Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Post 14 gru 2007, 20:01

MayRah proponuje zalozyc drugie konto bo na pewno przyda sie twoje doswiadczenie na forum wiele osob z korzysta a to forum jest lepsze od innych bo nie trzeba sie rejestrowac zeby czytac i dlaczego mielibysmy to zmieniac? Wiele osob korzysta z forum z rezultami tylko sie nie ujawnia.
Anonim
 

Post 15 gru 2007, 00:34

dzięki ..moja ścieżka unika takich pseudo ścieżek.. pozdrawiam i życzę powodzenia ..ale nie skorzystam..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 15 gru 2007, 01:02

MayRah, a jesli bedzie juz ten zamkniety dzial tylko dla zarejestrowanych to nie bedziesz sie obawiac ze ktos niepozadany sie zarejestruje i wtedy znowu bedzie czytal twoje posty?
W zasadzie nie mam nic przeciwko takiemu dzialowi, jesli wtedy niektorzy poczuja sie pewniej :) tylko ze to Naz (nasz adminek :D ) powinien sie tutaj wypowiedziec, bo to w koncu od niego zalezy.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 15 gru 2007, 12:21

Zgadzam się z przedmówcami, ale jestem za, jeżeli może to komuś w jakikolwiek sposób pomóc :wink:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 25 gru 2007, 02:29

czyli temat umarł..? hej WODZOWIE forum???! Pozdrawiam świetliście. :))
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 25 gru 2007, 19:47

Umarł i nie zmartwychwstanie ! :)
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 27 gru 2007, 15:55

MayRah, moze wyslij wiadomosc prywatna do Nazcain'a (naszego admina) bedziesz miala odpowiedz od osoby ktora decyduje o zmianach na forum.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 sty 2008, 03:17

tak szczerze to nie rozumie dlaczego ktos mialby poczuc sie pewniej po takiej zmianie, ale ludzie sa rozni :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 12 sty 2008, 10:21

nie bede zatem nikogo przekonywac..

wlasnie dlatego korzystam juz z innych forów, które sa dostępne do przeczytania jedynie dla osób zarejestrowanych..ekshibicjonizm emocjonalny mnie nie interesuje zatem

pozdrawiam i zaparaszam chętnych do bliższego kontaktu na priv!
Ostatnio edytowano 12 sty 2008, 12:14 przez MayRah, łącznie edytowano 1 raz
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 12 sty 2008, 12:00

MayRah nikt z osób wypowiadajacych sie tutaj nie był przeciw, tylko rzeczywiście wiele to by chyba nie zmieniło (chyba żeby jeszcze dodać dla osób zarejestrowanych od jakiegoś czasu). I niech Nazcain się wypowie, on tu króluje :king:

Pozdr :wink:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 12 sty 2008, 13:22

Witajcie,

Być może idea zamkniętego forum jest w niektórych wypadkach dobra, lecz nie dla Przebudzenia - nie widzę takiej konieczności. Nie bójmy się wyrażać swoich poglądów otwarcie. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 12 sty 2008, 15:12

dzieki za opienie,

jak pisalam wyzej nie chodzilo mi o cale forum a jedynie o jego część.

Jako osoba świadoma istnienia rowniez tutaj osób, które lubią wykorzystywać pewne wiadomości przeciwko innym jestem przekonana , że nie jestem tutaj w stanie otworzyć się tak jak tego bym oczekiwała. Zarówno ja jak i dwie znajome osoby, które chciały przyłączyć się do tego forum poprzestana na sporadycznym udzielaniu się w tematach luźnych. W ten sposób jednak cięzko jest wytworzyć otwartą, zgraną i pewną siebie grupę osób.

Pozdrawiam i powodzenia

May
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 13 sty 2008, 19:45

MayRah, wyobraz sbei ze jestem twoim wscibskim kolega ;) chce poznac twoje rozterki, problemy itp, Poniewaz tylko ten jeden nick ktory masz aktualnie Cie interesuje wpisuje go w googlach i juz widze na jakich forach ktos o takim nicku jest zarejestrowany. Skoro mi zalezy na czytaniu twoich wypowiedzi to sam sie na tym forum zapisuje i jzu czytam twoje wyypowiedzi... :( MayRah, naprawde jesli ktos bedzie chcial to przeczyta twoej posty, na forum nie da sie ukryc chyba ze napisze sie maly skrypcik do forum dzieki ktoremu beda mogly na dany dzial wchodzic np tylko wyznaczone osoby tylko ze na to chyba Naz nie przystanie, bo forum powinno byc dla kazdego i taki wybieg robia naprawde na nielicznych forach, kryterium np jest takie, jesli ktos sie bardzo przysluzyl to moze na ten dzial wchodzic wtedy moze faktycznie moznaby wykluczyc podgladaczy ;) W kazdym badz razie na chyba zadnym forum o tematyce ktora Cie aktualnie interesuje nie bedzie takiego dzialu "tylko dla wybranych" wiec dzial "tylko dla zarejestrowanych" tak naprawde przed niczym nie chroni.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 31 sty 2008, 19:14

Zgadzam się z MayRah!!! Sam miałem się NIE REJESTROWAĆ tutaj - tak! miałem tylko czytać! jednak coś mnie pokusiło do zarejestrowania i dzięki temu mam już 22 posty, dobrych znajomych i mogę się dzielić z innymi swymi przemyśleniami :P

Forum tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych.
Ew. specjalny dział z postami dla ludzi od x (mądrych) postów - to do dyskusji Adminom.
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 31 sty 2008, 19:38

Wszystkie takie pierdoły sa nieistotne :!:

quaerite et invenietis szukajcie a znajdziecie, po co się bawić w takie nieistotne rzeczy :?:
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron