Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 03:47

"PROCES TUNELOWANIA----- i splątanie cząstek POZWALAJĄ PRZEJŚCIE PRZEZ ŚCIANĘ" - napisał Cyborg.
Oglądając współczesnych /tych najlepszych/ magików zastanawiam się, czy oni już nie wykorzystują tego. Przykłady:
- C. Angel przeszedł przez chiński mur. Na górze tłum ludzi, na dole nie ma żadnego przejścia w murze, a on jednak znalazł się po drugiej stronie.
-Przejście przez szybę. Była. Nakleił na nią papier, po chwili wysuwa się ręka, później Angel. Przeszedł - szyba nadal cała.
-Żarówka... Sklep, tłum ludzi, wziął od jakiejś pani pierścionek i kazał jej wybrać z wystawy żarówkę. Wszystko nakręcane w czasie rzeczywistym. Widać, ze w żarówce nic nie ma. Po chwili pierścionek nie dość, że jest w żarówce, to jeszcze nanizany na włókno żarowe.
- Albo przejechał po nim walec drogowy. Na normalnej asfaltowej drodze, nie w studio, nie na scenie, wśród tłumu gapiów.

Najbardziej przekonuje mnie reakcja ludzi, gapiów. Szok, niedowierzanie, zaskoczenie. Najlepsi aktorzy tak nie potrafią zagrać. To było autentyczne.

Na scenie, lub z dala od gapiów, można robić sztuczki. Nawet te niesamowite. Ale jak je zrobić na normalnej ulicy, wśród tłumu? Lub jak przejść przez mur, gdy na koronie jest tłum ludzi? Do tego w tak krótkim czasie, że nie zdążyłby się tam wdrapać?
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 08:59

oki, i czemu sluza takie pokazy?
Danku, prosze o szczegoly odnosnie tego filmu, oparte o Twoje doswiadczenia- producent, rezyser, aktorzy, miejsce wyswietlania i inne? Byles, widziales czy mowisz bo slyszales?
Sinbard, czy Ty moglbys normalnie rozmawiac zamiast wiescic jak nawiedzony aniol ktoremu sie pomylila gora z dolem? Mowisz tak madre i wazne rzeczy, do cholery po co je rozmydlac cwierkaniem? Swirka kazdy ma swojego, prosze Cie.
Ania ayalen
 

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 11:34

Ania ayalen napisał(a):oki, i czemu sluza takie pokazy?
Danku, prosze o szczegoly odnosnie tego filmu, oparte o Twoje doswiadczenia- producent, rezyser, aktorzy, miejsce wyswietlania i inne? Byles, widziales czy mowisz bo slyszales?
Sinbard, czy Ty moglbys normalnie rozmawiac zamiast wiescic jak nawiedzony aniol ktoremu sie pomylila gora z dolem? Mowisz tak madre i wazne rzeczy, do cholery po co je rozmydlac cwierkaniem? Swirka kazdy ma swojego, prosze Cie.


Życie często mi leci jak film, po prostu zdaję sobie z tego sprawę. Gdzie to niby miałem być, gdzie to widzieć i gdzie usłyszeć, skoro tak to właśnie czuję. Kochana, Ty z kolei chciałabyś to wszystko objąć umysłem na sposób ziemski, a to trud daremny:) Pozdrawiam
I wiesz, podoba mi się Twoja zadziorczość. :twisted:
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 12:30

Danku drogi. Umowmy sie ze ani kochana ani zadziorna, oscyluje w granicach zadziornego kochania z przechylem na drugie. Natomiast- odnoszac sie do Twoich slow: objac rozumem sie nie da, ale zrozumiec mechanizm- i owszem, w koncu nie po to.Bozia glowe dala zeby nia orzechy rozgniatac a raczej wyluskiwac. Tak, zgadza sie- ja nogami po ziemi .stapam i kitu nikt.mi nie wcisnie, nawet niebieskiego, jak rozumiem- Twoj sposob nie ziemski polega na bujaniu zycia w blekicie?
Usiluje wyjasnic Twoje slowa na temat filmu, zauwaz- nie neguje ich, uwazam ze sa po czesci prawdziwe. Ale skoro mowisz o filmie- to z czego wyplynal taki wniosek? W to ze nie zyjesz a jedynie siedzac wygodnie w fotelu ogladasz film z soba w roli tytulowej....-nie wierze, bo wowczas wiec kto go nakreci? Kto gra i kto jest widzem, skoro Ty tylko sledzisz jego odtwarzanie. Kto jest kreatorem? Ilu was jest w Tobie?
Reasumujac- ineresuje mnie opis doswiadczen wraz z pozniejszym wnioskiem a nie teoretyczne koncepcje nieba?
Ania ayalen
 

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 12:34

Sinbard napisał(a):Być może dlatego, że pragniesz ubrać się mentalnie w to jak mnie postrzegasz.
Gdyby zadowalały cię Twoje uczucia wystarczyłby raz.

Naprawdę. : )

Ja przeczytałem raz.


Musisz obniżyć poziom naprawdę, zostając nie zrozumiałym, w końcu co niektórzy na tym forum Cię ukrzyżują:) Jak tego no... Jezusa
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 13:10

Ania ayalen napisał(a):Danku drogi. Umowmy sie ze ani kochana ani zadziorna, oscyluje w granicach zadziornego kochania z przechylem na drugie. Natomiast- odnoszac sie do Twoich slow: objac rozumem sie nie da, ale zrozumiec mechanizm- i owszem, w koncu nie po to.Bozia glowe dala zeby nia orzechy rozgniatac a raczej wyluskiwac. Tak, zgadza sie- ja nogami po ziemi .stapam i kitu nikt.mi nie wcisnie, nawet niebieskiego, jak rozumiem- Twoj sposob nie ziemski polega na bujaniu zycia w blekicie?
Usiluje wyjasnic Twoje slowa na temat filmu, zauwaz- nie neguje ich, uwazam ze sa po czesci prawdziwe. Ale skoro mowisz o filmie- to z czego wyplynal taki wniosek? W to ze nie zyjesz a jedynie siedzac wygodnie w fotelu ogladasz film z soba w roli tytulowej....-nie wierze, bo wowczas wiec kto go nakreci? Kto gra i kto jest widzem, skoro Ty tylko sledzisz jego odtwarzanie. Kto jest kreatorem? Ilu was jest w Tobie?
Reasumujac- ineresuje mnie opis doswiadczen wraz z pozniejszym wnioskiem a nie teoretyczne koncepcje nieba?


No więc, zapytam Ciebie, czy nie ma w Tobie poczucia tzw. obserwatora? Pomimo tego, że żyjemy, funkcjonujemy w tym społeczeństwie i nazwijmy to w tej rzeczywistości, nie masz żadnych przebłysków świadomości? Nie masz poczucia, że nie jesteś jedynie ciałem i umysłem? Że, istnieje coś ponad to wszystko, co możesz dotknąć, zobaczyć za pomocą zmysłów? Czy nigdy nawet przez myśl Ci nie przeszło, że morze być coś więcej, czego jeszcze nie odkryłaś, czego istnienia nawet nie podejrzewałaś? Chciałbym usłyszeć twoją odpowiedź. Jeśli wszystko jest jednością, to ilu ma nas być? A jak bym Ci powiedział, że rozmawiam teraz tak naprawdę z samym sobą, co Ty na to?
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 15:27

to dam Ci numer telefonu zebys przekonal sie ze jednak rozmawiasz ze mna a nie ze soba.
Obsrrwator jest etapem, w drodze do jednosci. Gdybym Ci powiedziala co.mysle - padlbys. Ale myslenie o czyms nie jest doswiadczeniem tego czegos, a ja pytam o Twoje doswiadczenia a nie wyobrazenia na podstawie czyjejs opowiesci. W jaki sposob obserwujesz siebie, gdzie wowczas jestes- rozumiesz roznice?
Ania ayalen
 

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 16:21

Oczywiście, że rozmawialibyśmy ze sobą, tak jak teraz, ale w świecie dualizmów. Bo prawdziwy świat naprawdę wygląda inaczej. Mam Ci opisać swoje doświadczenia na ten temat? Ale w jaki sposób?:) Gdy tego Sama nie poczujesz to moje słowa są nic nie warte, poza tym jakie słowa, tego nie da się wyrazić słowami. Życzę Ci, doświadczenia takiego stanu, gdzie przestaje się już szukać.
Pozdrawiam
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 17:49

Drogi Danku, i widzisz jak sypia sie teorie- gdybys rzeczywiscie doswiadczal stanu jednosci, bylbys swiadomy ze nie doswiadczenie nas rozni a sposob w jaki.mowimy o nim/ Wiec dwoje ludzi - o zbieznych doswiadczeniach zawsze znajdzie wspolna czesc, nawet gdyby jedno mowilo po chinsku a drugie w suahili. Zatrzymaly mnie dopiero Twoje slowa o przeblyskach, sa rzeczywistym doswiadczeniem. Nie dorabiaj do nich teorii, nie warto. Wyizoluj momenty w ktorych miewasz te przeblyski- sa spontaniczne, prawda? Wiec do cholery, skoro juz sie budzisz, nie zaciskaj oczu ponownie uciekajac w swiat snu.Z czasem swiatlo zlagodnieje i coraz wiecej niewiadomych stanie sie oczywistoscia. Mniej wiecej tak jakbys wyplywal na szerokie spokojne wody. Dziekuje za zyczenia, ja zycze Ci zebys nigdy nie przestawal chciec pytac. Siebie, tam gdzie odpowiedzi czekaja na to by padlo pytanie. Nie czaruj rzeczywistosci, ja trzeba odczarowac.
Ania ayalen
 

Re: Narodziny Mędrca

Post 21 lut 2013, 19:48

Danek pięknie opisał nasz materialny świat, Cyborg podał naukowe podstawy, a ja podałam konkretne przykłady z życia. Donek napisał, że będą chodzili po wodzie, a ja to już widziałam w wykonaniu C, Angelo.
Chodził po wodzie w basenie pełnym kąpiących się ludzi. Obok tłum, w basenie ludzie którzy pływają, więc żadnej kładki nie było, żadnego pomostu ani liny. /PŁYWAJĄ TAM, W TYM MIEJSCU, W KTÓRYM SZEDŁ!/
Lewitacja? Też to demonstrowali na oczach tłumów, w normalnych sytuacjach, nie na scenie, nie wyizolowani /nie tylko Angel/
Po co te pokazy mają służyć?
Nastąpił ogólny wzrost świadomości ludzi. Kiedyś by go spalono na stosie, dziś ludzie przyzwyczajają się do tego, że coś takiego człowiek może dokonać.
W czasie tych pokazów i oglądając filmy, ludzie zmieniają postrzeganie świata, przyzwyczajają się do myśli że to, co wydawało się niemożliwe, dziś dzięki UMYSŁOWI można dokonać.
ZACZYNAJĄ W TO WIERZYĆ.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Narodziny Mędrca

Post 22 lut 2013, 01:33

Cyborg napisał(a):
mak123 napisał(a):To co jest jesli nie ma materii?


Energia.
Materia nie jest zachowywana.


Chcialem cos wiecej dowiedziec sie na ten temat, jednak pisza cos o tym tylko na jakis portalach ezoterycznych i trudno te infotrmacje uznac za wiarygodne.

Nawet nie wiadomo czy jakis powazny naukowiec za tym stoi.
Poza tym jest to jakas hipoteza a nie fakt .
Skoro nic wiarygodnego nie mozna znalezc na ten temat na internecie to widocznie nikt z naukowcow powaznie tego nie traktuje .
Pelno powstaje roznych teorii ktore czesto sa wyglaszane wbrew wszelkiej logice ,wiec nalezaloby to wszysto weryfikowac w oparciu o jakies wiarygodne zrodla . Czynia to czesto ludzie nieposiadajacy odpowiedniej wiedzy w tym temacie

Chetnie bym czegos dowiedzial sie wiecej na ten temat wiec prosze o zrodla ,czy jakies linki.
Poki co na wikipedii informacje na temat materii sa takie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Materia_%28fizyka%29
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Narodziny Mędrca

Post 22 lut 2013, 19:12

DANEKJESTJEDEN napisał(a):
Sinbard napisał(a):Być może dlatego, że pragniesz ubrać się mentalnie w to jak mnie postrzegasz.
Gdyby zadowalały cię Twoje uczucia wystarczyłby raz.

Naprawdę. : )

Ja przeczytałem raz.


Musisz obniżyć poziom naprawdę, zostając nie zrozumiałym, w końcu co niektórzy na tym forum Cię ukrzyżują:) Jak tego no... Jezusa


Zdumiały się moje brwi. : )))
A co ma istota ma do tego, że wybiera takie doświadczenia, które owocują jego niezrozumieniem jakiegoś zjawiska bądź osoby?
Moje słowa są przeważnie wyzwolone z konceptu przyczyny i skutku.
Są spontaniczną podróżą.
Jakby nie z tego świata.
Dla mnie.
Dla ciebie będą natomiast wszystkim tym dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć sam siebie.
Prostota to wszechpotężne narzędzie.
Bo wręczając ci to co we mnie najprostsze widzę kim jesteś.
I wiem czy chcę dzielić z tobą czas tutaj.
Czy nie.
Danku, który ciągle tworzy odpowiedź. : )

Basiu apropo magików...
Czy ci wszyscy magicy...
To jakieś gamonie i niedołęgi?
To raczej bardzo inteligentni ludzie, prawda?
Czy oni wyglądają na biednych ludzi?
Chyba nie, co?
Czy muszę pracować każdego dnia od świtu do zmierzchu, w jakiś specjalnie ciężkich warunkach?
No też chyba nie.

Co może zrobić osoba, która ma łep jak sklep, dzięki czemu ma dużo pieniążków i mnóstwo wolnego czasu?

Dużo różnych rzeczy.

Wyciąganie wniosków zzewnątrz od wolnych przejawów, nie podlegających naszej woli...
Chodzi mi o to, że życie jest za duże, by mogło ciągle mieścić się w naszej wiedzy, mądrościach.
Ponieważ te zjawiska jak wiedza, mądrość pochodzą z podmiotowości.
A podmiot zawsze porusza się w przestrzeni.

Tym w istocie jest życie.
Przestrzenią.
Ale.
Jest w nas siła i pragnienie determinacji.
I możemy sprawić, aby w tej Przestrzeni jawiły się rzeczy i zjawiska.
I dzieje się to z najróżniejszych pobudek, intencji.
Istota obrażona albo będzie produkować więcej obrazy.
Ponieważ to wszystko bez sensu, a inni tak robią, a nikt nie dał mi przykładu, nikt mnie nie nauczył.
Pobudek i usprawiedliwień, by ukoić nasze ego, gdy robimy dokładnie to samo...
Są setki, tysiące.
I niektóre naprawdę trzymane są w jakimś osobistym pozłacanym kufrze.

Gdy mój ludzik był jeszcze mały...
Pamiętam, że nie mogłem zrozumieć czym jest "pokuta".
Tak...
Bo skoro "widzisz, że coś zrobiłeś nie tak, to napraw, albo pomóż to naprawić komuś, ale po co cierpieć"?
Sprawa dla mnie była oczywista i naturalna.

Dopóki nie doświadczyłem, że nie wszyscy przejawiają podobną oczywistość.
Nie czują drugiego człowieka w sposób, by się o niego troszczyć.
I to był gniew.
Ale o wiele bardziej smutek.
Bo wszystko wydawało się tak odległe od tego co czułem...

Lecz żyjąc tutaj...
Uwikłany w zależności mniejsze i większe...
Sam nie umiałem odzwierciedlić zawsze togo co czułem.

I to zaowocowało zrozumieniem.
Zrozumienie jest wynikiem bycia świadomym wobec naszych własnych empirycznych oraz cudzych doświadczeń.
Zrozumienie sprowadza istnienia ku przestrzeni.
Ku pojednaniu.
I jest w tym bardzo wiele z wybaczenia.

Takie słowa.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Narodziny Mędrca

Post 22 lut 2013, 19:46

http://www.youtube.com/watch?v=qtLfYXNzh6Y

Jeszcze apropo magików...
Znalazłem geniusza zdolnego do śmiechu.
Może nie sprzedał swojego postrzegania dla przywileju myślenia o sobie w konkretny sposób?
I dlatego jest w nim najprostsza najbardziej ludzka radość?

M?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Narodziny Mędrca

Post 23 lut 2013, 00:18

Sinbard napisał(a):
DANEKJESTJEDEN napisał(a):
Sinbard napisał(a):Być może dlatego, że pragniesz ubrać się mentalnie w to jak mnie postrzegasz.
Gdyby zadowalały cię Twoje uczucia wystarczyłby raz.

Naprawdę. : )

Ja przeczytałem raz.


Musisz obniżyć poziom naprawdę, zostając nie zrozumiałym, w końcu co niektórzy na tym forum Cię ukrzyżują:) Jak tego no... Jezusa


Zdumiały się moje brwi. : )))
A co ma istota ma do tego, że wybiera takie doświadczenia, które owocują jego niezrozumieniem jakiegoś zjawiska bądź osoby?
Moje słowa są przeważnie wyzwolone z konceptu przyczyny i skutku.
Są spontaniczną podróżą.
Jakby nie z tego świata.
Dla mnie.
Dla ciebie będą natomiast wszystkim tym dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć sam siebie.
Prostota to wszechpotężne narzędzie.
Bo wręczając ci to co we mnie najprostsze widzę kim jesteś.
I wiem czy chcę dzielić z tobą czas tutaj.
Czy nie.
Danku, który ciągle tworzy odpowiedź. : )

Basiu apropo magików...
Czy ci wszyscy magicy...
To jakieś gamonie i niedołęgi?
To raczej bardzo inteligentni ludzie, prawda?
Czy oni wyglądają na biednych ludzi?
Chyba nie, co?
Czy muszę pracować każdego dnia od świtu do zmierzchu, w jakiś specjalnie ciężkich warunkach?
No też chyba nie.

Co może zrobić osoba, która ma łep jak sklep, dzięki czemu ma dużo pieniążków i mnóstwo wolnego czasu?

Dużo różnych rzeczy.

Wyciąganie wniosków zzewnątrz od wolnych przejawów, nie podlegających naszej woli...
Chodzi mi o to, że życie jest za duże, by mogło ciągle mieścić się w naszej wiedzy, mądrościach.
Ponieważ te zjawiska jak wiedza, mądrość pochodzą z podmiotowości.
A podmiot zawsze porusza się w przestrzeni.

Tym w istocie jest życie.
Przestrzenią.
Ale.
Jest w nas siła i pragnienie determinacji.
I możemy sprawić, aby w tej Przestrzeni jawiły się rzeczy i zjawiska.
I dzieje się to z najróżniejszych pobudek, intencji.
Istota obrażona albo będzie produkować więcej obrazy.
Ponieważ to wszystko bez sensu, a inni tak robią, a nikt nie dał mi przykładu, nikt mnie nie nauczył.
Pobudek i usprawiedliwień, by ukoić nasze ego, gdy robimy dokładnie to samo...
Są setki, tysiące.
I niektóre naprawdę trzymane są w jakimś osobistym pozłacanym kufrze.

Gdy mój ludzik był jeszcze mały...
Pamiętam, że nie mogłem zrozumieć czym jest "pokuta".
Tak...
Bo skoro "widzisz, że coś zrobiłeś nie tak, to napraw, albo pomóż to naprawić komuś, ale po co cierpieć"?
Sprawa dla mnie była oczywista i naturalna.

Dopóki nie doświadczyłem, że nie wszyscy przejawiają podobną oczywistość.
Nie czują drugiego człowieka w sposób, by się o niego troszczyć.
I to był gniew.
Ale o wiele bardziej smutek.
Bo wszystko wydawało się tak odległe od tego co czułem...

Lecz żyjąc tutaj...
Uwikłany w zależności mniejsze i większe...
Sam nie umiałem odzwierciedlić zawsze togo co czułem.

I to zaowocowało zrozumieniem.
Zrozumienie jest wynikiem bycia świadomym wobec naszych własnych empirycznych oraz cudzych doświadczeń.
Zrozumienie sprowadza istnienia ku przestrzeni.
Ku pojednaniu.
I jest w tym bardzo wiele z wybaczenia.

Takie słowa.

Oto pytanie:
Czy podróż to Boski dialog?
Czy sama w sobie, ma coś na celu?
Jak sprawić by sposób podróżowania stawał się przyjemniejszy?
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Narodziny Mędrca

Post 23 lut 2013, 00:49

Ania ayalen napisał(a):Drogi Danku, i widzisz jak sypia sie teorie- gdybys rzeczywiscie doswiadczal stanu jednosci, bylbys swiadomy ze nie doswiadczenie nas rozni a sposob w jaki.mowimy o nim/ Wiec dwoje ludzi - o zbieznych doswiadczeniach zawsze znajdzie wspolna czesc, nawet gdyby jedno mowilo po chinsku a drugie w suahili. Zatrzymaly mnie dopiero Twoje slowa o przeblyskach, sa rzeczywistym doswiadczeniem. Nie dorabiaj do nich teorii, nie warto. Wyizoluj momenty w ktorych miewasz te przeblyski- sa spontaniczne, prawda? Wiec do cholery, skoro juz sie budzisz, nie zaciskaj oczu ponownie uciekajac w swiat snu.Z czasem swiatlo zlagodnieje i coraz wiecej niewiadomych stanie sie oczywistoscia. Mniej wiecej tak jakbys wyplywal na szerokie spokojne wody. Dziekuje za zyczenia, ja zycze Ci zebys nigdy nie przestawal chciec pytac. Siebie, tam gdzie odpowiedzi czekaja na to by padlo pytanie. Nie czaruj rzeczywistosci, ja trzeba odczarowac.


Danek również dziękuję za życzenia i dobre rady.
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron