OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Krok naprzód

Post 08 wrz 2009, 18:47

Dzisejszej nocy przydarzylo mi sie cos bardzo dziwnego .Byla to swiadoma awirmacja we snie doznania oobe z adresowana do przewodnikow ,Prawie natychmniest poczulem jak ktos chwycil mnie za nadgarctek i zczol cignoc do gory .Przypuszczam ze gdybym sie znowu nie zlekl przezyl bym pewnie swoje pierwsze ooobe .No cuz lek jest we mnie jeszcze pewnie zbyt dorzy i nie bardzo wjem jak sie go pozbyc .Morze mocie jakis pomosl ?To napiscie jaki i co wogole myslice o moim przezyciu? Bernard !!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 10 wrz 2009, 16:19

Kiedyś dużo czytałem o OOBE, wiec wiem że twój strach, to strach przed nieznanym. Ludzie boją się że nie wrócą, kiedy podróże astrale są bardzo bezpieczne. Jedyne niebezpieczeństwo polega na zajęciu ciała fizycznego przez inny byt, podczas naszej nieobecności. Lecz taki byt można łatwo wypędzić (ciało fizyczne jest połączone z ciałem astralnym srebrną liną, przez nią z ciała fizycznego do ciała astralnego jest przesyłana energia, przerwanie tej liny następuje w czasie śmierci ciała fizycznego). Aby łatwiej było ci osiągnąć OOBE musisz najpierw próbować osiągnąć LD (nie wiem czy próbowałeś) polega to na odzyskaniu świadomości we śnie, (podczas sny nie wiesz że śnisz, dowiadujesz się o tym dopiero kiedy się budzisz) i przejęcie kontroli nad nim. Jeśli przejmiesz kontrolę nad snem to nic nie będzie cie mogło przestraszyć (poprostu mu na to nie pozwolisz). Aby osiągnąć LD musisz w dzień robić tzw. Real Test'y czyli testować rzeczywistość. Możesz to zrobić np. poprzez narysowanie linii na ręce - ilekroć spojrzysz na linie na ręce musisz wykonać Real Test czyli np. zamknąć oczy i spróbować latać. jeśli będziesz odpowiednio dużo razy robił te testy dzień to bardzo prawdopodobne że linia na twojej ręce zostanie wcielona do snu, i wtedy zrobisz Real test podczas snu, zaczniesz latać. Kiedy ci się uda musisz opanować emocje tzn. nie możesz zrobić czegoś typu "Hurra, świadomie śnię!!!" ponieważ silne emocje mogą wybudzić cię ze snu. Jeśli będziesz świadomie śnił odpowiednio często to wtedy uda ci sie pokonać barierę lęku wyjścia z ciała. :) Mam nadzieję że nie nakręciłem za bardzo i zrozumiesz o co mi chodziło :)

Pozdrawiam:
lukasros
Avatar użytkownikalukasros Mężczyzna
lukasros
 
Imię: Łukasz
Posty: 9
Dołączył(a): 28 cze 2009, 17:30
Droga życia: 1
Zodiak: baran

Re: Krok na przod

Post 12 wrz 2009, 16:23

Witaj .Dzieki za odpowiec .Swiadome sny mam dosyc czesto choc nie zawsze potrawje je kontroloawc bede cwiczlyl twoja metoda i zbaczymy co sie bedzie dzialo .Mam nadzieje ze w koncu mi sie uda .Czesto budze sie wnocy po oklo 4 godzinach snu i potem wlasnie Ld sie pojawjaja .Czesto tez czuje wibracje ktore paralizuja moje cialo .I wiem ze jestem juz bliski celu !Pozdrawiam Bernard!!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 22 lis 2010, 08:12

Witajcie moi przyjaciele ponownie po długiej ciszy . Mam kilka pytań i może będziecie w stanie mi odpowiedzieć choćby na kilka to będę wam wdzięczny.1) Wczoraj popołudniu próbowałem się wyciszyć położyłem się wiec w sypialni i z pewnością drzemałem mając jakieś tam marzenia senne .W domu było cicho i spokojnie ponieważ zostałem tylko z synem ,który był w salonie przy kompie .W pewnym momencie przebudziłem się ,ale nie wstałem od razu ,zmnienilem pozycje i chyba znowu przysnolem .No właśnie podczas tej drugiej drzemki stało się coś czego nie jestem wstanie wytłumaczyć ,w pewnej chwili ktoś lub coś poruszył dzwoneczkiem który jest na ścianie ,są to cztery rurki które jak się poruszy to dzwonią każda w innym tonie .Przebudziło mnie to ,spojrzałam na ścianie dzwonek jeszcze dzwonił dalej powoli się wyciszając Myślałem ze to mój syn zrobił ni kawał że by mnie obudzić ,ale w pokoju go nie było .Nie było również nikogo innego! Zawołałem syna i spytałem czy to on zrobił mi kawal jednak on powiedział że nie .Moje następne pytanie do niego było czy słyszał dzwonki powiedział że słyszał ,wiec nie był to sen?Pytanie moje brzmi co to takiego mogło być ;czy ktoś z was przeżył coś podobnego? Możne zechcecie się podzielić swoimi przeżyciami !Dziękuję z góry za odpowiedzi pozdrawiam was serdecznie. Bernard !!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 22 lis 2010, 10:19

Całkiem fajne :D

Nie napiszę co to mogło być, bo jeśli sam to odkryjesz to będziesz miał o wiele więcej z tego radości i ubawu :)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Krok na przod

Post 22 lis 2010, 19:30

zet nie bać taki tajemniczy .Po twoim poście tylko jeszcze bardziej jestem ciekawy co to mogło być !! Pozdrawiam !
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 22 lis 2010, 20:33

Czym bardziej będziesz ciekawy tego co to było i czym więcej będziesz się nad tym zastanawiał tym większe szanse masz że coś podobnego znowu się przytrafi i wtedy być może zapamiętasz lub zaobserwujesz więcej, co pozwoli Ci zrozumieć co się stało :)

Tak wiem jestem zuy i wredny, i wcale nie udzieliłem odpowiedzi na zadane pytanie :D
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Krok na przod

Post 22 lis 2010, 21:17

Czy to ma znaczyć ze to ja wywołałem to co się stało? jeżeli tak to w jaki sposób bo nie wiele więcej udało mi się zaobserwować !
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 23 lis 2010, 09:48

Jeśli miałbym obstawiać kto poruszył dzwonkami, to jesteś moim zdecydowanym faworytem :)
Mogłeś to zrobić co najmniej na 3 sposoby :)

Więcej już nic nie napiszę ;)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Krok na przod

Post 23 lis 2010, 18:30

Dzięki za odpowiedz chociaż niepełną resztę spróbuję wydumać sam !!!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 29 lis 2010, 08:20

zet Miałeś racje to się znowu przydarzyło tej nocy w podobnych warunkach po przewzbudzeniu i zmianie pozycji spadł ze ściany termometr do niej przyklejony było to bardzo gwałtowne i obudziło moa zonę Tak jak przednim razem nie wywołało to we mnie żadnego leku !!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 29 lis 2010, 16:45

@strahlnan to teraz będzie strach iść spać po pijaku, obudzisz się rano i całe mieszkanie zdemolowane :D
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Krok na przod

Post 29 lis 2010, 18:51

Też tak sobie pomyślałem jeżeli to ja generuje taką silę i nie potrafię nad nią panować to faktycznie mogę mniec z tym problem.
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 04 gru 2011, 23:29

Wczoraj w nocy przydarzyła mi się dziwna rzecz . położyłem eis spać wcześniej niż zwykle ,bo nic ciekawego nie miałem do roboty ,w trakcie snu odzyskałem świadomość i przyszła mi do głowy myśl zęby masować swoimi niewidzialnymi rękoma czakrę serca która się znajduje zaraz pod płucami ,po bardzo krótkiej chwili poczułem silne wibracje w całym ciele ,ale nie były one nie przyjemne a raczej wręcz odwrotnie .Moje zdziwienie spowodowało ze się przedudziem z uczuciem trudnym do opisania ale bardzo przyjemnym .Potem znowu usnułem ale reszta nocy była już bez spokojna .Pytanie czy ktoś z was przeżył coś podobnego?
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Krok na przod

Post 05 gru 2011, 01:01

Nie żeby coś, ale uważałbym ze zbyt aktywnym macaniem czakry serca, warto pamiętać że jakby nie było ona jest serca nie tylko z nazwy, ale oddziaływanie na nią może powodować czasem jakieś zaburzenia pracy serca (zwykle tylko przejściowe, niemniej jednak...), może po prostu zacząłeś wpływać na pracę serca i przez to się obudziłeś, bo odczułeś to podświadomie? ;P z drugiej strony, może to coś zupełnie innego :P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości