Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Kto z Was coś potrafi ?

Post 18 sie 2007, 20:37

Forum porusza różne tematy ezoteryczne. Takie jak telepatia, jasnowidzenie i wiele innych.
Na pewno skupiają się tutaj osoby które opanowały tego typu zdolności.

Mam pytanie, czy jest ktoś z Was, kto potrafił by np. przewidzieć jakieś informace o mnie, albo o moich rodzicach. Ile mają lat lub coś w tym stylu.
Może ktoś potrafi odebrać moje myśli. Na podstawie zdjęcia (aury) zdiagnozować chorobę pacjenta. No nie wiem, cokolwiek, co mogłoby potwierdzić i przekonać mnie, że to o czym mówicie, to fakt, a nie tylko fikcja.
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 20 sie 2007, 15:12

:D znam osoby które potrafią różne rzeczy.... ale tu ich nie znajdziesz:D
ale też w większości nie były to wyćwiczone umiejętności a "dary".coś co otrzymali w drodze inicjacji (i bardziej-)rozwoju duchowego.czyli efekt otwierania kanałów energetycznych,podwyższania wibracji.ale nie był to u nich punkt docelowy-te zdolności.
ogólnie myslę że nie należy zaczynać od zera od razu chcąc jakieś paranormalne zdolności rozwinąć przy zerowym własnym rozwoju duchowym... ale to już indywidualna droga każdego... (w koncu gdyby nie tacy chcący iść na łatwiznę i mieć coś za darmo,nie mieli by pracy psychiatrzy z psychiatryków ;) :p )
miarą miłości jest miłość bez miary
MINEKO Kobieta
adeptka Reiki:2UR,3KR
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 sie 2007, 20:46
Lokalizacja: OW
Droga życia: 9
Typ: 7w6
Zodiak: bliźnięta

Post 20 sie 2007, 21:31

No nie wiem, cokolwiek, co mogłoby potwierdzić i przekonać mnie, że to o czym mówicie, to fakt, a nie tylko fikcja.
Ciekawe po co ktoś miałby cię przekonywać?No ale to jest moje zdanie,może znajdzie się ktoś chętny do pokazywania :oops: :oops:
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 21 sie 2007, 16:38

Lonia napisał(a):może znajdzie się ktoś chętny do pokazywania Embarassed Embarassed

Ja tam nic nie bede pokazywal, tym bardziej facetowi ;) :P

aztekium, myslisz ze komus zalezy na tym zeby Ci cos udowadniac, do czegos przekonywac, do swoich zainteresowan? Najlepiej samemu czegos doswiadczyc, poki nie przezylem swojego pierwszego LD a potem OOBE tez nie wierzylem. Teraz juz coraz mniej rzeczy mnie zaskakuje :P Poza tym, gdyby ktos juz tak opanowal swoje zdolnosci to watpie czy przesiadywalby teraz na forum, podejzewam ze zarabialby teraz gruba kase :P
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 21 sie 2007, 17:26

To sie nazywa zdrowe myslenie , Meph :D ;p
Avatar użytkownikaBlankaSophie Kobieta
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 cze 2007, 17:09

Post 21 sie 2007, 21:10

BlankaSophie napisał(a):To sie nazywa zdrowe myslenie , Meph :D ;p

Na szczescie rodzice przekazali mi kilka zdrowych genow ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 16 gru 2007, 20:44

aztekium napisał(a):Mam pytanie, czy jest ktoś z Was, kto potrafił by np. przewidzieć jakieś informace o mnie, albo o moich rodzicach. Ile mają lat lub coś w tym stylu.
Może ktoś potrafi odebrać moje myśli. Na podstawie zdjęcia (aury) zdiagnozować chorobę pacjenta. No nie wiem, cokolwiek, co mogłoby potwierdzić i przekonać mnie, że to o czym mówicie, to fakt, a nie tylko fikcja.

czy nadal jesteś ciekawy czegoś o sobie? chcesz, aby ci powiedzieć coś o tobie i rodzienie, po mimo, że cię nie znam? w prawdzie już tego dawno nie robiłem, ale dla ciebie mogę to zrobić, lecz jeżeli chcesz tego, bo chcesz tylko kogoś sprawdzić, to nie radzę. pamiętaj, że nigdy nie wies na kogo trafisz.
jeżeli chcesz, to napisz.

jangabik@wp.pl


jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 18 gru 2007, 01:22

Powiadomiłem tego Pana.
Dam znać czy udało mu się coś konkretnego o mnie ustalić.
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 19 gru 2007, 02:40

JA potrafie coś! Back flipa! i moge przewidziec... ze... nauczylbym Cie go w tydzien jakbys sie sprezyl :P hehhehehehe
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 19 gru 2007, 13:52

Ale mnie juz bys nie nauczyl szybciej front flipa :P Jakos do tylu bym sie bal ze na leb spadne :P
Anonim
 

Post 20 gru 2007, 01:58

prawda taka ze na proste nogi latwiej sie robi do tylu :)

co Ty :P ja sie uczylem na piasku :) bf'a na salce to bym Cie w 2 dni nauczyl :D
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 23 gru 2007, 23:46

Meph ma rację. Nie sądzę, by ten temat do czegokolwiek doprowadził :)

(ciekawe tylko, jakie byłyby reakcje, jakby Aztekium zaoferował 500 złotych dla takiej osoby xD )
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 25 gru 2007, 00:33

Dlaczego by nie. ? Nie wierzę w bzdury i chętnie zapłacę 500 jeżeli ktoś mnie wyprowadzi z błędu. Ale 500 zł na moich warunkach, uniemożliwiających oszustwo. Czemu nie ?... Zresztą jest facet, który daje więcej niż ja... 1 milion dolarów bodajże...
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 25 gru 2007, 14:28

tylko ciekawe czy ten milion ma :D pewnie przewidzieli ze nie zaplaci i mu nie odpowiadaja :P Taka rzecz to nawet ja bym przewidzial hehe
Anonim
 

Post 25 gru 2007, 14:36

Anonim napisał(a):

Dlaczego by nie. ? Nie wierzę w bzdury i chętnie zapłacę 500 jeżeli ktoś mnie wyprowadzi z błędu. Ale 500 zł na moich warunkach, uniemożliwiających oszustwo. Czemu nie ?... Zresztą jest facet, który daje więcej niż ja... 1 milion dolarów bodajże


podaj te twoje warunki, to zobaczę, co się da zrobić.
kacper1 Mężczyzna
mOŻLIWE JEST WSZYSTKO
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 gru 2007, 14:27
Droga życia: 9

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości