Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
wyobrażam ze ide chodnikiem i znajduje 100 zł czas realizacji do miesiąca

a marzył mi sie kiedyś monitor LCD ale stwierdziłem ze zostanę potem zostanę przy starych monitorach lepsze barwy
i nie dawno dostałem monitor LCD ale stary co i tak pochodził z tydzień czasu

i tak było z sprzętem grającym i komórkami
az sie wkurzyłem i powiedziałem chce nowa nokie a w tedy wyszły n95 co i tak kosztowały ponad tysiąc

ale to juz kto inny zapłacił za nią
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok
...
Ostatnio edytowano 25 maja 2011, 01:07 przez Skarabeusz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaSkarabeusz Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2011, 16:19
Zodiak: wodnik
Skarabeusz napisał(a):Witam serdecznie,

jestem nową osobą na forum i pozdrawiam Tych wszystkich, którzy szukają bliskości Boga w religiach i świecie odartym z wszelkiego mistycyzmu.

Z moich doświadczeń dot. wizualizacji... cóż. Udało mi się wyrzeźbić w chmurach całkiem realny kształt, zrobiłem jego zdjęcie i wysłałem grupie znajomych. To rzeźbienie w obłokach nie dokonywało się za moją sprawą, tylko przeze mnie... Parę miesięcy później sieć ERA wypuściła reklamę, po obejrzeniu której już nigdy więcej nie zrobię czegoś podobnego.
Wierzycie w to ? :wink:

Nie znam reklam ery.
Pokażesz fotkę ?
:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Noma napisał(a):A ja myślę, że u Ciebie jest to na zasadzie autosugestii i bardzo silnej woli w dążeniu do celu :wink: Wizualizacja owszem pomaga w osiągnięciu czegoś tam, ale nie jest tak, ze pomyślisz sobie, ze chcesz czekoladę i puff pojawia się na stole. Mi wizualizacja pomaga w osiągnięciu OOBE, choć nie do końca później nad tym panuję.

Czyli OOBE można jednak osiągnąć, a myślałam że zdarza się to tylko w wypadku" śmierci klinicznej",mogłabyś opisać swoje doświadczenia z tym?jak do tego doszłąś i ile ci to zajęło i co dzięki temu można osiągnąć?pozdrawiam!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron