Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Masz swiadomosc tych wydarzen i to wszystko.
Nie ma emocji, dzialania, osobowosci, ego, jedynie czysta swiadomosc.
Niezniszczalna, dla tego bloga i boska zarazem.
Poczuj ten stan, wznies sie ponad "rzeczywistosc"
Poczuj to co Bog i ciesz sie z powrotu do domu


Taaak, tylko że ten stan wiąże się z obojętnością i neutralnością, zmierza do niebytu... Stajesz się zimny, bo mnie masz uczuć.
Bez działania... To co odżywiasz ciało i dalej do niebytowania.
Osobowość i bez ego to rozumiem. Ale coś z pamięcią wtedy zawodzi bez ego. Masz dosłownie na wszystko wylane.
Ta niby błogość ma na imię tzw Święty Spokój.
Poznaj siebie, a poznasz wszechświat.
Avatar użytkownikaFantasstka Kobieta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 16 maja 2012, 20:46
Droga życia: 4
Fantasstka napisał(a):
Masz swiadomosc tych wydarzen i to wszystko.
Nie ma emocji, dzialania, osobowosci, ego, jedynie czysta swiadomosc.
Niezniszczalna, dla tego bloga i boska zarazem.
Poczuj ten stan, wznies sie ponad "rzeczywistosc"
Poczuj to co Bog i ciesz sie z powrotu do domu


Taaak, tylko że ten stan wiąże się z obojętnością i neutralnością, zmierza do niebytu... Stajesz się zimny, bo mnie masz uczuć.
Bez działania... To co odżywiasz ciało i dalej do niebytowania.
Osobowość i bez ego to rozumiem. Ale coś z pamięcią wtedy zawodzi bez ego. Masz dosłownie na wszystko wylane.
Ta niby błogość ma na imię tzw Święty Spokój.


Ja nie uważam, żeby w tym stanie człowiek był zimny, wprost przeciwnie- wypełnia go ciepło, bezpieczeństwo. Zgadzam się natomiast, że "ma się na wszystko wywalone". Dlatego sądzę, że tp dpbrze, że nie poajwia się u mnie cały czas. Kiedy pomyślę, co by było, gdybym taka "nierzyczywista" była dlużej....:-) Eh, nieproduktywna, z usmiechem na twarzy, gadająca z ptakami - rodzina umiesciła by mnie w psychiatryku. Swoją drogą znacie kogoś, kto jest w tym stanie permanentnie???
Avatar użytkownikaIsabellaSempere Kobieta
...
 
Imię: Isabella
Posty: 86
Dołączył(a): 23 lis 2012, 00:12
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Na temat reakcji rodziny i osób Nam bliskich można by napisać osobny temat bo i z tego doświadczenia można wiele nauki wyciągnąć a nawet powinno się to zrobić , Isabell budzisz się w nocy samoistnie,spokojna ? mnie w podobnych godzinach (choć bliżej godz 3 ) wybudza mnie jakaś gonitwa myśli przypominająca burzliwą i niekontrolowaną rozmowę ,ciężko później zasnąć .
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta
Foger a to różnie bywa z tym wybudzaniem:
- czuję obecność osób trzecich, niezmiennie w progu sypialni, wiem, ze jest tam wiecej niż 1 sztuka;
- słyszę szepty wokół mojej głowy, zupelnie jakby ktoś pochylal się nad moją poduszką i też są to min. 2 sztuki;
- czuję różne zapachy: od miodu, cynamonu , trawy po deszczu po ostre morskie powietrze;
- ,budzę się pod wpływem lekkiej wiaterku na twarzy, zupelnie jakby mi ktoś dmuchał w twarz i rozwiewal grzywkę

Po obudzeniu ZAWSZE niczego ani nikogo nie ma, moze oprócz zapachów, które stają sie stopniowo mniej intensywne. Kiedyś non stop budziłam męża i pytałam, czy i on czuje te zapachy, ale nic takiego nie potwierdził. Raz zdarzyło mi się nawet wyjść na klatkę schodową, zeby spr czy nikt nie zapalil kadzidełka o zapachu cynamonu :-) no i nie palił ;-P
Avatar użytkownikaIsabellaSempere Kobieta
...
 
Imię: Isabella
Posty: 86
Dołączył(a): 23 lis 2012, 00:12
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Moze z tym "poczuj to co Bog" troche przesadzilem, ale taka stala kontemplacja w formie ludzkiej, ponoc jest do osiagniecia.

Wiecej, wiecej, coraz wiecej szczecia zapominajac o "bozym swiecie" wielu sie marzy, by duchem doswiadczac ciala a nie odwrotnie.
Materia i sprawy z nia zwiazane przygniata chyba kazdego, tak wiec podazamy ku wyzwoleniu, spokoju i harmoni. Jesli juz potrafimy sobie takie cos wyobrazic to tylko czekac az mysli sie urzeczywistnia. Jaki to bedzie piekny i mysle ze swiadomy sen, az doczekac sie nie moge. No chyba ze sprawy maja sie ni jak do takiej wizji przyszlosci.
Oby nie. :-)
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron