OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Re: Krok na przod

Post 05 gru 2011, 13:28

Til dzięki ci za szybka odpowiedz choć nie wiele mi ona wyjaśniła .Bylo to bardzo ciekawe przeżycie i na pewno spróbuje jeszcze eis z tym pobawić. Pozdrawiam !!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 02 wrz 2012, 10:05

Czy to było obe ,a możne świadomy sen ? Dzisiaj w nocy dosyć źle spałem budziłem się wiele razy .Ato co się wydążyło nad ranem około 6 ,teraz wam opisze .Za-czelo się od uzyskania świadomości we śnie jak wyjść z ciała ,w twym właśnie stanie świadomości pojawił się mój syn i razem ze mną wżęliśmy się do pracy .Ob jol mnie w ramiona i zaczęliśmy podskakiwać ja na gumowej linie ,w pewnym momencie położyłam rękę miedzy nogami i zalewaczem masować czakrę prawie natychmiast pojawiły się wibracje i paraliż i znowu spanikowałem ,ale to nie był koniec syn się ulotnił ja dalej kombinowałem rożne możliwości bedonc cały czas w w świadomym śnie .Zaczolem sam masować rożne czakry i znowu wibracje i paraliż ,ale żadnych gwizdów w uszach .Tym razem jednak niespanikowlem lecz wytrzymałem ten stan i uświadomiłem sobie co zrobić dalej .Zaczolem wiec wyobrażać sobie swoje wyciagniente do góry ręce .i po chwili zaczolem wstawać z łózka co było dosyć trudne ale się udało .Wstałem i zrobiłem kilka kroków ,nogi były jak z gumy wyginały się na wszystkie strony ale jakoś zrobiłem kilka kroków .Stojąc tak na tych chwiejnych nogach spojrzałam na łózko i zobaczyłem siebie i moja żonę śpiącego jakby nigdy nic .Zrobiłem następnych parę kroków i znalazłem się w korytarzu .I tu przyszła mi do głowy myśl aby wsadzić palca w drzwi ,normalnie powinien on wejść w te dziwi i przejść na wylot .A tu nie dalej twarda materia !Po jakieś chwili wróciłem do pokoju i to co się wydążyło jest najbardziej zaskakujące .Drugi ja się obudził i zaczęliśmy rozmawiać .nie był zaskoczony ze rozmawia z samy sobą ja ten drugi chyba jednak bardziej Nie bardzo pamiętam oczym rozmawialiśmy ,ale pod koniec rozmowy wziolem go za mojego brata Roberta,na co on zareagował odmownie mówiąc ze nim nie jest i ma na imię Bernard .Bylo tez jakieś wydarzanie z wtyczka elektryczna która niby miała wywołać pożar .I na koniec poprosiłem samego siebie aby zapamiętał cale wydarzenie a w szczególności godzinie jego zajścia po czym spokojnie powróciłem do rzeczywistości odbyło się to bardzo łagodnie tak jak powolny zachód słońca wróciłem do normalnej świadomości .Morze ktoś z was jakoś się ustosunkuje ,i z próbuje mi to wyjaśnić .
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 25 paź 2012, 18:23

Dzisiejszej nocy ponownie doświadczyłem oobe .Na poczndku był świadomy sen który przekształcił się w oobe.To znaczy zaczolem byś świadomy ze to jest oobe i lecieć w jakimś tunelu i przedemnom pojawiła się jakaś ściana w kotrom próbowałem wsadzić głowę ,i ona zaczęła w tom ścianę wchodzić było to bardzo dziwne uczucie trudne do opisania czułem jak wchodzi w tom ścianę jak w jakąś gompke .Nie próbowałem dalej wchodzić w ta ścianę i poleciałem dalej tym tunelem , po pewnym czasie tunel się skończył i wyszedłem z niego na dach jakiegoś wieżowca .A teraz najciekawsze z tunelu zaczęły wychodzić kopie mnie samego przynajmniej tak to odebrałem było nas około pięciu klonów próbowałem się ich pozbyć mówiąc do jednego z nich idź sobie z tont ale bez żadnego skutku .Czulem ze maja do mnie te byty bliżej nie określone zamiary postanowiłem odlecic dalej .stanolem więdz na krawędzi tego wieżowca i nie bez obawy rzuciłem się w przepaść .Nie spadłem jednak tylko odleciałem ,slyszonc jak te byty coś tam mamrotały ,oddaliłem się dalej i znalazłem się z powrotem w realu .To z grubsza było by na tyle .Napiszcie co myślicie o tym wyjściu .pozdrawiam was Bernard
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 26 paź 2012, 18:06

A moze przeleciales sie w czasie poprzecznie?:)
Ania ayalen
 

Re: Krok na przod

Post 27 paź 2012, 09:08

Czy możesz to wyjaśnić ? Nie bardzo rozumiem jak poprzecznie ?
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 27 paź 2012, 19:29

O ile potrafie:), jako jedna z wielu koncepcji. Popatrz: nasz umysl postrzega czas jako ciagla linie biegnaca od przeszlosci do przyszlosci, z punktem swiadomosci w tu i teraz. Tych linii istnieje nieskonczona ilosc, biegnacych rownolegle choc z rozna predkoscia. A Twoja swiadomosc podczas gdy umysl byl w pozycji stand by, pofrunela nie wzdluz a poprzecznie:) przez te linie. Klony.,a powiedz, czy Ty nie stoisz w przededniu podjecia jakiej waznej zyciowej decyzji?
Ania ayalen
 

Re: Krok na przod

Post 27 paź 2012, 20:08

O ile dobrze to rozumiem były to światy równolegle .To by nawet pasowało biorąc pot uwagę ze te clony wydawały mi się dożo młodsze o demie .Tylko jeżeli to bylem ja winnych liniach czasoprzestrzeni to skont ten nie strach tylko niepokój wobec nich .Jeżeli chodzi o podjecie ważnej decyzji ,to chyba tylko dotycząc to możne porzucenia nabytych w moim żuciu paradygmatów i rożnego rodzaju przekonań wierzeń itp .Tak jest to dla mnie obecnie bardzo ważne wyzwanie !!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 27 paź 2012, 20:43

Odszukaj zrodlo tego niepokoju, tak krok po kroku, cofajac sie do momentu w ktorym go odczules. A moze nie byl Twoj, moze tylko przekazales od go od siebie- do siebie? Wiesz, jesli uczucie niepokoju nie jest obawa umyslu, strachem ego, a wyplywa z glebi naszej istoty, bez konkretnych przeslanek, moze byc ostrzezeniem przed zrobieniem falszywego kroku, ale jak mowie, niekoniecznie przez Ciebie w tym punkcie swiadomosci, moze wasza swiadomosc w ten sposob przestrzega ktoregos z was? Tak obrazowo- starszy Ty przestrzegasz mlodszego siebie, poprzez Ciebie. Ja wiem jak to brzmi ale kurcze, widzialam cos takiego, normalnie, fizycznie, :) wiec tylko tak potrafie to opisac
Ania ayalen
 

Re: Krok na przod

Post 28 paź 2012, 14:32

Dzisiejsza noc była bogata wydarzenia i po raz pierwszy wyszedłem z ciała świadomie tego pragnąc Nie wiem na ile moja metoda będzie się sprawdzać ,ale mam z nią związane wielkie nadzieje. A polega ona na afirmacjach aktywacji czakr podczas świadomych snów Można zacząć od czakry podstawy i iść poklei w górę lub ,obojętnienie której .Ja pracowałem nad czeka trzeciego oka i muszę powiedzieć ze już po pierwszej takiej sesji poczęły pojawiać pożądane rezultaty, za czołem postrzegać swoje stopy nie był to wyraźny obraz ale pojawił kilka razy za każdym razem gdy moja uwago była właśnie na nich skupiona Były tez odczuwalny lekkie wibracje ciała i ukucia u czakry podstawy. Bylo tej nocy również sporo świadomych snów które dobrze pamiętam nie będę ich tu opisywał bo było by za długo Masze się przyznać ze jestem bardzo szczęśliwy z tych moich pierwszych kroków wyżej wymienionym temacie .
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 28 paź 2012, 14:45

Co zapraszasz do siebie to Masz.
To co Masz dajesz innym. : )

Zawsze zdumiewało mnie jak unikatowe wersje świata tworzymy z miłości do siebie w Tym Co Jest.
Jakim myślom wręczamy naszą uwagę, by przeżyć coś, czego nie dotknął jeszcze nikt.

Jest w tym coś intymnego.
W akcie, w którym próbujemy To dać komuś.
Naszą przygodę.
Wrażenia.
Odczucia, które były dostępne w tym odcieniu.
Tylko w tej chwili, w której zanurzyliśmy się w barwie, kształcie.

Są tutaj światy tak święte, tak piękne i twórcze.
Jest Tu ogrom czułości.
I ty jesteś jednym z nich.

Dziękuję.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Krok na przod

Post 29 paź 2012, 14:04

Mam pytanie. Czy podczas otwierania się czakry trzeciego oka mogą wystąpić bule głowy na czole pomiędzy oczami ?
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 30 paź 2012, 07:09

Takze mam pytanie:). Bole glowy, tak, czytalam ze moga sie pojawiac, choc u mnie to bylo mrowienie, laskotanie raczej, czulam jakbym miala luske ktora sie odkleja.
A wlasciwie po co, w jakim celu uaktywniasz trzecie oko?
Ania ayalen
 

Re: Krok na przod

Post 30 paź 2012, 07:21

Kiedyś w przeszłości niewaleniem przejawy jasnowidzenia ,wiec wydaje mi się ze jest munie ona najbardziej reaktywna .I myślę ze jak się otworzy to będzie dożo łatwiej badać strefy czy jak to nazywa Robert A.Monroe fokusy w astralu.
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 30 paź 2012, 07:29

Po co? Czemu to ma sluzyc?
Ania ayalen
 

Re: Krok na przod

Post 30 paź 2012, 07:37

A jeszcze jedno uważam ze praca nad czarami bardzo się opłaca ,w moim wypadku już po kilku sesjach są widoczne pozytywne rezultaty. Na przykład wejście w trans odbywa się dużo szybciej ,prawie spontanicznie .A zaczyna się to od mrowienia w stopach które przechodzi coraz wyżej ,jest to łagodne i przyjemne odczucie,świadome sny są również bardzie wyraziste ,więcej detali i lepsze zapamiętywanie .Jak dla mię to same pozytywy .
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron