Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
kocham cię
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
kocham was
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Boże tu jest k**** pięknie :D
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Podoba ci się ten obraz? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
obraz? człowieku... ja się chyba zakochałam ... coś mnie rusza stale... mam te sny i wrażenie, że się chciały spełniać i zaczęły i... tylko chcę się pozbyć nerwów... fatalnie z moją duszą..
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
dusi się bidna :( dobrze, że są moje pielęgniareczki :**
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
ale od nowa... odrzućmy wszystko co na nie! absolutnie!
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
to jakie było pytanie :(
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
gdzie popełniłam ten błąd... Basiu, przemów mi do rozsądku :( Nie chcę się czuć poniżona :( Skręca mnie :( Moje ciało cierpi :( A ja z nim :( A ono przeze mnie :( I ja przez nie :( Nie chcę by mnie pokonało. Nie chcę bym pokonała je. Chcę pokonać samą siebie. Cały ten nadbytek zostawić, przechować. Zdjąć z barów krzyż... eh... co z tego wszystkiego jest realne? krzyż nie, no ale reszta?
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Mam wrażenie, że wiele robię na odwrót. I że robię to całkiem mechanic. I całkiem naokoło. I boję się zajrzeć w oko tajfunowi. Mam przez ten lęk migreny :( I moje serce wraz z tą całą otoczką z pogranicza oobe rwie się do... nich! Do niego. Do tego, który... jest chyba jakąś moją fatamorganą... :(
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
chlip! nie ma we mnie radości kiedy sobie to uświadamiam :(
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
je*** romantyzm. ma to sens?
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
przynajmniej na inne sfery ma się wpływ... albo w sumie to też nie za bardzo. idę spać bo wszystko jest do dupy jak widzę dla mojego mózgu, a przed chwilką było tak fajnie. spać wampiry. nie pozbieram się przez ten nachalny ekshibicjonizm! nie wyśpię się bo mam problem! przedłużam swoją gehennę bo nie umiem powiedzieć 'cześć' 'pa' boję się że przychodząc odejdziesz i nie wrócisz. powinnam czekać... czekam i nic się nie dzieje. powinnam go spotkać. na chwilę. to chyba lekka obsesja ale naprawdę.. nie wiem co sobie wmówić rozsądnego do głowy, żeby do niej nie dostać. Nie chcę dalej pisać...
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
czas na zdrową dietę!
foolie
bądź_sobą.DuBiDaY.kanapkę_jedz
 
Imię: Alinoe
Posty: 63
Dołączył(a): 13 lip 2010, 05:58
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: tygrys
Mam ochotę cię przytulić, pogłaskać po główce...ale możesz to sobie wyobrazić. ..Wyciszasz się, jesteś spokojna, odprężona, czujesz się bezpiecznie...

Powinnaś zacząć pisać afirmacje w celu zaakceptowania siebie, pokochania taką, jaka jesteś. Wybaczania sobie wszystkiego.
Najlepiej usiądź, spisz te wszystkie twoje niepokoje, lęki. /ja pisałam, potem te kartki paliłam. 1- po co ma ktoś je przeczytać 2- paliłam z myślą, że wszystko co złe, ulatuje z dymem/
Potem po kolei wybaczaj sobie wszystko. Wybacz sobie wszystko, co cię boli.
Tak ogólnie to:
Ja /tu imię/ wybaczam sobie wszystkie błędy przeszłości. Od dziś wszystko co robię, jest dobre dla mojego ciała i duszy.
Z dnia na dzień pod każdym względem, jest coraz lepiej./ tą formułkę powtarzaj sobie w myślach wielokrotnie, codziennie /
To jest długa praca, dniami a nawet tygodniami i piszesz tak do momentu, aż te słowa nie będą wzbudzały twojego sprzeciwu. Aż je zaakceptujesz.
Przez lata nauczyłaś się takiego sposobu myślenia, jaki masz.
Teraz ten czas jest niezbędny, by nauczyć się nowego myślenia. Uczysz się tak, jak małe dziecko, od nowa, więc bądź cierpliwa i nie poddawaj się. Walcz o tą nową, lepszą i szczęśliwą dziewczynę.

Sporo pracy przed tobą. Afirmacje, relaksacja, nauka świadomego myślenia.
Wymaga to czasu i konsekwencji, ale jak pisałam, najważniejszy krok zrobiłaś. CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU.
Powodzenia.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron