Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Wielowymiarowośc planów astralnych jest ogromna, Bruce dobrze to opisał że często pojawia się efekt alicji w krainie czarów, dlatego nieco powątpiewam iż oobe odbywa się w czasie rzeczywistym. A co do LD, chodziło mi o rozwijanie zdolnosci prekognicji, dzięki którym można coś takiego przewidziec. Jak już wspomniałem, byli tacy śmiałkowie którzy za pomocą własnie swiadomych snów potrafili przewidzieć wyniki wyscigów konnych. U mnie w przeszłosci pojawiało się wiele snów symbolicznych, do których nie przywiązywałem większej wagi, ale kiedy zacząłem je spisywać i analizować okazało się że byłem w nich ostrzegany przed wieloma przykrymi zdarzeniami. Dlatego Tilu o ile fabuła swiadomego snu rozgrywa się w głowie, to takie przebłyski przyszłych wydarzeń napływają niejako z zewnątrz. :wink:
Podobnie jest z hipnozą progresywną w której mozemy podróżowac w przyszłośc.


Abstrahując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu muszę stwierdzić iż jestem pod wrażeniem zdolności istoty Sherargetu, której udało się poznać mechanizmy procesów mentalnych, mojej skromnej istotki, wnikając w kilka zamieszczonych przezemnie postów. :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Co do lotto zacytuję Trzynastego, to jest chyba jedyna jego wypowiedź z którą się zgadzam w 100%:

Trzynasty napisał(a):Nie licz na taki przekaz, wygrana w lotka zalezy od wibracji a nie od znanych liczb. Niema problemu aby znać liczby, ich znajomośc do niczego cię na zaprowadzi. Liczby to mogę podać ci podać nawet ja, ich przeskanowanie to zabawa młodego jasnowidzącego. Problem jest taki że żeby wygrać musisz mieć odpowiednie wibracje wygranej, być wygraną inaczej tak jak i ja zwiększysz tylko póle innym a sama i tak nie wygrasz lecz jeżeli będziesz posiadać odpowiednią energetykę i przyciągać takie rzeczy to nie zależnie jaki kupon kupisz i tak wygrasz.


:)

Jeny, znowu nie lookałam na wątek i znowu wysmażę post długi na 10km z odgrzewanymi kotletami :D.

Joe Black napisał(a):Czy w tym wszystkim chodzi o to że wielkie tsunami zmiecie nas do czwartej gęstości?

Hehe, no pewnie coś nas zmiecie :) Jak nie tsunami to jakiś inny oczyszczacz trzeciego wymiaru :).

Sherargetu napisał(a):Pozwól że podam przykład – nie należy oczywiście się poddawać, ale bez owijania w bawełnę - nie będzie łatwo o integralność swojej duszy oraz czakry serca gdy dojdzie do paniki/chaosu

Nie chcę aby zostało to odebrane jako "wjeżdzanie" na Ciebie, po prostu chcę się wypowiedzieć na ten temat. To co ciągle powtarzasz jest programowaniem się na bycie zależnym od czynników zewnętrznych. Jeśli w reakcji na to zdanie pojawiło Ci się "no jak to?!?! Przecież człowiek jest zależny od czynników zewnętrznych!" czas się przeprogramować :).

Kto powiedział, że musi być trudno utrzymać wewnętrzną spoistość wobec czynników zewnętrznych? Kwestia wypracowania sobie bycia w ponadczasowym Tu i Teraz:)

Mr.Ufo napisał(a):Po drugie nikt nie mówi, że cokolwiek ma być łatwe i przyjemne. Zresztą czy coś jest łatwe czy trudne to bardzo subiektywna sprawa. Wszystko właściwie sprowadza się do stopnia w jakim potrafimy akceptować rzeczywistość taką jaka ona jest. Właśnie od tej umiejętności zależy czy będziemy w stanie zachować to co Ty nazywasz roztropnością, a ja nazwałem wcześniej racjonalnymi działaniami i decyzjami.


Zgadzam się z tym co napisał Mr.Ufo w 100% :).

Sherargetu napisał(a):niemniej całe hordy ludzi nafaszerowanych przystępną i atrakcyjną, ale jednak tzw. pluszową duchowością nie posiadają w sobie takiej samoświadomości oraz silnej wewnętrznej obudowy – to jest problemem który mnie irytuje i o którym niejako wspominałem, nie chce nawet nadwyrężać wyobraźni jak od kuchni w obliczu potencjalnych zmiennych będzie wyglądała ta integralność.

To co napisałeś jest b. mądre, jednak czy straszenie nie wiadomo czym na 2012 pomoże tym istotom zbudować silną wewnętrzną obudowę? Taka obudowa powstaje nie przez strach przed przyszłymi zdarzeniami, tylko przez silne zakotwiczenie się w istocie swojego bytu i zdystansowanie się do rzeczywistości, nic innego nie trzeba.

Pluszowa duchowość jest zwodnicza gdy pitoli o aniołkach i innych pierdółkach, mydli obraz karmą, modlitwami i rytułałami. Natomiast gdy pluszowa duchowość nie mówi "strzeżcie się gniewu Pana jaki nadciągnie wraz z emanacją rdzenia galaktycznego, bijcie pokłony i medytujcie 10h dziennie bowiem nadejdzie wielka woda i zaleje domy wasze i później żar nadejdzie i wypali oczy wasze" nikt na tym nie traci, naprawdę :D.

Bedwyr napisał(a):Moim zdaniem zadłużenie Polski nie jest żadnym problemem ...

Też uważam, że nie są żadnym problemem, tak samo jak wszelkie inne kwestie polityczne nie mają już najmniejszego znaczenia :). Śledzenie tego i rozkminianie nie przygotuje nas na przejście do czwartego wymiaru, może tego dokonać tylko otwarte serce, skupiony, czysty umysł i wolny splot słoneczny :). Obciążanie się problemami finansów państwa nie sprzyja czystości umysłu ani lekkości serca XD.

Joe Black napisał(a):jestem pod wrażeniem zdolności istoty Sherargetu

Ja też jestem pod wrażeniem zdolności istoty Sherargetu na wielu płaszczyznach, mimo, że nie rezonuję z fatalizmem i nastawieniem na trud, cierpienie i zgrzytanie zębów jaki przejawia i nazywa to racjonalizmem :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):Ja też jestem pod wrażeniem zdolności istoty Sherargetu na wielu płaszczyznach, mimo, że nie rezonuję z fatalizmem i nastawieniem na trud, cierpienie i zgrzytanie zębów jaki przejawia i nazywa to racjonalizmem :).


Oja : D - mój fatalizm niespecjalnie martwi się o siebie samego, tylko w sposób nachalny - proszę mi to wybaczyć, obawia się m.in. o stan progresu ukochanej fantazyjnej istoty z Proxima Centauri, która jeszcze kilka tygodni temu w warunkach nie mających nic wspólnego z chaosem/paniką była na własne życzenie w swym nieuświadomieniu i zablokowaniu w tzw. „ciemnej dupie”

Kontaktowaliśmy się prywatnie więc mam nadzieję, że wiemy o czym mowa, ale już bez osądzania, aby prana nikomu nie uderzyła do głowy - zarówno Tobie jaki i sobie życzę owocnego progresu bez wydziwiania : )



Btw. choć lubię się w taki werbalny sposób z Tobą gzić, bo jesteś w moim postrzeganiu okropniejsza niż ekstremum myślowe kłebowiska negatyw, to jednak bez wciągania się w farmazony - parafrazując inną istotę, w autorytarny sposób na zakończenie powiem tylko tyle, że następnym razem jak się spotkamy to wytarmosze Cię za Twoją kochaną i durną łepetynę haha : D
Sherargetu
 
Temat 2012 mam już w nosie - każda istota wraz ze swym dorobkiem czakralnym/energetycznym odpowiada sama przed sobą i moje wiercenie się nic nie zdziała w tej materii.
Natomiast message dla istotki Alicji zawarłem w innym -> temacie
Sherargetu
 
Co do wizji to do puki nie zaistnieją można ją zmienić , ale skąd wziąć energii tak dużo aby oczyścić Europę z czerni.
Może Wy wiecie?


Ja wiem... :)

By zrozumieć jak, to najpierw trzeba coś zaobserwować...

Ci co doszli już do wewnętrznego spokoju to będą wiedzieć bardziej o czym mówię. Pamiętacie jakie stany towarzyszyły każdemu przed osiągnięciem spokoju? Nieciekawe... A to z tego powodu że były to energie wytworzone na starych wzorcach, one stworzyły pewien schemat strukturalny tych energii, które na samym początku były czystą energią do tworzenia tego co chcieliśmy, więc potworzyliśmy sobie takie by doświadczyć takich i siakich stanów, a co za tym idzie całych planów gier na różnych płaszczyznach wielowymiarowych. Gdy zdecydowaliśmy sie opuścić już te doświadczenie, to te wszystkie energie/aspekty zaczynają wracać do nas samych (z różnych zakontków) by znów być z nami, wtedy to już od nas zależy czy chcemy je zachować w starej formie (w co wątpie, gdyż ich wzorce wibracyjne nie są już odpowiednie do wzorców jakie będą panować w najbliższych okresach), czy je przyjąć ze zrozumieniem czemu powstały, ukochać i zmienić w czystą energie...
Tym sposobem nasza energetyka się powiększa, gdyż asimiluje się z pierwotną energią, która potęgując sie tworzy naszą własną bezpieczną przestrzeń. Można to opisać jak powiększająca się niewidzialna kulka, która rozpuszcza stare wzorce, tam gdzie się pojawia, a pojawia się tam gdzie uwaga nasza, oraz istnieje cały czas wokół nas jako przejaw emanacji Siebie Samego. Więc, gdy posprzątasz u Siebie, to wtedy wchodzisz na właściwy tor rezonujący z całą Kreacją, której celem jest ekspresja życia swej pełni, jak największego doświadczenia bezwarunkowej Miłości, którą też wszystko jest...

Jak już macie spojrzenie na tą sprawę która odbywa się wewnątrz was, to możecie zauważyć że takie samo coś przechodzi istota Gai-a (Ziemia), która teraz właśnie oczyszcza swe stare wzorce które były utworzone by człowiek mógł ewoluować. Widząc te dwa spostrzeżenia otwiera się nowy plan w którym widać możliwe scenariusze. Przykład Japonii: są/były tam stare wzorce cierpienia/strachu wywołane poprzez pierwiastek atomowy, który stał się głównym motorem ich społeczności, jednak ten aspekt jest tylko jednym z możliwych do produkcji energii, a jak wiadomo poprzez te wydarzenia dojdzie do światowej debaty na temat energii nuklearnej, co za tym idzie zwiększenie udziału w energii odnawialnej, najlepszym rozwiązaniem będzie Zimna Fuzja, która daje nieograniczoną energie bez efektu ubocznego. Kolejnym aspektem który domagał sie uwolnienia, jest poszanowania istot morskich (waleni) które odgrywają nieocenioną role dla całej planety, są jej częścią, a nie tylko płynem na lepsze zdrowie... Następnym będzie rola pierwiastka żeńskiego w tamtejszej kulturze, wiadomo o co chodzi więc nie będę tego opisywał... Te rozwiązanie które tam nastąpiło daje nowe spojrzenie ludzi, którzy pozbawieni wszystkiego, mogą spojrzeć sobie w oczy jak równy z równym, jako ludzie...
W każdym rejonie świata jest tego mniej lub więcej i nie ma co osądzać żadnej z tych struktur, jedynie zrozumieć że są jakie są, że są częścią całości, że jest to też częścią życia, które cały czas płynie i się zmienia... Więc to co dziś wygląda, jutro może być już czymś innym...

Pozostając w strachu i oddzieleniu ze wszystkim nic nie zrobisz...

Jedynie będąc własną Miłością, pogodzoną ze wszystkim, otwartą na całego siebie, pozwalasz jej zaistnieć w Sobie, czym pozwalasz jej zaistnieć wszędzie tam gdzie jesteś. Spokój, harmonia, radość, uśmiech, miłość, zabawa, taniec, śpiew, wszystko co z serca wychodzi, jest przejawem cząstki kreatora który ma nieograniczoną moc i jest połaczony ze wszystkim co Jest...

Jedynie poprzez nasze Serca zjednoczone promyk Światła się objawia, by ułożyć tą rzeczywistość w swym uśmiechu, by najłagodniej jak to możliwe, ten stan się wydażył, gdyż nie zatrzymasz tego co i tak ma się wydażyć, jedynie możesz pomóc temu odejść jak najłagodniej...

Więc kto ma tyle energii?

...MY SAMI...

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=b1VpyER3 ... re=related

Na jaką Kulkę chcesz poświęcić Swą uwagę? Ty też jesteś kulką...
http://www.sam-jestemjakijestem-mas.blogspot.com
Avatar użytkownikaSAM
Niema NIC Smiejszego....
 
Imię: Szczęście
Posty: 200
Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:44
Droga życia: 1
Typ: bzdura
Zodiak: bzdura
luth napisał(a):Kto powiedział, że musi być trudno utrzymać wewnętrzną spoistość wobec czynników zewnętrznych? Kwestia wypracowania sobie bycia w ponadczasowym Tu i Teraz:)

Dokładnie. ;) Może nie wszyscy wiedzą o tym, ale kluczem do wielu rzeczywistości, jak twierdzili np. starożytni chińczycy, była właśnie solidna integracja, fuzja, balans itd., wszystkie one oznaczają to samo. Proponuję np. przyjrzeć się głębiej powszechnie znanym "żywiołom" lub "przemianom" chińskim - jednak na głębszym poziomie, niż ten powszechnie znany. :) Starożytni znali tajemnice, których często próżno szukać we współczesnych czasach.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
SAM :) nie Jesteś Sam
w swym czuciu i odczuwaniu tego czasu obecnego i nadchodzącego...

czyli
pod Twoimi przemyśleniami czy czuciem, czy wiedzą z wewnątrz otrzymaną,
pod Twoim całym wpisem o post wcześniej, czyli przed Enlilem, się podpisuję
i Moją Własną Energię zrozumienia i potwierdzenia zostawiam...
bo tak również czuję...

;)
ELMA_KI Kobieta
^_^
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2011, 22:33
Zodiak: bliźniak/szczur
Czeka nas lub, juz to się dzieje PŁYNNIE niewiarygodne przemieszczenie przemieniając materię energię i świadomośc
Kochani ja stawiam i ufam w te zmiany które zajdą w naszym też DNA a raczej zmienia się juz teraz .
Zaznałam takiego stanu jak byłam z pewną osobą :thumbright: która procesu ZMNIANY DNA już doświadczyła ,może jest wrażliwsza może do niej 1-szej dotarły fale które do nas z większa siłą dotrą w roku 2012 , {faktem jest ,że bedziemy lżejsi i na wibracjach wyzszych i dla niektórych nie bedziemy widzialni :twisted: } ,ja tego doświadczyłam byłam swiadkiem jak pewnej osoby O:) nie widziała inna osoba :twisted: pewnie nizej wibracyjna
ja mówie
cytat
no jak to jej O:) nie widzisz przecież stoi tu dotknij ją a :twisted: ona jej nie widziałą ale tylko czuła ,,,szoku doznła poszła do okulisty zapytać ,bo nieświadoma tej wiedzy nawet hm :-k jak to rozumieć czy ,to jest płynne i przebiega już transformacja ,
Słyszałam od niej O:) ,że wiel osób tych mniej rozwiniętych duchowo jej nie widzi :twisted: tych niskowibracyjnych HUNA TEŻ O TYM PISZE czytałam o tym dawno hehhe O:) :angel4: znam wiele takich osób wysokowibracyjnych i mówili po prostu tak dla laika nawet łatwe ,że musimy starać się rozwijać bezwarunkową miłość rozwijać czakrę serca ,musimy umieć kochać innych bezwarunkowo ,inaczej po śmierci nie bedziemy inkarnować na ziemi znikniemy gdzieś ,bo ziemia teraz oczyszcza się ze złych ludzi ,nie umiejących kochać bezwarunkowo {to potrwa 10 -20 lat}..... ,po prostu nie bedziemy w stanie inkarnowac ponownie na ziemi ......itd
A małe dzieci obecne są już po takiej transformacji rodzą się takie jaka nas czeka dopiero po 2012 niektóre dzieci mają już różne zdolności paranormalne ,jak rozpoznawanie trafnie chorób ,nie będe wyjaśniać jak to robią ale zdają egzamin trafnie diagnozują bóle i inne schorzenia .Dochodzą mnie widy i słuch też ,ze po roku 2012
BEDZIEMY w stanie lewitować bedziemy zdolni do błyskawicznego uleczania do telepatii ,niektórzy do telekinezy i najfajniejsze bedziemy w stanie ,przewijać do przodu i do tyłu czas linearny hm jak by to ująć / jak taśmę wideo,a naszą swiadomość bedziemy umieli mierzyć naukowo urządzeniami tak jak teraz sygnał radiowy namierzamy ,odbieramy ,bedzie można pobrać tą kosmiczną świadomość jakoś na razie nie ma słów polskich na określenie jak :roll: te fale są jak ciecz płynąca nowy rodzaj energii kosmicznej hiperwymiarowej dotrze i my ją odbierzemy ,wchłoniemy zmierzymy itd :arrow: ta energia siła kosmiczna zmieni nasze DNA naszą świadomość ,zaprogramuje na nowe ,zdolniejsze ewolucyjnie ludki :P będą się pojawiać lub rodzić nowe bobaski będą juz ewolucyjnie zmienione główka większa ,oczka większe ,włosków mniej ,ciało smuklejsze,więcej rozwiniete duchowo i eterycznie
BĘDZIEMY MIEĆ mozliwości do miedzyplanetranych podróży ,teleportacji i bedziemy w końcu mieć dostep do wolnej energii i innych technologii antygrawitacyjnych

SAM fajnie piszesz prosto i jasno fajnie ,nie jak uzulek O ciało pęku indygo ...
Ostatnio edytowano 22 mar 2011, 20:34 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 2 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
równowaga-czakry,
pozwolę sobie zadać takie pytanie, oprócz nie widzialnych ludzi, widujesz też inne widziadła? :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
RYBKO wyjaśnie najprościej jak umiem,teraz niektórzy ludzie mają takie ciała i umieją robić takie rzeczy co tybetańscy mnisi ,to zdyt dziwne abym była w stanie ci to rozjasnia c prosto ,nie mam umiejetnosci i czasu ci to wyjaśniać ,nie wiem na ile masz wiedze na ten temat , ale..ok.
To zupełnie normalne zjawisko ja widzę normalnie mam doskonały wzrok i widzę rzeczy którzy i inni rozwinięci duchowo normalni ludzie widzą doskonale ,{mimo ,że inni ich nie widzą bo są ułomni , i zostaną po śmierci wydaleni z ziemi }
ale to nie są zjawy to normalne namacalne osoby żyjące,pracujące mające rodziny które mogę ci chyba też pokazać np na foto
to trudno pisac o tym bo jak pisać o ludziach których inni nie widzą jak ich nie widzą to nawet nie wiedzą ,że kogoś nie widzą ale jak nie teraz ich zobaczą to zobaczą je ,na pewno po 2012 powinny być widzialne takie osoby anielskie O:) dla tych nawet którzy ich nie widzieli wczesniej to,po 2012 aktywują się części każdego z nas ,naszego mózgu nawet dla tzw neandertali ślepych teraz ,niskowibracyjnych ludzi O:) olśni ich tak na krótko tak do ich śmierci potem znikną gdzieś indziej bo na ziemi bedzie 4,5 gęstość a niskowibracyjni nie zdadzą do nastepenj klasy 4 i polecą,gdzie bedzie nadal 3 -cia gestoś i będą tam się męczyć i wzrastać duchowo ,moze się wybudzą i zobaczą co trzeba
\CI WPÓŁWIDZIALNI LUDZIE pisałam to inni nie widzą ich teraz { ci ślepi to ludzie niskowibracyjni ,nie widzą to tak jak z falami radiowymi ,ludzie niskowibracyjni nie widzą ludzi bardziej rozwinietych anielskich O:) , wysokowibracyjnych nie widzą ich bo nie są dostrojeni do ich częstotliwości bo oni O:) nie sa do oglądania dla prostaków niskowibracyjnych złych :twisted: moja znajoma pracuje w przedszkolu wszysytkie dzieci ją widzą ale niektórzy rodzice jej nie widzą wtedy ona wie{ ma wiele darów } ,że jej nie widzą nie odzywa się tylko patrzy ,nie widzą jej też np.żli wredni złodziej w autobusach i się boją jak ją usłyszą,z nienacka
czasem ich straszy odłóż ten portfel dziecko głosem donośnym =D> hehhe złodziej taki autobusowy spieprza w panice .JAK Znasz HUNE o tym dawno pisał, poszukaj i poczytaj ja ci tego nie wyjąsnie w kilku zdaniach } Moze kiedyś się tego dowiesz lub doswiadczysz i zobaczysz ,ze to normalne ZJAWISKO I CIEKAWE za Kilka lat tak bedzie zależy kto , na jakim poziomie jest duchowym i jak ma rozwiniete ........lub nierozwiniete niedostrojone ciało wzrok ,ITD

A czy widuję inne jak to tam nazwałeś :twisted: bzdurki nie widuje nic co inni normalni wysokowibracyjni ludzie by nie widzieli mam trzęźwy umysłą i dbam o niego bardzo i nie chcę więcej widzieć niż jestem do tego przygotowana , ja nawet nie widuję rzeczy takich co inni tu na przebudzeniu wypisuja ,piszą że widzą jak by się naćpali ,np anISZA czy jaK jej tam, jej sie pytaj co ona widzi lub nie widzi hehehe LUB SOBIE JĄ ;pOCZYTAJ co ona juz widzi dziwnego od dawna dla mnie to nienormalne :twisted:
ale nie wiem jak to jest nie widzieć czegoś co inni widzą skoro się tego nie widzi
może ja niewyrażnie piszę ale nie jestem tu pisarką na pensji więc pisze jak mi ...........lub jak umiem
sam zobaczysz jak bedziesz miał szczęscie lub nieszczęscie hehhehe zobaczyć lub nie zobaczyć kogoś czegoś za kilka latek to wtedy zrozumeisz i zaufasz przecież sobie co zobaczysz ja cię nie przekonam pisaniem
rada A lepiej nie ufaj nikomu nawet temu co ja tam wypisuje i nikomu ..ufaj tylko sobie ok,sam doświadczaj swego i ufaj sobie co widzisz i dziel się tym oczywiście czemu nie,bo każde nietypowe doswiadczenie warte poznania

ps
mogę ci podesłąć kilka zdjęć na maila takich osób wysokowibracyjnych mozesz zrobić doświadczenie i sam sprawdzisz ,że niektórzy ludzie niskowibracyjni nie będą widzeć tych O:) na zdjęciu wysokowibracyjnych moze nigdy o czymś takim jeszcze nie słyszałęś ani nie czytałeś,ale dużo jest na ten temat,sam szukaj lub doświadczaj
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
No bardzo chętnie się z tym zapoznam :P Poproszę foto i linka z jakimś opisem tego zjawiska..
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
hm jak by ci to przedstawić ...najprosciej bedzie jak znajdziesz osoby niskowibracyjne na żywo i pokażesz jej \zdjecie osoby wyskokowibracyjnej ,np mojej znajomej ojciec nie widzi tej osoby Shri Mataji Nirmala Devi jak moja koleżanka miała jej fotografię za jakiś czas kupiła ramkę trzymała jej foto w ramce jej ojciec pytał jej ,po co trzyma pusta ramke #-o ,prosił żeby włozyła coś do niej a ona jak to pustą przecież jest zdjęcie nie widzisz nic ? :roll:
,WIDOCZNIE BYŁ wtedy NISKOWIBRACYJNĄ OSOBĄ fakt jest okrutny taki prostak ,inni podobni niskowibracyjni wogóle mogą nic nie widzieć puste zdjęcie
,, mozesz wydrukowac jej zdjęcie i szukać takich osób i pytać ich co widzą na foto O:) sam się żdziwisz reakcji ludzi na , Shri Mataji Nirmala Devi bo pokazuje jak w lustrze własne odbicie sam możesz siebie sprawdzić w jakim jesteś stanie umysłu ,rozumiesz chyba o co mi chodzi czy z tym zjawiskiem też się nie spotkałeś? osoby lub fotki osób oświeconych ,zrealizownych tak działąją na innych, jak masz w sobie dużo pozytywnej energi tak bedziesz widział tą istote na zdjęciu w jakim jesteś w danej chwili stanie swego umysłu
lub nie zobaczysz jej wcale oj wtedy to niedobrze z tobą jest
http://www.google.com/search?hl=pl&q=Sh ... rmala+Devi
niektórzy widzą w niej odbicie siebie nawet dziewczynki młodej 16 letniej :P kiedyś mój znajomy zobaczył w niej malutką 16 l :P dziewczynkę ale i jego osobowość jest taka łagodna jak malutka dziewczynka milusia itd ,,,
niektórzy widzą strasznego demana :twisted: ,i bardzo się boją jej wizerunku ale to tylko o nich świadczy i faktycznie ludzie inni się boją ich tak jak oni sami siebie w odbiciu ,bo to okrutni ludzie np. :evil:
zależy jaki masz stan umysłu ,lub ,to jak by twoje odbicie swego stanu ducha umysłu no nie wiem jak ci to jaśniej wyjaśnić,taka twoja osobowość w danym dniu w danej chwili jest wyłazi i pokazuje ciebie w niej jak w lustrze
się
widzisz
w niej
np widzisz cfaniaka :x
lub np diablicę :twisted:
ważniaka :x wieśniaka
płaczka :cry: lróla :king: :dontknow: niedołęgę
kłąmce :^o itd itp :D :P :o :shock: i dość dziwne jest to ,że jedno i to samo foto moze jednego d nia ukazać taką twazrz a za kilak dni inną
ja sprawdzam swój stan umysłu w osobach wyskowibracyjnych mam takie specjalne fotki
ale nie ma ich w necie więc ci nie podeślę
Zdjecia wszystkich osob uznanych za 'zrealizowane' promieniuja dobra energia,WYSOKOWIBRACYJNĄ zarowno Shri Mataji i inni zrealizowani.. np i takie znane slawy jak Einstein, Tolkien, Walt Disney też są w miarę wysokowibracyjni zrealizowani ale nie znikający
im wyżej wibracyjni to tak działąją ,że znikają niektórym ludziom ze zdjęcia niesamowite :-k MISTRZOWIE OŚWIECENI hehhehe :thumbright: SZUKAJ sam swoich ulubionych,ZNIKAJĄCYCH WPÓŁWIDZIALNYCH hehheh i tych ślepych też sam ich szukaj pytaj się co widzą #-o lub jak umiesz sprawdzać na wibracjach możesz znaleźć niskowibracyjnych sam, bo tych zrealizowanych wysokowibracyjnych jest wielu obecnie np w necie pełno znajdziesz\ zdjęć . gorzej z tymi demonicznymi niskowibracyjnymi :twisted: testuj sam już i pytaj więm to trudne bo głupio jest się pytać a czy ty coś widzisz ?
trudno znaleźć niskowibracyjną osobą obecnie na żywo żeby się jej pytać hehhe :roll: ale powodzenia
może to twoja pani ze sklepu gdzie kupujesz mięso jest niskowibracyjnym demonem :evil: na pewno złodzieje z autobusów
WIĘCEJ SAM SIĘ POSTARAJ WYSZUKAĆ w necie lub załóż nowy temat ,moze ktoś coś nowego dopisze
WRACAJĄC DO TEMATU
nasza planeta jest świadomą istotą i planeta ta oraz ludzkość przemieszczają się z
trzeciej gęstości do czwartej, a w nadchodzących latach do piątej. Rozumiem, że
wejście do czwartej gęstości miało miejsce właśnie teraz., nie
wszyscy członkowie ludzkości przemieszczą się do Piątej Gęstości, niektórzy pozostaną
nawet w trzeciej gęstości Ziemi bez możliwości wyboru, z powodu usilnego zaangażowania
się w służenie sobie,i zaspokajaniu swoich i tylko swoich potrzeb należy się nauczyć miłości bezwarunkowej do ludzi i służenie pozostałym.to przejście jak już wcześ niej pisałam wydarza się to spokojnie, w
najbardziej niespodziewanych miejscach. Ludzie zaczynają wówczas dostrzegać, że to,
co zostało zakodowane w ich instrumencie ludzkim jest systemem kontroli, oszustwem i
manipulacją. Na pewnym głębszym poziomie, docierają do nich przebłyski nowej
klarowności, przelotnie jak to tylko możliwe; postrzegają siebie jako coś więcej, niż
tylko jako system emocji i myśli zapakowany w ciało. Oto, co nas czeka... ludzie
budzący się z wirtualnej rzeczywistości umieszczonej wewnątrz wirtualnej
rzeczywistości.Ziemia jest częścią tej nowej przejrzystości. Natura już wdziała tą nową szatę i nosi ją z
dumą, lecz ludzie tego nie dostrzegają, gdyż nasze programy pozbawione są
odpowiedniej do tego percepcji. Częściowo, to dzięki Naturze nastąpi przebudzenie się
ludzkiej rodziny, stąd Ziemia przygotowuje się na tę ewentualność. Kiedy wydarzają się
te przygotowania, to nie jest tak dlatego, że Ziemia jest mściwa, albo że Bóg za
pośrednictwem Ziemi zsyła Swój gniew. To, co doświadczamy, to Ziemia/Natura
wyrażająca swoją nową przejrzystość i ekspansję na jej własny sposób.
• Jak wygląda twój punkt widzenia w tej sprawie?
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
to mnie ciekawi bardziej konkretne rady
Jak się przygotować na rok 2012 CO ROBIĆ kochani ? piszcie

tutaj załozyłam nowy temat klikaj i doradź podziel się
post30890.html#p30890
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Nowa fala energii.

W tym miesiącu czyli 2011 04 22 zejdzie następna fala energii z centralnego słońca.
Zacznie się gdzieś o 6 rano , ale największe natężenie uzyska pomiędzy 10 a 16 godziną.
W sumie będzie trwała jakieś 6 dni ale stopniowo słabnąc.
Poziom światła na na naszej planecie nie wróci jednak do poprzedniego natężenia i zostanie już na stałe trochę podniesiony do następnej fali po której znów się podniesie.
Jak to odczujemy?
Takie najłatwiejsze do zauważenia symptomy to bóle głowy , skoki ciśnienia , rozdrażnienie , często wybuchy agresji, może dojść nawet lokalnie do zamieszek ale oby nie.
Osoby które nie są przygotowane na spotkanie podwyższonych wibracji mogą odczuwać lęk , wpadać w panikę itp a wtedy trudno o zdrowy rozsądek.
Będzie to taki mniejszy 21 grudnia o którym się tyle pisze , tylko że na razie to promieniowanie osłabnie na jakiś czas , natomiast po 21 już tak się nie stanie.
Z tego co Opiekunowie mówią to trudniej to będzie znieść ludziom starszym, bo to i serduszko nieco spracowane i sił witalnych z lekka mniej.
Powinno się ich otoczyć opieką.
Antidotum to silna, niebieska energia, indygo i ci co mają stopnie reiki mogą się ratować też złotą reiki.
Miejmy nadzieje że będzie dobrze i nikt się nie da ponieść emocjom i może wszystkich to nie dotknie.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Włodekg1 napisał(a):Nowa fala energii.

:thumbright: :thumbright:

Słyszałam też cosik o 21 czerwca br.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron