Psychologia, działanie mózgu.

Re: Astrologia

Post 05 maja 2011, 21:14

masz rację to ciągle teorie które siedzą w podswiadomości, to dobrze że zwracasz mi uwagę.
Na dzień dzisiejszy co do mojego powyższego posta też już się kompletnie nie zgadzam. #-o

Obserwuję od ostatniego czasu wzmożony proces wychodzenia na wierzch programów zakodowanych na początku mojego lawinowego i fanatycznego poszukiwania prawdy gdzie mnóstwo mułu przedarło się przeze mine a filtry były dopiero w trakcie tworzenia i nie były dość rozwinięte.

Moje ostatnie dość głebokie zakotwiczenia w teraz i codzienne doświadczenia, tak że w LD wyciągają na powierzchnię wszystkie brudy.

Dziękuje za zwrócenie uwagi i na przyszłość proszę o taką samą reakcję... =D> :thumbright:
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Astrologia

Post 29 maja 2011, 12:53

nuntisunya81
na pewno warte zgłebienia

Hanna Kotwicka, „JA JESTEM INNYM TY”
Hanna Kotwicka
W skład kompletu książek wchodzą:
Przewodnik do kalendarza Majów
Klucz do kalendarza
Czas i przeznaczenie
Kosmiczna telepatia i Ty
Czas jest sztuką
Kompendium
Aktualny Kalendarz


W książkach tych zetkniesz się z zupełnie nowym rodzajem WIEDZY. Tu poznasz ogólne tło wydarzeń; dowiesz się, czy w 2012 będzie koniec; co przyniesie nadchodzący dzień, miesiąc czy rok; skąd przyszedłeś i po co tu jesteś.

Pierwsza część pokaże ci ogólne tło, stapiając naukę z mitem. Wyruszysz w wielką podróż przez życie. Poznasz swoje przeznaczenie, cel, zadania i miejsce na Ziemi. Znajdziesz tu również praktyczne wskazówki na każdy dzień roku. Dzięki nim unikniesz wielu błędów, rozwiążesz wiele problemów, wnikniesz w dni, które dopiero mają nadejść. Zrozumiesz, że sensu życia nie trzeba wcale szukać, lecz wystarczy go pojąć.

Kalendarz Majów nie jest horoskopem, lecz pomostem do przekraczania trójwymiarowych horyzontów. Jego celem nie jest analiza Bytu samego w sobie, lecz rozpoznanie blokad wypływających z ludzkiej NIEWIEDZY. Dlatego będziesz bardzo zdziwiony, kiedy po jednym tylko roku obserwacji wydarzeń w CZASIE nagle zaczniesz patrzeć na wszystko inaczej - z zupełnie nowej perspektywy.

Obserwacja osobistego 13-miesięcznego rytmu, który ustalisz według daty urodzenia, ułatwi Ci zrozumienie wielu spraw, z którymi się zetkniesz. To, czego nie mogłeś dotąd zrozumieć, nagle stanie się zupełnie jasne.


nuntisunya81 napisał(a):. Pamiętam tylko, że parę latek temu poświęciłem troszkę czasu na to coś i moge tylko powiedzieć, że zrobiło na mnie wrażenie pozytywne. Gdzięs chyba jeszcze mam książeczke o tym w html-u na kompie, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to postaram się znaleźć.
.




kochany to ciekawa książka możesz mi podesłać to na maila
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Astrologia

Post 29 maja 2011, 23:41

Czu faktycznie Wenus w 2012 przesłoni nam Słonce ?
Ponoć dzieki temu powstaną trzy dni ciemności..
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Astrologia

Post 28 paź 2011, 00:12

Joe Black napisał(a):Czu faktycznie Wenus w 2012 przesłoni nam Słonce ?
Ponoć dzieki temu powstaną trzy dni ciemności..

Tak, faktycznie 6.06.2012 nastąpi tranzyt Wenus przed tarczą Słońca, do zaćmienia stety-niestety nie dojdzie i dojść nie może z racji rozmiaru Wenus i jej odległości od Słońca;). Będzie to wyglądać, jakby czarna plama przesuwała się po tarczy najbliższej nam gwiazdy. Zjawisko będzie trwać 6-7 godzin, nie zaś trzy dni i nie wywoła ciemności. Rozpocznie się o godz. 00:09 (naszego czasu), zaś zakończy o godz. 06:49, zatem z Polski zobaczymy jedynie końcówkę (ok. 2,5 godz).

Zjawisko będzie wyglądać jak na poniższym zdjęciu, wykonanym 8.06.2004, podczas ostatniego tranzytu Wenus, który mieliśmy okazję podziwiać. (Specjalnie z lekcji w szkole się zwalnialiśmy, by to czynić:D).
Obrazek

Zachęcam gorąco do obserwacji, szczególnie iż następny tranzyt Wenus nastąpi 11 grudnia 2117 (nie będzie on jednak widoczny z Polski).

(P.S. Jeśli bardzo lubisz obserwacje związane z Wenus, niebawem, 1.04.2044 będzie można obserwować piękne nocne zakrycie Wenus światłem popielatym Księżyca.)

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: Astrologia

Post 13 kwi 2012, 21:03

No tak, jeśli zapomnę tego roku, to zanotuje sobie by nie zapomnieć o tym w 2044 :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron