Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.
Witam.. ostatnio zauważyłam , chcąc sama podzielić się pewnymi ważnymi dla mnie sprawami, że powstrzymuje mnie przed absolutnym otwarciem sie przed Forumowiczami fakt, iż moje wypowiedzi są ogólnie dostępne w sieci.. każdy kto wpisze np. mój nick w Google może przeczytać moje wypowiedzi bez zalogowania się na naszym Forum. Istnieję w sieci tylko i wyłącznie pod tym nickiem i nie chciałabym , aby o pewnych moich przeżyciach, wątpliwościach czy też obawach wszyscy mogli się dowiedzieć - po to zarejestrowałam się na forum aby dzielić się sobą i swoimi doświadczeniami z ludźmi podobnymi do mnie..niekoniecznie z ludźmi, którzy mogą wykorzystywać pewne sprawy przeciwko mnie.

Mam propozycję, by wydzielić część forum, na której będzie można umieszczać posty widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.


Czy uważacie to za dobry pomysł?

Pozdrawiam
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 06 gru 2007, 22:21

MayRah napisał(a):Witam.. ostatnio zauważyłam , chcąc sama podzielić się pewnymi ważnymi dla mnie sprawami, że powstrzymuje mnie przed absolutnym otwarciem sie przed Forumowiczami fakt, iż moje wypowiedzi są ogólnie dostępne w sieci.. każdy kto wpisze np. mój nick w Google może przeczytać moje wypowiedzi bez zalogowania się na naszym Forum. Istnieję w sieci tylko i wyłącznie pod tym nickiem i nie chciałabym , aby o pewnych moich przeżyciach, wątpliwościach czy też obawach wszyscy mogli się dowiedzieć - po to zarejestrowałam się na forum aby dzielić się sobą i swoimi doświadczeniami z ludźmi podobnymi do mnie..niekoniecznie z ludźmi, którzy mogą wykorzystywać pewne sprawy przeciwko mnie.

Zgadzam się z tobą, ale nie do końca. Forum żeczywiści powinno być czymś w rodzaju pokoju, do którego nie ma dostępu ten, który do nieg nie został zaproszony, lub nie ma do niego klucza.
Patrząc na to jednak z innej strony, po to przecież mamy swoje loginy, które przecież nie mówią, kim tak na prawdę jesteśmy, wszystko zależy od nas, jeżeli się ujawniamy, to tylko jest nasza sprawa.
Masz trochę racji, ale mówiąc prawdę, to nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi.
Czy czegoś się boisz? Jeżeli tak, to powiedz to otwarcie.

Mam propozycję, by wydzielić część forum, na której będzie można umieszczać posty widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 06 gru 2007, 22:29

jangabik napisał(a):Zgadzam się z tobą, ale nie do końca. Forum żeczywiści powinno być czymś w rodzaju pokoju, do którego nie ma dostępu ten, który do nieg nie został zaproszony, lub nie ma do niego klucza.
Patrząc na to jednak z innej strony, po to przecież mamy swoje loginy, które przecież nie mówią, kim tak na prawdę jesteśmy, wszystko zależy od nas, jeżeli się ujawniamy, to tylko jest nasza sprawa.
Masz trochę racji, ale mówiąc prawdę, to nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi.
Czy czegoś się boisz? Jeżeli tak, to powiedz to otwarcie.


Po prostu pewne rzeczy są zbyt osobiste by dzielić się nimi z osobami, które nie robią tego samego... jeśli moje ważne i osobiste przeżycia chciałabym skonfrontować z osobami, które napotykają na swojej ścieżce podobne rzeczy.. chciałabym, by tylko one miały dostęp do tych myśli, doznań, które chciałabym tu opisać..a zwyczajnie nie mogę, bo WIEM, że różne osoby sprawdzają np. mnie w internecie.. nie chcę dzielić się ze wszystkimi ..chcę dzielić się z tymi, którzy są na to gotowi i mają na to chęć i moje przyzwolenie.. :) pozdrawiam
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 06 gru 2007, 22:30

MayRah napisał(a):Witam.. ostatnio zauważyłam , chcąc sama podzielić się pewnymi ważnymi dla mnie sprawami, że powstrzymuje mnie przed absolutnym otwarciem sie przed Forumowiczami fakt, iż moje wypowiedzi są ogólnie dostępne w sieci.. każdy kto wpisze np. mój nick w Google może przeczytać moje wypowiedzi bez zalogowania się na naszym Forum. Istnieję w sieci tylko i wyłącznie pod tym nickiem i nie chciałabym , aby o pewnych moich przeżyciach, wątpliwościach czy też obawach wszyscy mogli się dowiedzieć - po to zarejestrowałam się na forum aby dzielić się sobą i swoimi doświadczeniami z ludźmi podobnymi do mnie..niekoniecznie z ludźmi, którzy mogą wykorzystywać pewne sprawy przeciwko mnie.

Mam propozycję, by wydzielić część forum, na której będzie można umieszczać posty widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.



Przepraszam, post powyżej, to jakiś idiotyczny złśliwy dóch, to miało być tak.

Zgadzam się z tobą, ale nie do końca. Forum żeczywiści powinno być czymś w rodzaju pokoju, do którego nie ma dostępu ten, który do nieg nie został zaproszony, lub nie ma do niego klucza.
Patrząc na to jednak z innej strony, po to przecież mamy swoje loginy, które przecież nie mówią, kim tak na prawdę jesteśmy, wszystko zależy od nas, jeżeli się ujawniamy, to tylko jest nasza sprawa.
Masz trochę racji, ale mówiąc prawdę, to nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi.
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 06 gru 2007, 22:33

jangabik napisał(a):Przepraszam, post powyżej, to jakiś idiotyczny złśliwy dóch, to miało być tak.

jak wyżej.. a w duchy złośliwe na forum nie wierzę..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 07 gru 2007, 00:25

Zgadzam się z Tobą MayRah! Mam podobne przemyślenia odnośnie tej kwestii :thumbleft:
Jestem za!
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 07 gru 2007, 00:44

Osobiscie uwazam ze forum powinno byc ogolno dostepne dla internautow aby ni e musieli robic sztucznego tloku zeby cokolwiek sie dowiedziec ale faktycznie, moznaby zrobic jakis jeden dzial tylko dla zarejestrowanych. Wiekszosc tematow dla kazdego ale problemy forumowiczow moglyby byc zamkniete dla ograniczonego grona (tych zarejestrowanych ktorzy nie sa np tylko przelotnie albo dla inwigilacji), mysle ze to nie taki zly pomysl :) Chociaz z drugiej strony jak ktos bedzie chcial przeczytac cos o Tobie to sie zarejestruje.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 07 gru 2007, 01:27

Dokładnie. Zgadzam się z Meph'em. W internecie nic się nie ukryje. Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem jest zaakceptowanie siebie, takim jakim się jest i afirmowanie swojej postawy przed wszystkimi - bez strachu o osąd innych. Czasy czarownic palonych na stosach juz minęły (co nie oznacza, że nie może nas spotkac cos przykrego ze strony ludzi, którzy nie podzielają naszej wrażliwości). Wydaje mi się, że dopóki nikomu nie szkodzimy - nie mamy się czego obawiac. Pozostaje więc dogadac się z samym sobą: kim jestem, co robię, dokąd chcę dojśc.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 07 gru 2007, 19:35

torze popieram Mepha
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

http://inm.webd.pl/img/userbary/userbar.jpg
Avatar użytkownikaSeginus Mężczyzna
 
Posty: 118
Dołączył(a): 07 sty 2007, 17:14
Droga życia: 33

Post 07 gru 2007, 22:38

to o czym mówie czy pisze nie ma nic z akceptowaniem siebie tylko z faktem czy inni akceptują to o czymja chce pisać i z tym czy zależy mi na obnażaniu się przed wszystkimi ze swoimi sprawami.. dziękuję freenergy za zrozumienie..

przyznam, ze dopóki nie powstanie taki dział.. nie jestemw stanie otworzyć się.. dlatego zasdtanawiam się czy jest tu sens dłużej przebywać i udzielać się jeśli moja obecność tunie może się swobodnie rozwijać..

dlaczego każdy ma mieć dostęp do mnie..? nie chcę tego.. dlatego pisze o swoich przeżyciach tutaj a nei w blogu..

mam nadzieję, że temat nie umrze i wpłynie jakoś na zmiany na forum w tej kwestii.. :) zapraszam do dyskusji.. pozdrawiami życze udanego weekendu.. odłączam się od wirtualnego świata na kilka dni.. czas spędzić czas tylkoz silną, pozytywną energią i wysokimi wibracjami , które niestety elekronika zagłusza....:((

Spokojności i piękna!
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 08 gru 2007, 01:25

MayRah, ale to niczego nie zmieni, ludzie się zalogują i i tak przeczytają. Nie robimy selekcji. Nadal KAŻDY może Cię przeczytać.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 08 gru 2007, 01:38

Oczywiście można wydzielic taka cześc forum, niewiele to zmieni pod względem formalnym ale energetycznie - może stanowic jakiś system kontroli. Jeśli to tylko może komuś poprawic nastrój albo pomóc w wyrażeniu siebie - jestem za.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 09 gru 2007, 19:34

dzieki za zrozumienie i mam nadzieje, ze pomysł mimo wszystko uda się poprzeć konkretnym wynikiem..:)
nie chcę warunkować tu niczym swojej bytności, bo ani niejestem zadnym autorytetem ani istotnym stworzeniem na tym forum, jednak wydaje mi sie, ze moglabym podzielic sie czyms cennym .. pozdrawiam :)
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 09 gru 2007, 22:00

MayRah napisał(a):jednak wydaje mi sie, ze moglabym podzielic sie czyms cennym ..

Jednak uważaj MayRah! Nie z każdym i nie zawsze można się dzielić cennymi rzeczami. Raz podzieliłem się z kimś tym co mogę dać najcenniejszego (przyjaźń) i zostałem oszukany (osoba mną manipulowała) - ale i tak wyszło na dobre, bo teraz jestem ostrożniejszy :)
Taki cytacik dla Ciebie :
„Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swoich pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami (...)” z Ewangelii według św. Mateusza (rozdz. 7, wers 6). :wink:
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 14 gru 2007, 14:47

dziękuję freenergy.. i chyba jednak nie skorzystam z tego forum w takim stopniu w jakim zamierzałam i pragnęłam.. pożyjemy..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron