach otworzyć oczy i próbować telekinezy .


Najlepiej zacznij po prostu od medytacji. Od wsłuchiwania się w siebie, zrozumienia siebie, nauczenia się tego jak myślisz i kontrolowania tego. Nauczenia się rozumienia tego dlaczego myślisz tak jak myślisz. Zrozumienia przez to i innych i tego co dookoła ciebie.
Tak na prawdę dopiero jak to osiągniesz, będziesz przygotowany żeby zagłębiać się dalej. A kiedy człowiek rozwija się duchowo, wtedy odpowiednie umiejętności przychodzą same. Te których potrzebujesz, nie te które są cool czy które akurat ci się spodobały.
I pamiętaj że rozwój duchowy to nie tylko medytacje, mantry etc. ale też studiowanie swojego i cudzego zachowania w codziennym życiu i ulepszanie siebie... To też ruch i kontakt z naturą, rozwój swojej fizycznej części.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Łatwo zrobić sobie krzywdę, nawet nie będąc tego świadomym. Odpowiedzialność na pierwszym miejscu. Mimo wszelkich poglądów o wolności, trzeba dbać o młodsze pokolenie i nie dać mu zejść na nieprawidłową ścieżkę. Ludzki umysł to niebezpieczna machina, wystarczy jeden, mały, nieprawidłowy ruch.

Technik medytacji jest bardzo wiele, Ludwiczku. Poczytaj o różnych i po prostu wypróbuj, potem medytuj tą techniką, która Ci najbardziej odpowiada. Wypróbuj przy muzyce, świetnie działa na zmysły, dużo możesz znaleźć na YouTube wpisując "meditation music". Wybór należy do Ciebie :)
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Dziękuję Wam.
Dziubki.
Kocham... :3
I AM
 
kaku napisał(a):Łatwo zrobić sobie krzywdę, nawet nie będąc tego świadomym. Odpowiedzialność na pierwszym miejscu. Mimo wszelkich poglądów o wolności, trzeba dbać o młodsze pokolenie i nie dać mu zejść na nieprawidłową ścieżkę. Ludzki umysł to niebezpieczna machina, wystarczy jeden, mały, nieprawidłowy ruch.

Hmmm... A jaka/która ścieżka jest 'nieprawidłowa'?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Zaraz się rozpłaczę.
O!


I to też jest medytacja.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla, bo usuwam Twój offtopic? :/
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Oczywiście.
Że nie.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
MyJuliet napisał(a):Czytałam , że osoby , które nie mają takiego zamiaru , nawet podświadomego podsczas dłuższej medytacji mogą się unosić...Wieży ktoś w to?


Nie chodzi tu o wiarę w moc medytacji.
Tylko o to jak bardzo potrafisz zapomnieć tak jedną jak i drugą możliwość.
Aby faktycznie unieść się - zapomnij najpierw o tej możliwości, bo to powołuje do życia jej koleżankę z drugiej strony - niemoc.

Zauważ następującą konstrukcję myślową.

Dowiedziałaś się o możliwości uniesienia się podczas medytacji.
Jednak masz jakieś pojęcie o fizyce i ogólnych zasadach.
Zaczęłaś więc wątpić, bo umysł obalił tą możliwość.
Ty jednak zadecydowałaś o wskrzeszeniu tej idei.
Dlatego zadałaś pytania.
Ale to wciąż nic nie zmieni.
Jedni powiedzą ci - tak to możliwe i podadzą przykłady.
Drudzy wszystkiemu zaprzeczą, bo oni tak nie mieli, bo to nie logiczne itd.

Nie tędy droga.
Głowa Ci spuchnie i stanie się ciężka od myśli.

W takim mętliku znów będziesz musiała coś zadecydować.
I tak w nieskończoność.

Koniec końców nie stanie się nic i przestaniesz medytować, albo co gorsza sama siebie uznasz za "tę która już to przeżyła" i sama będziesz dokładać komentarze do tego masowego myślowego konstruktu.

Dlatego rada:
Jeżeli chcesz czegoś naprawdę zasmakować.
Zapomnij o wszystkim.
Stań się niewinnością.
Zanim wiedza powołała do życia twoje poczucie niewiedzy.

Wiedza jak wszystko inne - jest wymyślona.
To studiowanie niczego.
Wiedza to piękne szaty dla Istnienia, które samo z siebie lśni piękniej niż każdy jedwab.
Wiedza zatrzymuje w miejscu.
Gdy większość powie ci - to nie możliwe.
Być może zatrzymasz się.

Wiedza hamuje rozwój.
Doświadcz sama tego co ma do zaoferowania ŻYCIE.
I mów jak piękne było.
To pociągnie nas jeszcze dalej.

Pozdrawiam. O:)
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
MyJuliet napisał(a):Czytałam , że osoby , które nie mają takiego zamiaru , nawet podświadomego podsczas dłuższej medytacji mogą się unosić...

To jeszcze zależy kto patrzy i kto oczekuje odpowiedzi na pytanie "czy się uniosłam"?
Czy obserwator? czy doświadczający?..

Kiedyś, gdy jeszcze nie "medytowałam" i nie interesowałam się w ogóle sprawami przebudzeniowopodobnymi, po prostu głęboko oddychając na łóżku (joga), przestałam czuć swoje ciało i dotyk z łóżkiem; właśnie odczuwałam to tak jakbym się uniosła :)
Miałam zamknięte oczy, więc nie wiem czy się uniosłam naprawdę czy nie, ale w sumie to mnie mało interesuje. :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Doświadczenie to bardzo intymne doznanie.
Dlaczego pytamy się innych?
Bo chcemy je obalić albo potwierdzić.
Uważamy siebie za coś wybrakowanego, nie wystarczającego samo w sobie.
Gdyby tak nie było.
Po prostu radowalibyśmy się z swojego odczucia.
A wtenczas jakby ktoś nam powiedział o swoim doświadczeniu w tym samym temacie...
Radowalibyśmy się z nim.

I już! : D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Wszystkie osoby które tak jak MyJuliet piszą posty mając w podpisie (lub wklejając gdzie indziej) linki nazwane Tera Money|Tera Gold|Buy Runescape Gold lub podobne są zwykłymi spambotami lub spamerami opłacanymi przez agencje reklamowe za pisanie postów niby na temat które mają na celu tylko i wyłącznie przemycenie reklamy na forum. Post został usunięty. Na następny raz zwyczajnie nie odpowiadajcie, tylko co najwyżej naciśnijcie ten trójkątny guziczek zgłaszania posta żeby zwrócić uwagę na spam ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Pytanie dobre było!
Krzepkie!
Jurne!
I ważkie! :D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
kundalini - > merkaba -> telekineza.
Świadomość unosi ciało - nie rozdzielaj ich.

Good Luck.

Obrazek
phillip
 

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron