Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Astrologia - tranzyty Plutona

Post 29 lip 2012, 22:53

Ciągle obiecuję sobie więcej nie wracać do analizy kosmogramów gdyż wnoszą one sporo zamieszania i roztargnienia, którego i tak mam pod dostatkiem, aczkolwiek coraz częsciej doznaję olśnienia co do pewnych aspektów i cięzko jest mi dotrzymać sobie słowa. :D

Ostatnimi czasy zajałem się badaniem jednej z bardziej "złowieszczych" planet, sprowadzających sporo zamieszania, podczas jej tranzytów, ale za bardzo nie odnosiłem tego do siebie. Po pewnym czasie zaistniały pewne okolicznośći które wystawiły moje nowo nabyte wartośći na ciężką próbę, tym samym uruchamiając stare, burzliwe wzorce z przeszłośći. Postanowiłem przeczekać i postarać się zrozumieć dlaczego tak się dzieje.
Ku mojemu zdumieniu, odkryłem że Pluton przechodzi własnie przez mój drugim dom w horoskopie (dom gromadzenia, posiadania dóbr duchowych i materialnych) i jest w sekstylu do Plutona urodzeniowego którego również mam w tym domu. Teraz mniej więcej potrafiłem rozpoznać "starą energię" i było nad nią dużo łatwiej zapanować.
Jak dotąd kojarzyłem taką konfiguracje z dostatkiem materialnym (jowisz, pluton 2 dom),
tymczasem zaskoczył z zupełnie innej strony.

Przyszła mi wówczas do głowy myśl, że skoro można nauczyć się rozpoznawania wpływu planet, to tym samym można być o wiele bardziej świadomym wielu rzeczy nas dotykających i ową energię twórczo pokierować.

Tutaj pewne ciekawostki:

http://www.astrologia.pl/biuletyn/grone ... utona.html

Sceptyk powie, że można wszystkie wydarzenia dopasować do konfiguracji planet, dotychczas sam tak uważałem, jednak w odniesieniu do własnego życia jest o wiele łatwiej się przekonać że nie do konca jest to prawdą..
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Jestem ciekaw... Jak wpływają takie ciała niebieskie jak np. księżyce Jowisza i Saturna, które bywają większe od Plutona, a jednak jakoś rzadko się o nich wspomina w kontekście astrologii (w każdym razie ja nie słyszałem ;P )
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Zaawansowani astrologowie chyba biorą je pod uwagę, jak choćby gwiazdę Antares, znajdującą się 550 lat świetlnych od Ziemi, w gwiazdozbiorze Skorpiona. Dla mnie to wyższa szkoła jazdy i może za kilka lat świetlnych do tego dojdę.. :P
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości