Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Małe porządki

Post 31 lip 2006, 17:34

Witam po krótkiej przerwie. ;)

Admini wyjechali na prawie tydzień i niektórzy skwapliwie skorzystali z takiej okazji. ;) Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie pojawił się na forum nowy użytkownik - ironek_48 - który mimo iż jest już przebudzony (a może właśnie dlatego), w ciągu kilku dni zdołał spłodzić kilkadziesiąt postów, odświeżając stare tematy. Problem w tym, że jest to przede wszystkim spam i łamanie regulaminu, za co musiałem dać ostrzeżenie (z uwagi na to, że jest nowy, tylko jedno). Mam nadzieję, że na tym się skończy.

Niestety gorzej skończył listy1515, który podczas naszej nieobecności dał popis, jakiego nie było tu od dawna. ;) Temat przez niego założony usunąłem (czego zwyle staram się nie robić), a jego samego musiałem zbanować.

Przepraszam wszystkich za niemiłą atmosferę, która się na chwilę tu pojawiła - na przyszłość postaram się bardziej pilnować forum.

PS. Usunąłem dolną belkę na stronie głównej forum z TOP 10 postów uzytkowników. Teraz spamerzy będą mieli mniejszą motywację do kontynuowania swych mało szlachetnych praktyk. ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Małe porządki

Post 12 paź 2006, 00:06

jeszcze raz ciebie pytam co jest z tobą, że usunąłeś mi topic o Bogu?
dlaczego usunąłeś też pytanie? ma być o ezoteryce, a nie jest ;]
według mnie jesteś bardzo nerwowym człowiekiem.
Ja jestem, który otwiera oczy, który uwalnia jeńców, tych którzy mieszkają w ciemnościach.
Avatar użytkownikasuperXysiu Mężczyzna
Hitler poszedł do nieba (R)
 
Imię: Krzysztof
Posty: 17
Dołączył(a): 04 paź 2006, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5 Indywidualista/Obserwator
Zodiak: Byk

Post 12 paź 2006, 15:22

superXysiu napisał(a):jeszcze raz ciebie pytam co jest z tobą, że usunąłeś mi topic o Bogu?
dlaczego usunąłeś też pytanie? ma być o ezoteryce, a nie jest ;]

Oj, superXysiu... nie usuwałem Twojego topicu o Bogu, a jedynie przesunąłem go tutaj, na co dałem Ci już odpowiedź via PW. Twoje poprzednie pytanie w tym temacie o ten topic usunąłem z tego względu, że nie jest to odpowiednie miejsce na takie rzeczy.
superXysiu napisał(a):według mnie jesteś bardzo nerwowym człowiekiem.

Moje zdanie na temat Twojej trafności oceniania ludzi pozostawię dla siebie. ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 13 paź 2006, 16:47

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Kierownika.

(łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.... nieeeeech żyyyyjeeee naaaam.. to mówiłam ja Morphia.)

Odblokujcie nam/mi Gothica, pewnie każdy juz zaczyna tęsknić za nim, jego postami.


PS: nie odbierajcie dobrym ludziom radości z czytania jego postów. :cry: !!

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
z góry dziękuję.
Pozdrawiam,

Morphia
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 13 paź 2006, 18:26

jestem za odblokowaniem Gothicca
Od teraz w STREFA 51
zook Mężczyzna
Dzisiaj na pewno się uda.
 
Imię: Tomek aka Edward Samuel Oliver
Posty: 79
Dołączył(a): 02 lip 2006, 10:49
Droga życia: 33
Typ: 7w6
Zodiak: Waga

Post 13 paź 2006, 21:02

morphia napisał(a):Odblokujcie nam/mi Gothica

Może mała ankieta? Żartuję. :P

Jeszcze trochę. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 14 paź 2006, 10:27

Nazcain napisał(a):Może mała ankieta? Żartuję.

Jeszcze trochę.


Oj Naz, bo sie Gothic zamknie w sobie i juz nic nigdy nie napisze ;P. Daj mu szanse ;)

Pozdr.
Babel
* “Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność.” *
Zapraszam na moj blog - Placebo ;]
Avatar użytkownikamk_cafe Mężczyzna
Bąbel :)
 
Imię: Michał
Posty: 144
Dołączył(a): 28 cze 2005, 01:03
Lokalizacja: ok. Częstochowy
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Post 17 paź 2006, 00:39

mam topic o Numerologii, z tym całym 2012, który według Boga jest już teraz, nie wiem
jakim cudem! ;) gdzie mam go wtrynić!? żeby nie było! i miaem napisać :P "to ja jestem bardzo znerwicowanym.." ;) ohhh, gdzie jest tu "O mnie" o adminie, kim jest ten gość?
tzn. Ty.. :O Tzn. ten mój topic nie jest tylko o 2012, bo to już przereklamowane ;]
hmmm, jak Wy tu sobie poradzicie, jak ja wyjadę :D ? aa, przecież za granicą jest ten sam
Internet :P No więc, chcesz Boga o coś zapytać? On niby wie więcej.. To.. rozejrzyj się,
odpowiedź może być w porannej gazecie, urywku programu TV, tchnieniu wiatru...
Bóg odpowiadając uprzedza Twoje pytanie :)

[PW, na litość Boską :P - Naz]
Ja jestem, który otwiera oczy, który uwalnia jeńców, tych którzy mieszkają w ciemnościach.
Avatar użytkownikasuperXysiu Mężczyzna
Hitler poszedł do nieba (R)
 
Imię: Krzysztof
Posty: 17
Dołączył(a): 04 paź 2006, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5 Indywidualista/Obserwator
Zodiak: Byk

Post 18 paź 2006, 15:59

ale brałeś coś przed pisaniem tego posta??

a jak się ma sprawa Gothica?

[Na razie brak postępów... :P]
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 11 lut 2008, 17:18

Się wtruncę bezczelnie, mogę? :)
Sugerując się nazwą tematu, uznałem, że to odpowiednie miejsce, by trochę ponarzekać. Mianowicie jak dla mnie działy na forum są zbyt słabo sprecyzowane - na ten przykład w jednym dziale - Rozwój Duchowy - mamy i Reiki i czakry i tematy teoretyczne i praktyczne, ezoterykę, mistrzów i cuda na kiju. Niby jest podział na Praktykę i Teorię, ale to moim skromnym zdaniem zbyt mało. Tematy "Co zrobić, problem z medytacją, heelp..!, szukam potwierdzenia, podczas medytacji czuję swędzenie w dupie, jak zacząć, czy ma to wpływ na potencję - powinny pójść do osobnego worka, tematy czysto dyskusyjne o rozwoju typu "Jak objawia się rozwój, dzieci indygo, dlaczego się rozwijamy czy Gdzie jest Prawda powinny pójść do drugiego worka, wszystko o czarkach do trzeciego, o mistrzach do czwartego itd. I tak samo w religiach - plucie na Kościół do jednego worka, dyskusje o buddyzmie do drugiego, ogólne do trzeciego itd...

Jak na razie to system szukania interesujących mnie tematów przybrał postać - kieruj się sercem xP Chybił trafił, a nuż coś ciekawego mają ludzie do powiedzenia. A to powinno być raczej tak, że wiesz w co wchodzisz.

Więc reasumując: Apeluję o bardziej wyraźne i intuicyjne skatalogowanie tematów. Nie bać się większej ilości działów niż minimalna ;)
I w ogóle jakieś takie "wiosenne porządki" by się przydały. Mówi się zdecydowanie za dużo o tym, co powinno się przemilczeć, a zdecydowanie za mało o tym, co aż woła o dyskusję. Zdaje się, że forum miało być o samorozwoju i szukaniu własnych ścieżek, a nie o pluciu na ścieżki innych czy marihuanie xP

PS. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z forum, żeby nie było że tylko narzekać potrafię xP Zwracam tylko uwagę na coś, co mnie gryzie i daję propozycję rozwiązania problemu :)
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 11 lut 2008, 17:38

Ja też lubię narzekać, oooo! A o swędzeniu w dupie... dzięki że pojechałeś na mnie przez niemal dosłowny cytat ;d mimo wszystko pozdrowienia i Pokój z tobą bo nie używam agresji... poza tym ostatnim postem...

Ja się trochę gubię w tym forum. Nieraz nie pamiętam, czy o czakrach było tu, czy tu, a o dupie maryni w podwórku, czy w ludziach (Marynia to też człowiek...)... ogólnie przyłączam się do Bubeusza. Wcześniej tego nie dostrzegałem ale jak po tym poście przeleciałem się po działach to się okazało że rzeczywiście tak jest... a ''normalne posty'' poprzetykane totalnym shitem to też dziwna rzecz... (omG, naprawdę nie wiem, boję się OBE, to takie straszne, demony mnie atakują, oh oh oh, jeden mnie wydymał Sukkub miał na imię itp.)

//edit

Admini wyjechali na prawie tydzień i niektórzy skwapliwie skorzystali z takiej okazji. Wink Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie pojawił się na forum nowy użytkownik - ironek_48 - który mimo iż jest już przebudzony (a może właśnie dlatego), w ciągu kilku dni zdołał spłodzić kilkadziesiąt postów, odświeżając stare tematy. Problem w tym, że jest to przede wszystkim spam i łamanie regulaminu, za co musiałem dać ostrzeżenie (z uwagi na to, że jest nowy, tylko jedno). Mam nadzieję, że na tym się skończy.


Chyba nie rozumiem. Widziałem parę starych tematów a BARDZO CIEKAWYCH - właśnie powinno się pisać, chyba że jest jakiś problem, który jest rozwiązany... no i nie w nieaktualnych topicach.... Ale to może ja jestem nienormalny??!! Naz, znasz psychologa?
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 11 lut 2008, 21:35

Co do małych porządków, mnie osobiście ucieszyło to, że całkiem niedawno Nazcain objawił się w jednym z topiców i stwierdził, że być może niedługo coś ruszy z Przebudzeniem... Bo od kiedy stara załoga dłuższy czas temu się pokłóciła o parę rzeczy i obumarł zin, na forum prawie nic nowego się nie działo... A forum mimo to nie umarło, a nawet ostatnio coraz więcej nowych użytkowników zaczęło przybywać... Szkoda więc byłoby gdyby nic się nowego nadal nie działo. Więc, Naz, trzymam kciuki. W razie gdyby była potrzebna jakaś pomoc, czy moderatorska, czy jakaś inna, chętnie zgłoszę się na ochotnika (i nie tak jak ostatnio, kiedy to z powodów niezależnych o których nie bardzo chcę mówić nie mogłem dokończyć zobowiązania i musiałem zrezygnować z bywania na forum i na necie na dłuższy czas ;/ )

P.S.
Mechezz, w tamtym starym poście chodziło o pewnego spamera, który bodaj w dwa dni zasypał forum jeśli dobrze pamiętam czymś ponad setkę nic nie wnoszących zupełnie postów, najczęściej zawierających 2-3 słowa, a rzadko mających powyżej jednego zdania. Ogólnie odświeżania starych wątków nikt nie krytykuje, pod warunkiem, że ktoś chce powiedzieć coś co wnosi coś nowego do starej dyskusji, podaje swój własny pogląd na sprawę, czy ma pytania które nie zostały wcześniej wyjaśnione tam, czy w innym temacie... ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 12 lut 2008, 11:09

Til, z tego co mi wiadomo, załoga nie pokłóciła się. ;) Zin umarł z braku wkładania weń energii, a zespół rozproszył się samoistnie.

Chcę przebudować to forum - zamierzam wprowadzić nowy silnik, oprawę graficzną, przyda się też ponowne przemyślenie układu działów. Moderatorzy również będą potrzebni. Til, Twoja pomoc na pewno się przyda. :)

Chcę także poukładać niezamknięte sprawy wokół zina. O tym, co i jak, napiszę w przyszłym tygodniu. Jeśli macie jakieś propozycje odnośnie modernizacji forum, nie zawahajcie się ich użyć ;) Potem dokładnie nad tym pomyślimy.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 12 lut 2008, 11:10

Wersja WAP by sie przydala bo czesto na komórce jestem i dostaje na gygy powiadomienia i sie wnerwiam że nie mogę wejść.

:) A PHP w Wap-ie to też możliwa rzecz. :)

[Jeśli masz Javę w telefonie, polecam Operę Mini - umożliwia wygodne przeglądanie stron w wersji pełnoekranowej i dostosowanej do małego wyświetlacza. M.in. zwykle w drodze do pracy przeglądam Google Readera właśnie na Operze Mini. :)
A wersja WAP jest tu: http://google.com/gwt/n?u=http%3A%2F%2F ... dzenie.net
(przygotowana dzięki temu narzędziu )
A poza tym, wyluzuj - nie ma potrzeby się wnerwiać ;) - dop. Nazcain]
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 12 lut 2008, 12:27

Wow, właśnie napisałem posta z WAP-owskiej wersji :) No tak, mozna było się skapnąć, że gdy w google szukasz stronek HTML to on przekształca je na wersję komórkową. :) Troche dużo przełączania następna strona. następna strona... Ale kiepsko by też było przewijać pół godziny :D zaraz sobię wklepię do bookmarków i będzie gitara :))
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron