Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Witam jestem Piotr. Nowy na forum z checia opowiedzial bym wam cała moja historie ale nie uwazam jej za ciekawa wiec skupie sie na tym z czym mam duze trudnosci.
1. Podczas wyciszania umysłu strasznie zaczyna szumiec/piszczec mi w uszach potem zaczyna sie dzwiek o jeszcze wyzszej tonacji az zaczyna sie moj problem. Otoz od paru juz lat 2-3 dokladnie nie powiem, mianowicie zaczynam odczowac hmm prad tak jakby energie plynaca w mojej lewej nodze od łydki az do miednicy. Mialem to na codzien co sprawialo ze musialem machac noga w dzien mi to nie przeszkadza problem zaczyna sie podczas medytacji i gdy chce isc spac. Uczucie to staje sie coraz silniejsze uniemozliwia mi pozostanie w bezruchu strasznie mnie dekoncentruje. Kiedys ktos kto wprowadzal mnie w to wszystko zaproponowal mi abym rozprowadzil te energie po calym ciele, udalo sie czylem to na calym ciele ale udalo mi sie to tylko raz ale bez wiekszych efektow. Nie wiem czy dam rade dluzej xd od roku spie po 4-5 godzin dziennie.
2 Czy to normalne ze czasami zaczynam czuc mocne wibracje w dłoniach ?? czasem nawet cieplo.
3 Czesto mialem bo juz teraz zadko uczucie jak by ktos wbijal mi szpilke w serce uczucie te znikalo po 1 sekundzie mialem tak przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Dodam ze nie jestem osoba ktora caly czas siedzi w domu. Duzo wychodze, biegam itp. jestem calkiem zdrowy . Serduszko mam czyste .
Jezeli ktos mial by jakakolwiek wskazowke to czekam ^^ Mam nadzieje ze razem damy rade cos wymyslic.
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Oj naprawdę chciałbyś, żeby to coś oznaczało co? : )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
poprostu sie pytam ? oczywiscie ze chcialbym by bylo to cos wartego uwagi. Ale chcialem uslyszec wasza opinie. Hmm jest to dla mnie ciekawe czlowieku dopiero zaczynam mam mnustwo pytan a to niektore z nich ^^
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Wiesz, jeżeli mielibyśmy brać to pod wzór, powiedziałbym że budzą się u Ciebie kanały energetyczne, ciało przechodzi transformację, któej celem jest możliwość przyjęcia większej ilości energii. W pewnym momencie rozwoju duchowego zmiany następują nawet na poziomie DNA, więc bawimy się w niezłe gówno :-D
Eon
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2013, 19:14
ehh... wiecie ostatnio za czesto zastanawiam sie nad tym wszystkim. Juz chwilami nie wyrabiam. Nie wiem co myslec, co robic nie widze celu w tym wszystkim. Wiem ze to wszystko o czym tu rozmawiacie sorry rozmawiamy to prawda ale w głebi duszy szukam jakiegos twardego argumentu. Wiem za to dziala inaczej ale od dziecka wpajano mi pewne rzeczy ktorych zapomniec nie moge so to swego rodzaju szablony na ktorych bazuje do teraz chcac czy nie chcac. Moze jestem w goracej wodzie kąpany ale przezywam teraz dosc dziwny okres w moim zyciu. Zostawila mnie dziewczyna ktora uwazalem za bratnia dusze, koledzy, przyjaciele mam ich coraz mniej. Wszytkie te czynniki sprawiaja ze potrzebuje czegos gdzie mogl bym sie zatrzymac choc na troche ale wszystko pedzi zmienia sie a ja trace nad tym kontrole. Zawsze wolalem miec wszystko opanowane a tu nagle dowiaduje sie ze to czego sie uczylem jest nic nie warte.
Swiat z trudnego zmienia sie na lvl hard ;/.
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Czubek napisał(a):Wszytkie te czynniki sprawiaja ze potrzebuje czegos gdzie mogl bym sie zatrzymac choc na troche ale wszystko pedzi zmienia sie a ja trace nad tym kontrole.

polecam wyjść do lasu i posłuchać budzącej się do życia wiosny, wsłuchaj się w śpiew ptaków zamiast w swoje myśli. pozdrawiam, powodzenia :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
moze i racja jutro rano ide pobiegac po lesie ^^ dawno tego nie robilem az za dawno ;/ thx za pomysl ^^
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Warto oprócz rozwoju świadomości zająć się jakąś pasją, najfajniej jakby ta pasja przynosiła jeszcze pieniądze,bo wiadomo człowiek nie kaktus.
Eon
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2013, 19:14
Czubek napisał(a):poprostu sie pytam ?


"Po prostu" to się stwierdza.
Pytanie to rozdroże.
Dylemat.
I miraż. : )))

W akcie wybierania... ubywa Ciebie.
Bo skoro mentalnie wybrałeś, że idziesz w lewo.
I utwierdzisz się w tym.
To prawo przestanie Cię interesować.

A skoro mówisz o Twoim doświadczeniu...
To czemu chcesz by Ciebie w nim ubywało?

SZALONE! : )))
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
No teraz to ładnie pojechales ^^. z kazdym dniem ucze sie czegos nowego. Teraz probuje medytacji duzo czytam i cwicze. Staram sie przełamac swoje bariery wiem ze nikt mi w tym nie pomoze praca nad soba xD. Zaczyna sie wiosna a czy to nie najlepsza pora by zaczac nowe zycie. Inaczej spojrzec na to wszystko. Ta pora roku sprawia ze jestem szczesliwy.
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Czubek napisał(a):No teraz to ładnie pojechales ^^. z kazdym dniem ucze sie czegos nowego. Teraz probuje medytacji duzo czytam i cwicze. Staram sie przełamac swoje bariery wiem ze nikt mi w tym nie pomoze praca nad soba xD. Zaczyna sie wiosna a czy to nie najlepsza pora by zaczac nowe zycie. Inaczej spojrzec na to wszystko. Ta pora roku sprawia ze jestem szczesliwy.


M. : )

Przedostatniej zimy.
Poczułem się tak jakbym widział ją po raz pierwszy.
Bardzo się nią cieszyłem.
Była dla mnie dobra i spędzaliśmy wiele czasu razem.
Czyli przebywałem dużo na dworze. : )))

Ale wiosna to zawsze piękny czas.
Wszystko cię karmi.
Rośnie.
Bardzo ładnie, bardzo ładnie. : )

Co znaczy pracować nad sobą?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Od jakiegos czasu staram sie byc lepszy. Pomagac innym moze to przyszlo troche z wiekiem ale same moje myslenie sie zmienia i wydaje mi sie ze na lepsze. Teraz co by sie nie dzialo przechodze z usmiechem na ustach :)
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
lepiej chyba pojsc do lekarza bo przyczyn pewnie moze byc duzo, cos z krazeniem, kregoslupem, dieta i pewnie dziesiatki innych, to bardziej temat na forum zdrowotne a nie psychologiczno-filozoficzno-ezoteryczne:)
Niech to co dostrzegasz kreuje twoje myśli, zamiast twoich myśli kreujących to co dostrzegasz!
self47 Mężczyzna
Biernosc to tez dzialanie
 
Imię: Tomek
Posty: 32
Dołączył(a): 17 sie 2012, 16:00
Lokalizacja: wszedzie tam gdzie jestem:)
to z noga pojawia sie najczesciej gdy zaczynam sie wyciszac. Chory nie jestem bylem w szpitalu i mialem robione szczegolowe badania. Nic nie bylo ;d Nie mam zamiaru dluzej sie tym martwic. ^^ Dlaej do przodu.
Czubek
Nie wiem juz nic Szukam
 
Imię: Piotr
Posty: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2013, 14:11
Droga życia: 9
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: Byk
Ja podejrzewam że to sprawa dysku. Widocznie w pozycji w której medytujesz, zwiększa się ucisk i stąd poczucie, że płynie prąd. A gdy idziesz spać, po całym dniu , też może być to samo. Rada; więcej ćwiczeń wzmacniających mięśnie kręgosłupa, mniej siedzenia w niewygodnej pozycji.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron