Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam.Jestem nowa na forum.
Ja poleciłabym na początek 'Wielki dekret wybaczenia" Jest to rodzaj "modlitwy", którą powtarza się jak mantrę ( przez kilka dni).Chodzi o to aby umysł zaczął inaczej "rozumieć" naszą wartość: KIM jesteśmy.
Warto przeczytać ( na początek) "Rozmowy z Bogiem" Donalda Walscha. Bardzo fajnie napisana książka, ale mimo wszystko zaczęłabym od " przestawienia" umysłu.
Każdy wybór jest tym właściwym, to co najcenniejsze to właśnie odczucia, które wkładasz w jego przestrzeń.
oczko8
 
Posty: 1
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 22:15
Jeśli czegoś dobrze nie widzimy, nie rozumiemy ani nie uświadamiamy sobie, zaradzanie temu zwykle przyjmuje postać ślepej walki, nieakceptacji i forsowania - nie jest tak?

Więc czym jest depresja i lęk?
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
każdy je przeżywa... ale chyba ważne jest mieć ludzi przy sobie... nie samo bycie malarzem sprawia że ktoś jest szczęśliwy lecz sam proces malowania (zasiewania owocu) oraz podziwianie efektu pracy... nie ma sensu sobie wkręcać będę robić to i będzie dobrze... wystarczy coś robić by w efekcie czuć ciekawość życia. Cieżko ją utrzymać ale na tym polega życie na nauce.
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron