Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
WŁODKU co masz na mysli jakich milionerów ?/
cytat ;
Co do bytów z astralu to głównym motorem ich działania jest pozyskiwanie energii dzięki której nie muszą się wcielać ponownie i mogą żyć w astralu coś jak nasi multi milionerzy na ziemi.

odnośnie tematu od 21 marca 2011 możemy już pisac to się wydarza BO TO JEST PROCES KTÓRY PRZECHODZI PŁYNNIE Wszystko podlega ciągłym zmianom i zmiana jest jedyną stałą, na której można polegać. Bardzo ważne jest , abyśmy przebywali w swojej przestrzeni serca podczas swojej codziennej egzystencji i abyśmy praktykowali życzliwość i dużo cierpliwości dla osób wokół was, ponieważ ludzie będą czuli podrażnienie swojego układu nerwowego próbując się dostosować i zbalansowac podczas gdy te energie będą wpływać do ich ciał fizycznych.Od teraz należy starać się zachowywać spokój i równowagę we wszystkich swoich myślach, słowach i czynach, teraz zwykły uśmiech da wiele, aby podnieść energie ludzi wokół was.Odpoczywajcie jak najwięcej i utrzymujcie swoje ciała nawodnione poprzez picie czystej wody.
Fale Światła z Wielkiej Tajemnicy stają się intensywniejsze i potężniejsze. To wyrównanie jest Procesem Narodzin, albo Powtórnymi Narodzinami, a my przygotowujemy się na ten Wielki Ewolucyjny Skok wraz z całym Stworzeniem, Powinniście praktykować ochranianie swoich aurycznych pól od myśli i wahań energii innych. Po prostu proście swoich Przewodników i Aniołów każdego ranka o ochronę waszych całych pól energetycznych i o utrzymanie ich czystych od energii innych. ja codziennie proszę mojego anioła stóża o wsparcie A wy co robicie ? Wiele razy cierpicie dlatego, że bezwiednie wzięliście na siebie czyjeś zmartwienia, lęki i problemy, a to może was powstrzymywać od pełnego życia z łatwością, radością i szczęściem, na które zasługujecie i jakie zamierzaliście.

Kluczowym momentem w tej Spirali Stworzenia będzie 11 listopad, 2011 r. kiedy Ziemia zrobi swoje zrównanie do Wydarzeń w 2012.
Te fale Światła, które pomogą temu procesowi, zaczną być odczuwalne w obecnym miesiącu marcu. Te fale energii przyniosą częstotliwości i kody Boskiej Harmonii i Jedności i uaktywnią się bardzo silnie w 5-cio Wymiarowych Siatkach. Oznacza to, że proces Tworzenia na Nowych Siatkach znów będzie przyśpieszony i bardziej intensywny i jednocześnie będzie przyspieszona dezintegracja starych siatek energii. To objawi się jako odnowiona presja na System Ekonomiczny, ponieważ ten system bardziej niż jakiś inny trzyma ludzi w starych ograniczeniach strachu.

na pewno nie poddawajmy się strachowi.W Polsce nie stanie się nic strasznego Nasze potrzeby będą zaspokojone i będziecie poparci przez 5-cio wymiarowe siatki i sieci światła. To tylko trójwymiarowe siatki się rozpadną i chociaż to może wydawać się straszne i apokaliptyczne, pamiętajcie zawsze, że nie jesteście podtrzymywani przez tę siatkę, bez względu na to, jak to może wydawać się dla waszego skończonego umysłu. Zapamiętajcie, że wasza siła leży w waszej nieskończonej istocie i waszej zdolności na utrzymywaniu energii w waszym sercu i manifestowaniu tego, czego potrzebujecie. Jesteście potężni i kochani i jesteście Miłością.

Tak już niedługo około Równonocy marca (21.03.11 o 00:21 polskiego czasu), będziemy odczuwali intensywność tej Fali. Wchodząc w jej objęcia i wstępując do Serca Wszystkiego Co Jest, doświadczacie Lekkości Bycia i Strumienia Kosmicznego Czasu I będziecie płynąć jak Piórko na Falach Kosmicznego Światła do Nowego Stworzenia. Nowe pomysły przyjdą do was, nowe znajomości, nowe projekty i nowe wspólnoty, ponieważ te Kosmiczne Fale są energiami Nowego Tworzenia i Nowej Ziemi. Tak więc, , nie skupiajcie się na tym, co upada, ale skupiajcie się raczej na tym, co się wznosi i Manifestuje – Nowa Ziemia i Wiek Światła!
PS żeby odnowić mieszkanie trzeba najpierw nabałaganić chaotycznym remontem miałam sen i miewam takie sny ,ale o tym napisze później idę coś zjem
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 01:03 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Ej sorry, że taki odgrzewany kotlet, ale wcześniej nie wbijała w ten wątek, a czuję potrzebę korekcji tego co napisałam nieściśle i co mogłam zobaczyć dzięki komentarzowi Sherargetu

Sherargetu napisał(a):Uściślając – zapytałaś się o to raczej swoją własną podświadomość, bo jak wiadomo karty są dla niej tylko pośrednikiem, które tak naprawdę nie posiadają odpowiedniej złożoności a także klarowności w odpowiedzi na wielopoziomowe pytania, zważywszy że wskazane tzw. Odrodzenie w pewnym metaforycznym sensie naturalnie odnosi się do metodologii 2012 roku, ale jak w przypadku wielu wzniosłych źródeł - całkowicie pomija problematykę silnych i odczuwalnych perturbacji które będą towarzyszyć owemu odrodzeniu.


Jasne, że karty same w sobie są tylko kolorowymi kawałkami tekturki, traktuję to raczej w kategoriach zabawy.

Natomiast jeśli chodzi o wspomniane odrodzenie - nie napisałam ściśle w takim razie jak to interpretuje. W moim odczuciu wszystkie 4 karty ukazują 2012 jako złożony proces, kartę odrodzenie odczułam najsilniej jako hm, sugestie aby na odrodzeniu się skupić, na tym aspekcie 2012, a nie np. na schizofreni cywilizacyjnej, że to tak nazwę czy na odpadaniu projekcji.

Kolejność ukazywania się kart to: schizofrenia -> projekcje->odrodzenie->poza iluzje
Obrazek
Interpretuję to w ten sposób, że schizofrenia odnosi się do absurdu cywilizacji w jakiej żyjemy, do przymusu wyborów, które nie powinny w ogóle mieć miejsca, przymusu wartosciowania różnych postaw i zachowań, również do absurdu samego systemu monetarnego. Karta ta sugeruje puszczenie się obydwu krawędzi, interpretuję to jako zawalenie się systemów i absurdów obecnej cywilizacji i chwilowe wrażenie spadania w przepaść.
Obrazek
Następna karta to projekcje, interpretuję to jako przykre rozmywanie się iluzji związanych z naszą percepcją, odpadaniem oczekiwań umysłu, odpadaniem nieporozumień związanych z egotycznym punktem patrzenia na sytuację. Interpretuję to w taki sposób, że nastąpi również szaleństwo związane z nadmiarem iluzji produkowanej przez kolektyw świadomości, również z przenikaniem się gęstości - świata gdzie wszystko co się myśli natychmiast się kreuje oraz świata obecnego.
Obrazek
Natomiast później pojawia się karta Odrodzenie, ewolucja świadomości, powrót do niewinności i świadomości dziecka, myślę, że nie ma sensu się tu rozpisywać :)
Obrazek
I ostatecznie karta Poza Iluzje, będąc zwieńczeniem procesu jakim jest 2012 :) - odrzucenie wszystkich iluzji i nowa świadomość, zwrócenie się do wnętrza :).

Chciałam to rozszerzyć, ponieważ zobaczyłam, że wyraziłam się niejasno, skrótem myślowym błędnie zakładając, że to takie 'oczywiste' :). Także nie karta Odrodzenie odnosi się do 2012 tylko wszystkie 4 razem, pokazując w pewnym sensie 2 aspekty 2012 - ten przykry (schizofrenia i projekcje), oraz ten wzniosły (odrodzenie i poza iluzje).

~~*~~
A co do babci Wagny i jej przepowiedni - w moim odczuciu babcia Wagna w ogóle została nagłośniona i wrzucona dla siania obaw i lęków => zasilania kolektywu świadomości syfiastymi energiami, podobnie jak wiele innych rzeczy :), energia jaką emanuje jej osoba nie wydaje się przejrzysta, janowidząca, ani wolna od ingerencji kłębowisk negatywu - postrzegam ją wręcz przeciwnie ;).


Włodekg1 napisał(a):Japonii się jak na razie upiekło bo mogło być gorzej i to o wiele i mam nadzieje nie za wielką ,że na tym u nich koniec.
Ale bliżej nas szykują się zmiany i to być może dosyć spore.
Wygląda na to że Europa zachodnia stanie się krajem wyspiarskim , a stały ląd zacznie się dopiero od Polski.
Holandia jest w zasadzie depresją ,wiec tutaj nie ma co nawet specjalnie się zastanawiać.
Anglia to wyspa , a zostanie kilkoma wysepkami jak tak dalej pójdzie a idzie w tym kierunku.
Kiedy się to może stać?
Ja bym postawił na ten rok , tak gdzieś na lato.
W każdym razie nie wybieram się na żadne saksy na zachód, tego jestem pewny.
Powiecie że bredzę.
A jak nie.

Ja właśnie kiedy zobaczyłam co się dzieje w Japonii nie poczułam zdziwinia ani zaskoczenia tym co zobaczyłam, wydało mi się to naturalne i pojawiło się przeczucie, że Kraj Kwitnącej Wiśni schowa się cały pod kołderką oceanu. Przeczucie-poczucie oczywistości, że Japonia może został całkowicie zalana i zniknąć całkowicie pod wodą podobnie jak wiele innych terenów.

Tak samo jak Włodekg1 nie odczuwam zagrożenia w Polsce południowej, natomiast mam wrażenie, że północ Polski może zostać podtopiona, ale to za jakiś czas, nie czuję, żeby to się miało dziać w najbliższej przyszłości :).

Włodekg1 napisał(a):Wchodzenie ma ich stronę automatycznie działa jako przekaźnik i jesteśmy atakowani i okradani z energii.
Zastanawiam się kto przy zdrowych zmysłach łyka ich propagandę i bierze za prawdę.
Przecież widać od razu że to przekręt i pisałem już o tym dawno temu.

Hm, nie wiem czy automatycznie wchodzenie na ich strone działa jako przekaznik, ale prawdą jest, że jest to wielka ściema. Chciałam tutaj tylko dodać, że wbrew pozorom wiele osósb "o zdrowych zmysłach" może łyknąć tą propagandę, bo chaos informacyjny jest ogromny, a oni dobrze wypromowani, także wiele szukających istot może złapać przynętę i nie widzę tu powodu aby twierdzić, że z tymi osobami jest coś nie tak, nie każdy może sobie pozwolić na to aby na pierwszy rzut oka widzieć, że to przekręt, tak jak Włodekg1 :).

~~*~~
Jeśli chodzi o byty astralne, które podsysają energię, "astralnych milionerów energetycznych" hehe, chciałabym dodać, że b. takie zjawisko wynika z naszej gotowości by tą energię oddawać.

Tak naprawdę pytanie być może nie powinno brzmieć jak się BRONIĆ przed nimi, tylko jak uzyskać wewnętrzną spoistość, która uniemożliwi ingerencję istot z zewnętrz w naszą energetykę. Teoretycznie to prawie to samo, jednak słowo bronić się nastawia nas na zewnętrzne działanie, otaczanie się kokonami-powłokami etc, a w gruncie rzeczy są to jałowe działania, bo jedyne trwale skuteczne jest skupienie się w sobie, oczyszczenie swojej energetyki i zrozumienie jak potężną istotą jest się w swoim wnętrzu. Żaden byt astralny nie ma możliwości naruszyć naszej spoistości jeśli nie ma w nas przyzwolenia (zazwyczaj jest to nieświadome przyzwolenie) by mógł to uczynić.

Takie przyzwolenie zazwyczaj jest nieuświadomionym wzorcem/programem myślowym, są to rzeczy typu poczucie winy, brak poczucia godności do czegoś, brak poczucia wewnętrznej mocy, brak poczucia wewnętrznego potencjału działania, brak poczucia wewnętrznego bezpieczeństwa i stabilności wobec zmiennych - cokolwiek co robi luki energetyczne przez które energia ucieka szukając poczucia bezpieczenstwa, mocy, potencjału działania, poczucia godności, poczucia słuszności na zewnątrz, zamiast skierować poszukiwania do środka gdzie to wszystko się znajduje od zawsze.

Nie wiem czy jasno to napisałam, ale uważam, że właśnie taki jest mechanizm braków energetycznych i uważam to za szalenie ważne, również w obliczu obecnych przemian, w obliczu coraz szybszej transformacji świadomości.

Uważam to za ważne dlatego, ponieważ zmienia to naszą percepcję z kategorii "walki z czymś" (umysł chce walczyć) i obwiniania kogoś za podkradanie energii (umysł chce obwiniać) na kategorię pracy nad sobą i budowania uczucia holizmu w sobie.

Uważam to za jeden z aspektów wychodzenie z dualistycznego umysłu, ze świata niekompletności, 3 gęstości gdzie wszyscy doświadczamy bycia niepełnym i ograniczonym, m.in. "kwarantanną" o której wielokrotnie pisał Uzuli, porzucania barier i ograniczeń i wchodzenia do czwartej gęstości - wewnętrznej spoistości i pełności oraz pełnego potencjału robienia i odczuwania wszystkiego - kreowania samodzielnie siebie i swojego doświadczenia/rzeczywistości.
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 01:53 przez luth, łącznie edytowano 7 razy
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
równowaga-czakry z jakich zródeł korzystasz pisząc takie info?
squam Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 01 lis 2010, 13:44
Lokalizacja: Śląsk
Droga życia: 7
Typ: 5w4
jak dla mnie vismaya-maitreya widać na pierwszy rzut oka ]:-> proponuję zachować dystans wobec treści zamieszczanych na tej stronie, z tego względu, że jest tam chaos informacyjny i czasem trudno oddzielić ziarno od plew - istotne informacje od fasadowych ubarwników w aniołki, srołki, opiekunów i inne religijne kociołki :). Jakkolwiek jest tam trochę ciekawych treści z którymi nienajgorzej rezonuję - moja prywatna opinia :). Czakra gardła mi się rozbuchała, bo dawno nie pisałam i się nie wypowiadałam :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
warto zobaczyć inspiracji jest wiele \ http://www.youtube.com/watch?v=Nb-_j7QV ... ded#at=130
z jakich żródeł korzystałam miedzy innymi z nowej świadomości
http://nowaswiadomosc.mixxt.pl/ a to co pisze ALICJA faktycznie vismaya-maitreya jest wszystkiego dużo i nie wiadomo z jakich żródeł chaos
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 01:56 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Uważam to za ważne dlatego, ponieważ zmienia to naszą percepcję z kategorii "walki z czymś" (umysł chce walczyć) i obwiniania kogoś za podkradanie energii (umysł chce obwiniać) na kategorię pracy nad sobą i budowania uczucia holizmu w sobie.


Sprytne ; D

Uważam to za jeden z aspektów wychodzenie z dualistycznego umysłu, ze świata niekompletności, 3 gęstości gdzie wszyscy doświadczamy bycia niepełnym i ograniczonym, m.in. "kwarantanną" o której wielokrotnie pisał Uzuli


Kwarantanna o której wielokrotnie pisał Uzuli nie jest domeną aspektów 3 wymiarowych ponieważ jest to powłoka pomiędzy 5 a 6 wymiarem, która ogranicza łączność z tzw. pękiem indygo jeśli używamy tutaj Uzulowej terminologii - sugeruję uściślić postrzeganie w tej materii kontaktując się bezpośrednio z Uzulim.
Sherargetu
 
Uzuli niejednokrotnie pisał, że po emanacji rdzenia galaktycznie klosz energetyczny będący "kwarantanną" zostanie zdjęty, a istoty negatyw i pozytyw oddalą się toczyć boje nad jakąś inną bogu ducha winną planetą :). To że obecnie on rozciąga się do 6 wymiaru nie ma znaczenia - jeśli dobrze rozumiem. Super by było jakby Uzuli rozwiał te wątpliwości i spróbował klarownie to wyjaśnić :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Na ziemi ludzie uważają pieniądze za coś najcenniejszego a w astralu energia jest nadrzędnym dobrem i do tego porównanie milionerów, jedni są milionerami mamony , a drudzy energii.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
luth napisał(a):
~~*~~
Jeśli chodzi o byty astralne, które podsysają energię, "astralnych milionerów energetycznych" hehe, chciałabym dodać, że b. takie zjawisko wynika z naszej gotowości by tą energię oddawać.

Tak naprawdę pytanie być może nie powinno brzmieć jak się BRONIĆ przed nimi, tylko jak uzyskać wewnętrzną spoistość, która uniemożliwi ingerencję istot z zewnętrz w naszą energetykę. Teoretycznie to prawie to samo, jednak słowo bronić się nastawia nas na zewnętrzne działanie, otaczanie się kokonami-powłokami etc, a w gruncie rzeczy są to jałowe działania, bo jedyne trwale skuteczne jest skupienie się w sobie, oczyszczenie swojej energetyki i zrozumienie jak potężną istotą jest się w swoim wnętrzu. Żaden byt astralny nie ma możliwości naruszyć naszej spoistości jeśli nie ma w nas przyzwolenia (zazwyczaj jest to nieświadome przyzwolenie) by mógł to uczynić.

Takie przyzwolenie zazwyczaj jest nieuświadomionym wzorcem/programem myślowym, są to rzeczy typu poczucie winy, brak poczucia godności do czegoś, brak poczucia wewnętrznej mocy, brak poczucia wewnętrznego potencjału działania, brak poczucia wewnętrznego bezpieczeństwa i stabilności wobec zmiennych - cokolwiek co robi luki energetyczne przez które energia ucieka szukając poczucia bezpieczenstwa, mocy, potencjału działania, poczucia godności, poczucia słuszności na zewnątrz, zamiast skierować poszukiwania do środka gdzie to wszystko się znajduje od zawsze.
[...]
Uważam to za ważne dlatego, ponieważ zmienia to naszą percepcję z kategorii "walki z czymś" (umysł chce walczyć) i obwiniania kogoś za podkradanie energii (umysł chce obwiniać) na kategorię pracy nad sobą i budowania uczucia holizmu w sobie.


Kurcze, Ala - jak dla mnie jest to po prostu strzał w dziesiątkę! =D> =D> =D>

Te zdania to drogowskaz, dzięki któremu znacznie łatwiej będzie nam wszystkim przebrnąć przez cały okres transformacji. Wg mnie jedną z lepszych rzeczy, którą każdy z nas może dla siebie zrobić, to wydrukować sobie te zdania wielką czcionką i przykleić na ścianie w widocznym miejscu, tak żeby jak najczęściej przypominać sobie o nich :)
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
A Eckhart widzi to mniej więcej tak...
http://www.youtube.com/watch?v=hoaUErC58Vo&feature
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
Alicja jest bardzo inteligentną osobą o wielkim sercu – wiem o tym z autopsji, niemniej zarówno ją jak i Mr.Ufo & Ravi Shankara i resztę uduchowionych ludzi oderwanych od matrixowych realiów będzie czekał zimny prysznic – przynajmniej w mojej opinii, bo czym innym jest współtworzyć i zasilać poprzez swoje pozytywne wibracje całościową siatkę świadomości i wpływać korzystnie na proces zmian a czym innym jest odrobienie zadania domowego i uświadomienia sobie, że ta praca i nowa świadomość będzie rodzić się w bólach czego warto być świadomym – jak Krystianie widzisz sprawę np. zadłużenia publicznego w tym kraju wynoszącego w przybliżeniu 750mld zł w odniesieniu do nadchodzących zmian, czy uważasz, że ludzie we wzajemnej jakości ożywczych wibracji miłości, porzucą dotychczasowe struktury które tak wrosły w tą rzeczywistość i zaczną płynnie współtworzyć nową jakość świadomości?
Sherargetu
 
Podstawowym celem pracy nad sobą nie jest zmiana rzeczywistości (w sensie zewnętrznych okoliczności) na lżejsze do zniesienia przez nasze ego, tylko zmiana swojego stosunku do rzeczywistości bez względu jaka ona by nie była.
W stanie ześrodkowania nie ma mowy o zimnym prysznicu w znaczeniu jakiego użyłeś, bo nie ma sprzeciwu wobec rzeczywistości bez względu jaka ona będzie.
Nie oznacza to bynajmniej bierności - wręcz przeciwnie. Ześrodkowanie i brak lęku na przykład ułatwiają podejmowanie racjonalnych działań i decyzji w sytuacjach kryzysowych, taka postawa ma więc znaczenie także na poziomie rzeczywistości 3D.
Tak więc w tym wszystkim o czym mówi Ala, Eckhart Tolle, Ravi Shankar czy jakakolwiek inna świadoma istota, w głównej mierze chodzi o zmianę swojego wewnętrznego stosunku do rzeczywistości, a nie zmianę samej rzeczywistości.
To, że zmiana swojej wewnętrznej postawy może wpłynąć na zmianę zewnętrznych okoliczności to inna sprawa, ale generalnie jest to bardziej sympatyczny efekt uboczny niż cel sam w sobie... :)

Tak w każdym razie ja to widzę :)
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
I ja to doskonale rozumiem, proszę mi wierzyć - pomimo tego, iż mogę wydawać się nadmiernie asekuracyjny - w każdym razie, aby nie wałkować tego abstrakcyjnego tematu, życzę zarówno Tobie, sobie jaki i innym wspaniałym istotom łagodnego przejścia w 4 wymiar z otwartymi czakrami serca. : )
Sherargetu
 
Czy w tym wszystkim chodzi o to że wielkie tsunami zmiecie nas do czwartej gęstości? :)

Był ktośmoze wczoraj na czacie na onecie? Był Krzysztof Jackowski, sam potwierdził że 2012 bedzie przełomowy, ale na zadane przezemnie pytanie o sytuacji w Polsce nie chciał mówić, i jak stwierdził nie dlatego że nie ma co do tego przeczuć.
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 14:50 przez Joe Black, łącznie edytowano 1 raz
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
To świetnie, że to rozumiesz, bo czytając Twojego poprzedniego posta można by odnieść wrażenie, że jednak nie do końca :wink:
Gdybyś miał kiedyś okazję mieć bezpośredni kontakt z osobą taką jak Ravi Shankar czy jakikolwiek inny przebudzony (choćby Eckhart Tolle, Mooji czy Byron Katie), czego serdecznie Ci życzę, poczułbyś bardzo wyraźnie, że używanie określenia "zimny prysznic" w kontekście takich osób jest kompletnie od czapy :)
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron