Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Post 12 gru 2007, 12:13

Z Jagadguru Kripalu Parishatem jest jednak inna sprawa, niż jego awatarstwo, czystość nauk czy linii przekazu ----> bo to są sprawy drugorzędne, dla mnie nieznaczące wogóle. Chodzi mi o jego odbiór energetyczny! Ha, i tu robi się ciekawie. wychodzi 100% przerobionej karmy, oczyszczona podświadomość, zero wzorców destrukcyjnych i autodestrukcyjnych, niezwykła pojemność energetyczna - jednym słowem wychodzi najbardziej urzeczywistniony mistrz ze wszystkich żyjących jakich badałem lub jakich badali inni


Dowód na fałszywość tezy, że osobom "wysoko urzeczywistnionym", "oświeconym" i z rzekomo "przerobioną karmą" nie przytrafia się nic niemiłego w życiu:

Swami z Trynidadu oskarżony o gwałt
Avatar użytkownikaVrindolator Mężczyzna
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sty 2007, 01:45

Post 19 lip 2008, 21:06

O, mój dawny temat :)
Tu dam,bo tu też pasuje (o swamim była mowa na pierwszej stronie):

Uzdrawianie dźwiękiem Om (czyli Om Healing) wg Vishwanandy jest metodą na nowo odkrytą przez Swamiego Vishwanandę, choć sama w sobie jest techniką, zdaniem Swamiego, jeszcze przedajurwedyjską.
Siada się w kręgu, mantruje dźwięk Om w okreslony spsób - całość jest techniką medytacyjną, regenerującą układ nerwowy i dającą głębokąrelaksację, podnosi wibracje i świadomość, a jak mówią zwolennicy - uzdrawia także na poziomach subtalnych, a także fizycznym.


Tu strona o Swamim: http://www.bhaktikriya.pl/
Od kilku tygodni metoda jest także we Wrocławiu (przyniosłem ją tą wraz ze znajomym) - pierwsze spotkanie odbyło się z nauczycielami z warszawy, dalsze prowadzimy sami. Osoby zaciekawione metodą, lub ogólnie zainteresowane rozwojem, serdecznie zapraszam. We Wrocławiu odbywa się w co drugą sobotę. Więcej informacji tu: http://www.bhaktimarga.pl/Polish/groups.html#7 Lub u mnie d1h@op.pl
Gruntz Mężczyzna
Mistyk
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Breslau
Droga życia: 9
Zodiak: lew/tygrys

Re: Bhakti Marga

Post 02 lut 2011, 17:35

Jest organizowany wyjazd do Swamiego Vishwanandy , do jego aszramu do Niemiec.

To ten Swami o którym tu troche wcześniej już rozmawialiśmy. Wyjazd odbędzie się prawdopodbnie w marcu, będzie 2 dniowy. Ciekawostką jest to że będzie sponsorowany - Swami organizuje go dla osób z Polski które chciały go odwiedzić, ale jeszcze nie miały okazji. Dla tych osób Vishwanada będzie sopecjalnie w aszramie - to ważne, bo często osoby jeżdżą żeby się z nim spotkać, a go tam po prostu nie ma - jeździ po świecie. Gdyby był sponsorowany w dużym stopniu - a to zależy od ilości chętnych - to napewno warto pojechać, bo nic się nie traci, a i okazja się nie powtórzy. To okazja nie tylko dla osób zainteresowanych jogą czy medytacją, ale też dla wszelkiego rodzaju badaczy tematu.

Zainteresowanych prosze o kontakt ze mną: d1h@op.pl


Żeby odwiedzić aszram nie trzeba już jeździć do Indii :)


_______________________________________________________________________________


A tu muzyka hinduska w wykonaniu uczennicy tego drugiego Mistrza o którym pisałem - Jagadguru Kripalu:

http://www.youtube.com/watch?v=jp-2Ss8dFmY
Gruntz Mężczyzna
Mistyk
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Breslau
Droga życia: 9
Zodiak: lew/tygrys

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron