Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Kup sobie przyjaciela!

Post 17 maja 2012, 18:06

Rozmowa z mistrzem A. (po tym jak wykrzyczał słowa w tytule [-o< )

- #-o jak można kupić przyjaciela? to nienormalne?!

- “Kupujesz” swoich przyjaciół, poprzez to, że robisz się przed nimi małym i robisz to, co oni chcą. To oznacza “zapłacić”, a nie, że z dumą i z masą pieniędzy w portfelu, wkroczysz do sklepu i będziesz wybierał sobie, kogo chcesz kupić. Ty kupujesz sobie przyjaciela, przez to, że robisz to, co on potrzebuje, czyli służysz mu. Nie kupujesz go “z góry”, tylko “z dołu” - jesteś gotowy, zrobić dla niego wszystko, tak jakby on ciebie nie potrzebował. Innymi słowy, skłaniasz się przed nim i pytasz go: “Co powinienem dla ciebie zrobić, abyś został moim przyjacielem? Jestem gotowy na wszystko, daj mi tylko moje duchowe pragnie!”

- Mam się przed nim kłaniać? Może od razu go walnę (hahaha)

- Nie możesz zmusić go do tego przemocą. Tylko w jego dobrym stosunku do Ciebie, zależy Twój sukces. A jeśli on nie chce mieć z Tobą dobrych relacji, wtedy jesteś zgubiony. Czy kiedykolwiek starałeś się o kogoś, aby zdobyć jego przychylność?

- hmmm...

- Albo wyobraź sobie, że stoisz przed sędzią, który za chwilę wyda wyrok przeciw Tobie i jest on bardzo wrogo do Ciebie nastawiony, aż gotuje się ze złości.

- ...

- W jaki sposób będziesz próbował go przekonać, aby był łaskawy zamiast sprawiedliwy?
“Duchowe nazywa się to co nigdy nie zniknie”
Avatar użytkownikaHasesis Kobieta
Naprawę zacznij od siebie
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 maja 2012, 12:34

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości