Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Dzwięki a naprawa DNA..

Post 20 wrz 2011, 16:41

Ostatnio znalazłem artykuł o wpływie dzwięków na nasze komórki, DNA oraz tzw solfeggio frequencies które odpowiadają naszym czakrom. Jednak w róznych żrodłach, róznie jest podane, np rzekomy dzwięk miłości to 528 Hz, jednak ponoć czestotliwośc dla czakry serca wynosi 174 Hz. Na jutjubie też róznie jest podane..
Czy ktoś umiałby wyjaśnić skąd tak znaczące róznice i wkoncu które częstotliwości sa prawdziwe ?

http://www.swietageometria.darmowefora. ... opic=327.0 niżej są podane te czestotliwosci,
a np. tu już są zupełnie inne..
http://www.youtube.com/watch?v=CnodjZVKABo
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 21 wrz 2011, 10:47

Ja bym powiedział że każdy kto podaje jedną konkretną częstotliwość kłamie albo jest niedoinformowany...
System energetyczny każdego z nas pulsuje na nieco innych częstotliwościach, emituje nieco inne częstotliwości i najlepszym co można by podać to jakieś zakresy które mogą rezonować z większością osób... Cała 'nauka' dotycząca ezoteryki jest oparta na pojedynczych badaniach i pojedynczych przypadkach, oraz dość często na tym co komuś udało się jednostkowo (czy na małej grupie) osiągnąć i chce to rozprzestrzenić (a najczęściej przy okazji zarobić kasę :P ), więc nie ma co się dziwić że wyniki są różne ;P Wątpię żeby ktoś robił pomiary na co najmniej 1000 ludzi zgodnie z zasadami jakie stosuje się w badaniach naukowych ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 23 wrz 2011, 23:12

No w sumie tak, każdego ciała wibrują inaczej.. no ale żeby w taaki błąd wprowadzać, ych.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 28 maja 2013, 22:24

Częstotliwości Solfeggio

wszystko jest wibracją, a my sami dostrajając się do różnych częstotliwości możemy wpłynąć tym samym na swoje samopoczucie oraz stan zdrowia.

Skala Solfeggio nazwana tak na cześć odkrywcy i badacza zagadnienia wpływu dźwięku na organizm ludzki, zawiera w sobie kilka kluczowych częstotliwości, jakie według odkrywcy i niektórych eksperymentujących z dźwiękiem ludzi, mogą w znacznym stopniu pomóc nam w uzdrawianiu naszego życia zarówno na poziomie fizycznym jak i w uzyskaniu duchowej harmonii.

Na skali częstotliwości Solfeggio mamy:
UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu
RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany
MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)
FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie
SOL – 741 Hz – budzenie intuicji
LA – 852 Hz – powrót do duchowości

możecie sobie posłuchać :)
http://www.youtube.com/watch?v=yT3bww7UhQA
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 29 maja 2013, 02:00

a ciekawa jestem jak przeklada sie to na wibracje buddyjskich mantr?
ayalen
 

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 29 maja 2013, 10:16

Dzięki za ten link. Kiedyś tego szukałam , znalazłam wiele ale nic, co by mnie satysfakcjonowało.
A ta muzyka przenika i o to mi chodziło.

Podobnie jak Ania, też pierwsza myśl była o mantrach.
Tam dalej jest coś buddyjskiego, odsłucham później, w spokoju.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Dzwięki a naprawa DNA..

Post 29 maja 2013, 13:11

Dzięki za ten link. Kiedyś tego szukałam , znalazłam wiele ale nic, co by mnie satysfakcjonowało.
A ta muzyka przenika i o to mi chodziło.


Drobiazg :) mnie również przenika więc dziele się czymś wyselekcjonowanym.
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron