OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Wasze doświadczenia

Post 08 lip 2005, 19:08

Wasze doświadczenia i przemyślenia związane z OOBE.
Avatar użytkownikaErAmon Mężczyzna
Szukam...
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 maja 2005, 14:57

Post 09 lip 2005, 10:13

Jak narazie mi się nie udało. Osiągnąłem jakby polowiczny sukces bo próbując wywołać OOBE udało mi się to na kończynach, czułem jakbym miał 4 ręce i 4 nogi ale czułem ciężar na klacie który jakby nie pozwalał mi odłączyć się od reszty ciała. Kiedy opowiedziałęm to koledze z któym praktykowałem stwierdził że miał tak samo.
Tibia RoX.
Kolutib Mężczyzna
Tibiańczyk.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 cze 2005, 19:25
Lokalizacja: Z Chełmna
Droga życia: 4
Typ: 2 w 3
Zodiak: Ryby, Kozica

Post 09 lip 2005, 18:39

Moje przsemyślenia? Trzeba BARDZO mocno chcieć, a na pewno się uda :) Prosić dobre duchy o wyciągnięcie, to też może pomóc :D Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. A jesli się uda, to odtwarzać warunki jakie panowały za pierwszym wyjściem, a najpewniej wyjdą kolejne :)
Avatar użytkownikaStan Mężczyzna
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 maja 2005, 21:23
Lokalizacja: Gliwice
Droga życia: 4
Typ: Dawca
Zodiak: Bliźnięta

Post 09 lip 2005, 20:01

A ja mam zabójcze pytanie - czy komukolwiek z tutaj piszących się to udało?? :D (zaraz zobaczymy, czy to OOBE to tylko genialna plotka ;) )
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 09 lip 2005, 20:57

Ja byłem bardzo blisko, ale końcowego efektu nie osiagnąłem. Po 2 miesiącach odpusciłem sobie :?
peter.a Mężczyzna
peter.a
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 22:05
Lokalizacja: Andrychów
Droga życia: 8

Post 09 lip 2005, 23:13

Mnie OoBE osobiscie nie pociaga (wielkie mi co :/), ale jakbym chcial to bez problemu moglbym "wyjsc" i wrocic :)
TaO - living innovation
Avatar użytkownikaTaO Mężczyzna
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Płock
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: Lew

Post 10 lip 2005, 00:10

Miałem. Ale co z tego, ze miałem, jak teraz juz nie moge miec? To znaczy: pewnie mogę, ale nie wychodzi. Dziwne i nieładne to, mówiąc szczerze :)
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 10 lip 2005, 15:56

Ja miałem OOBE. Pewnego dnia zaparłem się, że będe miał OOBE i prubowałem wyjść w nocy ale moje pruby spełzy na niczym. Dopiero rano gdy się obudziłem [załatwiłem co trzeba :)] i położyłem się spać dalej, po ok 30 w stanie między snem jawą [moje rodzeństwo strasznie hałasowało, tak więc nie mogłem całkowicie wejść w objęcia Morfeusza :)] poczułem że wisze w powietrzu nienaturalnie wychylony do przodu. Doskonale wiedziałem co się stało i bez problemów otworzyłem me astralne oczy...
Zresztą wszystko opisałem kiedyś w Strefie :)
Neoo Mężczyzna
=O=
 
Posty: 42
Dołączył(a): 01 cze 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Waga

Post 10 lip 2005, 17:31

W pewien poniedziałek, gdy wcześniej niż "zawsze" położyłem się spać...
Obudziłem się z głębokiego snu (nic nie pamiętam), po czym poczułem strach w ciele, po chwili ciśnienie w okolicy głowy, jak dobrze sobie przypominam, ciśnienie "przyszło" od dołu - ale naprawdę i mocno poczułem je dopiero "w głowie". Nagle zapadła ciemność - wzmocniło się uczucie paraliżującego strachu, w ułamek sekundy poczułem panikę - i nie minął nawet dłuższy moment, a ja byłem z powrotem w ciele (tak czułem). Lecz nie na długo.
Drugi raz był niemal identyczny jak pierwszy. Za trzecim... zobaczyłem... hmm, wyglądało to jak ulica, wzrok był "poszarpany", a wszystko rozmyte, okryte rzeczywistą mgłą (?? Hmm... inne porównanie: popatrzcie w "rzeczywistość" odbijająca się w tafli wody - to jest chyba bardziej trafne porównanie). Biegłem/leciałem (?) w kogoś (?) i "wywaliło" mnie do ciała fizycznego. Uczucia takie same: strach, i ciśnienie w okolicy głowy. Jednak sądzę, że za tym razem były słabsze... po powrocie do ciała obróciłem się na drugi bok, by uniknąć czwartego wyjścia.

Cóż... uznaję je za spontaniczne próby eksterioryzacji.

Pozdrawiam
solprinc
 

Post 11 lip 2005, 15:21

A miałem i było spox :)
Avatar użytkownikaStan Mężczyzna
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 maja 2005, 21:23
Lokalizacja: Gliwice
Droga życia: 4
Typ: Dawca
Zodiak: Bliźnięta

Post 12 lip 2005, 08:43

Nie odpuszcze, zaczne znowu trenować OOBE :D
peter.a Mężczyzna
peter.a
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 22:05
Lokalizacja: Andrychów
Droga życia: 8

Post 22 lip 2005, 10:26

Właśnie wczoraj przeżyłem nie doszle do skutku spontaniczne OOBE. Położyłem sie spac cos kolo 2-3 w nocy (po dluugiej rozmowie z Neoo) troszke pomedytowalem. I (prawie) usnalem. Ocknąłem sie po tym jak moja lodowka warknela (on zawsze warzczy jak sie wlacza) ale bylo to bardzo dziwne. Po chwili poczulem jakbym unosil sie w gore, jakby cala energia unosla sie. Po ulamku sekundy wiedzialem o co chodzi. Lecz ja kompletny kretyn nie wykorzystalem tego i stchurzylem. Wróciłem do ciała. Nawet ne wiecie jak tego teraz załuje :/ Taka szansa moze sie wiecej niepowtórzyc :x :x
gam Mężczyzna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 maja 2005, 13:34

Post 22 lip 2005, 15:14

Jesli bedziesz tego bardzo pragnal, to gwarantuje Ci, ze sie powtorzy! :)
* “Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność.” *
Zapraszam na moj blog - Placebo ;]
Avatar użytkownikamk_cafe Mężczyzna
Bąbel :)
 
Imię: Michał
Posty: 144
Dołączył(a): 28 cze 2005, 01:03
Lokalizacja: ok. Częstochowy
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Post 26 lip 2005, 12:24

Wczoraj w nocy znowu to przeżyłem. Z tym, że teraz specjalnie to wywołałem. Poprostu wyobraziłem sobie siebie z góry i, że patrze na to jak leże. Po chwili zaczeło mnie "wciągać". Tylko, że znowu stchórzyłem. Była bardzo brzydka pogoda, a wyczytałem gdzies, że nie wolno wychodzić z ciała podczas burzy, a na takową się zanosiło. Nie wiem czemu tak się tego boię. Czy ktoś miał tak samo jak ja? Ale przynajmniej wiem, że moge zawsze wyjść z ciała, tylko muszę się na to przygotować.

Pozdrawiam
gam Mężczyzna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 maja 2005, 13:34

Post 27 lip 2005, 12:32

Tez tak mam, kilka razy bylem juz baardzo blisko oobe, ale wydawalo mi sie ze nie powinienem tego robic :|
Oobe mialem raz, takie kilku sekundowe, ale to bylo dawno i nie prawda ;)
"Gdy wyzwanie spotyka się z siła, rodzi się kreatywność dążenia do celu."
Avatar użytkownikaJutro Mężczyzna
whoever
 
Imię: Tomek
Posty: 48
Dołączył(a): 10 maja 2005, 21:45
Lokalizacja: poludnie
Droga życia: 3
Typ: 4w3
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron