Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Post 02 lip 2006, 22:41

Ciało teoretycznie sklonować można, ale ducha, który się w nim objawił ...?
jedno jest pewne - wszystko ulega zmianie. życie to ciągły ruch.
Avatar użytkownikapawel Mężczyzna
kardynalny
 
Imię: Paweł
Posty: 10
Dołączył(a): 18 cze 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 5
Typ: smok11
Zodiak: ryby/kozaognista

Post 03 lip 2006, 11:19

Hmm.. a właściwie po co klonować Jezusa??:P:P Na sam początek trzeba by mieć jego DNA , no chyba ze znacie jakies inne metody ?:D:D:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 05 lip 2006, 21:25

DNA - krew na całunie turyńskim, więcej nie trzeba.
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 05 lip 2006, 22:40

Luke_Nuke, całun to obiekt kultu - nie jest to prawdziwe prześcieradło z jezusa. Samych całunów w przeszłości było wiele. Każdy miał namalowany wizerunek Jezusa? Skąd więc tam DNA?
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 05 lip 2006, 23:17

Ja tylko powtórzyłem informacje na które powoływała się organizacja, która właśnie chciała Go sklonować, nie chcę dowodzić czy całun ten jest prawdziwy czy nie, swoją drogą to nie znam innego.
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 06 lip 2006, 15:28

a ta relikfia konkretnie stula albo ornat (nie pamietam), gdy podczas mszy jakis ksiac zwatpil ze pod postaci chleba i wina jest cialo J Ch i ponoc przy lamaniu hosti krew wyplynela z hosti - moze to ta krew? :) osobiscie popieram kazdego ktory mowi ze tamci ludzie sa chorzy nie normalni dziwni itp itd. Aby sklonowac swiadomosc (jesli sie da) napewno krew nie wystarczy a tym bardziej ducha nie sklonujecie w ten sposob. Kto ogladal "Stargate" (bodajrze sezon 8) bedzie wiedzial o czym powiem: jak ludzie zrobili klona asgardczyka tamten klon nie umial nawet chodzic ani mowic byl tylko "pustym cialem"
GD Mężczyzna
 
Posty: 56
Dołączył(a): 11 cze 2006, 00:36

Post 27 wrz 2007, 23:06

Kiedyś ludzie chcieli zbydować wieżę Babel tak by była symbolem ich potęgi - potęgi, której nie mamy w najmniejszym stopniu. Bóg jednak zapłonął gniewem niwecząc nasze plany stawiania się na równi z Nim. Niebawem nastąpi koniec świata i człowiek mimo wszelkich starań ratowania ziemskiego bytowania nie obroni się przed tym. A to dlatego, że nie drzemią w nas boskie siły, boska potęga. Potrafimy wiele i jesteśmy niezwykli bo takich nas stworzył Stwórca i jesteśmy zerem w porównaniu z Nim a mówiąc dokładniej jesteśmy tym więcej warci im więcej jesteśmy Mu posłuszni i im bardzej czujemy przed nim Strach. Jeśli nadal nie rozumiecie co mam na myśli to zakończe ten wywód w ten sposób:
Ci idioci osiągneli szczyt głupoty, pychy i braku szacunku myśląc, że wskrzeszą BOGA. Jedyne co mogę zrobić to modlić się by Bóg im przebaczył!!!
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 28 wrz 2007, 00:00

zgadzam się ze Stormem.
W sumie jeżeli ktoś ma czyste sumienie nie musi się bać Boga.
Jednak pamiętać należy o sprawiedliwości Boga, o karze i nagrodzie.
(ktoś mi powiedział, że jestem Bogiem ;P a ja powiedziałam, że tylko jego malutką częścią, pyłkiem)

biedni, naiwni idioci :?
ciało można sklonować, materię ale duszę, Boga?
-to się nazywa chory fanatyzm. Przykre to jest.
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 28 wrz 2007, 01:45

Ale wyobraźcie sobie, że już go sklonowali... właśnie sie narodził -wszyscy wyczekują nie wiadomo czego. Dzieciak dorasta, np ma 15 lat, albo nawet te 20 i nagle ktoś mu mówi: 'O wielki Jezusie, zbaw nas' i go uświadamiają o co chodzi. A teraz spróbujcie sie wcielić w jego role - jakby on/wy to odebrał/li ? Rzeź... ;)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 28 wrz 2007, 06:33

pepex napisał(a):Dzieciak dorasta, np ma 15 lat, albo nawet te 20 i nagle ktoś mu mówi: 'O wielki Jezusie, zbaw nas' i go uświadamiają o co chodzi.


A On do nich
-Sory chłopaki, ale w tym życiu będę DJ-em :D

Nawet jeśli by sklonowano ciało Jezusa ,nie wiadomo jaka dusza zamieszkała by jego ciało
Zewnątrz taki sam ,wewnątrz całkiem inna osobowośc,całkiem ktoś inny


storm napisał(a):Bóg jednak zapłonął gniewem niwecząc nasze plany stawiania się na równi z Nim


Bóg nie pała gniewem i nie karze,jest bezwarunkową miłością
Miały byc o nas zazdrosny? że ktoś śmie się stawac na równi z nim ?Do tego zemsta?Kara?miałby by aż tak bezwzględny?Bóg którego Ja znam potrafi tylko kochac nie zależnie od tego jacy jesteśmy i jakie popełniamy błędy

A te wszystkie bajki o mściwym,karzącym Bogu to wymysł kościoła katolickiego,w wiadomo jakim celu, houk
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 28 wrz 2007, 10:25

hahahah - a to dobre - przeciez to żart. Relikwie? Czy wy wiecie co by z tego wyszło? Albo jakis osiołek, albo nieznany cwaniak z okresu średniowiecza. Przeciez tylko sam Bóg wie co kryją za sobą te relikwie. naprawdę sadzicie, ze poćwiartowano ciało Chrystusa i poprzekazywano jego szczątki do kościołów? (Przeciez zmartwychwstał a ciała nie znaleziono). Krew? A niby sąd? Z gwoździ? Wiecie ile jest gwoździ, którymi przybito rzekomo Chrystusa do krzyża? Wystarczyłoby na niezła budowlę. Czy to aby nie zarys jakieś gry? Chciałabym zobaczyć wynik klonu :D . I tak jak piszecie -ciało, to nie dusza. Wszak Cheystus powiedział, że gdy powróci, to nie poznamy go, co oznacza, ze odrodzi się w innym ciele.
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 28 wrz 2007, 13:33

Silas napisał(a):
storm napisał(a):Bóg jednak zapłonął gniewem niwecząc nasze plany stawiania się na równi z Nim


Bóg nie pała gniewem i nie karze,jest bezwarunkową miłością
Miały byc o nas zazdrosny? że ktoś śmie się stawac na równi z nim ?Do tego zemsta?Kara?miałby by aż tak bezwzględny?Bóg którego Ja znam potrafi tylko kochac nie zależnie od tego jacy jesteśmy i jakie popełniamy błędy

A te wszystkie bajki o mściwym,karzącym Bogu to wymysł kościoła katolickiego,w wiadomo jakim celu, houk
w jakim celu?

Kara to nie to samo co zemsta. Wydaje mi się, że człowiek jak zrobi coś nie tak w swoim życiu, popełni błąd to wtedy coś się ciągnie za nim, źle się z tym czuje. To jest naturalne.
Jak Ci ludzie co niby klonują Jezusa zrozumieliby, że robią coś bezsensownego to poczuliby się bardzo źle (ja tak rozumiem karę).
Ja nie wierzę w mściwego Boga choć jestem z kościoła katolickiego to jeszcze nie usłyszałam, że Bóg się mści. Nie rozumiem czemu czasem ludzie inerpretują opowieści biblijne dosłownie zamiast się zastanowić nad sednem. Niektórzy ludzie chyba upodabniają w swojej wyobraźni Boga do Zeusa gniewającego się i rzucającego błyskawicami :roll: .
Wierzę w miłość bezwarunkową Boga i że się martwi o nas. Od Boga różnimy się tym, że On wszystko wie a my nie wiemy wszystkiego.
Jaka kochająca osoba się nie martwi o bliskich?
Jak rodzice widzą, że dziecko robi coś źle to je karzą, tłumaczą żeby zrozumiało, że mogłoby sobie zrobić krzywdę lub innym. Karzą z miłości do tego dziecka. Kara to nie bicie dziecka bo bicie to zwykła zemsta. Ja myślę, że kara to zrozumienie swojego błędu.
..a oglądaliście lub czytaliście "Zbrodnię i karę"?
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 28 wrz 2007, 13:44

pepex napisał(a):Ale wyobraźcie sobie, że już go sklonowali... właśnie sie narodził -wszyscy wyczekują nie wiadomo czego. Dzieciak dorasta, np ma 15 lat, albo nawet te 20 i nagle ktoś mu mówi: 'O wielki Jezusie, zbaw nas' i go uświadamiają o co chodzi. A teraz spróbujcie sie wcielić w jego role - jakby on/wy to odebrał/li ? Rzeź... ;)


.. ta tym mogą zrobić mu pranie mózgu :? Pewnie od urodzenia mogą mu tak wmawiać..
ludzie są zdolni do bardzo wielu rzeczy.
Zobaczcie ilu ludzi psyhicznie chorych ma wielką siłę rządzenia np. tacy dyktatorzy. Jeżeli ktoś chce rządzić dużą grupą ludzi to musi mieć głęboką wiarę, fanatyzm, pasję, wielkie przekonanie do tego.
..no rzeź ;P
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 28 wrz 2007, 16:30

Anila chodzi mi o to że jeśli ktoś nas karze to my sami,wszystkie nasze uczynki do nas wracają,jeśli nie w tym życiu to w przyszłym ale nie ma to nic wspólnego z karą Boską tylko my sami o tym decydujemy,krzywdziliśmy kogoś w tym życiu,będziemy krzywdzeni w następnym,prawo karmy

Nie słyszałaś że się mści?A ja w kościele słyszałem bardzo często
Grzech śmiertelny,wieczne potępienie,kara Boska,piekło
Kościół Katolicki przedstawia Boga którego trzeba się lękac bo gdy podwinie Ci się noga zostaniesz skazany/a na wieczne potępienie,pójdziesz do piekła

Nie ma czegoś takiego jak Bóg który karze,zsyła do piekła,wieczne potępienie,jest bezwarunkowa miłośc, współczucie,zrozumienie
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 28 wrz 2007, 17:27

Silas napisał(a):Anila chodzi mi o to że jeśli ktoś nas karze to my sami

zgadzam się bo to siedzi głęboko w naturze.

Silas napisał(a):Kościół Katolicki przedstawia Boga, którego trzeba się lękac bo gdy podwinie Ci się noga zostaniesz skazany/a na wieczne potępienie,pójdziesz do piekła

Ja widze takiego Boga, który przebacza jak komuś podwinie się noga i nie skazuje na wiczne potępienie. Noga każdemu może się podwinąć ale czym innym jest jak człowiek czyni prawdziwe zło całkowicie świadomie wtedy to jest czyste zło. Myślę, że nie ma takich ludzi, którzy są świadomi, że czynią zło bo jakby byli całkowicie tego świadomi to by tego nie czynili. ;P :)
..a w kościele słyszałam m.in. słowa : "Nie lękaj się" ;]

Silas Ty wierzysz w reinkanacje a ja np. nie i nic w tym złego nie widzę bo i tak ważne jest teraźniejsze życie :)
Uważam że wszystkie religie, wierzenia mają coś wspólnego na celu. :)
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron