Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Re: Opętanie?

Post 16 kwi 2012, 19:37

falko napisał(a):szczególnie ze strony kobiet śa takie reakcje ze: no dalej, dasz rade ,tylko się nie poddawaj!
Heh no tak to mozna w skrócie nakreslić.



Phi, a czego ty oczekujesz od kobiet
Eruanis
 

Re: Opętanie?

Post 16 kwi 2012, 20:46

A dlaczego mialby nie dac sobie rady ze soba? Kto jesli nie on, byc moze przy pomocy specjalisty- ale ten balagan musi chciec posprzatac on sam, czyz nie? A jesli nie zechce, nikt mu nie pomoze i nie da rady. Ale oczywiscie, jak to kobieta...
Ayalen
 

Re: Opętanie?

Post 17 kwi 2012, 18:06

o nie. zminiam zdanie i juz go nie zminieniez- to trzecie oko i dlatego gadam z diablem! jak je zamknaac ? czuje ze nic nie musze i nie moge usiedziec w miejscu. rozwali mnie zaraz
bagi1818
 
Imię: Jakub
Posty: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 08:14
Droga życia: 7
Typ: -

Re: Opętanie?

Post 18 kwi 2012, 03:56

Hehe...
Wszyscy po kolei mówią ci co zrobić żeby sobie z tym problemem poradzić i skąd on się bierze.
A ty dalej swoje ;)
Załóż bloga, bo w zasadzie pisanie tutaj na zasadzie jednostronnych komunikatów od ciebie jest bezcelowe, w szczególności że piszesz jakbyś prosił o radę ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 14:05

Bloga nie bede zakladac. Bylem u egzorcysty (W koncu bo myslalem ze to schizofrenia a jednak nie) i zdjal mi czesc duchow. Pozostal mi jeszcze demon seksualny do opanowania przez modlitwe (koronka do bozego milosierdzia i 2 inne modlitwy). Kopara opadla sceptykom i iinnym niedowiarkom ktorzy mi nie wierzyli ?

a co do kundalnini to zarowno ksiadz z ktorym rozmawialem i egzorcysta to ta energia kundalni nie pochodzi od Boga. Nie jest ona czysta- to energia zła
bagi1818
 
Imię: Jakub
Posty: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 08:14
Droga życia: 7
Typ: -

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 14:45

Niebiosa rozkładają ręce nad taka koleją rzeczy. : )

?
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 15:27

bagi1818 napisał(a):Bloga nie bede zakladac. Bylem u egzorcysty (W koncu bo myslalem ze to schizofrenia a jednak nie) i zdjal mi czesc duchow. Pozostal mi jeszcze demon seksualny do opanowania przez modlitwe (koronka do bozego milosierdzia i 2 inne modlitwy). Kopara opadla sceptykom i iinnym niedowiarkom ktorzy mi nie wierzyli ?

a co do kundalnini to zarowno ksiadz z ktorym rozmawialem i egzorcysta to ta energia kundalni nie pochodzi od Boga. Nie jest ona czysta- to energia zła

Kopara to mi opadnie dopiero wtedy jak Ty razem z księdzem zdejmiecie z siebie tego ducha świntucha i zamkniecie go w słoiku z korniszonami.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 17:29

Bagi witaj stary Druchu:). A Ty nadal walczysz ze soba jak widze:(, w dodatku wmawiajac swoja chorobe zdrowym. A ladnie to tak?
Kundalini jest zla powiadasz...no ba. To ja Cie prosze o definicje zla. Uprzedzam- nie kombinuj ze jest nim to co nie pochodzi od Boga, jak bowiem wiadomo Bog jest stworzycielem wszystkiego w Niebie i na Ziemi, a co boskie zlym byc nie moze, wiec?
Ania ayalen
 

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 19:31

Jaka choroboe? Napisalem o sobie o tej schizofrenii ktora nia nie byla :)

a na tego ostatniego zlego ducha tez przyjdzie czas jak modlitwa inie pomoze to skorzystam drugi raz z uslug egzorcysty
bagi1818
 
Imię: Jakub
Posty: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 08:14
Droga życia: 7
Typ: -

Re: Opętanie?

Post 17 wrz 2012, 20:35

No wiec co z tym zlem? Porafisz zdefiniowac? Wszak jezeli mowi sie o czyms, wypada wiedziec o czym, prawda?:)
takze odnosnie kundalini. Moge Ci mowic po imieniu?
Ania ayalen
 

Re: Opętanie?

Post 18 wrz 2012, 01:17

Aha, bo zapomnialam: Ty mi tu schizofrenia nie szpanuj, kazdy ma jakies cos, w glowie, na piecie albo czubku nosa, i ja nie o tym mowie. Mysle ze Twoim problemem nie jest opetanie, a to ze Tobie najwyrazniej podoba sie byc opetanym. Tylko ze tu nikt Ci nie przyklasnie. Kuba, od Ciebie zalezy co zrobisz z tym co do Ciebie przychodzi i za jakie to uznasz, chcesz- dawaj lape i bedziemy gramolic sie razem z tego dolka. Jesli nie, poszukaj pomocy gdzie indziej. Wierze ze dasz rade:)
Ania ayalen
 

Re: Opętanie?

Post 18 wrz 2012, 08:21

Boze....
Napisalem wyraznie ze z poczatku myslalem ze to schizofrenia (bylem w szpitalu) i wcale mi nie pomogli.. Pomogl dopiero egzorcysta.

Mowisz ze wszystko jest dobre? a szatan ktory kusi mnie brakiem identyfikacji? Ok niech bedzie ze dobre tyle ze dobre skonczylo by sie po smierciu o ile wierzysz w zycie wieczne :)

a forum po czasie odwiedzilem dzieki powiadomce. Dostalem pw od kogos kto ma te same objawy i wypytal jak sobie z tym poradzilem
bagi1818
 
Imię: Jakub
Posty: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 08:14
Droga życia: 7
Typ: -

Re: Opętanie?

Post 18 wrz 2012, 08:57

Boze:), no wiec powodzenia Kuba. Mowie ze dobre jest to co Ci pomaga, a pomaga to co Ci nie szkodzi amen. Odopetaj siebie z niesiebie i tyle, a wybor metody nalezy do Ciebie przeciez.
Czy wszystko jest dobre...:) widzisz, to tak jakos jest ze dobro jest jedno a zlo ma wiele obliczy. Jak Bog i ludzie ktorzy sa spetani tym czego nie ma. Ale jesli ktos uwierzy ze jest - to i dla niego bedzie. Powodzenia Kuba:) trzymam kciuki za Twoje ozdrowienie
Ania ayalen
 

Re: Opętanie?

Post 18 wrz 2012, 09:43

bagi1818 napisał(a):a co do kundalnini to zarowno ksiadz z ktorym rozmawialem i egzorcysta to ta energia kundalni nie pochodzi od Boga. Nie jest ona czysta- to energia zła


Kundalini jest w kazym z nas, z ta energia kazdy sie juz rodzi, co tez mozna sprawdzic na sobie. A wiec w jakim celu Bog mialby umieszczac w nas energie, ktora "jest zla"? Zanim zapytasz ksiedza i egzorcyste, sam pomysl logicznie :)
Nie wydaje mi sie, aby na tym forum byly osoby, ktorym imponuje "wiedza" od ksiedza czy egzorcysty ;)

pozdrawiam
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Re: Opętanie?

Post 18 wrz 2012, 10:14

Heh, tak mi sie porefleksilo...Radek, zeby tak tego egzorcyste wyegzorcyzmowac i przeswiecic, ciekawe co tez by z niego wylazlo. Zadziwiajaca sztuczka: najpierw zdrowemu wmowic chorobe zeby nastepnie go uleczac...:D
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron