GMO

Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 12:26

Alusiu,
Ja tez jestem wąchaczem warzyw :)
A już zwłaszcza jabłuszek i też nie kupuję tych niepachnących.
Mam jeszcze tak, że po zjedzeniu niektórych jabłek drapie mnie w przełyku, ale niestety, to reakcja występująca dopiero w trakcie jedzenia. O czym to świadczy? Nie wiem może generalnie za duzo chemii?
Pamiętam z dzieciństwa zapachy warzyw i owoców u babci, prosto z ogródka.
Może te modyfikacje i inne nienaturalne sposoby uprawy maja doprowadzić do tego, że w końcu każy sam będzie uprawiał żywność w sposób zgodny z naturą? Bo żywność sklepowa nie będzie się różniła składem od pigułek z apteki?
I żeby zdrowo żyć nie będzie wyjścia, jak tylko własny ogródek?
Natura nas woła cały w każdej chwili. A że jej nie słuchamy?
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 15:34

Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Za propagowanie antysemityzmu. Jeszcze raz coś podobnego i wylecisz z forum, tym razem na stałe. Przeczytaj regulamin. Zapoznaj się z prawem polskim.


Til weź najpierw się zastanów co do mnie piszesz bo żal cię czytać. Rozumiem że twoje ego się podbudowuje takimi rzeczami co już ewidentnie było widać kiedy mnie zbanowałeś ale bądź tak miły i weź się odemnie odczep i od moich postów. Rozumiem że żyjesz w świecie strachu ale ja mam głos po to żeby mówić i nie zamierzam przedstawiać czegoś w inne formy niż jest to w rzeczywistości tylko dlatego że administrator nie dość że nie ma pojęcia o czym mówię to dodatkowo ma kompleksy.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 16:20

Ej w tym przypadku czuję się głupio, bo sama niejednokrotnie robię aluzje do zacnego narodu żydowskiego, jakkolwiek staram się nie używać sformułowań nacechowanych agresją i brakiem szacunku.......... bo bez względu na tożsamość i rolę jaką odgrywają obecnie tutaj, są oni jaźniami / świadomościami istnienia jak wszyscy:)

Anetka napisał(a):Może te modyfikacje i inne nienaturalne sposoby uprawy maja doprowadzić do tego, że w końcu każy sam będzie uprawiał żywność w sposób zgodny z naturą?

Niestety może z tym być problem, bo modyfikowane rzeczy fantastycznie się rozmnażają i rozprzestrzeniają, więc prędzej doprowadzi do tego że wszyscy zaczniemy się żywić tylko praną bo nic innego nie będzie się nadawało :D.

Akurat do tematu w najnowszym NEXUSie bardzo interesujące rzeczy na temat GMO są :) zachęcam do przejrzenia, może później zeskanuję coś tam :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 17:53

Ale co mają żydo masońskie świnie z żydami ? To totalny brak zrozumienie słów i osób do których się odnoszę. Więc jak ktoś czegoś nie rozumie to niech nie pisze mi takich bredni. Dodatkowo prawa ustanowione przez ludzi tak bardzo mnie interesują jak kompleksy Tila który szuka zaczepki po tym jak sobie uświadomił ze zachowuje się jak gówniarz kiedy ktoś mu to wytknie a jego ego czuje się urażone. Administratorem został chyba tylko po to żeby leczyć swoje problemy nowymi problemami, jest taki pusty i próżny że aż mi się nie chce dłużej o tym myśleć ale sygnały które mi wysyła któregoś dnia mogą się dla niego skończyć tragicznie kiedy moje serce zacznie się skutecznie kręcić w drugą stronę a bogato rozwinięty umysł popadnie w działanie iluminackie.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 18:10

Costa napisał(a):kiedy moje serce zacznie się skutecznie kręcić w drugą stronę


<turla się> :D:D.... to będzie strona miłości Costa, więc wtedy nie grozi Ci działanie illuminadzkie :D poczuj miłość Costa :D jesteśmy cząstkami Boga, jesteśmy wszyscy tą samą esencją bytu przejawiającą się w różny sposób :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 20:27

Jak coś jet nieprzebadane, a daje nadzieję, to trzeba przebadać i tyle. Uciekać od tego można by było gdyby gmo było w ogóle niebadalne naukowo. Ale jest badalne i jest jasne, że naukowcy znają się na rzeczy najlepiej.
Sytuacja, że jakiś koncern wypuścił niedostatecznie zbadane organizmy na rynek to właśnie przykład braku racjonalnej kontroli i zwycięstwa chciwości nad rozumem, a to, że gmo się świetnie rozmnażają, to akurat żaden problem: zdolność rozrodczą też można kontrolować genetycznie. Grunt to opanować zjawisko i powstrzymać lekkomyślnych, nieodpowiedzialnych chciwców.
T1000
 
Imię: T1000
Posty: 108
Dołączył(a): 26 cze 2009, 01:15
Zodiak: chyba robot

Re: GMO

Post 18 lis 2010, 23:18

To powstrzymaj T100 "lekkomyślnych, nieodpowiedzialnych chciwców" :) tych od aspartamu też powstrzymaj, świat stanie się piękniejszy
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: GMO

Post 19 lis 2010, 00:24

Dziękuję Costa. Dokładnie właśnie tego moje ego potrzebowało, żeby móc nałożyć ci kolejnego, tym razem stałego bana. Bezpośredni atak słowny, agresja, w dodatku tym razem w miejscu publicznym, w przeciwieństwie do tego za co dostałeś poprzedniego bana, a co napisałeś do mnie na priv.

Na szczęście oprócz wysoko rozwiniętego ego mam też na tyle inteligencji żeby rozumieć że określenia jakich używasz oraz sposobu wypowiedzi.
Jestem jak najbardziej za wolnością wypowiedzi, dlatego dopóki w miarę zachowywałeś normalny sposób wypowiedzi, przymykałem oko. Na treści tego typu dotyczące różnych mniejszości itd. jako admin muszę reagować, bo jak nie, to potem ktoś do mojego tyłka może się dobrać. Takie jest prawo. Chcesz - spróbuj je zmienić - wystarczy zebrać 100000 podpisów.

A nawiasem. Mam dość strachu, nienawiści i negatywnych emanacji od których mnie aż zatyka kiedy czytam niektóre twoje posty. I nawet gdyby miało to być potraktowane jako czysto egoistyczne działanie, nakładam stały ban na użytkownika V.D.Costa za całokształt 'twórczości' na forum, obrażanie innych, wielokrotne, powtarzane łamanie regulaminu forum i reakcję agresją na zwykłe upomnienie. Moje ego twierdzi że osoby 'dyskutujące' na tym poziomie nie powinny mieć dostępu do tego forum. W swoim życiu osobistym usuwam tego typu osoby jak najszybciej ze swojego otoczenia. Tutaj hamowały mnie tylko względy niejako formalne - bo jako admin nie powinienem się na nikim wyżywać tylko z tego powodu że moja intuicja mówi mi żeby pozbyć się takiej osoby jak najszybciej.

Przepraszam wszystkich, ale musiałem to napisać. Zawsze na mnie można poskarżyć się Nazcainowi jeśli kogoś bardzo bolą moje działania na forum jako administratora.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: GMO

Post 19 lis 2010, 08:22

ole!
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron