Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Podoba ci się ten obraz?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
zależy który? aktualnie nie widzę, za to muszę narysować.. ale nie o ten pytasz, bo jeszcze go nie ma :D więc który obraz?
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
1- Spokój, zdrowie, zadowolenie z życia. Większa możliwość realizacji planów, pasji i zamierzeń. - A wszystko to uzyskujemy kosztem niewielkiej pracy nad sobą.
2- Depresje, załamania nerwowe, poczucie nieszczęścia i szamotanie się w tym zamkniętym kręgu niemocy i niezrozumienia.

A ty Sinbardzie, który obraz wolisz?
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Mam mętlik w głowie, samoleczenie jest bezskuteczne, bo nie wiem czy dobrą diagnozę sobie wystawiam, przez to zamieszanie we łbie, sercu itd czuję się taka mała i bezradna, melancholia podgryza i chce mnie zjeść! Nie mogę jej na to pozwolić! Mam dość prozaicznych problemów z którymi się nie zmierzę dopóki nie pokonam sama siebie i swoich mentalnych kłopotów.
To ja poproszę obrazek nr 1. W chwili obecnej nie mam czym zapłacić za niego więc sobie będę go oglądała i czerpała z tego widoku motywację :) Daj Bóg!
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Samoleczenie jest skuteczne, ale nie wystarczy spróbować.
Początki są trudne, bo mętlik w głowie przeszkadza. Z czasem będzie coraz łatwiej i coraz szybciej będziesz reagowała na autosugestię.
Powodzenia i wytrwałości.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Dziękuję Ci Kochanie :) Działasz cuda. Prawda, że to wszystko w mózgu siedzi :) Sama wybudowałam wokół siebie mur. Nie wiem dlaczego, ale to nie był najlepszy pomysł. Ciężko się wytarabanić no ale jaki mam wybór :)
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Czuję się jakbym wygrzebując się strasznie niezdarnie i okraszone gorszym dniem następnym, który doprowadza mnie do płaczu... by potem móc się cieszyć jak dziecko :) Bo niczego więcej mi do szczęścia nie było trzeba poza tym co mam... To piękne móc to mieć i rzeczywiście... nie chcę siać dalej złego ziarna :) O:)
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
ah, i nie dokończyłam: w sumie to dokończyłam tylko gramatykę popierdoliłam :D hooray! aaaa :D ładny dwubiegun mam ... taki objaw hipochondrii.. po prostu objaw...czasami chcę się tylko zamknąć w sobie i sobie ryczeć, dołować się.. nudzi mnie to. ale trochę przecież trzeba :) nie ma tak, że wszystko jest różowe. Life is brutal. I kopas nas w dupas... Ja chyba nie chcę tego świata rozumieć... i dlatego tak powoli to do mnie dociera wszystko.. i muszę COŚ zrobić, i to coś to musi być 'to coś'! nie byle coś... co ja takiego robię? coś tam zawsze robię, ale to nie ma punktów wytycznych :( To ni ma linia ciągła. To je galimatias, to jest .. ?? To są złe ruchy i 'granie', zwłaszcza defensywne, które jest fest ofensywne i... nie wiem czy to ktoś zrozumie, ale ja tego też nie rozumię. Chyba trzeba mieć to 'gdzieś' ;) W sprawie grafomani to ja sobie sama chyba nie pomogę :O Oj, jak boleję.. i śpiąca jestem aaaaaaaa.... zzz xxx zzz x-/ Mam to w dupie! No raczej, że mam to w dupie! Tzn, nie mam ale przez chwilę wolę mieć, bo to są śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci! Przecież nie mogę siebie nienawidzieć. No co to za przykład? Eee.. marny by był mój naśladowca, oj... :( Chlip się robi chlipowo bosze, nienawidzę facetów, poza chłopcami bo ci to są takie słodkie dzieci :) a faceci to są... daleko odbiegają od stereotypowego ideału nas kobiet :) czuję się jak wiedźma, skaza płci pięknej? tylko tej obojętnej... a może tak se tylko wmawiam.. nie ma ideałów a jednak każdy rozgląda się za swoim puzzlem... ja-puzzel na środku a dookoła doczepiane puzzle z każdej strony świata, wschodu, zachodu, północy czy południa, byle do popołudnia ciao miau i żeby każdy znalazł co chciał. Aaaamen
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
więcej ruchó a mniej p...XXXnia
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Nie ważne jak się wygrzebujesz, ważne że pierwsze przebłyski już są , już widać.
Można powiedzieć, że wysunęłaś główkę z kokonu, który sama utkałaś.
Na razie rozglądasz się, cofasz co chwilę, ale skorupa już jest przebita, już dociera tam światełko i rozjaśnia mrok.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Coś nie chce żebym pisała :) Niech to! A ja chciałam tylko zapytać Was czy spotkaliście się z czymś w kształcie 'uosobionej burzy'?
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Wyjaśnij, co masz na myśli, bo nie bardzo rozumiem.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Ciężko to opisać, ale tak jakby ta burza była kimś. Głupie nie :?
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Masz na myśli zwykłą burzę , naturalną ulewę z piorunami?
Odebrałaś ją jako żyjącą osobę?

Wszystko na tym świecie ŻYJE.
Robert Monroe pięknie opisał przyszłość /ze swoich podróży OOBE/
W przyszłości dusze będą mogły "wypożyczać ciała ludzkie, które leżą i czekają na "turystów" -oczywiście specjalnie zabezpieczone przed rozpadem.
Będziemy mogli wskoczyć w każde inne ciało, czy materię i poczuć ich życie.
Zakosztował tego .
Był chmurą, która leniwie płynie po niebie. Czuł jak rośnie w siłę, nabrzmiewa...
Był listkiem na wietrze.
Był pumą, która leniwie wypoczywała na drzewie. Czuł siłę i moc, czuł jak prężą się mięśnie...
I małą rybką, którą nagle dopadła drapieżna ryba. Tuż przed połknięciem jego przewodnik 'WYDOBYŁ" go / jego duszę, energię/ z ciała rybki uznając, że na pierwszy raz takie doświadczenie bycia KIMŚ, nie jest potrzebne.

Wszystko żyje, myśli i czuje.
Wygląda na to, że w tamtym momencie to dostrzegłaś, zrozumiałaś istotę ziemskiego życia.- choć był to zaledwie przebłysk.
Masz jedną dużą zaletę, że potrafisz to nazwać i choć mówisz że to głupie, to jednak świadczy, że jesteś wrażliwa, otwarta i pewnie stąd te twoje rozterki i cała ta szamotanina.
Odbierasz i rozumiesz więcej , niż inni ludzie i jak się wyciszysz, to docenisz, że to dar.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Mam na myśli zwykłą burzę, którą odebrałam jako osobę nieżyjącą....
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron