Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Post 04 lut 2008, 21:01

zwłaszcza takie komentarze..mechezz, dzięki za poparcie.. widać rozumiesz o co chodzi.. a tak.. niczego to nie zmieni .. szkoda.. można by na próbę stworzyć wydzieloną część.. w której można by dzielić się tylko tym z kim czuje się na to taka potrzebę a nie ze wszystkimi internautami.. nie każdy jest gotów mentalnie i energetycznie by przeczytać pewne wiadomości i zapoznać się z pewną wiedzą.. ograniczając dostęp ogółowi jesteśmy w stanie dzielić się istotną wiedzą z osobami na określonym poziomie a nie jedynie z osobami zainteresowanymi bez pewnych podstaw wiedzy i rozwoju duchowego.. choć obserwując ostatnio dyskusje na forum zastanawiam się czy jest sens w nim nadal brać udział..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 05 lut 2008, 16:52

MayRah, oni się tam pozabijają o jedzenie czy niejedzenie mięsa... :D Rzeczywiście, napięcia są. Tylko że ja za bardzo się tym nie przejmuję - od kiedy zacząłem zmieniać swoje życie, mniej we mnie nerwów i nienawiści, a kiedy ktoś mnie zaczepi, to powiem mu "pokój z tobą" i skieruję się jak najdalej od jego negatywnej energii....
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 05 lut 2008, 17:27

;) na zdrowie zatem!
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 05 lut 2008, 18:07

MayRah napisz może jak Ty to byś widziała. Stwarzamy taki dział i co dalej…kto ma do niego dostęp ?. Jeżeli wszyscy zarejestrowani to praktycznie każdy ma dostęp, nie problem jest się zarejestrować. Jeżeli tylko nieliczni to według jakiego kryterium ? :-k Chociaż osobiście nie jestem za tym bo to mogłoby doprowadzić do jakiegoś niezdrowego podziału wśród zarejestrowanych na forum. Ale może masz jakiś pomysł

Pozr :wink:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi
Przeczytałem,no i doszedłem do wniosku.

...to tam wcześniej jest zbędnym klikaniem.
Nie popieram i nie rozumiem...tu w necie nie da się bardziej schować przed własnymi wynurzeniami,no możesz pisać szyfrem,
lecz na ile to pomoże ? :lol:
___________________________________________________

Panie na prawo,panowie na lewo...łysi ten temat,garbaci na śmietniku...hmmm ludu co Wam [-o<
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości