Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Odkrywanie poprzednich wcieleń nie powinno służyć zaspokajaniu naszej ciekawości a raczej jest to wiedza z naszych doświadczeń. Można analizując takie wcielenia uświadomić sobie błędy jakie kiedyś popełniliśmy, czy nadal mamy z tym "problem", a może już potrafimy inaczej reagować.
Poznajemy wtedy siebie z "wczoraj" i wyciągając wnioski możemy nie popełniać tych samych "błędów".
Warto zwrócić także uwagę,że nie zawsze pokazują się tylko nasze chwalebne czyny ale także te na które może być ciężko nam patrzeć. To też jest droga jaką przeszliśmy aby dojść do "Tu i Teraz".
Przede wszystkim gdy patrzymy na swoje wcielenia miejmy miłość w sercu do siebie i innych .
Avatar użytkownikablankaa Kobieta
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 cze 2013, 13:51
Droga życia: 11
Zodiak: Byk
W takim razie przyznaj, że rozważania na temat reinkarnacji mają sens wtedy kiedy sobie je przypomnimy, w innym przypadku te dywagacje stają się jałowe.
Człowiek powinien zająć się praktyką, która mu daje to przypomnienie.
Arkady Mężczyzna
pilnuj swojego wnętrza
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 15
Dołączył(a): 17 sie 2006, 15:40
Droga życia: 5
Typ: mediator
Zodiak: byk
Tak, tylko ważne jest dlaczego czegoś chcemy.
Jeżeli będę chciała oglądać swoje poprzednie wcielenia tylko po to aby widzieć swoją chwałę nie będzie to zbytnio służyło mojemu rozwojowi tylko zasilaniu ego.
Napisałam to w celu podkreślenia,że bardzo ważny jest powód, emocja jaka nas pcha w danym kierunku.
Złym podejściem sami możemy blokować swój rozwój.
Nikogo nie oceniam, wiem po sobie jakie błędy popełniałam i może to być dla kogoś wskazówka czemu mimo usilnych prób nie udaje się.
U mnie kluczowe było ćwiczenie wewnętrznego spokoju, ciszy. Wyciszenie wszelkich myśli.
Avatar użytkownikablankaa Kobieta
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 cze 2013, 13:51
Droga życia: 11
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron