Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Hej , mam pytanie. Czy możliwa jest zmiana wyglądu przez hipnozę /medytacje??obiło mi się kiedyś o uszy że pewien hipnotyzowany osobnik dostał sugestie że dzień po wyjsciu z transu ma na jego ramieniu pojawić się napis ...i się pojawił...
Avatar użytkownikatryptOfan Mężczyzna
''Dla śniącego-nic trudnego''
 
Imię: Piotr
Posty: 121
Dołączył(a): 29 mar 2010, 08:19
Droga życia: 28
Zodiak: waga
Można podobnież poprzez hipnozę dać sugestie na opaleniznę jak w solarce i zmienia się pigment skóry stopniowo, można piersi u kobiety powiększyć(bo to jest gruczoł i daje się sugestie żeby podświadomość spalała tłuszczyk z boków a więcej dawała go na piersi(nawet doktorom hipnoterapeutom to się udaje, studentka była płaska jak deska,a potem nabrała wymiarów w piersiach) , wyszczupleć(daje się sugestie, żeby brzuch się spinał w ciągu dnia delikatnie i spala się tkanka tłuszczowa. Zebrałem trochę materiałów o hipnozie( sugestie itp.), zapraszam na mojego chomika http://chomikuj.pl/kooperastik1987 . Jak nie masz chomika to daj znać, podaj mi maila, to ci prześle ebooki i skrypty z sugestiami. Pozdrawiam, Michał.
Michał1987 Mężczyzna
Żyjąc w Świetle
 
Imię: Michał
Posty: 76
Dołączył(a): 11 sie 2011, 23:40
Droga życia: 11
Zodiak: byk
Mam ,mam .Dobry chomik napewno znajdzie się coś interesującego :) dzięki za odpowiedz tak podejzewałem ale musiałem się upewnić .:)
Avatar użytkownikatryptOfan Mężczyzna
''Dla śniącego-nic trudnego''
 
Imię: Piotr
Posty: 121
Dołączył(a): 29 mar 2010, 08:19
Droga życia: 28
Zodiak: waga
ja tam zaakceptowalem swoj wyglad fizyczny i uwazam, ze kazdy powinien to zrobic, bo dla mnie to jest piekne, ze kazdy ma inny typ urody i mysle, ze nikomu by to nie przeszkadzalo, nie tworzylyby sie kompleksy, gdyby nie bylo porownywania siebie i instalowania przed media, spolecznestwo w naszej podswiadomisci tego co jest "atrakcyjne" lub nie

niemniej :D tak z ciekawosci interesuje mnie to czy mozna powstrzymac typowo meskie, genetycznie, stopniowe, powszechne łysienie ? jakos zaakceptowalem moje zakola i zaczely mi sie podobac ;d niemniej chcialbym poeksperymentowac czy da sie cos z tym zrobic, bo szukalem wszedzie i w medycynie, duchowosci itp. jakos nie moglem znalezc rozwiazan :P
jay-z Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 sie 2011, 15:36
Kiedyś jak byłem młodym pacholęciem usłyszałem od rodziców coś na ten temat.
Podszedłem do tego bardzo spontanicznie.
Stanąłem sobie przed lustrem i z uśmiechem na buzi zacząłem mówić "jak chciałbym wyglądać jak już dorosnę".
Dzisiaj jak to wspominam, to zgadzają się wszystkie moje "założenia", co do joty, każde słowo zostało odzwierciedlone.
Nie wiem od kiedy tak jest.
Więc nie wiem ile na taki stan rzeczy czekałem.
Ale to zadziwiające.
Jaka to potęga drzemie w ludzkiej Woli.

Dlatego Sinbard mówi:
Tak to prawda, może takie coś zadziałać.

Pozdrawiam. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Kiedyś miałam kolegę, w liceum.Praktykował magię, szamanizm.Któregoś dnia przyszedł do szkoły jakiś odmieniony, zorientowaliśmy się że ma inny kolor włosów, jakieś jaśniejsze o 2 tony(-;
Pytamy co się stało a on stwierdził że zmienił sobie kolor włosów odprawiając jakiś magiczny rytuał, stwierdził dokonał tego siłą woli -zarzekał się że to prawda.
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk
Słyszałem o osobach zmieniających wygląd (choćby właśnie wspomniany kolor włosów) przez różne magiczne praktyki. Całkiem spora liczba osób które znam i które zajmują się szeroko pojętą ezoteryką i są dość zaawansowane, mają zmienny kolor oczu - zwykle w obrębie kilku kolorów, ale włączając w to takie efekty specjalne jak świecenie w ciemności jak u kota, albo to że oczy zawsze wychodzą czarne albo czerwone na zdjęciach (nawet kiedy inni mają normalne, więc nie odpowiada za to oświetlenie i normalny 'efekt czerwonych oczu')...
Mam też jedną znajomą której mimo braku opuchlizn czy problemów metabolicznych mogących wpływać na takie rzeczy (bo badała się) zmieniają się np. rozmiar biustu, wzrost, rozmiar stopy (zależnie od dnia mieści się w dane buty albo nie) itd. ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Niedawno brałam udział ( jako uczestnik) w "Medytacji Jedności", która odbyła się we Wrocławiu. Na moich oczach :shock: osoba, która prowadziła medytację weszła w tak inny poziom Świadomości,że zaczęla zmieniać się jej twarz.raz była młodą kobietą, pózniej dziewczynką a za chwilę starszą kobietą.Myślałam ,że to ja tak widzę, ale po medytacji rozmawiałam z innymi uczestnikami....oni też to widzieli.Podobało mi się to =D>
...i znowu wracamy do punktu wyjścia......Wszechświat daje nam tyle ile umiemy wziąć, bo sami wszystko stwarzamy .
Avatar użytkownikaoczko
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2009, 23:22
Droga życia: 8
Energia może dostarczać budulca dla komórek materii i atomów (które są głównie pustą przestrzenią z drobinką świetlistych "słońc") za pośrednictwem DNA; postać energii znana jako "chi" jest podstawą życia w materii (a więc utrzymania, odżywiania i odtwarzania komórek ciała materialnego także). To tak nawiasem także apropo rzekomej "niemożliwości" uniknięcia efektów starzenia i podpierania się zewnętrznymi środkami ;) Taki pogląd jest wynikiem powszechnych mitów w społeczeństwie.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
aby tego dokonać wystarczy ci silna wiara, wręcz przeświadczenie, wola umysłu i magiczny rytuał ; )

pozdrawiam ; )
"wszyscy myśleli że się nie da, w końcu przyszedł taki który nie wiedział że się nie da, i on to właśnie zrobił...

chcesz zrozumieć życie, ludzi i świat? to zrozum astrologię

pamiętaj że słońce w znaku nie mówi o całym twoim charakterze

możliwe jest wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić
Avatar użytkownikatori Kobieta
NIGDY się nie poddawaj..
 
Imię: Wiktoria
Posty: 25
Dołączył(a): 21 maja 2012, 21:55
Lokalizacja: moim domem jest cały świat
Droga życia: 10
Typ: 8w7
Zodiak: Kozior/ac-lew/księżyc-strzelec
Ah ah ha ha ha ha.

tori napisał(a):aby tego dokonać wystarczy ci silna wiara, wręcz przeświadczenie, wola umysłu i magiczny rytuał ; )

pozdrawiam ; )


Służysz wiedzą na temat owych "magicznych rytuałów" jak mniemam?

Powiedziałbym tyle, że...
"Świadomość w której żyjemy i się obracamy determinuje to kim jesteśmy."
Nie ma tu magii. Nie ma rytuału. Nie tu ich miejsce.

Żyjąc w otoczeniu, które uważa i z oporem popieprzonego maniaka wałkuje nam do głowy "coś z tobą nie tak, za brzydki, za sraki, za owaki" ciężko jest przebić się niektórym przez tą mentalną ścianę.

Nie znaczy to, że trzeba wpajać komuś kolejny sznur bzdur i pierdół, do głowy.
Inaczej.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron