Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Czy cos sie stanie w 2012r.?

Tak, koniec swiata
0
Brak głosów
Tak, czlowiek wejdzie na wyzszy poziom
43
42%
Tak, zmienia sie bieguny i bedzie wiele katastrof
13
13%
Tak, ale zadne z powyzszych
11
11%
Nie stanie sie absolutnie nic niezwyklego
28
27%
Nie wiem i nie obchodzi mnie to
8
8%
 
Liczba głosów : 103

Rok 2012

Post 17 lip 2005, 02:48

No wlasnie. Wokol tej daty krazy wiele plotek i spekulacji. Zmiana biegunow, koniec swiata, planeta X (Nibiru) itp. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Pare linkow:
http://royy.net/~wimana/html/2012.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/2012
http://hotnews.pl/artnauka-221.html
http://gwiezdne-wrota.veryrichman.info/ ... w_window=1
brak podpisu:)
www.kapsko.fora.pl
Avatar użytkownikaLoki Mężczyzna
paker
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2005, 19:36
Lokalizacja: z Pakerni
Droga życia: 9
Typ: 7w6
Zodiak: Panna

Post 17 lip 2005, 10:47

Chyba raczej "Niburu" ;) . Wydaje mi się, że nie stanie się absolutnie nic, większe spekulacje były około roku 2000 i też nic się nie stało.
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 17 lip 2005, 11:17

Oprócz zmiany biegunów i planety X istnieje też teoria, że "Obcy" (bardzo nieodpowiednia nazwa dla pokojowych istot ;)) wylądują na Ziemi.

Jednak kluczem do wszystkiego, narzędziem, które wskazuje nam drogę jest Miłość. Tylko od nas zależy, co się stanie. Mówiąc o "Miłości" chodzi mi szczególnie o dwa przykazania miłości - wiadomo kogo "autorstwa". :)

Pozdrawiam
solprinc
 

Post 17 lip 2005, 12:24

Wg mnie raczej nic się nie stanie [dla całego świata], ludzie nie są jeszcze gotowi wejść na następny poziom :) a koniec świata zapowiadali już setki razy :). Co do lądaowania UFO to nie mam pojęcia dlaczego akurat pasował by im 2012 rok ??
Zmiany.
Neoo Mężczyzna
=O=
 
Posty: 42
Dołączył(a): 01 cze 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Waga

Post 17 lip 2005, 13:08

Niccer napisał(a):Na przykład na uratowanie części populacji przed następującymi wtedy katastrofami. W końcu poznalibyśmy własnych "bogów", co mogłoby oznaczać wejście na wyższy poziom.


Podobno niektórzy uduchowieni i rozwinięci ludzie będą w stanie sami się uratować. Poza tym, słyszałem, że część populacji (np. milion) może już przed tym rokiem nagle zniknąć z powierzchni Ziemi.
Osobiście uważam, że każde wydarzenie na świecie ma za zadanie nam coś uświadomić... dać okazję do nauki, a nauka wspomaga rozwój.

Neoo napisał(a):Wg mnie raczej nic się nie stanie [dla całego świata], ludzie nie są jeszcze gotowi wejść na następny poziom :) a koniec świata zapowiadali już setki razy :).


Będą gotowi. Być może już po trochu są: patrz reakcje i obserwuj otoczenie... każdego dnia dzieje się coś niezwykłego, żyjemy w czasach przełomów...

Pozdrawiam
solprinc
 

Post 17 lip 2005, 13:25

Solprinc napisał(a):Będą gotowi. Być może już po trochu są: patrz reakcje i obserwuj otoczenie... każdego dnia dzieje się coś niezwykłego, żyjemy w czasach przełomów...

Tak przełomów, ale pojedyńczych jednostek a nie całego społeczeństwa :(
Zmiany.
Neoo Mężczyzna
=O=
 
Posty: 42
Dołączył(a): 01 cze 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Waga

Post 17 lip 2005, 13:55

Zmiana biegunow magnetycznych to raz, a o tym co moze byc konsekwencja tego pisali juz nie tylko Majowie ale i starozytni Egipcjanie, a co tak naprawde sie wydarzy coz czas pokaze :)
http://www.naukimistrzow.org

Wszystko posiadające formę jest nierzeczywiste. Jeśli nierzeczywistość wszystkich form jest dostrzeżona, Tathagata zostaje rozpoznany...
Narayan Mężczyzna
vel Olorin
 
Imię: Krzysztof
Posty: 16
Dołączył(a): 15 maja 2005, 04:58
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Droga życia: 3
Zodiak: Skorpion, bawół

Post 17 lip 2005, 13:55

Tak, ale nawet w przekazach chanellingowych Kasjopean jest zawarta treść, że "niewielkie grupy już się przygotowują i wiedzą o nadchodzących wydarzeniach". :)
Te niewielkie grupy to ludzie tacy jak my, poza tym nie oczekujmy, że całe społeczeństwo przejdzie na wyższy poziom. Część pozostanie na Ziemi i to być może będzie swoiste piekło, o którym tak często mówi Chrześcijaństwo. A Chrystus może po nas przyjść razem z Kasjopeanami, to wcale nie jest tak, że aniołowie muszą być tym co sobie wyobrażamy. Aniołowie to przybysze z innych planet. :)
Uwierz w siebie.
Avatar użytkownikaRedbull Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 maja 2005, 05:11
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Droga życia: 8
Typ: 1w2
Zodiak: Rak

Post 17 lip 2005, 14:10

Redbull napisał(a):Te niewielkie grupy to ludzie tacy jak my


Tacy jak my? A skąd pewność? Nie wydaje mi się, zeby zainteresowania miały zadecydować o tym co się z nami stanie. Raczej co innego zadecyduje.
Sprecyzuj dlaczego uważasz, że takie grupy jak my...?

Neoo napisał(a):przełomów, ale pojedyńczych jednostek a nie całego społeczeństwa


No nie wiem. Patrząc na to co się dzieje teraz coraz więcej widać zbiorowych przełomów - choćby tylko chwilowych - ale zawsze. To może być zapowiedź nowego trendu jednoczenia i jak chcemy, to potrafimy :D
Avatar użytkownikaStan Mężczyzna
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 maja 2005, 21:23
Lokalizacja: Gliwice
Droga życia: 4
Typ: Dawca
Zodiak: Bliźnięta

Post 17 lip 2005, 14:17

Zgodnie z tym co zostalo zapisane przez starozytnych na "łatwosc przejscia" beda wplywac tylko i wylacznie nasze czyny bo same slowa jeszcze o niczym nie swiadcza, a z tego wynika ze i zainteresowania nic nie dadza no moze poza wieksza otwartoscia umyslu, ale i to nie zawsze ;)
http://www.naukimistrzow.org

Wszystko posiadające formę jest nierzeczywiste. Jeśli nierzeczywistość wszystkich form jest dostrzeżona, Tathagata zostaje rozpoznany...
Narayan Mężczyzna
vel Olorin
 
Imię: Krzysztof
Posty: 16
Dołączył(a): 15 maja 2005, 04:58
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Droga życia: 3
Zodiak: Skorpion, bawół

Post 17 lip 2005, 16:45

Widze, ze dyskusja szybko sie rozwinela:). Ale moze jak juz mowimy, ze w 2012r. cos sie stanie to moze przydaloby sie to poprzec jakims argumentem, albo przykladem?
brak podpisu:)
www.kapsko.fora.pl
Avatar użytkownikaLoki Mężczyzna
paker
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2005, 19:36
Lokalizacja: z Pakerni
Droga życia: 9
Typ: 7w6
Zodiak: Panna

Post 17 lip 2005, 16:56

To, że ludzie się nagle "obudzą" wydaje mi się niespełnionymi nadziejami. Wydarzenie, ktore zmieni mentalność ludzkości... co mogłoby być wystarczająco "mocne"? Zstąpienie Mesjasza? I tak wszyscy mu bezwarunkowo nie uwierzą. Bieguny? Z tego co wiem to zamiana biegunów nastąpi trochę później.
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 17 lip 2005, 17:58

Luke_Nuke napisał(a):To, że ludzie się nagle "obudzą" wydaje mi się niespełnionymi nadziejami. Wydarzenie, ktore zmieni mentalność ludzkości... co mogłoby być wystarczająco "mocne"? Zstąpienie Mesjasza? I tak wszyscy mu bezwarunkowo nie uwierzą. Bieguny? Z tego co wiem to zamiana biegunów nastąpi trochę później.


1. Katastrofy. Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne zmagania z żywiołami.
2. Przeloty i porwania przez UFO mają związek z powolnym i żmudny procesem "wyrycia" w ludziach świadomości, że takie istoty istnieją. Dzięki temu w którymś roku, będą w stanie dość swobodnie wylądować na Ziemi i nie oczekiwać aż tak "przerażonych" reakcji. Nie muszę chyba dopowiadać, że lądowanie Obcej Cywilizacji spowoduje wielki przełom?

Pozdrawiam
solprinc
 

Post 17 lip 2005, 19:12

Przeloty i porwania przez UFO mają związek z powolnym i żmudny procesem "wyrycia" w ludziach świadomości, że takie istoty istnieją. Dzięki temu w którymś roku, będą w stanie dość swobodnie wylądować na Ziemi i nie oczekiwać aż tak "przerażonych" reakcji. Nie muszę chyba dopowiadać, że lądowanie Obcej Cywilizacji spowoduje wielki przełom?


To teraz udowodnij mi prosze, ze kosmici istnieja:). I dlaczego musza nas od razu porywac zeby nam udowodnic, ze istnieja? Nie mowie, ze nie wierze ja tylko bym chcial zebys mi udownodnil :?
brak podpisu:)
www.kapsko.fora.pl
Avatar użytkownikaLoki Mężczyzna
paker
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 cze 2005, 19:36
Lokalizacja: z Pakerni
Droga życia: 9
Typ: 7w6
Zodiak: Panna

Post 17 lip 2005, 20:14

Hmm... chciałbym jednak zauważyć, że magnetyzm ma moc zmieniania myśli - gdyż mózg działa na tej zasadzie, działa na zasadzie przekaźnika do duszy, i może on przekazać mylnie, fałszywie. Własnie za sprawą magnetyzmu.

Jeżeli wystąpią silne zaburzenia magnetyczne, to moze sie to okazać bardzo ciekawe dla postrzegania świata. Po prostu wszystko sie zmieni :P I to bedzie ta zmiana ducha. Coprawda przejście z jednej iluzji w drugą... ale zawsze zmiana.
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości